Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

Sprawdźcie kiedy jest emitowany wasz ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK! Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi! Interesuje cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz dowiedzieć się, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

Reklama

(33) Adam nie pozwala Agacie przeprowadzić wywiadu z Piotrem Wilczyńskim. Prezenterka odbiera tę decyzję jako brak zaufania do jej warsztatu dziennikarskiego. Próbuje dopiąć swego w tajemnicy przed przełożonymi. Tomasz nie potrafi pogodzić własnej wizji programu z pomysłami Krystyny.

(34) Agata i Piotr przygotowują się do wywiadu. Wilczyński boi się, że coś może pójść nie po jego myśli. Agata wciąga w spisek Karola i niechcący potwierdza jego przypuszczenia dotyczące Wilka. Tuż przed planowanym wywiadem Marcin znika ze studia.

(35) Karol nie wie, czy Piotr Wilczyński udaje Wilka, czy też jest na odwrót. Aktor w końcu wyjawia mu prawdę. Agata także gubi się w domysłach. Adam proponuje Tomaszowi pracę w PL 24. Tymczasem Wiktor nieudolnie próbuje zdobyć serce Magdy.

(9) Policjanci prowadzą śledztwo w sprawie serii morderstw, których dokonano z tej samej broni i srebrnej amunicji. Łapa sugeruje bratankowi, że zabójca jest chory umysłowo. Najstarszy i Młody przesłuchują jubilera, który sprzedawał breloczki w kształcie naboi.

(23, 24) Max zarządza pracownikom "Naszych Gwiazd" napisanie serii artykułów o Marku i jego podbojach miłosnych. Basia zastanawia się, czy nie powinna go uprzedzić. Niewinna zabawa Marysi omal nie kończy się tragedią. Z opresji ratuje ją Dawid.

(10) W hotelu melduje się Łukasz Paprotka. Okazuje się, że został zatrudniony przez Michała, aby w tajemnicy kontrolował pracę Iwony. Tymczasem Kubę odwiedza Bożena z synkiem Antkiem. Chłopiec pisze o nim wypracowanie. Gwiazda mówi mu, że w hotelu jest zatrudniony jako... menedżer!

(9) Andrzej ciągle jest niepokojony przez Kasię. Kobieta najwyraźniej zagięła na niego parol. Najgorsze jest to, że dzwoni do lekarza w najmniej odpowiednich momentach. Jednej z ich rozmów przysłuchuje się Beata. Andrzej próbuje ją uspokoić mówiąc, że to Leszek zaprasza go na tenisa! Po pewnym czasie Kołacz nie wystarczy nękanie telefonicznie. Przypuszcza atak na gabinet Andrzeja.

(860) Agnieszka postanawia wrócić na stałe do Szczecina... Firmę Mirki i Irka odwiedza Igor. Podleśny odkrywa, że wspólniczka poprosiła Wrońskiego, by pomógł jej ustalić miejsce pobytu Kuby. Jest na nią wściekły. Kwiatkowska proponuje, aby pojechał razem z nią do klasztoru, który wskazał jej Igor. Tymczasem Hanka zaprasza Annę do Grabiny na Wielkanoc.

(861) Hanka ma dla teściów miłą niespodziankę. Pod jej nadzorem cała rodzina zamierza przebudować i upiększyć teren wokół budynku - werandę i ogród. Dzięki wysiłkom ekipy remontowej dom ma też nowy dach. Seniorzy są zachwyceni. Humor Barbary jedynie psuje fakt, że do Grabiny przyjedzie Anna. Marek ma kolejne dobre wieści: w pracy dostał podwyżkę i awans. Z tej okazji wręcza żonie piękny naszyjnik. Niestety, dobry nastrój pęka jak bańka mydlana. W nocy do Hanki dzwoni siostra. Anna prosi, by Mostowiakowa natychmiast przywiozła jej pieniądze, których żąda od niej szwagier.

(43, 44) Natalia i Ludwik wracają z kina. W domu czeka na nich niespodzianka, którą chłopcy przygotowali z pomocą Magdy - stół nakryty greckimi specjałami. Kiedy Natalia odkrywa, że do przygotowania tej niespodzianki synowie zużyli wina z 1968 roku, szybko traci dobry humor.

(158) Feliks uważa, że czas na rozpoczęcie kolejnego etapu w jego związku z Anetą - wspólne zamieszkanie. Proponuje jej kupienie lokum. Robert jest sfrustrowany posadą administratora kamienicy. Udziela Gośce porad prawnych.

(159) Aneta nie czuje się gotowa na zamieszkanie z Feliksem. Tymczasem jemu zależy na szybkiej odpowiedzi. Gośka przed podjęciem pracy prezenterki prognozy pogody negocjuje warunki umowy.

(160) Prywatna detektyw rozpoczyna poszukiwania Moniki. Feliks jest uszczypliwy wobec ukochanej, która według niego za bardzo poświęca się pracy. Kobieta przestaje z nim rozmawiać.

(161) Aneta oświadcza Feliksowi, że z nim nie zamieszka. Ponieważ właśnie awansowała, zamierza skupić się na karierze. Gośka dostaje od Roberta propozycję zagrania w ambitnym filmie.

(643) Sabina i Mietek czekają na opinię lekarzy. Okazuje się, że potrzebna jest operacja wycięcia jajników. W przeciwnym wypadku kobieta umrze. Ksawery potwierdza, że Kasia zgadza się na dwa śluby. W takim układzie Waldemar może już rezerwować termin pierwszego z nich w Zakrzewiu. Wanda i Michał zastanawiają się, czy powinni spłacić dług Kostka u pani Ludmiły.

(644)Sylwia kseruje jakieś dokumenty w sekretariacie burmistrza. Oksana dowiaduje się, że Ludmiła pożyczyła pieniądze Kostkowi. Po powrocie do domu dostrzega, że Stefan ma świetny kontakt z dziećmi. Pyta męża, czy nie chciałby się postarać o własne... Kaja coraz częściej martwi się o Nadię. Jest jej wdzięczna za uratowanie życia.

(645) Kaja przygotowuje śniadanie dla Nadii. Potem próbuje obudzić staruszkę. Po chwili odkrywa, że jej gospodyni nie żyje! Do dziewczyny przyjeżdża ojciec, który proponuje córce pomoc w dopełnieniu formalności. Stefan ciągle nie chce dać konkretnej odpowiedzi Oksanie. Nie rozumie, że mąż jej ma prawie 60 lat i nie w głowie mu zmienianie pieluch. Golonko chce, aby Sylwia znalazła haka na Marczaka.

(646) Sabina ma nadzieję, że Mietek jej nie zostawi. Zdzisio i Róża uważają, że mężczyzna to łajdak i nie warto się z nim spotykać. Jadą jednak do niego, aby przekonać do odwiedzenia Sabiny w szpitalu. Klara wykrzykuje Hubertowi, że już jej nie kocha i wybiega z mieszkania. Po jej wyjściu Pyrka kasuje numer telefonu do Patrycji z kontaktów. Marta zauważa, że Robert ma dla niej coraz mniej czasu.

(102) Klara mówi rodzicom, że się wyprowadza. Kesslerowie są zaniepokojeni postępowaniem córki. Uważają, że dziewczyna robi to dla Leszka. Nie wierzą w jej zapewnienia, że ten romans należy do przeszłości. Klara jest szczęśliwa, że zrobi Pruskiemu niespodziankę. Dzwoni do niego i podaje mu nowy adres. Leszek jest zaskoczony postępowaniem dziewczyny, ale postanawia pojechać do jej mieszkania.

(103) Po spotkaniu z Klarą Leszek wraca do szpitala. Ku swojemu zaskoczeniu spotyka tam Monikę. Była żona robi na nim ogromne wrażenie. Długo rozmawiają, a atmosfera między nimi staje się coraz bardziej intymna. Tymczasem Ewa dowiaduje się, że Irena bez porozumienia z nią chce zatrudnić Cezarego do reklamy. Urządza scenę Igorowi. Cezary sam rezygnuje ze współpracy.

(9) Tomasz czyta z zainteresowaniem wspomnienia Basi. Nie dość, że uważa je za kawałek bardzo dobrze napisanej literatury, to jeszcze nie potrafi ukryć wzruszenia, które przeżywa podczas lektury. Basia ostatecznie przełamuje swoje lęki i pozbywa się wątpliwości. Postanawia podpisać umowę z Józefem Stratą na wydanie książki... Jej fragmenty zostają po raz pierwszy publicznie przeczytane podczas wernisażu Oresta. Słuchacze podzielają entuzjastyczną opinię Tomasza. Tymczasem Konrad wraca do Warszawy, po tym, jak Małgosia powiedziała mu wprost, że już nigdy ze sobą nie będą. Były mąż nie kryje swojego rozczarowania.

(1498) Włodek i Henryk świętują narodziny wnuczka i wznoszą kolejne toasty. Gdy okazuje się, że Cieślik zostanie na noc u Ziębów, mężczyźni idą przestawić samochód na parking. Nie wiedzą, że obserwuje ich patrol policyjny.

(1499) Trwają poszukiwania Emilki. Tosia i Rafał wypytują jej znajomych. Włodek przyznaje się żonie, że policja zabrała mu prawo jazdy, gdy pod wpływem alkoholu parkował auto Cieślika.

(1500) Iwona przynosi Filipowi ciasto, którego upiekła dla niego jej babcia. Konarski postanawia zaprosić uroczą dentystkę na kawę. Marek poznaje kobietę, która kupiła udziały w jego firmie.

(1501) W prasie ukazuje się artykuł oczerniający Włodka. Dziennikarz opisuje, jak pijany radny rzekomo prowadził luksusowy samochód pod prąd i w dodatku awanturował się z policją.

(2152) Błażej chce pogodzić się z Kamilą. Gdy słyszy o jej sesji zdjęciowej, jest zszokowany. Nie może uwierzyć, że dziewczyna pozowała Miłoszowi nago.

(2153) Anna jest zaniepokojona, że Błażej przestał widywać się z Kamilą. Lubiczowie przygotowują się na nagranie Maćka. Chłopiec chce wystąpić z Martyną.

(2154) Agnieszka ma pretensje do Marka o niezapowiedzianą wizytę. Mężczyzna tłumaczy jej, że dopiero po kilku dniach rozłąki zrozumiał, jak bardzo ją kocha.

(2155) Błażej rozmawia z Koziełłą o rozstaniu z Kamilą. Wyjawia opiekunowi powody swojej decyzji. Maciek podczas nagrania przyrzeka Martynce wieczną miłość.

(2156) Anna coraz bardziej martwi się stanem psychicznym Błażeja. Czesia i Darek odkrywają, że Jagoda wyjechała za granicę razem z narzeczonym.

(1764) Proboszcz przychodzi po Annę do szpitala. Proponuje jej, by zatrzymała się na plebanii. Tymczasem Józefina piecze ciasto na powitanie gościa.

(1765) Bartek zaprasza znajomych na imprezę halloweenową. Janusz nakazuje Rumcajsowi odnalezienie Anny, która zniknęła po wyjściu ze szpitala.

(1766) Tracz wyrzuca matce, że komplikuje mu życie i źle wpływa na wnuka. Zmusza ją do wyjazdu. Anna prosi go o możliwość pożegnania się z Pawełkiem.

(1767) Anna opowiada synowi i wnukowi o powodach swojego odejścia w przeszłości. Mówi Januszowi o listach i paczkach, które mu wysyłała przed laty.

(1768) Aleks podejrzewa, że syn coś przed nim ukrywa. Xawery nie ma odwagi przyznać się, co zrobił. Jedzie do Tracza, by odzyskać przegrany w karty samochód.

(78) Na polecenie biskupa ksiądz Mateusz ma jechać do Ostii. W drodze duchowny spotyka zawodników klubu Naprzód Sandomierz. Na stacji benzynowej dochodzi do konfliktu piłkarzy z żebrakiem Machurą. Wkrótce mężczyzna ginie. Ksiądz staje się świadkiem w tej sprawie.

(1373) Kamil prosi matkę, by pomogła Sylwii. Bogumiła znajduje miejsce dla dziewczyny i jej córki w domu samotnej matki. Marek stara się ostrzec Kingę przed podpisaniem wyjątkowo niekorzystnej umowy kredytowej.

(1374) Renatę odwiedza matka. Chce dowiedzieć się, kiedy ona i Grzegorz zalegalizują swój związek. Król bagatelizuje sprawę. Kinga jest zazdrosna o nową partnerkę taneczną Adama - Milenę.

(1375) Nieodpowiedzialne podejście Grzegorza do idei małżeństwa coraz bardziej złości Renatę. Król zwraca się po poradę do dzieci. Kiedy one aprobują jego decyzję, prosi ukochaną o rękę.

(1376) Bogumiła jest rozczarowana zachowaniem Renaty. Grzegorz także nie potrafi zrozumieć, co zrobił źle. Artur odwiedza w Wadlewie Bartka i Patryka. Wspominają dawne czasy.

(5515) Stephanie sugeruje porucznikowi Bakerowi i Charliemu, że Rick sam podpalił swój dom, by zrzucić winę na Ridge'a. Brooke podejrzewa, że związek z tą sprawą miał Marcus. Steffy przyznaje się Taylor, że spała z Rickiem.

(5516) Policjanci odnajdują w rzeczach Marcusa zapałki. Zaczynają podejrzewać mężczyznę o podpalenie domu Ricka. W tej sytuacji Donna zamierza zwrócić się o pomoc do prawnika.

(5517) Steffy cieszy się, że Rick uniknął śmierci w samochodzie pułapce. Prosi ukochanego, by wynajął prywatnego ochroniarza. Charlie zostaje oddelegowany do zbadania sprawy eksplozji.

(5518) Śledztwo w sprawie zamachów na życie Forrestera nabiera rozpędu. Porucznik Baker ogranicza grupę podejrzanych do Owena i Pam. Rick cały czas podejrzewa jednak Ridge'a.

(48) Ruda i Władek budzą się po wspólnie spędzonej nocy. Wanda powoli wraca do zdrowia. Krawiec informuje podwładnych o planach wysadzenia dworca w Berlinie. Mówi Michałowi i Władkowi, że dowództwo chce zwerbować Marię do współpracy.

(36) Rafał oznajmia współpracownikom, że przyjedzie do nich nowa szefowa. W Zakopanem pojawia się Agnieszka - przysłana przez inwestorów obiektu, którego budowa ma się niebawem rozpocząć. Rafał negocjuje przy niej zakup pensjonatu Lucyny i Ewy.

(374) W czasie imprezy imieninowej Ferdek upija się i obraża gości. Halina jest oburzona zachowaniem męża. Wskutek przejedzenia i nadmiaru alkoholu Kiepski dostaje zapaści. Składa mu wizytę Śmierć i przypomina mu popełnione przez niego grzechy.

(141) Zespół Grega zajmuje się pacjentem, który stracił przytomność, ratując życie kobiecie w metrze. House twierdzi, że nagły przypływ heroizmu pacjenta to jeden z objawów choroby. Jednocześnie próbuje wymigać od kolacji urodzinowej z matką Cuddy, Arlene.

(126) Nastoletni chłopiec odkrywa na placu zabaw zwłoki mężczyzny. Hogdins ustala, że ów człowiek nie żyje od ponad trzech dni. Wkrótce specjaliści z Jeffersonian Institute identyfikują ofiarę. Okazuje się nią Ross Dixon, właściciel agencji reklamowej.

(8) Will przygotowuje specjalny utwór na ślub Kena Tanaki i Emmy Pillsbury. Tymczasem Quinn zostaje wyrzucona z zespołu czirliderek. Finn ma problemy z pogodzeniem treningów w zespole futbolowym z występami w Glee Clubie. Puck flirtuje z Rachel.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje