Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu w serialach.

Sprawdźcie kiedy jest emitowany wasz ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK! Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi! Interesuje cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz dowiedzieć się, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

Reklama

(9) Adam podejrzewa, że Piotr zażył narkotyki. Wezwany lekarz stwierdza, że prezenter zasłabł z powodu przedawkowania tabletek antynikotynowych. Kromer zawozi otumanionego lekami mężczyznę do mieszkania Tomasza.

(10) Piotr spotyka przed budynkiem stacji ojca chorego chłopca. Mężczyzna prosi prezentera o pomoc. Ten bez zgody przełożonych ogłasza na wizji zbiórkę krwi dla małego pacjenta.

(11) Podekscytowany Daniel rozpoczyna drugi odcinek swojego programu. Oczom widzów ukazuje się jednak zupełnie inne nagranie, niż planował prezenter. Adam wyrzuca go z pracy.

(12) Piotr zabiera Jacka na imprezę urodzinową Tomasza. Daniel przekonuje Agatę, by pomogła mu w odzyskaniu posady. Rozmowa kończy się kłótnią. Prezenter prosi o wsparcie Krystynę.

(3) Łapa przekonuje Marka, by zajął się sprawą uprowadzenia wnuczki jego starego przyjaciela, Fałszerza. Policjant nie potrafi odmówić stryjowi. Jego zainteresowanie sprawą znanego przestępcy wydaje się podejrzane Zuzannie. Oporny mówi jej prawdę.

(6-8) Jan nie spodziewał się, że Łukasz zaplanuje budowę nowej siedziby holdingu w miejscu ogródka jordanowskiego. Odsuwa syna od prac. Marysia kradnie Urszuli kartę kredytową. Łukasz decyduje się całkowicie zrezygnować z pracy w firmie ojca.

(4) Natalia czuje, że Artur ją od siebie odsuwa. Nie dzwoni do niej, unika. W desperacji przywozi mu do hotelu rzeczy, licząc, że wszystko sobie wyjaśnią i ukochany zdecyduje się do niej wrócić. Artur jednak nadal ukrywa swoje emocje i powody, dla których nie chce, by byli razem... Tymczasem w hotelu melduje się Beata - szantażystka, która okłamuje mężczyzn, że jest z nimi w ciąży. W ten sposób wyłudza od nich pieniądze na zabieg. W holu wpada na Filipa, który przed laty był jej miłością, mieli wziąć ślub. Chłopak w ostatniej chwili się wycofał, gdy dowiedział się, że przyjaciółka Beaty spodziewa się jego dziecka... Iwona z Andrzejem spotykają się z Marzeną. Chcą poznać jej zdanie w sprawie oferty Kosińskiego.

(848) Małgosia chce wzbudzić w Tomku zazdrość. Dlatego zaprasza do siebie Artura, przyjaciela, który pomagał jej we Włoszech. Na Chodakowskim pokazówka żony nie robi żadnego wrażenia. Nie widzi ze strony nowego znajomego żadnego zagrożenia. Bardziej interesują go problemy Agnieszki, od której dowiedział się, że będzie miała dziecko z Budzyńskim. Detektyw ma żal do licealnej miłości, że spędziła noc z obcym mężczyzną, do którego nic nie czuje. U Olszewskiej pojawia się też Andrzej. Chce się upewnić, że dziecko nie jest jego tylko Wernera. Kochanka nie wyprowadza go z błędu.

(849) Joanna umawia się z Pawłem w schronisku dla psów. Okazuje się, że pracuje tam jako wolontariuszka. Podczas wspólnego spaceru Zduński wyznaje dziewczynie, że bardzo mu na niej zależy i prosi ją, by nie przyjmowała propozycji pracy poza Warszawą. Boi się, że to zakończyłoby ich znajomość. Ma nadzieję, że nareszcie ułoży sobie życie, a ona jest wymarzoną kandydatką na żonę.

(31, 32) Boscy przygotowują się do imprezy urodzinowej Kacperka. Dekorują dom i kupują prezenty. Natalia wyrzuca wszystkie niezdrowe produkty z lodówki i wprowadza dietę tofu. Tomek, Kuba i Kacper za cichym przyzwoleniem taty sabotują jej działania.

(129) Konstancji nie podoba się pozycja, jaka jej przypadła w domu Sagowskiego. Kobieta zamierza porozmawiać o swojej trudnej sytuacji z Cezarym.

(130) Sagowski i Monika są zaskoczeni, że nowym nabywcą kamienicy jest Rafał. Artur postanawia wesprzeć mieszkańców budynku w walce z bratem.

(131) Artur grozi Rafałowi, że jeśli nie odstąpi od swoich planów, będzie musiał odejść z firmy. Wkrótce Monika i Sagowski dokonują ważnego odkrycia.

(132) Mieszkańcy kamienicy są wdzięczni Arturowi za interwencję. Konstancja przygotowuje się do udzielenia wywiadu o dzieciach i Sagowskim w brukowej gazecie.

(619) M arczak jest bardzo zadowolony z Sylwii. Dziewczyna sumiennie wykonuje swoje obowiązki i nigdy na nic się nie skarży. Tymczasem Kaję i Nadię odwiedza policja. Okazuje się, że jedna z nich jest zamieszana w sprawę włamania. Karolina rysuje portret Feliksa. Twierdzi, że brat ją zdradził. To przez niego została skrzywdzona i zabrali jej dziecko. Mężczyzna jest zaszokowany jej oskarżeniami.

(620) Kasia nie potrafi przestać myśleć o ślubie z Ksawerym. Narzeczony jednak cały czas buja w obłokach. Dlatego dziewczyna zgadza się, by w przygotowaniach pomogła jej Alina. Ksawery opowiada ojcu, że wdał się w romans... Iwona nie wie, czy przeprowadzka do jej rodziny to dobry pomysł. Tomek wręcza Magdzie bukiecik stokrotek. Zwoleńska traci dobry humor - z randki znowu nici.

(621) Iwona zwierza się matce, że Alek żałuje przeprowadzki. Boi się, że chłopak będzie nalegał, by następnym razem wprowadzili się do jego rodziców. Edyta rozwodzi się z Kostkiem. Po rozprawie dziękuje mu, że nie robił w sądzie niepotrzebnych scen. Nie wie, że były mąż nadal ją kocha... Marta i Robert obawiają się, że stracą pracę. Podobno ich wydawnictwo jest na skraju bankructwa.

(622) Kinga informuje Ksawerego, że nie pozbędzie się dziecka. Tymczasem Kasia i Alina wybierają suknię ślubną. Rybińskiej żadna z propozycji nie przypada do gustu. Następnie Alina spotyka się z synem. Pyta go wprost, czy ma romans z Kingą. Ksawery zaprzecza... Wieczorem Kaśkę niepokoi nastrój narzeczonego. W pewnej chwili Ksawery dostaje SMS-a od kochanki, że właśnie straciła dziecko!

(73) Anna za namową Andrzeja odwiedza Michała w areszcie. Ostrowski opowiada jej całą historię związaną z Patrycją i kompromitującymi go zdjęciami.

(74) Violetta przyznaje, że skłamała, zapewniając alibi Wiktorowi Piechocie. Monika decyduje się zatrudnić ją w swoim salonie piękności.

(75) Kamil zapewnia matkę, że nie wyjedzie z Ernestem. Potem jednak umawia się z ojcem na wylot następnego dnia. Rano zostawia matce list pożegnalny.

(76) Sylwia jest załamana po przeczytaniu wiadomości od Kamila. Postanawia popełnić samobójstwo. Michał umawia się z Anną na poważną rozmowę.

(3) Okazuje się, że przejście przez sprawę rozwodową z podniesioną głową to zadanie, któremu Małgosia nie jest w stanie sprostać. Problem polega na tym, że Konrad nie zrozumiał w porę, że odrzucenie jej miłości, to największy błąd, jaki popełnił. Na sali rozpraw oboje udają obojętnych. Z przyklejonymi uśmiechami decydują się na rozwiązanie, którego tak na prawdę oboje nie chcą... Z kolei trudne chwile także przeżywają Marysia z Kubą. Oboje próbują zapomnieć o nieudanej na szczęście próbie gwałtu. Marysia stara się też jak najwięcej czasu spędzać w towarzystwie Pauli, która wiedzie - dla kontrastu - sielskie życie u boku Sławka. Marysi to bardzo imponuje. Zwłaszcza że przyjaciółka doskonale sprawdza się też w roli matki Broni i Rysia. Przy okazji Marysia zastanawia się, czy dobrze zrobiła, zgadzając się na małżeństwo z Kubą. Wie, że jej mąż jest kompletnie nieodpowiedzialny. Po kolejnym wyskoku pakuje mu rzeczy i każe wracać do Warszawy. Sama znajduje wsparcie u Basi. Babcia daje jej też kilka dobrych rad.

(1474) Ewa odkrywa, że ktoś zamieścił w internecie erotyczny anons z jej numerem telefonu i roznegliżowanym zdjęciem. Sławek ponownie odwiedza Renatę. Prosi ją o przebaczenie i wyznaje prawdę o chorobie.

(1475) Do Michała telefonuje lichwiarz. Bezwzględny mężczyzna daje mu jeszcze jeden dzień na spłatę długu. Ostrzega też Brzozowskiego, że jeśli nie zwróci pieniędzy, pożegna się z rodziną.

(1476) Ola czuje się zraniona, gdy dowiaduje się, że Daniel nie ma nic przeciwko temu, by umawiała się na randki. Szymek zaprasza ją na imprezę. Ona jednak nie daje mu jasnej odpowiedzi.

(1477) Basia niepokoi się o życie osobiste Daniela. Sara jest oburzona faktem, że jej ojciec zaproponował Igorowi bezpłatny urlop, chociaż wie, że chłopak ma na utrzymaniu małe dziecko.

(2123) Oskar przyjeżdża na Sadybę porozmawiać z Jerzym. Wyjawia mu, że jest seksoholikiem. Anna podejrzewa u siebie nieuleczalną chorobę.

(2124) Zyta szykuje się na wyjazd integracyjny. Michał chce z nią jechać, bo obawia się towarzystwa Rutki. Przekazuje żonie informacje od Feliksa.

(2125) Chojnicki poznaje plany Kamili i Błażeja co do wspólnego zamieszkania. Słysząc je, wpada w szał. Podejrzewa, że przyrodnia siostra może być w ciąży.

(2126) Rutka namawia Zytę, aby pojechała na Mazury jego sportowym autem, a nie busem. Kobieta kupuje elegancką bieliznę, co wywołuje niepokój Michała.

(1735) Karol zwraca obrączki ślubne. Przed sklepem jubilerskim spotyka Jagnę. Przygnębiony całą sytuacją upija się. Renię napadają bandyci nasłani przez Tracza.

(1736) Do burmistrza przychodzi mecenas Wierzbicki porozmawiać o kamienicy, którą chce odzyskać Xawery. Anna dla dobra Reni wyprowadza się z jej domu.

(1737) Jagna podejmuje decyzję o wyjeździe do Niemiec. Informuje o swoich planach proboszcza. Za jego namową idzie jeszcze raz spotkać się z Karolem.

(1738) Anna postanawia naprawić zło wyrządzone przez jej syna. Odwiedza burmistrza, aby opowiedzieć mu o intrydze Janusza. Karol jest zaszokowany.

(72) Doktor Piotrowska zostaje znaleziona martwa. Okazuje się, że dzień wcześniej w szpitalu doszło do kłótni między kobietą a ochroniarzem placówki. Policja podejrzewa mężczyznę o zabójstwo. Ksiądz Mateusz postanawia dociec prawdy na własną rękę.

(1344) Grzegorz staje przed komisją dyscyplinarną. Jej członkowie chcą, by przeprosił policjanta, na którego napadł podczas przesłuchania Oli.

(1345) Kamil przypomina sobie coraz więcej szczegółów z ostatnich dni. We wszystkich wspomnieniach pojawia się tajemnicza postać - Jóźwik.

(1346) Mikser, przeglądając gazetę, trafia na artykuł o przestępcy, który atakuje kobiety i prawdopodobnie napadł też na Olę. Postanawia go odnaleźć.

(1347) Kinga za namową dawnej znajomej idzie na bal absolwentów swojej podstawówki. Spotyka tam Roberta, byłego kolegę ze szkolnej ławki.

(5486) Nick odkrywa, że projekty kolekcji przysłał mu Rick. Forrester wyznaje, że zrobił to z powodu Ridge'a, który był zawsze faworyzowany przez Erica.

(5487) Marone martwi się brakiem kontaktu z Katie. Dziewczyna mówi Brooke, że jest zawiedziona zachowaniem narzeczonego i myśli o zerwaniu zaręczyn.

(5488) Rick wyjawia Ericowi, że to on zabrał projekty. Tłumaczy, że zawsze źle go traktowano, a stanowisko prezesa firmy, które zajmował, było w zasadzie fikcją.

(5489) Eric proponuje Nickowi układ. Pozwoli mu zatrzymać skradzioną kolekcję, ale Rick nie zostanie prezesem firmy. Marone postanawia przyjąć propozycję.

(135) Do szpitala trafia pisarka Alice, której napad drgawkowy udaremnił próbę samobójczą. Doktor House - wielki fan jej powieści - chce odkryć przyczynę zachowania pacjentki. Jest przekonany, że odpowiedź kryje się na ostatnich stronach nowej książki Alice.

(42) Sowieci transportują jeńców ciężarówką. Wraz z nimi przewożona jest tajemnicza osoba w kapturze. Pojmanych ludzi odbijają Janek i Bronek z grupy Krawca oraz partyzanci Jastrzębia. Więźniem w kapturze okazuje się piękna Karolina Osmańska.

(16) Wypoczęta i zrelaksowana - Beata w pełni sił wraca do swoich zawodowych obowiązków. Jej entuzjazm udziela się pozostałym pracownikom, w tym również nowo zatrudnionemu pielęgniarzowi Przemkowi. Chłopak nie potrafi ukryć, że jest Beatą oczarowany. Ciągle się przy niej kręci, stara się jej pomóc, odgaduje pragnienia. Ukochanej Andrzeja taka adoracja odpowiada. Przynajmniej na razie... Tymczasem Mania urządza Grubej sesję zdjęciową. W jej trakcie początkującej artystce psuje się aparat. Zdesperowana postanawia skontaktować się z Danielem... Następnego dnia Gruba - pod okiem Grochola - ćwiczy układy taneczne. Jest zachwycona Julianem. Jednak ważniejsza od partnera jest dla niej świadomość, że fotografuje ich Daniel. Dlatego stara się nie tylko nie pomylić kroków, ale przede wszystkim dobrze wypaść na zdjęciach. Niestety, jeden nieuważny krok i... zajęcia kończą się kontuzją Juliana. Zawstydzona dziewczyna opuszcza trening i ucieka do domu. Przez cały czas Danielowi przygląda się Grochol, który jest zazdrosny o Manię. Jednak była ukochana nadal nie chce z nim rozmawiać.

(17) Barbara ma już dość odgrywania roli narzeczonej Mariana. Próbuje na różne sposoby zniechęcić do siebie matkę mężczyzny. Niebawem jednak udawany związek Kocińskiego i Barbary zaczyna ewoluować w nieoczekiwaną przez nich stronę.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje