Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

Sprawdźcie kiedy jest emitowany wasz ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK! Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi! Interesuje cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz dowiedzieć się, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

Reklama

(29) Jacek martwi się o Piotra. Sądzi, że przyjaciel coraz bardziej upodabnia się do odgrywanej przez siebie postaci. Adam z kolei ma żal do Magdy, że namówiła Tomasza do współpracy z konkurencyjną Infostacją.

(30) Agata świetnie się bawi podczas gali wręczenia Złotego Wawrzynu do momentu, gdy na sali dostrzega Magdę i Adama. Piotr, widząc przełożonych wśród publiczności, występuje w masce.

(31) Program Tomasza jest źle przygotowany i prowadzony, mimo to wyniki oglądalności okazują się zaskakująco dobre. Ośmielony powodzeniem wysuwa wobec matki pewne żądania.

(32) Piotr wybiera się na spotkanie z Agatą. Tomasz coraz bardziej kompromituje się w swoich programach. Adam zarzuca Krystynie, że wykorzystuje syna i nie zwraca uwagi na konsekwencje.

(8) Marek i Zuza poszukują Adama, który zniknął w swoją noc poślubną. Spotykają się ze świadkiem pana młodego. Odkrywają, że był on wynajętym statystą, tak jak inni przyjaciele Adama. Śledczy nie mają wątpliwości, że mężczyzna jest oszustem.

(20-22) Basia spędza romantyczny wieczór w mieszkaniu Krzysztofa. Julia i Jagoda obserwują próby modelek przed pokazem. Malwina jest zła, że w finale Viola będzie szła w sukni ślubnej. Tymczasem Urszula knuje z Anną kolejną intrygę przeciwko Markowi.

(9) Natalia nie potrafi znieść myśli, że Artur spotyka się z Aśką. Stawia mu ultimatum - albo straci ją, albo pracę! Wszystko wskazuje na to, że Górski będzie musiał rozejrzeć się za nowym zajęciem... Błażej podejrzewa Marzenę o romans. Postanawia śledzić każdy jej krok.

(8) Anka jest szczęśliwa, bo znowu spotyka się z Jerzym. Poza tym czyta pochlebną recenzję Roberta Jada o Imbirze w jednym z branżowych pism, co tylko potęguje jej dobry nastrój. Nie potrafi zrozumieć, dlaczego tak surowy krytyk kulinarny docenił jej ciężką pracę! Na fali sukcesu postanawia wprowadzić do menu autorskie dania pozostałych pracowników Imbiru. Przedsięwzięcie okazuje się strzałem w dziesiątkę!

(858) Mirka ma pretensje do Irka, że wybrał niewłaściwą firmę transportową. Ukraińcy żądają od nich dużych pieniędzy, na które wcześniej się nie umawiali. Sandra zwraca uwagę Kwiatkowskiej, że nie powinna publicznie krytykować wspólnika, ponieważ ma to negatywny wpływ na pozostałych pracowników firmy. Mirka przyjmuje uwagę ze zrozumieniem. Tymczasem list, który wysłała do Kuby wrócił do nadawcy.

(859) W Grabinie pojawia się Kasia. Dziewczyna z miejsca zdobywa sympatię Mostowiaków, którzy są nią zachwyceni. Ustalają razem, że Mularczyk będzie u nich mieszkała przez kilka najbliższych tygodni. Do momentu, aż wszystko się wyjaśni i dziewczyna przestanie bać się o swoje życie... Małgosia postanawia poważnie porozmawiać z Agnieszką. Odwiedza ją w domu i już od progu otwarcie mówi, że uważa jej zachowanie za nieodpowiedzialne.

(41, 42) Tomek przechwala się, że pokonałby w pojedynku na rękę ojca. Podpuszczony przez żonę Ludwik staje do rywalizacji, co kończy się dla niego dość nieszczęśliwie. Kuba dostaje kolejną złą ocenę z matematyki. Rodzice chcą wysłać go na korepetycje.

(153) Artur niepokoi się nieobecnością Konstancji podczas rozprawy sądowej. Ogłoszenie wyroku o adopcji przerywa jednak nagłe pojawienie się kobiety.

(154) Mateusz musi udowodnić Wiki, że nie jest gejem, i prosić, by mu przebaczyła. Artur szuka jakiegokolwiek tropu, który pozwoli mu namierzyć Monikę.

(155) Sagowski przygotowuje się do lotu do USA. Konstancja oczekuje wizyty redaktora z telewizji, który zrobi reportaż o tym, jak została mecenasem sztuki.

(156) Gośka mimo dezaprobaty Zbyszka bierze udział w castingu na prezenterkę prognozy pogody. Rafał proponuje Robertowi pracę administratora kamienicy.

(157) Sagowski rozmawia z Basią i Gośką. Próbuje wyciągnąć od nich jakiekolwiek informacje na temat Moniki. One jednak nie chcą mu nic powiedzieć.

(639) Związek Klary i Huberta przeżywa poważny kryzys. Dziewczyna nie zdała matury z języka polskiego, jest obrażona na cały świat i nie przyjmuje też żadnej pomocy. Uważa, że Pyrka robi wszystko z litości, a nie z miłości. Hubert spotyka się z Patrycją. Dziewczyna mówi mu wprost, że bardzo go lubi. Kasia z Ksawerym informują Stefana, że wezmą ślub w Rzymie. Górka jest rozczarowany.

(640) Lekarz przekonuje Feliksa, że jest duża szansa na wyleczenie Karoliny. Brat dziewczyny próbuje namierzyć Darka. Jego zabiegi przynoszą spodziewany efekt - Feliks umawia się z Darkiem przed wejściem do pubu. Podczas spotkania mężczyźni nie zamieniają nawet słowa, ponieważ dochodzi między nimi do bójki. Irek informuje Natalię, że jednak zdecydował się zabrać ją stopem do Chorwacji.

(641) Basia daje Sarze adres imprezy jamajskiej. Ma nadzieję, że dziewczyna zmieni zdanie i zrezygnuje z wyjazdu. Natalia postanawia spotkać się z Łukaszem. Chce wiedzieć, czy wrócił do Celiny. Przed tym krokiem powstrzymuje ją Irek, który ukrywa, że coś do niej czuje. Sabina przywozi Kajtka do Władka. Potem spotyka się z Mietkiem w kawiarni. W pewnym momencie traci przytomność.

(642) Mietek odwiedza Sabinę w szpitalu. Lekarz mówi mu, że kobieta ma raka szyjki macicy. Tymczasem Ksawery dowiaduje się, że są poważne problemy z załatwieniem ślubu konkordatowego w Rzymie. Kinga zaciera ręce z uciechy. Uważa, że Kasia zasłużyła na kogoś lepszego niż Ksawery. Alina zwierza się Bożenie, że przebaczy Waldemarowi i najprawdopodobniej do niego wróci.

(97) Violetta musi kupić Antkowi drogi aparat na zęby. Nie chce przyjąć pomocy od Tomasza. Mówi, że będzie musiała wrócić do swojego starego zawodu.

(98) Sylwia wyznaje Alicji, że została zgwałcona przez Ernesta. Leszek i Klara spędzają razem noc. Gdy Tomasz i Antek wracają z kina, zastają u Violetty klienta.

(99) Monika kończy romans z Cezarym. Do Violetty telefonuje Wilk. Okazuje się, że sąsiadka kobiety zadzwoniła na policję po ostatniej awanturze z Tomaszem.

(100) Ewa zgadza się zjeść z Hubertem kolację. Po wspólnym wieczorze ulegają namiętności. Matka Antka musi iść do komisariatu, żeby złożyć zeznania.

(101) Violetta stanowczo oświadcza Wilkowi, że wiedzie uporządkowane życie i ma stałą pracę. Magda i Marek wyjeżdżają do Francji mimo obiekcji Adama.

(8) Basia jest coraz bardziej zaniepokojona relacjami, które łączą Marysię z Krzysztofem. Nie chce, aby rozpadło się małżeństwo wnuczki. Obawia się tego, zwłaszcza, że sprzyja temu sytuacja. Kuba otrzymał doskonale płatną pracę we Francji i w ciągu najbliższych kilku miesięcy nie pojawi się w Polsce. Jego żona zresztą wcale za nim nie tęskni. Jest zakochana w leśniczym i wcale się z tym nie kryje. Chce z nim spędzać każdą wolną chwilę. Konrad i Małgosia znowu się do siebie zbliżają. Podczas szczerej rozmowy w cztery oczy dochodzą do wniosku, że rozwód to nie był dobry pomysł. Odkrywają, że nadal mają do siebie słabość i uwielbiają za sobą przebywać. Zbliżają się na tyle skutecznie, że ostatecznie... lądują w łóżku!

(1494) Weronika chce, żeby Agnieszka zatrudniła ją w swojej kancelarii, ponieważ nie jest w stanie współpracować z Adamem. Tymczasem mężczyzna pojawia się przed szkołą Antosi. Dziewczynka cieszy się na jego widok.

(1495) Jerzy jest zaniepokojony, gdy Burzyński proponuje jego córce pracę u siebie. Obawia się, że Edyta wpadnie w jego sidła. Tymczasem Kamil szuka dowodów niewinności Ostrowskiego.

(1496) Agnieszka czyta list od Emilki, która zniknęła zostawiając Jasia. Zdenerwowana kontaktuje się z mężem. Rafał postanawia natychmiast przyjechać z Wiednia i włączyć się w poszukiwania.

(1497) Edyta czeka na odpowiedź Burzyńskiego dotyczącą jej projektów plastycznych. Jerzy próbuje uniemożliwić biznesmenowi kontakt z córką. Tłumaczy żonie, że to dla dobra Edyty.

(2147) Niania Zosi odwołuje swoje przyjście. Marek i Agnieszka zabierają więc małą na kolację do restauracji. Przy stoliku mężczyźnie wypada pierścionek zaręczynowy.

(2148) Małgosia namawia ojca, by spotkał się z Agatą. W końcu dziewczynka postanawia sama do niej zadzwonić. Wkrótce w domu Boreckich zjawia się gość.

(2149) Jacek i Agnieszka przekonują Leszka, żeby nie odchodził z firmy. Paweł mówi córce, że rozmawiał o niej z Markiem. Kobieta jest zła na swojego partnera.

(2150) Małgorzata opowiada Jerzemu o swoich kłopotach z Eugeniuszem. Pyta, czy mogłaby przez jakiś czas zaopiekować się domem Kingi i Oskara.

(2151) Paweł zauważa, że Agnieszka jest w nie najlepszym nastroju. Córka wyznaje, że rozstała się z Markiem. Marta chwali Bożenkę i Marcina za występ.

(1759) Pawełek ucieka z lekcji. Idzie do szpitala odwiedzić babcię. Anna płacze ze szczęścia na widok wnuka. Gdy Janusz się o tym dowiaduje, wpada w szał.

(1760) Tracz informuje mieszkańców kamienicy, że wkrótce zamierza odremontować budynek. Ludzie są przerażeni perspektywą wzrostu czynszu.

(1761) Xawery odbiera telefon z Francji z kolejnymi pogróżkami. Janusz zjawia się w ratuszu. Zamierza odzyskać kamienicę od miasta i liczy na pomoc Karola.

(1762) Mateusz odkrywa nieprawidłowości w budowie drogi realizowanej przez jego firmę. Zastanawia się, czy nie zgłosić sprawy do prokuratury. (1763) Blumental informuje proboszcza o złym stanie zdrowia Anny. Okazuje się, że kobieta nie ma się gdzie podziać. Ksiądz postanawia przyjąć ją na plebanię.

(77) Zostaje znalezione ciało zamordowanego Badury. Podejrzenia policjantów padają na jednego z grafficiarzy, Łukasza, który był widziany przed domem ofiary. Ksiądz Mateusz, który nie wierzy w winę chłopaka, rozpoczyna własne dochodzenie.

(1368) Hubert jest oskarżony o handel bronią i udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Marysia zostaje wezwana na przesłuchanie w jego sprawie.

(1369) Czarek za pomoc przy promocji salonu mody oczekuje od Sabiny rekompensaty, nie tylko finansowej. Ona daje mu do zrozumienia, że nie ma u niej szans.

(1370) Wiktoria i Malwina znajdują przy drodze porzucone dziecko. Z listu pozostawionego wśród rzeczy dziewczynki wynika, że potrzebuje ona nowego domu.

(1371) Kreacje przygotowane przez Sabinę na pokaz mody w Krakowie zostają zniszczone. Dziewczyna wini za to Dagę, która zaplamiła ubrania sokiem.

(1372) Artur i Berenika wracają do Wrocławia po długim pobycie za granicą. Duże wrażenie robi na nich informacja, że Marysia ma dziecko, a Kinga jest w ciąży.

(5510) Ridge opowiada się za tym, by Steffy została w firmie, a Rick ją opuścił. Felicia stwierdza, że konieczne jest mianowanie prezesem Thorne'a.

(5511) Bridget chce, by Taylor przekonała Ridge'a do zmiany stanowiska wobec Ricka. Kobieta jednak odmawia. Nie życzy sobie, żeby chłopak zbliżał się do Steffy.

(5512) Thorne ma za złe Ericowi, że ten nie powierzył mu stanowiska prezesa firmy. Tymczasem Steffy spotyka się potajemnie z Rickiem w domku na plaży.

(5513) Córka przyznaje się Taylor do spotkania z ukochanym. Nie mówi jej jednak, co zaszło między nimi. Gdy Rick kładzie się spać, wybucha pożar.

(5514) Rick, który spędził noc u matki, oskarża Ridge'a o podpalenie jego domu. Wkrótce porucznik Baker i Charlie rozpoczynają śledztwo w tej sprawie.

(47) Romek za wszelką cenę chce pomścić rodziców. Michał planuje ucieczkę z Karoliną do Warszawy. Brodowicz gratuluje chłopakom sprawnie przeprowadzonej akcji na poligonie. Informuje, że zdobyta przez nich dokumentacja została wysłana do Londynu.

(35) Bartek wprowadza się do mieszkania Artura po tym, jak oświadczył Ewie, że spędził noc z Martą. Załamana postępowaniem mężczyzny Drawska mówi Lucynie, że spodziewa się dziecka. Zachwycona nowiną góralka stara się ją pocieszyć.

(373) Halina żąda od męża, by naprawił połamane krzesło. Ferdek z zapałem zabiera się do pracy. Zaczyna ulepszać mebel, wzbogacając go o nowe funkcje i czyniąc znacznie wygodniejszym. W końcu stwierdza, że to krzesło jest największym dziełem jego życia.

(140) Do szpitala trafia głęboko wierzący Ramon. Nie chce zgodzić się na zastosowanie terapii z wykorzystaniem komórek macierzystych, która jest dla niego jedyną szansę na wyleczenie. By ratować pacjenta, House podważa wyznawane przez niego wartości.

(125) Na bagnach Everglades znaleziono zwłoki. Ofiarą okazuje się strażnik z Muzeum Żeglugi Morskiej. Od kustosza Brennan i Booth dowiadują się, że mężczyzna ukradł fragment mapy wskazującej miejsce zatonięcia hiszpańskiego z ładunkiem złota.

(7) Sue zmusza członków klubu Glee do podjęcia rywalizacji. Chce w ten sposób skłócić młodzież. Wkrótce Sue i Will zostają wezwani przez dyrektora. Tymczasem wychodzą na jaw zaskakujące informacje. Członkowie grupy gromadzą się, by wesprzeć Quinn.

"Białe kołnierzyki"

(6) Z kolekcji Julianny Laszlo zostaje skradziony cenny portret młodej dziewczyny autorstwa węgierskiego malarza. Peter i Neal muszą odnaleźć złodziei. Wkrótce okazuje się, że prawa do obrazu rości sobie muzeum. Śledczy wpadają na trop podejrzanego, Dorsetta.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy