Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

Reklama

Sprawdźcie kiedy jest emitowany wasz ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK! Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi! Interesuje cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz dowiedzieć się, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

(36) Magdzie Szwed po raz pierwszy zdarza się zaniedbać służbowe sprawy. Tymczasem Piotr zaprasza Agatę na kolację. Musi zmagać się przy tym z dociekliwością Karola, przed którym udaje Marcina.

(37) Tomasz jest przekonany, że Marcin przebiera się za Piotra Wilczyńskiego. Dzwoni z tą wiadomością do ojca. Adam usiłuje się skontaktować z Magdą. Ona jest jednak myślami gdzie indziej.

(38) Tomasz żąda od Marcina wyjaśnień. Kromer próbuje zapanować nad sytuacją. Zdaniem Ewy podobieństwo Piotra i Wilka jest tak ewidentne, że o przypadku nie może być mowy.

(39) Waśko chce wrócić na wizję. Tymczasem Ewa zastanawia się, czy to Piotr udaje Marcina, czy też odwrotnie. Wpada na pomysł rozwiązania tej zagadki. W swój plan wtajemnicza Agatę.

(10) Policjanci poszukują 12-letniego Łukasza. O porwanie podejrzany jest bandzior Vidić. Z kolei Rylski szykuje dla Elżbiety niespodziankę. Zamienia w muzeum kopię obrazu "Anioł i pastuszek" na oryginał, który ukradł z domu pewnego biznesmena.

(25, 26) Basia odchodzi z pracy w tygodniku. Wkrótce posadę proponuje jej Marek. Piotr Bugajny informuje Jana, że w fabryce holdingu w Bożydarowie wybuchł kolejny strajk. Prezes dowiaduje się, że przyczyną protestu pracowników są działania Łukasza.

(11) I wona zwierza się w tajemnicy Natalii, że lada dzień wyjdzie za Andrzeja. Planuje tylko skromną uroczystość dla najbliższej rodziny. Lipska opowiada o wszystkim Kai, która próbuje ją namówić na zorganizowanie dla nowożeńców przyjęcia-niespodzianki. Kaja jedzie samochodem z Natalią. Podczas nocnej eskapady auto ulega wypadkowi. Natalii grozi niebezpieczeństwo... Artur próbuje przeprosić Asię za zawód, którego doświadczyła. Dziewczyna jednak przeżywa odrzucenie. W przypływie szczerości chłopak przyznaje się do choroby, przez którą nie zamierza wiązać się żadną kobietą...

(10) Jerzy zaprasza pracowników Imbiru na kolację do siebie. Chce w ten sposób uczcić zaręczyny Aldony i Długiego. Anka przyjmuje zaproszenie, ale nie ma nastroju do świętowania. Opowiada ukochanemu o ostatniej rozmowie z Elką, która zrobi wszystko, by nigdy nie byli szczęśliwi. Anka nie ma siły rywalizować o Jerzego, dlatego proponuje, by zostali przyjaciółmi. Knappe kategorycznie odmawia...

(862) Hanka wraca z Anną z Suwałk. Po drodze kupują dzieciom prezenty świąteczne. Dojeżdżając do domu, zatrzymują się w miejscu, w którym zginęli rodzice Mostowiakowej. Tuż przed Grabiną dochodzi do wypadku: Hanka musi gwałtownie skręcić, żeby nie potrącić wbiegającej na jezdnię dziewczynki i o mało nie wpada na drzewo. Choć z początku czuje się dobrze, po kilku minutach traci przytomność. Gdy Marek, zaalarmowany przez Gruszyńską, dociera do szpitala, jego żona już nie żyje!

(863) Od śmierci Hanki mijają dwa miesiące. Marek wciąż jest załamany. Z trudem zajmuje się codziennymi sprawami, zbyt mało uwagi poświęca dzieciom. Barbara natomiast uważa, że wszystkiemu winna jest Anna. Podczas rozmowy w cztery oczy wprost zarzuca Gruszyńskiej, że jej synowa zginęła właśnie przez nią...

(45) Boscy zapraszają na kolację dziewczynę Tomka, Magdę. Chłopak denerwuje się, że rodzice skompromitują go przed ukochaną. Wkrótce jego obawy niestety się potwierdzają. Tymczasem Ludwik postanawia porozmawiać z Tomkiem o seksie. Czuje się jednak bardzo niezręcznie w tej sytuacji. Naprowadza więc syna na temat rozmowy, uciekając się do zaskakujących porównań.

(46) Boscy planują wakacyjny wypad tylko we dwoje. Maria jest zdania, że wspólna podróż Ludwika i Natalii wymaga spisania testamentu. Życie jest bowiem nieprzewidywalne, a pozostawienie trójki dzieci bez zapewnienia im bezpiecznej przyszłości świadczy o braku rozsądku. Kacper namawia mamę na kupno psa. Natalia nie zgadza się, ponieważ wie, że to głównie ona będzie musiała zajmować się zwierzęciem.

(162) Zbyszek nie zgadza się, by Gośka przyjęła proponowaną rolę w filmie. Robert widzi w nim wroga i zamierza się go pozbyć. Artur chce zatrudnić Natalię.

(163) Sagowski wprowadza zmiany w swojej firmie. Angażuje Natalię i daje kolejną szansę Rafałowi. Pani detektyw sprawdza podejrzanego kontrahenta.

(164) Artur odbiera telefon od Moniki. Dziewczyna martwi się z powodu zwolnienia Czarka. Rozmowa jednak zostaje zdominowana tematem ich rozstania.

(165) Rafał robi wrażenie na Adamie sposobem prowadzenia negocjacji z kontrahentem. Andrzej widzi, jak między Natalią a Arturem rodzi się sympatia.

(166) Sagowski dowiaduje się, że Mateusz wyprzedaje jego rzeczy. Zdesperowany Robert próbuje wyciągnąć pieniądze od Rafała. Dochodzi między nimi do bójki.

(647) Iwona nie potrafi zrozumieć, dlaczego Hubert jest z Klarą, skoro jej nie kocha. Chłopak postanawia wyznać ukochanej prawdę. Rozstanie dla obojga jest bardzo ciężkim przeżyciem. Iga dowiaduje się, że Marta musi ją zwolnić. Wieczorem redaktor naczelną odwiedza Maria. Stawia Walawską do pionu, uświadamia jej, że musi walczyć o Igę z szefem. Oksana prosi Ludmiłę, by zostawiła Kostka.

(648)Kaja z rodzicami nie zostają zaproszeni na stypę po pogrzebie Nadii. Krystyna oskarża dziewczynę, że przed śmiercią zmusiła staruszkę do zmiany pierwszej wersji testamentu. Andrzej i Hanna chcą powstrzymać córkę przed dobrowolnym zrzeczeniem się spadku na rzecz Krystyny. Dziewczyny nie interesują opinie innych ludzi. Ma już dość krępującej sytuacji i oskarżeń pod swoim adresem.

(649) Kasia i Ksawery przeżywają najlepszy okres w historii związku. Czułościom i ogólnej słodyczy nie ma końca... Natomiast Kinga uważa, że kochanek już niebawem będzie potrzebował dobrego adwokata od rozwodów. Kładzie rękę na brzuchu i daje mu do zrozumienia, że nie straciła dziecka i nadal jest z nim w ciąży.

(650) Kaja proponuje Mateuszowi spotkanie w kawiarni. Chce mu zakomunikować, że postanowiła zrzec się spadku na rzecz skarbu państwa. Niestety, w lokalu pojawia się też Krystyna... Andrzej spotyka się z Piotrem. Opowiada mu o kłopotach Kai. Kasia pyta Alinę, kiedy Kinga wychodzi za Gabriela i czy z nim jest w ciąży. Matka prosi Ksawerego, by nie mówił Kasi prawdy o dziecku...

(9) Paula ma świadomość, w jak trudnym położeniu znalazła się jej przyjaciółka. Radzi jednak Marysi, aby na razie nie wspominała Kubie o romansie z Krzysztofem. Uważa, że łączy ich tylko wakacyjna przygoda, dla której nie warto rujnować małżeństwa. Marysia jest jednak uparta. Dzwoni do Francji i mówi ślubnemu, że kocha innego! Chwilę po tym wyznaniu, odkłada słuchawkę. Również jej matka postanawia do całej historii dodać swoje trzy grosze. Ma nadzieję, że jej uwagi przemówią Marysi do rozsądku. Jej starania spełzają na niczym, ponieważ dziewczyna chce się w życiu kierować... głosem serca!

(1502) Trwają poszukiwania Emilki, która wciąż nie dała znaku życia. Agnieszka musi zaopiekować się Jasiem. Rafał postanawia jeszcze raz porozmawiać z Rudą. Daniel zdradza Szymkowi, że zamieszkał z Dorotą.

(1503) Kamil zostaje wezwany przez Grabowskiego na rozmowę. Ku jego zaskoczeniu ordynator odwołuje wszystkie oskarżenia i pozwala mu dokończyć staż na oddziale kardiochirurgii.

(1504) Marta i Janusz idą na firmowy bankiet. W tym czasie Patryk zaprasza matkę do siebie. Wkrótce Gajewski odbiera telefon od syna. Okazuje się, że Sylwia straciła przytomność.

(1505) Janusz czuwa przy łóżku byłej partnerki w szpitalu. Marta czuje się nieswojo w tej sytuacji. Zwierza się Zuzie, że życie u boku mężczyzny z przeszłością jest bardzo trudne.

(2157) Grażynka martwi się o skutki występu Maćka. Chce, aby reżyser wyciął z reportażu fragment z miłosnym wyznaniem syna. Twórca się na to nie zgadza.

(2158) Czesia z Darkiem myślą o stałym zatrudnieniu jednej z pań pracujących w przedszkolu. Mężczyzna jest przychylny Kai z wydziału pedagogiki.

(2159) Kuczyńska żali się Elżbiecie na kłopoty z synem. Miłosz odprowadza Bożenkę pod dom. Chce ją pocałować. Intymną chwilę przerywa nadejście Ryśka.

(2160) Grażynka wypytuje Bożenkę o jej wczorajsze spotkanie z Miłoszem. Agata sprząta mieszkanie Boreckiego. Jasiek jest zaskoczony jej obecnością.

(2161) Leszek przynosi Jackowi próbki swojego nowego produktu dla klienta masowego. Agnieszka zaczyna myśleć nad kampanią reklamową.

(1769) Aleks jest wściekły na syna. Książę jedzie do Janusza. Chce odkupić roszczenia do kamienicy. Biznesmen nie jest jednak tym zainteresowany.

(1770) Doktor Blumental udaje się na plebanię, by odwiedzić Annę. Jest bardzo zaniepokojony jej złym stanem i wysoką gorączką. Zleca wykonanie biopsji.

(1771) Pawełek próbuje przeczytać listy od babci do jego ojca. Zostaje złapany przez Tracza. Wyniki badań Anny wskazują, że cierpi ona na białaczkę.

(1772) Matka Janusza jest przygnębiona po diagnozie lekarza. Julia postanawia pomóc Lubinieckiemu. Obiecuje zasięgnąć informacji w ratuszu.

(1773) Do Xawerego przyjeżdżają z Francji Maurice i jego ochroniarze. Żądają zwrotu długu. Aleks dowiaduje się, że syn jest winny pieniądze marokańskiej mafii.

(79) W Sandomierzu pojawia się znany choreograf, który urządza przesłuchania do grupy tanecznej. Spośród wielu chętnych najlepsza okazuje się Paulina. W nocy dziewczyna zostaje znaleziona martwa w jednej z bram. Mateusz włącza się w śledztwo.

(1377) Bartek, Patryk i Artur postanawiają zaszaleć we Wrocławiu jak za dawnych czasów. Ich całonocne wybryki kończą się w tajemniczym magazynie.

(1378) Waldi i Boguś odwiedzają salon Sabiny, by odzyskać od Jowity pieniądze. Gdy jej nie zastają na miejscu, robią wielki bałagan i zastraszają Dagę.

(1379) Stefani znów otrzymuje propozycję przyłączenia się do formacji tanecznej Marcelo. Jeśli przyjmie ofertę, może liczyć na bardzo korzystny kontrakt.

(1380) W domu Żukowskich zjawia się Marysia, która zostawiła Julkę pod opieką Kingi. Gdy widzi Annę ze swoją córką na rękach, reaguje gniewem.

(1381) Grzegorz usilnie próbuje przeprosić Renatę, kupując jej kwiaty i prawiąc komplementy. Niestety, jego starania nie przynoszą oczekiwanych skutków.

(5519) Charlie i porucznik Baker odnajdują w rzeczach Pam materiały wybuchowe i przedmioty potrzebne do wywołania pożaru. Kobieta zostaje aresztowana.

(5520) Marcus przerywa spotkanie Steffy z Rickiem. Próbuje przekonać dziewczynę, że popełnia bardzo poważny błąd, wiążąc się z synem Brooke.

(5521) Stephanie informuje Taylor, Ridge'a i Thomasa, że niedaleko podpalonego domku znaleziono fragmenty ubrania sprawcy. Mówi też, że nie wierzy w winę Pam.

(5522) Donna odwiedza Pam w celi. Stara się wyprowadzić ją z równowagi. Stephanie informuje Marcusa o swoich podejrzeniach. Chce wyciągnąć siostrę z aresztu.

(5523) Thomas opowiada matce, w jaki sposób podłożył ogień w domu Ricka. Chłopak chce przyznać się do winy, choć boi się trafić do więzienia.

(49) Lena i Alan, podając się za urzędników Rzeszy, Manfreda Wernera i Elfride Kuntz, jadą do Czerniejewa. Przestraszony ich obecnością Kugel wypuszcza Wandę. Tymczasem zaskoczona Ruda zauważa Osmańską w towarzystwie obcego mężczyzny w parku.

(37) Aniela nie ustaje w próbach odnalezienia Romka. Michał organizuje spotkanie z panią mecenas, która pomaga ustalić miejsce pobytu chłopca oraz adres jego matki. Skorupa i Gut jadą do niej z informacją, że jej syn wymaga natychmiastowego leczenia.

(375) Helena Paździochowa razem z mężem organizują prezentację eleganckich kołder. Obiecują, że każdy nabywca dołączy do elitarnej grupy klientów. Halina namawia Ferdka, by sprzedali niepotrzebne dobra rodzinne, a za zarobione pieniądze kupili kołdrę.

(142) Wychowawca z obozu dla trudnej młodzieży podczas ćwiczeń dostaje silnego bólu pleców. W szpitalu jego stan się pogarsza. Chase staje się ofiarą nieprzyjemnych dowcipów. Cuddy chce zapisać swoją córeczkę Rachel do elitarnego przedszkola.

(127) Głuchoniema dziewczyna atakuje na ulicy policjantów z patrolu. Okazuje się, że ma ona przy sobie zakrwawiony nóż i pieniądze. Analiza śladów wskazuje, że ostrym narzędziem zaatakowano mężczyznę znanego policji. Brennan i Booth znajdują go martwego.

(9) Will zostaje poinformowany, że szkoła nie sfinansuje zakupu pojazdu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych. Schuester namawia członków grupy, aby wsparli Artiego i sami przekonali się, jak to jest poruszać się na wózku inwalidzkim.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje