Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co czeka nas w nowych odcinkach seriali!

Sprawdźcie kiedy jest emitowany wasz ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK! Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi! Interesuje cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz dowiedzieć się, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

Reklama

(21) Kromer jest zaskoczony, kiedy dowiaduje się, że Piotr i Marcin są braćmi. Tymczasem Wilczyński postanawia spotkać się ze swoją babcią. W czasie wizyty starsza pani opowiada mu historię jego i Marcina.

(22) Krystyna chce dać Tomaszowi najlepszy program w swojej stacji. Konspekt show przygotowuje Wiktor. Adam jest pewien, że biografia Wilków zostanie bestsellerem.

(23) Tomasz dostaje konspekt nowego programu. Jest zawiedziony tym, że matka zmusza go do korzystania z cudzych pomysłów. Zdradza jej, że tak naprawdę tylko Marcin się z nim liczy.

(24) Adam i Magda chcą wykorzystać ciążę Agaty, by zwiększyć popularność programu. Z kolei prezenterka nie może dojść do siebie po rozmowie z Danielem, który wyrzekł się dziecka.

(6) Marek i Zuza prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży Komety - klaczy należącej do niejakiego Donimirskiego. Podejrzenia padają na jego kochankę. Łapa bardzo przeżywa odejście Róży. Oporny chce pomóc stryjowi odciąć się od przeszłości.

(15, 16) Basia zdradza Karolinie, że straciła pracę. Prosi, aby na razie nie mówić o tym mamie i babci. Julia przypadkiem znajduje projekty Jagody. Proponuje jej spółkę. Jan dowiaduje się od syna o przejęciu "Naszych Spraw" przez Łukasza.

(7) D o hotelu przyjeżdżają Irena z dwiema córkami: rozkapryszoną nastolatką Moniką i roczną Olą. Przez pomyłkę klucz do ich pokoju dostaje trener piłkarski Wandenberg. Mężczyzna szuka pracodawcy. Przygotowuje prezentację po polsku. Monika zamienia mu notatki. W ten sposób próbuje zwrócić na siebie uwagę. Kupuje dopalacze. Eksperymentowanie z tymi środkami o mały włos nie kończy się dla niej tragicznie...

(854) Anna znajduje list do Hanki, prawdopodobnie od Gruszyńskiego. Zirytowana umawia się ze szwagrem na spotkanie, podczas którego grozi mu śmiercią, jeśli nadal będzie ją oczerniał. Potem jedzie na spotkanie z Hanką. Dowiaduje się od niej, że ma predyspozycje do bycia świetną żoną i matką. Mostowiakowa nie ma pojęcia, że Anna - korzystając ze swoich koneksji - załatwiła firmie Marka duże zlecenie od sieci restauracji.

(855) Ola każdą wolną chwilę spędza w szpitalu. Przegrodzka oskarża ją o to, że próbuje w ten sposób omotać ojczyma i dobrać się do jego majątku. Zrozpaczona odnajduje zrozumienie u... Joanny. Rywalki bardzo się do siebie zbliżają. Przy okazji wychodzi na jaw, że Paweł pojechał do szpitala i przekonał lekarzy, by, nie zważając na protesty żony pacjenta, pozwolili na kontakty Oli z ojczymem. Zduński wypytuje Joannę o jej poprzedni związek. Ustala, że jego dziewczyna poznała swojego "byłego" na uczelni, gdzie prowadził wykłady...

(37, 38) Ludwik nie daje Tomkowi kieszonkowego, by skłonić go podjęcia pracy wakacyjnej. Chłopak dostaje posadę gońca w redakcji Natalii. Do Boskich przychodzi policjant. Okazuje się, że z ich domu ktoś wielokrotnie telefonował do komisariatu.

(143) W dniu ślubu Artur wyznaje Adamowi, że kocha Monikę, a żeni się z Konstancją ze względu na dzieci. Kuzyn próbuje odwieść go od tej decyzji.

(144) Aneta wybacza Feliksowi. Chce, żeby porozmawiał z Żanetą i nakłonił ją do wycofania oskarżenia o molestowanie. Monika przeżywa ślub Artura.

(145) Sagowski i Adam spotykają się w firmie z Andrzejem Biernatem. Basia, chcąc pomóc Anecie i Feliksowi, zabiera Żanetę na poważną rozmowę.

(146) Ambasada odrzuca wniosek Cezarego o przyznanie wizy. Wójcik chce przekonać Monikę, żeby nie wyjeżdżała do Stanów Zjednoczonych bez niego.

(147) Adam informuje Artura, że Milewska przyspieszyła swój wyjazd do USA i wylatuje już następnego dnia. W związku z tym Sagowski postanawia działać.

(631) Kasia i Ksawery przygotowują listę gości na wesele. Dziewczyna jest wniebowzięta, że ukochany nareszcie włączył się w przygotowania. Chłopak zapewnia ojca, że Kinga już dla niego nic nie znaczy... Feliks czyta pamiętnik siostry. Po przeczytaniu ostatniej strony jedzie do szpitala. Podczas spotkania przyznaje, że nie wiedział o usunięciu ciąży. Karolina wpada w szał. Chłopak wraca do domu. Płacze.

(632) Klara ma pewność, że obleje maturę. Hubert stara się ją pocieszyć. Nic z tego jednak nie wychodzi, ponieważ wraca temat Patrycji. Dochodzi do kolejnej kłótni. Stefan przestaje powoli tolerować rodzinę Oksany. Aby trochę odetchnąć, nowożeniec idzie z Fryderykiem na ryby.

(633) Jola zapisuje Janka do agencji aktorskiej. Mężczyzna od razu dostaje zaproszenie na casting. Po powrocie przyznaje, że zasnął między ujęciami. Sabina nie może zabronić Kajtkowi spędzenia wakacji z ojcem, ale martwi ją, że chłopak opuścił się w nauce.

(634) Basia robi, co może, by Sara jednak nie wyjeżdżała z Polski. Zenek radzi jej, by powiedziała wprost, co czuje. Dla Basi to jednak za trudne. Następnego dnia dzwoni Adam. Kobieta prosi go, żeby spróbował namówić Sarę do pozostania. On jednak nie przyjmuje jej propozycji...

(87) Wilk zabiera Sylwię na kolację. Wkrótce w restauracji pojawia się Ernest. Komisarz daje się sprowokować i uderza Krupę. Hubert odwołuje spotkanie z Ewą.

(88) Violetta zaprasza Tomka na kolację do siebie. Spotkanie zakłóca zjawienie się byłego klienta kobiety. Ona zapewnia Bystrego, że nie zna intruza.

(89) Wiktor dowiaduje się, że kochanką Leszka była Klara. Wzywa ją do siebie i oferuje atrakcyjną posadę w szpitalu w Łodzi. Kesslerówna jest zbulwersowana.

(90) Monika i Leszek informują syna i teścia, że zamierzają się rozwieść. Gdy Tomek dowiaduje się, że Violetta była prostytutką, odwołuje z nią randkę.

(91) Monika nie jest w stanie skupić się na pracy. Opowiada Sylwii o swoich problemach małżeńskich. Nowikowa radzi jej, by wzięła kilka dni wolnego.

(6) Marysia nie potrafi zapomnieć o Krzysztofie. Śni o nim. Jej roztargnienie nie uchodzi uwadze Małgosi i Basi, które są zaniepokojone jej niezdrową fascynacją. Ostatecznie Marysia nadal jest mężatką. Tymczasem wnuczka Jabłonowskiej czyta ukradkiem pamiętnik babci, z którego dowiaduje się wielu pikantnych szczegółów dotyczących młodości seniorki. Dziewczyna jest zdołowana, ponieważ uważa, że jej życie jest szare, niewarte uwagi i zapamiętania. Małgosia próbuje wytłumaczyć córce, że tamte czasy nie były wcale takie różowe, jak jej się wydaje. Nie kryje, że ma pretensje do swojej matki o to, że w ogóle się nią nie zajmowała i jak miała dwa latka - oddała obcym ludziom na wychowanie. Przy okazji wychodzi na jaw, że Andrzej jest poważnie chory.

(1486) W szpitalu Kamil dowiaduje się o śmierci pana Łukasza - mężczyzny, który przez decyzję Ostrowskiego nie doczekał się przeszczepu serca. Hoffer postanawia zrezygnować z wolontariatu na oddziale kardiochirurgii.

(1487) W biurze podróży Ewy i Żanety ma miejsce niezapowiedziana kontrola urzędników skarbowych. Okazuje się, że jest to efekt donosu. Inspekcja wykazuje kilka nieprawidłowości.

(1488) Adam pyta Weronikę o powód wyjazdu Sebastiana. Kobieta przyznaje się mężowi do zdrady. Zszokowany Roztocki zaczyna się domyślać, że to nie on jest ojcem dziecka żony.

(1489) Andrzej przyłapuje Daniela na rozmowie z Dorotą. Chłopak przyznaje się ojcu, że zaangażował się w nowy związek. Tymczasem Ola umawia się na wieczorne spotkanie z Szymkiem.

(2137) Bożenka zabiera Miłosza na próbę w szkole tańca. Marcin jest niezadowolony z wizyty gościa. Testy potwierdzają, że Mariusz jest ojcem Kubusia.

(2138) Ola spędza kolejny dzień z kuratorką Ewą. Wciąż nie jest przekonana, że chciałaby pracować w tym zawodzie. W domu Ryśka pojawia się pijany Mariusz.

(2139) Kinga dowiaduje się, że Krzysiek przedawkował narkotyki i trafił do szpitala. W szkole tańca Marta ma pretensje do Bożenki. Marcin staje w jej obronie.

(2140) Zdesperowana Kinga radzi się byłego męża w sprawie swojego brata. Chojnicki proponuje, aby Krzysiek spróbował zaangażować się w sport.

(2141) Piotr ma pretensje do Jasia, że bez uprzedzenia wrócił późno do domu i nie odbierał telefonu komórkowego. Ustala z synem zasady na przyszłość.

(1749) Szymon rozpala na wyspie ognisko, by razem z Kasią mogli się ogrzać. Wkrótce postanawia popłynąć po pomoc. Młodych odnajdują ludzie Tracza.

(1750) Witold przywozi rzeczoznawcę, aby wycenił kamienicę. Wizyta wywołuje zaniepokojenie mieszkańców. Krystyna żali się Joli, że nie dogaduje się z córką.

(1751) Na lekcji religii Artur zbiera prace uczniów na temat bohaterów literackich, którzy odrzucili Boga. Bartek oddaje tekst o Januszu Traczu.

(1752) Iza postanawia zabrać Xawerego do miejsca swojego urodzenia, zrujnowanego dziś gospodarstwa. Tam opowiada mu historię swojej rodziny.

(1753) Witold przychodzi do Janusza z propozycją wykupienia roszczeń do kamienicy od Xawerego. Tracz jest bardzo zadowolony z tego pomysłu.

(75) Nad rzeką zostaje znalezione ciało miejscowego przedsiębiorcy. Na skarpie policjanci natrafiają także na nieprzytomnego Możejkę. W szpitalu okazuje się, że podinspektor stracił pamięć. Ksiądz Mateusz szuka sposobu, aby coś mu przypomnieć...

(1358) Paweł nalega, by Aneta powiedziała mu prawdę na temat tego, kto jest ojcem dziecka Marysi. Mikser kontynuuje śledztwo w sprawie nożownika.

(1359) Marian udziela Aurelii pożyczki. Niebawem w Wadlewie zjawia się Ireneusz, narzeczony kobiety. Zdenerwowany Śmiałek rzuca się na niego z pięściami.

(1360) Kinga przedstawia dyrektorce przedszkola dowody potwierdzające niewinność Adama. Okazuje się, że Marian i Ireneusz padli ofiarą oszustki.

(1361) Mikser, Radek i Sabina zostają aresztowani po tym, jak napadli na niewinnego człowieka, biorąc go za nożownika. Komendant udziela im ostrzeżenia.

(1362) Adam opowiada Kindze o swoich relacjach z Luizą. Rozmowa ta utwierdza Żukowską w przekonaniu, że nie jest on dobrym kandydatem na partnera.

(5500) Eric zwołuje spotkanie rodziny, na którym zostanie podjęta decyzja dotycząca przyszłości Ricka w firmie. Brooke waha się, bo nie chce nikogo skrzywdzić.

(5501) Felicia sądzi, że Thorne jest gotowy zostać szefem firmy. Eric obiecuje to przemyśleć, gdy nadejdzie odpowiedni moment. Rick oświadcza się Steffy.

(5502) Eric zapewnia Ricka, że choć musiał go zwolnić, nadal go kocha. Z kolei Ridge dziękuje Brooke za jej niezwykle odważną decyzję w sprawie syna.

(5503) Rick prosi Steffy o spotkanie w domku na plaży. Informuje ją, że zamierza wstąpić do armii. Marcus odkrywa prawdę o romansie Forrestera z córką Ridge'a.

(5504) Nick i Katie postanawiają wziąć ślub jeszcze tego samego dnia. Zszokowana ich postanowieniem Jackie prosi Bridget o powstrzymanie pary.

(45) Władek dowiaduje się od Janka, że Ruda wykonuje wyroki wydane przez podziemny sąd. Chce towarzyszyć jej w akcji. Otto odwiedza Fischerową. Maria, korzystając z okazji, prosi go, by przekazał wiadomość jej synom. Lekarz jednak odmawia.

(33) Ojciec Konstanty znów gubi ważną dla siebie rzecz w pensjonacie Anieli. Tym razem jest to amulet podarowany przez dzieci z Burkina Faso. Aniela zauważa, że ostatnio z jej spiżarni zaczęły znikać zapasy. Postanawia zastawić pułapkę na złodzieja.

(371) Jolasia i Mariola marzą o własnym biznesie. Wkrótce otwierają solarium Turbo Jolanta. Wpadają na pomysł, by zaprosić jakiegoś celebrytę, którego obecność przyciągnie klientów. Niebawem w nowo otwartym salonie piękności zjawia się Krzysztof Ibisz.

(138) Decyzją Cuddy do zespołu House'a dołącza wyróżniają się studentka medycyny Martha. Do szpitala trafia szef kampanii wyborczej senatora New Jersey. By uratować pacjenta, House musi podjąć decyzję, która może zaważyć na losach jego związku z Lisą.

(123) Znaleziono szesnaście odciętych stóp. Okazuje się, że szczątki pochodzą z placówki kształcącej przyszłych kryminologów. W laboratoriach uczelni było jednak tylko czternaście "eksponatów". Dla Brennan i Bootha staje się jasne, że doszło do morderstwa.

(5) Will przyjmuje do zespołu byłą uczennicę, która nigdy nie skończyła szkoły. Ma ona problemy z alkoholem i nie może się pogodzić z faktem, że nie zrobiła kariery na Broadwayu. Finn zaczyna flirtować z Rachel, aby zachęcić ją do powrotu do Glee Club.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje