Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co czeka nas w nowych odcinkach seriali!

Sprawdźcie kiedy jest emitowany wasz ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK! Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi! Interesuje cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz dowiedzieć się, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

Reklama

(17) Magda wyznaje Piotrowi, że prawdziwy Wilk zapadł w śpiączkę i przebywa w ukryciu pod opieką zaufanych lekarzy. Aktor chce go zobaczyć. Pod stacją PL 24 gromadzą się kobiety, które podają się za matki Marcina.

(18) Lilka nakrywa Łukasza na przeglądaniu zawartości jej komputera. Przyłapany chłopak tłumaczy, że oszalał na jej punkcie i sprawdzał jej pocztę z zazdrości. Nie jest to jednak prawda.

(19) Magda dowiaduje się, że Marcin i Piotr są bliźniakami, ale nikomu o tym nie mówi. Piotr ma opory przed fikcyjnym ślubem z Agatą. Lilka nadzoruje przygotowania do transmisji z ceremonii.

(20) Adam i Magda oglądają uroczystość ślubną na DVD. Asystentka zauważa, że operator nagrał moment, gdy jedna z kobiet podających się za babcię Wilka przekazała coś panu młodemu.

(5) Centralne Biuro Śledcze przejmuje sprawę śmierci agenta, którą mieli się zająć Zuzanna i Marek. Policjanci zaczynają działać na własną rękę. Okazuje się, że ofiara to Tomasz Wysocki, który rozpracowywał dwóch niebezpiecznych pokerzystów.

(12-14) Julia radzi Violi, co powinna robić, aby zdobyć serce Marka. Basia przygotowuje kolejny krytyczny artykuł o Podhoreckich. Elżbieta przekonuje córkę, żeby nie działała zbyt pochopnie. Julia pod pretekstem pracy spotyka się w nocy z Kamilem.

(6) W hotelu meldują się Wera z kochankiem Kamilem. Od samego początku oka z nich nie spuszcza Hubert. Okazuje się, że mężczyzna jest... mężem Wery! Artur natomiast korzysta z okazji, że koleżanka Aśki niedawno się od niej wyprowadziła i zostaje nowym lokatorem niewidomej przyjaciółki.

(852) Monika kolejny raz odwiedza Piotrka. Fascynacji koleżanką Zduńskiego z pracy nie kryje też Irek, czym doprowadza Mirkę do furii. Podobnie reaguje Kinga, która podejrzewa, że prawniczka próbuje rozbić jej małżeństwo. Kolejny raz kłóci się z mężem. Gdy emocje opadają, Piotrek odkrywa, że pod jego nieobecność Kinga i Lenka wyprowadziły się z Deszczowej...

(853) Tomek usiłuje wytłumaczyć Barbarze, że Agnieszka jest tylko jego przyjaciółką. Mostowiakową zastanawia, po co Olszewskiej poradnik dla kobiet w ciąży. Zdumiewa ją też to, że książka jest prezentem od... Małgosi! Podczas wizyty w szpitalu detektyw dostaje od Agnieszki zapieczętowany list, w którym znajdują się dane przyszłego ojca. Na wypadek, gdyby spotkało ją coś złego i sama nie mogła zająć się dzieckiem.

(35, 36) Kuba chce zapisać się na kurs chińskiego. Natalia odkrywa, że na osiedle wprowadziła się azjatycka rodzina z córeczką. Ludwik, wracając z romantycznej kolacji z żoną, łamie w zamku klucz. Gdy dobija się do domu, jego synowie wzywają policję.

(138) Aneta ma coraz mniej zrozumienia dla nagłej przemiany Feliksa, którą spowodował prawdopodobnie kryzys wieku średniego. Próbuje go nieco uspokoić.

(139) Artur domyśla się, kto jest kochankiem Konstancji. Razem z Mateuszem przychodzi do kamienicy, gdzie zastaje ją z Cezarym w niedwuznacznej sytuacji.

(140) Z USA przyjeżdża kuzyn Sagowskiego, Adam. Okazuje się, że ma pomysł na biznes. Zafascynowany judo Feliks prosi Żanetę, by pokazała mu kilka chwytów.

(141) Artur postanawia udawać miłość do Konstancji. Zaskakuje ją nagłymi oświadczynami. Dzięki pomocy Adama Monika dostaje amerykańską wizę.

(142) Aneta jest wściekła na Feliksa za to, że rozebrał się przed Żanetą. Gdy Monika dowiaduje się o zaręczynach Sagowskiego z Konstancją, bardzo to przeżywa.

(627) Hubert z Klarą wybierają prezenty na Dzień Dziecka dla rodzeństwa chłopaka. W pewnym momencie dziewczyna widzi breloczek z imieniem Patrycja. Robi karczemną awanturę. Basia żali się Joli, że Sara ciągle myśli o powrocie na Jamajkę. Sylwia zapewnia Jerzego, że dobrze czuje się w Zakrzewiu.

(628) Robert ma nadzieję, że to on będzie nowym naczelnym. Oczekuje, że Marta odda mu swoje stanowisko. Tymczasem ukochana rozmawia o zaistniałej sytuacji z Elżbietą. Matka ostrzega ją, że Robert nie wytrzyma nawet jednego dnia jako jej podwładny. Po powrocie do domu Walawska sugeruje, by rzucili monetą...

(629) Kasia jest podekscytowana ślubem ojca. Ksawery jednak nie podziela entuzjazmu narzeczonej. Uważa, że ceremonia powinna być romantyczna, a nie imprezą na pokaz z pompą i zadęciem. Chłopak rozmawia z ojcem. Ma wyrzuty sumienia. Uważa, że krzywdzi Kasię i Kingę. Waldemar sugeruje jednak, by syn jak najszybciej o wszystkim zapomniał.

(630) Marta i Robert informują wydawcę, że podzielili się rolami. Magazyn jednak będzie prowadziła Walawska. Stefan pojawia się w kancelarii. Chce pogadać z Ksawerym o ślubie córki. Tłumaczy Rybińskiemu, że powinien się bardziej starać. Ma wątpliwości, czy chłopak naprawdę kocha Kasię. Górka skarży się Anicie, że tylko jej zależy na ślubie. Ksawery nadal się nie angażuje.

(82) Anna, w obecności całej rodziny, robi Igorowi awanturę, oskarżając go o rozbicie jej związku z Michałem. Sylwia wyznaje synowi, że Ernest ją zgwałcił.

(83) Kamil celuje z pistoletu do ojca, grożąc mu śmiercią. Pojawiają się komisarz Wilk i Straszek. Policjanci starają się przemówić chłopakowi do rozsądku.

(84) Anna postanawia zobaczyć się z Michałem. Ma nadzieję, że spróbują odbudować ich związek. Ostrowski twierdzi jednak, że na to jest już za późno.

(85) Ewa namawia Igora, by ujawnili, że są parą. Gdy on się na to nie zgadza, kobieta postanawia się z nim rozstać. Sąd pozwala Antosiowi zamieszkać z Violettą.

(86) Sylwia opowiada Wilkowi o groźbach Ernesta pod jej adresem. Komisarz jedzie z nim porozmawiać, ale jego ostrzeżenia nie robią na Krupie wrażenia.

(5) Nad rozlewiskiem pojawia się pisarz Józef Strata, który przed laty był jednym z najbliższych przyjaciół Basi. Już na pierwszy rzut oka widać, że nadal łączy ich pewna zażyłość. Mężczyzna postanawia skorzystać ze wspomnień Jabłonowskiej, które zamierza umieścić w swojej książce, nad którą właśnie intensywnie pracuje. Ich rozmowom przysłuchuje się Małgosia, która chciałaby poznać przeszłość swojej matki, zwłaszcza w kontekście jej relacji z mężczyznami. Ma nadzieję, że w ten sposób łatwiej jej będzie zrozumieć, dlaczego tak a nie inaczej wyglądało jej dzieciństwo.

(1482) Włodek widzi, że Renata cierpi po rozstaniu ze Sławkiem. Borys zapewnia Ewę, że Małecki nie będzie już więcej jej nękał. Wdzięczna kobieta zaprasza go na obiad. Tymczasem w biurze podróży odwiedza ją Kuśnierz.

(1483) Trwają gorączkowe przygotowania do ślubu Moniki i Damiana. Filip przyjmuje zaproszenie od babci Iwony. Nie wie, że starsza pani zamierza go wyswatać ze swoją wnuczką.

(1484) Damian spóźnia się na ślub. Kiedy pojawia się u Ziębów, przekazuje informację, która stawia ceremonię pod znakiem zapytania. Ostrowski wzywa Kamila do operacji przeszczepu serca.

(1485) Dębkowie oznajmiają Zimińskim, że chcą wyjechać na stałe do Indii, żyć zgodnie z naukami hinduskiego guru i sprzedać swój majątek. Damian jest wstrząśnięty śmiercią matki.

(2132) Anna przeprowadza poważną rozmowę z Błażejem. Joasia spotyka się z Grażynką. Wyjawia, że wątpliwości Mariusza nie są bezpodstawne.

(2133) Bolek postanawia uczcić rozpoczęcie studiów syna. Planuje przyjęcie, na które zaproszona jest cała rodzina Lubiczów. Agata ma dość związku z Jackiem.

(2134) Bożenka staje w obronie Marcina, który spóźnił się na zajęcia taneczne. Jacek próbuje odzyskać Agatę. Zaprasza ją na romantyczny spacer do Łazienek.

(2135) Matka Boreckiego i Elżbieta rozmawiają o nieudanym małżeństwie swoich dzieci. Grażyna przekonuje Joannę, by przyznała się do zdrady Mariuszowi.

(2136) Kamila nie wybiera się na przyjęcie, bo chce wykorzystać nieobecność Chojnickich na Sadybie. Ci jednak próbują wykręcić się od imprezy w Rosso.

(1744) Jan mówi Traczowi o kłopotach burmistrza z kontrolerem. Biznesmen wie, jak rozwiązać kłopoty Karola, ale chce, aby ten najpierw ukorzył się przed nim.

(1745) Xawery zaprasza Izę na wspólne śniadanie na łonie natury. Opowiada o sobie, próbując zyskać w oczach pielęgniarki. Anna odwiedza Pawełka w szkole.

(1746) Karol błaga Tracza o pomoc w dramatycznej sytuacji. Z kolei proboszcz próbuje przekonać Janusza, aby wybaczył matce i przestał ją prześladować.

(1747) Pawełek zdradza ojcu, że babcia widuje go w szkole. Zdenerwowany Janusz proponuje matce dużą sumę pieniędzy, aby zniknęła z jego życia na zawsze.

(1748) Kasia wybiera się z Szymonem skuterem nad Bystrawę. Krystyna niepokoi się o córkę. Karol dostarcza kontrolerowi brakujące dokumenty.

(74) Trwają przygotowania do ślubu Zosi Drawskiej. Jej ciotka, właścicielka kilku pralni w Sandomierzu, dokłada wszelkich starań, by ceremonia przebiegła bez zarzutu. Tuż przed uroczystością zostaje znaleziona martwa. Ksiądz Mateusz próbuje wyjaśnić sprawę.

(1353) Radek jest stale adorowany przez Sabinę i Dagę. Jednak nie reaguje na ich zaloty. Dziewczyny nie mają pojęcia, że chłopak wie o ich zakładzie.

(1354) Aurelia zaczyna kokietować Śmiałka. Zadowolony z zainteresowania atrakcyjnej kobiety ojciec Emilki postanawia popracować nad swoim wyglądem.

(1355) Do Wrocławia przyjeżdża asystentka Huberta, Iwona Krawiec, z ważną wiadomością dla niego. Mikser odkrywa, kto jest nożownikiem, który zranił Olę.

(1356) Marek zwierza się Grzegorzowi ze swoich problemów. Opowiada koledze o piśmie rozwodowym, które w imieniu Teresy wręczył mu jej adwokat.

(1357) Podczas rozmowy w barze Iwona dziwi się, że Schultz tak bardzo przywiązał się do cudzego dziecka. Jej słowa przypadkowo słyszy Paweł.

(5495) Jarrett pokazuje Ericowi szkice Madame X. Forrester rozpoznaje w nich znajome elementy. Marone zdradza projektantce, że zna jej prawdziwą tożsamość.

(5496) Bridget opowiada Nickowi o tym, dlaczego zatrudniła się u Marone'ów. Chce zrealizować swoje marzenie. Taylor prosi o pomoc Jamesa Warwicka.

(5497) Matka Steffy jeszcze raz rozmawia z nią o jej planach na przyszłość. Tymczasem Ridge jest świadkiem gwałtownej wymiany zdań między Brooke a Rickiem.

(5498) Marone'owie są zachwyceni nowymi projektami Bridget. Dziewczyna zastanawia się, kiedy będzie mogła ujawnić swoją prawdziwą tożsamość.

(5499) Rick przyjeżdża do firmy i informuje ojca, że Ridge chce go zabić. Wyjawia, że zakochał się w Steffy. Eric jest bardzo rozczarowany postawą syna.

(44) Władek i Bronek odkopują w lesie skrzynię, w której znajdują się części do rakiety V-2. Razem przeprowadzają zwiad na poligonie, chcąc zdobyć informacje na temat nowej broni. Niebawem Michał odkrywa, że Karolina nie wróciła do mieszkania.

(18) Mania proponuje ojcu nocleg. Niestety, już pierwszego wieczoru Andrzej zostaje przez Ankę wyrzucony na bruk. Ale to dopiero początek jego problemów. Po powrocie do domu dowiaduje się, że Beata wcale nie zamierza przestać widywać się z Przemkiem. Rozżalony zapija swoje smutki w barze. Żali się barmanowi, że ukochana zdradza go z pielęgniarzem. Do domu odwozi go Kasia, kobieta, którą poznał w sklepie.

(19) Tadeusz dowiaduje się, że sprawa kalabryjskiej mafii została wymyślona na potrzeby reportażu przygotowywanego przez dokumentalistów z Niemiec. Razem z podwładnymi decyduje się kontynuować intrygę. Marian broni Barbary przed Ferdynandem.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje