Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

Sprawdźcie kiedy jest emitowany wasz ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK! Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi! Interesuje cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz dowiedzieć się, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

Reklama

(25) Magda ogłasza casting na pogodynkę. Ewa chciałaby spróbować swoich sił przed kamerą. Łukasz specjalnie określa limit wieku kandydatek do 25 lat. Krystyna akceptuje pomysły Tomasza na autorski program.

(26) Dorota zgodnie z zapowiedzią próbuje ujawnić sensacyjne materiały na temat Marcina i Piotra. Okazuje się jednak, że tak naprawdę nie ma dowodów na potwierdzenie swojej śmiałej tezy.

(27) Jacek próbuje zdobyć sympatię bufetowej i przynosi jej grzybki do gołąbków. Niebawem pracownicy stacji zaczynają skarżyć się na silne bóle brzucha i dziwnie zachowywać.

(28) Magda widząc, że materiał Tomasza nie jest najlepszy, namawia go, by starał się o własny program u Krystyny. Piotr sam chce wybrać się na uroczystość wręczenia Złotego Wawrzynu.

(7) Marek i Zuza prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa znanego krytyka kulinarnego, Cichockiego. Okazuje się, że zamordowany nie cieszył się sympatią kolegów. Z kolei Kosa, Sikorek i Młody zajmują się sprawą napadu na furgonetkę z pieniędzmi.

(17-19) Artykuł Basi nie podoba się w redakcji "Twoich Gwiazd". Łukasz podpisuje ugodę z pracownikami fabryki w Bożydarowie. Jan jest z niego dumny. Tymczasem Basia i Krzysztof spędzają romantyczny wieczór w jego mieszkaniu.

(8) Wydawnictwo boi się procesu z autorem audiobooka, który zredagowała Aśka. Zamierzają zwolnić ją za wycięcie z tekstu kilkunastu zdań. Artur nie zamierza tej sprawy puścić płazem. Razem z Kubą planują spotkać się z wyjątkowo uciążliwym pracodawcą.

(856) Rogowscy spotykają się z Michałem i Grażyną. Dowiadują się, że Ewelina trafiła do więzienia i za pośrednictwem adwokata będzie próbowała skontaktować się z Pawłem... Na kilka dni do Polski przylatuje Łukasz. Spotyka się z Gabi, która opowiada mu o dramacie Wojtka. Wojciechowski przekonuje, że bardzo za nią tęsknił. Po powrocie do domu ma pretensje do Budzyńskiego, który traktuje Martę jak służącą.

(857) Małgosia nie potrafi zapanować nad swoją zazdrością. Nie chce zaakceptować, że Tomek coraz więcej czasu spędza z Agnieszką. Przypadkiem podsłuchuje rozmowę męża z Olszewską. Dowiaduje się z niej, że istnieje jakiś bardzo ważny list, który Chodakowski powinien natychmiast zniszczyć. Dzięki interwencji Zosi, znajduje się on w jej rękach. Po przeczytaniu spowiedzi Agnieszki Małgosia udaje się na rozmowę do telewizji. Towarzyszy jej Arturo. Mężczyzna nie odstępuje jej ani na krok. Jest w nią wyraźnie zapatrzony...

(39, 40) Boscy wynajmują domek letniskowy nad jeziorem. Natalia i Ludwik są zachwyceni, jednak synowie nie podzielają ich entuzjazmu. Kuba wybiera się z kolegami do kina. Kacper prosi, by zabrał go ze sobą, jednak chłopak nie zamierza niańczyć brata.

(148) Monika przed wyjazdem do USA postanawia pogodzić się z Konstancją. Jej dawna rywalka nie wie, że Sagowski jest coraz bliżej zdemaskowania jej zdrady.

(149) Przyłapana na niewierności Konstancja ma świadomość, że przegrała. Artur chce spotkać się z Milewską i wytłumaczyć jej całą sytuację.

(150) Sagowski pożycza samochód, by dogonić Monikę, której samolot wkrótce odlatuje. Tymczasem Konstancja szuka pocieszenia w ramionach Cezarego.

(151) Artur postanawia udać się za ukochaną do Las Vegas. Konstancja zastanawia się z Cezarym, czy Sagowski byłby rzeczywiście zdolny do szantażu.

(152) Artur postanawia zwolnić Cezarego z pracy. Tymczasem ośmielony przez Lalo Mateusz zbliża się do Wiki. Para spędza razem romantyczny dzień.

(635) Klara chce iść z Hubertem do studia. Pyrka odmawia. Rick prosił go, by nie przyprowadzał żadnych dziewczyn. Na próbie panuje nerwowa atmosfera. Chłopakom nic nie wychodzi. Patrycja tłumaczy im, że jeśli nie nagrają materiału na płytę, firma fonograficzna obciąży ich kosztami za niewykorzystane studio. Mietek i Władek nie dochodzą do porozumienia w sprawie metod wychowania Kajtka.

(636) Hubert już wie, że Oskar nie jest chłopakiem Patrycji. Tymczasem Klara opowiada matce o kryzysie w związku z Hubertem. Uważa, że dla Pyrki ważniejszy od niej jest zespół. Na spacerze Robert spotyka Mariusza. Kolega ma dla niego propozycję... W liceum zostają wywieszone wyniki egzaminów maturalnych. Klara oblała jeden z przedmiotów. Hubert przytula ją i wyznaje miłość.

(637) Marta mówi Robertowi, że załatwiła mu pracę. Będzie prowadził własną rubrykę w jednej z poczytnych gazet. Romanowski jednak nie zamierza rezygnować z konferansjerki... Walawska spotyka się z Elżbietą. Matka sugeruje jej, by podzieliła się swoimi wątpliwościami z ukochanym. Sugeruje, że rzut monetą to był zły pomysł. Po powrocie do domu Marta i Robert nawzajem się przepraszają.

(638) Atmosfera między Kingą i Ksawerym jest nie do zniesienia. Następnego dnia Kaśka widzi na ulicy narzeczonego z bukietem kwiatów. Odwraca się na pięcie, ale Ksawery dostrzega ją kątem i próbuje dogonić. Następnie tłumaczy kobiecie, że ma dla niej niespodziankę - chce, by ich ślub odbył się na Lateranie. Natomiast w podróż mogliby objechać całe Włochy. Kasia jest temu przeciwna...

(92) Anna podejrzewa, że jej klient Marian Kupczyk bije swoją córkę. Do kamienicy, w której mieszkają Nowikowie, niespodziewanie wprowadza się Ernest.

(93) Magda i Marek spotykają na plaży Karola i jego kuzyna, Jacka. Dziewczyna jest zafascynowana opowieścią chłopaka o wakacyjnej podróży autostopem.

(94) Ela trafia do szpitala. Okazuje się, że zemdlała z powodu poważnych obrażeń wewnętrznych. Ewa przekonuje dziewczynę, by zeznawała przeciwko ojcu.

(95) Leszek wyprowadza się od Moniki. Kobieta jest z tego powodu bardzo szczęśliwa. Kamil i Alicja realizują swój plan. Chcą zdobyć dowody przeciw Ernestowi.

(96) Ewa i Monika przychodzą na przyjęcie do Cezarego. Wiktor na swojego asystenta podczas operacji wybiera doktora Radosława Majchrzaka zamiast Leszka.

(7) Dla Krzysztofa Marysia kompletnie traci głowę. Uświadamia sobie, że jest w nim zakochana. Wszystko wskazuje na to, że młody leśniczy odwzajemnia jej uczucia. Podczas jednego z kolejnych spotkań dochodzi między nimi do pocałunku. Intymną scenę jednak przerywa... dźwięk dzwonka telefonu. Dziewczyna, choć bardzo niechętnie, odbiera. Okazuje się, że dzwoni do niej Konrad. Ojciec zdecydował się na ten krok, ponieważ Kuba został zatrzymany przez policję za udział w bójce. Marysia postanawia pojechać do Warszawy. Krzysztof obiecuje, że będzie na nią czekał...

(1490) Ewa zaczyna podejrzewać, że to Borys ją prześladuje. Policjanci obiecują go sprawdzić. Henryk wyjawia, że widział Emilkę całującą się z jakimś chłopakiem w samochodzie. Ludwika mówi o wszystkim Rafałowi i Agnieszce.

(1491) Ewa znajduje w samochodzie Kuśnierza erotyczne ulotki ze swoją podobizną. Weronika zwierza się Kindze, że Adam ją zostawił. Nie mówi przyjaciółce o okolicznościach rozstania.

(1492) Agnieszka postanawia, że będzie codziennie odbierać Emilkę po lekcjach. Nie zastaje jednak nastolatki pod szkołą. Okazuje się, że dziewczyna wymknęła się, by spotkać się z Błażejem.

(1493) Roman zaprasza Martę z Januszem i Patrykiem na wigilijną kolację. Gajewski cieszy się, że staje się częścią rodziny ukochanej. Tymczasem syn oświadcza mu, że spędzi święta z matką.

(2142) Michał wypytuje żonę o kolację z Cuttinim. Zyta unika jednak odpowiedzi. Nauczycielka Maćka chce, by ten wystąpił w reportażu edukacyjnym.

(2143) Leszek oprowadza po firmie Jacka swojego znajomego z branży, Andrzeja. Stwierdza on, że przedsiębiorstwo Boreckiego nie ma szans przetrwać na rynku.

(2144) Marek prosi Pawła, żeby pomógł mu przekonać Agnieszkę do małżeństwa. Krystyna znajduje w rzeczach Miłosza podejrzane tabletki.

(2145) Zyta dostaje od szefa zaproszenie na wernisaż. Wybiera się tam sama. Tymczasem w gabinecie Jacka trwa burzliwa dyskusja o przyszłości firmy.

(2146) Paweł dostaje wyniki badań tabletek, które należały do Miłosza. Ostrzega syna, żeby nigdy nie brał od chłopaka żadnych pigułek ani cukierków.

(1754) Witold i Xawery wybierają się na spotkanie biznesowe do Tracza. Tymczasem Zbyszek i Grzybowa naciskają na Krystynę, aby pozbyła się Anny.

(1755) Matka Janusza zjawia się przed szkołą, by się pożegnać z Pawełkiem. Daje mu na pamiątkę swoje zdjęcie. Następnie idzie do parku i połyka garść tabletek.

(1756) Anna leży nieprzytomna w szpitalu. Opiekuje się nią doktor Blumental. Wkrótce Krystyna przychodzi do placówki i podaje lekarzowi dane pacjentki.

(1757) Janusz przedstawia Witoldowi zaniżoną wycenę kamienicy. Pawełek modli się o zdrowie babci. Jego ojciec przygląda się temu z niesmakiem.

(1758) Anna odzyskuje przytomność. Xawery sprzedaje swoje roszczenia do kamienicy na rzecz Janusza. Ten proponuje Lubinieckiemu partyjkę pokera.

(76) Proboszcz chce wydać kalendarz, z którego dochód byłby przeznaczony na cele charytatywne. Zamierza się zwrócić do fundacji Arka. Organizacja zmaga się jednak z problemami z powodu zniknięcia księdza Jacka. Mateusz wyjaśnia sprawę.

(1363) Błażej i Grażyna zapraszają jej znajomych na kolację. Podczas spotkania jeden z gości myli chłopaka z kelnerem, jest także wobec niego bardzo niemiły.

(1364) Marek nie ma wątpliwości, że Paweł jest ojcem Julki. Radzi Majce, by powiedziała mu prawdę. Hubert wyjeżdża na planowaną od dawna wyprawę.

(1365) Śmiałek czuje się wykorzystany przez Aurelię. Chce się na niej zemścić. Grozi, że jeśli nie będzie wykonywała jego poleceń, zaprowadzi ją na policję.

(1366) Kinga jest w ciąży. Adam ekscytuje się tym, że zostanie ojcem. Projektuje dla rodziny dom. Marek uważa, że jego przyszły zięć jest nieodpowiedzialny.

(1367) Rodzina Radoszów oraz ich przyjaciele spotykają się na chrzcie Julki. W ostatniej chwili przylatuje z Meksyku Hubert. Zostaje jednak aresztowany.

(5505) Brooke obawia się o Ricka, który może trafić na misję wojskową, jeśli zostanie przyjęty do armii. Ridge uważa, że to kolejna sztuczka chłopaka.

(5506) Po rozmowie ze Steffy Rick wchodzi na dach firmy. Podąża za nim Ridge. Bridget oznajmia, że nigdy nie wybaczyła Katie tego, że odebrała jej Nicka.

(5507) Rick ratuje życie Ridge'owi, który mógł spaść z dachu budynku. Widzi to Brooke, ale jej syn nie chce, by ktoś się dowiedział o tym, co zaszło.

(5508) Steffy dowiaduje się, że Eric wstrzymał konferencję, na której miało być ogłoszone odejście jego syna. Ridge sądzi, że Rick uratował go z wyrachowania.

(5509) Brooke radzi Steffy, żeby odeszła z firmy, jeśli zależy jej na Ricku. Gdy dziewczyna się nad tym zastanawia, Ridge zaczyna być podejrzliwy.

(46) Podczas akcji akowców na terenie obozu w Pustkowie Janek zostaje pogryziony przez psa wartowników. Władek zawozi rannego kolegę pod dom, w którym mieszka doktor Bielecki. Pozostawiony na ulicy Janek zostaje aresztowany w łapance.

(34) Artur znajduje sposób, dzięki któremu będzie mógł wyjechać w Himalaje. Tymczasem Aniela demaskuje złodzieja buszującego po jej spiżarni. Okazuje się nim kilkuletni chłopiec. Bartek decyduje się wyznać Ewie, co zaszło między nim a Martą.

(372) Ferdek nie może patrzeć na to, jak Waldek został zdominowany przez swoją żonę. Postanawia przypomnieć synowi, jak powinien zachowywać się prawdziwy mężczyzna. Jako skrajny przykład podporządkowania się kobiecie przedstawia Paździocha.

(139) Lekarze z zespołu Gregory'ego zajmują się dziewczyną, która brała udział w wyprawie do wraku spoczywającego od trzystu lat pod wodą. Statek zatopiono, gdy na pokładzie wybuchła epidemia ospy. U pacjentki pojawiają się objawy tej choroby.

(124) Zakochana para trafia w lesie na zwłoki pokryte setkami motyli. Na ciele ofiary widnieją ślady zębów chupacabry - legendarnego zwierzęcia. Okazuje się, że denat to twórca popularnego programu "Zabójca mitów". Brennan i Booth wyjaśniają sprawę.

(6) Will chce zmotywować zespół do intensywniejszej pracy. W tym celu podsyca rywalizację pomiędzy chłopakami i dziewczynami. Terri, która nie ma doświadczenia medycznego, w tajemnicy przed mężem przyjmuje pracę pielęgniarki szkolnej.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama