Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co czeka nas w nowych odcinkach seriali!

Sprawdźcie kiedy jest emitowany wasz ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK! Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi! Interesuje cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz dowiedzieć się, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

Reklama

(13) Krystyna informuje Adama, że zdaje sobie sprawę, iż na nowej umowie Wilka brakuje podpisu prezentera. Przy okazji wypytuje go o Tomasza. Jacek ma dostarczyć Wilkom zaproszenie na rozdanie nagród Perły Telewizji.

(14) Piotr i Agata wybierają się na galę rozdania telewizyjnych nagród. Mężczyzna nieopatrznie wdaje się w rozmowę z dziennikarzem Burczukiem, któremu Wilk złamał karierę pomówieniami.

(15) Piotr jedzie do sierocińca, w którym dorastał Marcin. Od siostry zakonnej dostaje pudełko z rzeczami Wilka. Z rozmów z nią wnioskuje, że przed laty Marcin także nie cieszył się sympatią.

(16) W stacji PL 24 pojawia się kobieta, która twierdzi, że jest matką Marcina Wilka. By to udowodnić, chce poddać się testom DNA. Daniel postanawia zaprosić ją do swojego programu.

(4) Marek i Zuzanna prowadzą dochodzenie w sprawie napaści na jubilera. Złodziej włamał się do willi, uderzył ofiarę łomem w głowę i ukradł dwie brylantowe bransolety. Na miejscu przestępstwa policjanci znajdują odciski palców Rylskiego.

(9-11) Łukasz postanawia pogodzić się z bratem. Za radą Anny Urszula próbuje poprawić swoje kontakty z Markiem. Detektyw Rogacki wypytuje Elżbietę o jej byłego męża. Rodzina Podhoreckich spotyka się w stadninie, aby wesprzeć Marysię.

(5) W hotelu zatrzymuje się Ina Borucka, tracąca popularność gwiazda fitness i promotorka zdrowego stylu życia. Jest oburzona, że w tak renomowanym miejscu serwuje się niezdrowe jedzenie. Jej utyskiwaniom przysłuchuje się Kaja, która czeka w hotelowej recepcji na rozmowę w sprawie pracy. Podczas spotkania z Natalią przekazuje właścicielce uwagi Iny. Tymczasem Aśka i Artur coraz bardziej intensywnie przygotowują się do startu w maratonie. Oboje są zachwyceni postępami, które udało im się do tej pory poczynić. Natomiast Natalia z Iwoną nie chcą się zgodzić na to, by przedstawicielem Kosińskiego w zarządzie został Michał. Marzena zaprasza Igora na kawę. Nie wie, że jest synem Iwony.

(850) Do Zawadzkiego wprowadza się Sylwia z synkiem. Już pierwszego dnia dochodzi między nimi do ostrej sprzeczki. Kelnerka - wbrew zaleceniom Janka - nie zamierza rezygnować z pracy i poświęcać się wychowaniu dziecka. Pod wpływem mediacji ze strony Kingi Zawadzki zmienia zdanie i postanawia pomóc Sylwii wybrać nianię dla chłopca.

(851) Paweł zabiera Joannę do Rogowskich. Maria i Artur są zachwyceni nową dziewczyną Zduńskiego. Następnego dnia do ich gabinetu wpada Filarski, który coraz wyraźniej skarży się na kryzys wieku średniego. W tym samym czasie do Rogowskich zagląda też Lewicki, który reaguje alergicznie na ojca Kingi. Obaj panowie nie wyrównali jeszcze ostatnich rachunków związanych ze stłuczką samochodową!

(33, 34) Natalia postanawia ćwiczyć jogę w salonie. Synowie nie mogą przez to oglądać telewizji. Zdesperowani grożą Ludwikowi, że przestaną chodzić do szkoły, jeśli ojciec czegoś nie wymyśli. Boski razem z Markiem decydują się zabrać Tomka na ryby.

(134) Sagowski jest zły na Konstancję za wywiad, którego udzieliła brukowej gazecie. Ona nie ukrywa, że ma zamiar lansować się jako idealna żona i matka.

(135) W kamienicy pęka rura. Cezary w imieniu mieszkańców prosi Monikę, by zgłosiła sprawę Sagowskiemu. Artur przeprowadza z Kacprem poważną rozmowę.

(136) Milewska informuje Konstancję, że wyjeżdża do Las Vegas, prawdopodobnie z Cezarym. W związku z tym chciałaby pożegnać się z dziećmi.

(137) Feliks zupełnie zmienia swoje zachowanie i wygląd. Konstancja spotyka się z Czarkiem. Tymczasem dzieci chcą ratować miłość Sagowskiego i Moniki.

(623) Klara obwinia się o zniszczenie związku z Hubertem. Danuta uważa, że nie ma w tym nic złego, że kobieta próbuje odzyskać mężczyznę. Wanda dowiaduje się, że Kostek chce wynająć mieszkanie. Uważa, że nie jest to dobry pomysł. Chłopak spotyka w sklepie Ludmiłę. Sugeruje jej, że powinni razem wejść w jakiś biznes. Marta zauważa, że Piotr się zmienił. Robert jednak nie podziela jej zdania.

(624) Alicja chce umówić się z Marią w kawiarni. Pyrka odmawia. Nie chce rozmawiać z kobietą, przez którą zginął Roman. Alina dzwoni do Ksawerego. Jest pewna, że coś go łączy z Kingą. Następnie pyta o to samo Waldka, który nie kryje, że Ksawery ma romans z Kingą. Tomek wypytuje Natalię o Magdę. Prosi, by jej siostra odezwała się do niego. Przecież jutro wyjeżdża...

(625) Marta obawia się, że pismo zostanie zamknięte, a ona i Robert wylądują na bruku. Na spotkaniu z wydawcą słyszą, że "Dama" zostanie zamknięta, a redaktorem naczelnym "Kobiety" zostanie jedno z nich. Stefan dowiaduje się, że Oksana zawsze marzyła o wystawnym weselu z orkiestrą i tłumem gości. Przy okazji dziękuje Kasi, że to właśnie dzięki niej poznał swoją przyszłą żonę.

(626) Tymon wygaduje się przed Kasią, że Ksawery może mieć romans z Kingą. Anita prosi go, by ważył słowa i nie zadręczał niepotrzebnie Kasi na kilka chwil przed ślubem. Przyszła panna młoda próbuje wyjaśnić rewelację u źródła. Pyta wprost narzeczonego, czy spotyka się z Kingą? Rybiński wszystkiego się wypiera. Klara spotyka się z Hubertem. Mówi mu, że właśnie dostała pracę w księgarni.

(78) Teresa przekonuje Kamila, który cały czas czuwa przy łóżku matki, by pojechał do domu odpocząć. Wkrótce znajduje on fiolkę po lekach, które wzięła Sylwia.

(79) Michał mówi ojcu, że wyjeżdża na misję z Lekarzami bez Granic. Wiktor uważa decyzję syna za nieodpowiedzialną. Marek wyznaje Magdzie w liście miłość.

(80) Violetta rozpoczyna pracę w salonie Moniki. Wkrótce poznaje Tomasza. Tymczasem Leszek pod wpływem rad Wiktora stara się odbudować relacje z żoną.

(81) Hubert przyjmuje zaproszenie Anny i zjawia się w willi Grabowskich. W tym samym czasie do domu wraca Igor. Wypytuje Palewicza o cel jego wizyty.

(4) Elwira spotyka się z Małgosią. Przez blisko godzinę wysłuchuje, jak jej przyjaciółka skarży się, że nie potrafi uwolnić się od mężczyzny, który był dla niej całym życiem. Jest przekonana, że Małgosia ma na myśli Janusza. Nie podejrzewa, że chodzi o Konrada, z którym Jantar nie tak dawno się rozwiodła. Radzi koleżance, aby znalazła sobie jakieś zajęcie. Małgosia skwapliwie korzysta z sugestii i zabiera się za remont pensjonatu. Tymczasem Marysia musi sobie radzić po wyjeździe Kuby. Nie chce z nikim rozmawiać o swoich zmartwieniach. Podczas przejażdżki rowerem spada jej łańcuch. Problem pomaga jej rozwiązać Krzysztof, który przypadkiem przechodził w pobliżu. Dziewczyna jest tak zaskoczona, że odjeżdża nawet nie podziękowawszy wybawcy.

(1478) Emilka ma problem z godzeniem obowiązków matki i uczennicy. Kinga mówi szwagrowi prawdę o kłopotach Michała. Mężczyzna jest wściekły, kiedy słyszy, że to hazard i długi doprowadziły brata do zawału.

(1479) Weronika zaczyna cierpieć na ciążowe dolegliwości. Kobieta wie, że musi powiedzieć mężowi o swoim stanie. Jest pewna, że Adam ją zostawi, gdy dowie się o zdradzie.

(1480) Mikołaj wraca z USA. Roman zwierza mu się w tajemnicy ze swoich trudności w opanowaniu matematyki. Dzięki pomocy Ludwiki przy Jasiu Emilka może iść na imprezę do koleżanki.

(1481) Kamil zostaje wciągnięty w konflikt związany z kontrowersyjnymi decyzjami Ostrowskiego. Kardiochirurg odmówił przeszczepu serca pacjentowi, którego przyłapał na paleniu papierosa.

(2128) Miłosz próbuje umówić się z Olą. Mariusz opowiada Ryśkowi i jego rodzinie o zniknięciu żony. Kobieta zostawiła mu kartkę z prośbą, aby jej nie szukał.

(2129) Grażyna namawia męża, że powinni coś zrobić w sprawie Mariusza. Próbują się skontaktować z jego żoną, ale jej komórka jest wyłączona.

(2130) Błażej prosi Koziełłę o pomoc w szukaniu pracy. Ola spotyka się z kuratorką Ewą, aby omówić szczegóły swojego stażu. Joasia wraca do Mariusza.

(2131) Agata żali się Monice, że Jacek trzyma ją z dala od dzieci. Kamila wpada na pomysł, aby zostać na noc u ukochanego. Anna jest tym oburzona.

(1740) Bartek i Anita spotykają księdza Kubę. Skarżą się mu na lekcje religii z Arturem. Kasia ma żal do matki, że ta nie chce pomóc Annie ze strachu przed Traczem.

(1741) Grzyb widzi, jak matka Janusza zbiera szkło ze stłuczonej wystawy sklepowej. Wzywa policję. Kasia zwierza się Szymonowi ze swoich problemów.

(1742) Anna spędza noc na ławce w parku. Spotyka ją bezdomny Włodziu, który proponuje kobiecie lepszy nocleg. Karol kolejny dzień unika kontrolera.

(1743) Policjant Zyzio przesłuchuje Annę, która opowiada mu o swoich złych relacjach z synem. Tymczasem Xawery zaprasza Izaurę na wieczorne spotkanie.

(73) Aspirant Nocul trafia do szpitala po zatruciu skażoną arsenem wodą, kupioną w miejscowym sklepie. Funkcjonariusze odwiedzają producenta, firmę Saturnus. Wkrótce jej właściciel zostaje znaleziony martwy. Ksiądz Mateusz wszczyna własne śledztwo.

(1349) Paweł otacza będącą w ciąży narzeczoną troskliwą opieką. Ola jedzie na zabieg zdjęcia szwów. Lekarka ostrzega ją, że będzie miała na twarzy bliznę.

(1350) Odkąd Hubert wyznał Marysi miłość, ich relacje stają się coraz lepsze. Patryk jest załamany faktem, że może nie odzyskać praw do opieki nad Mirkiem.

(1351) Paweł martwi się o Annę, która po wizycie u ginekologa dziwnie się zachowuje. Chce porozmawiać z lekarzem, ale on nie udziela mu żadnych informacji.

(1352)Pracownik szpitala, którego Ola wskazała jako sprawcę napadu, zostaje przesłuchany przez policję. Daga i Sabina obmyślają strategię pierwszej kolekcji.

(5491) Stephanie odczytuje wiadomość od Steffy w telefonie Ricka. Jedzie do domu na plaży, gdzie planują oni spotkanie. Zauważa ich czułe powitanie.

(5492) Ridge w rekordowo szybkim tempie kończy pracę nad nową kolekcją. Stephanie ostrzega Ricka, że nie pozwoli mu wykorzystać kolejnej dziewczyny.

(5493) Forrester wyjawia córce, że wie o jej pocałunku z Rickiem. Przez to wszystko mężczyzna jeszcze bardziej nienawidzi swojego przyrodniego brata.

(5494) Do biura Jackie M przychodzi nowa projektantka, Madame X. Nick próbuje poznać jej tożsamość. Jego matka wie, że to przebrana Bridget.

(43)W archiwum Holtza Janek, Ruda i Ernest znajdują zaszyfrowany spis przeprowadzanych przez niego transakcji. Brehm ustala, że wszyscy zamordowani esesmani służyli w załogach obozów koncentracyjnych. Rainer zaczyna się obawiać o swoje życie.

(17) Zawadzki staje się chorobliwie zazdrosny o Beatę. W przychodni jest świadkiem niewinnej wymiany czułości pomiędzy ukochaną a pielęgniarzem, która tylko podsyca jego podejrzenia. Postanawia zaczekać na nich przed wejściem do budynku. Tam rzuca się na chłopaka i jednym ciosem powala go na ziemię. Beata jest wściekła na Andrzeja. Usiłuje mu wytłumaczyć, że najwyraźniej ma obsesję.

(18) Z więzienia wychodzi były mąż Barbary. Kobieta nie zamierza żyć pod jednym dachem z kryminalistą i prosi Mariana, by tym razem to on udawał jej narzeczonego. Tymczasem zespół Chudego zajmuje się sprawą bandyty atakującego prostytutki.

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje