Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu w serialach.

Reklama

(5) Piotr budzi się w szpitalu. Przed budynkiem gromadzą się fani Marcina Wilka. Magda przesłuchuje pracowników stacji. Chce się dowiedzieć, kto poluzował śruby w krześle prezentera. Adam podejrzewa, że to sprawka Krystyny.

(6) Asystent Wilka przeczuwa, że Marcin ma romans z Jackiem. Obecny w telewizyjnym bufecie dziennikarz podsłuchuje rozmowę, z której wynika, że małżeństwo prezenterów przechodzi kryzys.

(7) Agata robi wszystko, by Piotr jak najszybciej się od niej wyprowadził. Napięcie między nimi widoczne jest także w pracy, przez co główne wydanie wiadomości jest pasmem pomyłek i wpadek.

(8) Piotr znajduje w garderobie stary list miłosny Agaty do Marcina. Widzi w tym szansę dla siebie. Daniel grozi szefowi stacji, że ujawni prawdę na temat współprowadzących wiadomości.

(2) Łapa zostaje porwany przez bandziorów wynajętych przez Loczka. Gangster proponuje mu 20 procent wartości brylantów. Rylski prosi Marka o spotkanie. Gdy Oporny czeka w umówionym miejscu, stryj policjanta przeszukuje jego mieszkanie.

(3-5) Na łamach "Naszych Spraw" ukazuje się artykuł Basi. Gazeta trafia w ręce Łukasza, który jest niezadowolony z zamieszczonych tam treści. Jan zapoznaje się z gotową makietą nowego wieżowca. Przed jego biurem protestują okoliczni mieszkańcy.

"Hotel 52"

(3) Do hotelu przyjeżdża Nigeryjczyk Samuel Legba - lekarz, doskonale mówiący po polsku. Na spotkanie z nim przychodzi dwudziestoparoletnia Ewa (gościnnie: Anna Gzyra ). Mają omawiać swój fikcyjny ślub: Samuel chce dzięki niemu uzyskać prawo pracy w Polsce, Ewa potrzebuje pieniędzy, żeby wyprowadzić się od toksycznej matki. Kiedy w hotelu pojawia się matka Ewy (Joanna Jeżewska), dziewczyna i Samuel decydują się odgrywać przed matką, że są prawdziwą parą? Natalia jedzie do szpitala, w którym leżał Artur, żeby dowiedzieć się, jaki jest stan jego zdrowia, ale lekarz zobowiązany tajemnicą nie może jej nic powiedzieć. Tymczasem Artur, wbrew zaleceniom lekarzy, zaczyna intensywne ćwiczenia na siłowni, gdzie poznaje niewidomą Aśkę, przygotowującą się do maratonu - w tej roli do obsady "Hotelu 52" dołącza Monika Mrozowska. Andrzej dostaje od Błażeja okrągłą sumę na zachętę do wejścia w dawne interesy, ale oddaje Błażejowi pieniądze. Przy okazji spotyka jego żonę, Marzenę (Aleksandra Popławska), z którą znają się od lat. Do Natalii zgłasza się Eryk Kosiński (trzecia nowa postać w tym serialu - gra go Lech Mackiewicz) z propozycją wykupienia 30% udziałów w hotelu. Natalia odmawia, ale Iwona z Andrzejem próbują ją przekonać, że to może być dobre rozwiązanie.

(846) Kuba i Igor są przy Nataszy. Dziewczyna prosi Ziobera, by po jej śmierci wiódł normalne, szczęśliwe życie. Zduńscy zapraszają na Deszczową Pawła i Asię, która wyznaje ukochanemu, że dostała propozycję pracy poza Warszawą. Ula dostaje kartkę od ojca. Ten czuje się coraz lepiej. Gruszyński terroryzuje Annę i Hankę nożem, ucieka dopiero, gdy do drzwi puka Nowacki. Między mężczyznami dochodzi do bójki. Bandyta mówi Arkowi o kryminalnej przeszłości Anny. Dyrektor jest w szoku. Nie rozumie, dlaczego ukochana sama nie wyznała mu prawdy.

(847) Ula i Natalka proszą Annę o radę. Nie wiedzą, jak poradzić sobie z wredną koleżanką. Ciotka mówi, że powinny dać dziewczynie nauczkę. Bogdan odwiedza Grabinę i ostrzega Barbarę przed swoją bratową. Mostowiakowa jedzie do Warszawy i przypadkiem słyszy część rozmowy Anny z siostrzenicami. Lucjan i Kisiel ruszają na podbój Gródka. Najpierw odwiedzają kawiarnię, a później pub w Lipnicy, gdzie pomagają Kaśce pozbyć się natrętnego klienta. Agnieszka mówi Sandrze, że chce dokonać aborcji. Zmienia zdanie, gdy okazuje się, że ciąża jest zagrożona.

(29) Ewa i Lucyna spierają się o wizję rozwoju pensjonatu. Najważniejsza dla nich obu okazuje się jednak rywalizacja z ośrodkiem Marty. Bartek rozmawia z Drawską o ich związku. Twierdzi, że potrzebuje stabilizacji, której ona nie mogła mu ostatnio zapewnić.

(29, 30) Kacper chciałby mieć psa, ale rodzice się nie zgadzają. Nadchodzi Dzień Ojca. Synowie wręczają Ludwikowi prezenty. Kacper przychodzi smutny ze szkoły. Natalia dowiaduje się, że zmarła babcia jego kolegi. Tłumaczy synowi, co się dzieje z ludźmi po śmierci.

(124) Kuba wciąż nie może zaakceptować faktu, że Laura nie jest już jego małą siostrą i ma chłopaka. Czarek za pieniądze ustawia walkę Milewskiej z Konstancją.

(125) Trwają przygotowania do 18. urodzin Kuby. Konstancja angażuje się w każdy etap prac. Gdy impreza się zaczyna, kobieta wymyka się na walkę z Moniką.

(126) Robert przedstawia Rafałowi ofertę kupna gruntu, na którym można zbudować apartamentowiec. Brat Artura pyta go, czy może sam rozkręcić interes.

(127) Mecenas Makowski potwierdza, że uzyskanie opieki nad dziećmi przez Konstancję to jedyny sposób, by mogły one wrócić do Artura. Monika odchodzi z firmy.

(615) Rafał prosi Normana, by pomógł mu namówić żonę na wyjazd do Australii. Iza ma dość jego manipulacji i wyznaje, że mąż ją maltretował. Norman jest zaszokowany. Klara, zachwycona piosenką Huberta i nieświadoma, że utwór trafił do niej przez pomyłkę, jest przekonana, że między nimi znów wszystko jest w porządku. Tymczasem Hubert idzie na urodziny Patrycji, która całuje go w przypływie emocji. Klara to widzi. Nejman unika rozmowy z Danutą na temat jej książki. Kobieta zwierza się Ilonie, iż boi się, że jej powieść może zepsuć stosunki między nimi.

(616) Basia, Sara i Zenek chcą obejrzeć film - prezent od Adama. Na płycie jest amatorskie nagranie, w którym chłopak informuje, że nie będzie go przy porodzie i że musi zniknąć na jakiś czas. Sara zaczyna rodzić. Zbliża się termin sprawy rozwodowej Kostka. Wanda martwi się o syna, ale on wydaje się być w znakomitym humorze, zaprasza Ludmiłę na tańce. Wkrótce okazuje się, że Kostek tylko bawi się uczuciami zakochanej w nim kobiety. Załamana Klara zrywa z Hubertem. Wkrótce okazuje się, że pierwszy egzamin maturalny poszedł jej fatalnie.

(617) W szpitalu psychiatrycznym, w którym przebywa Karolina, zjawia się Feliks. Mężczyzna twierdzi, że jest bratem dziewczyny. Alina zaczepia Annę na ulicy i ostrzega ją przed Sylwią. Mówi, że Jerzemu trudno będzie oprzeć się urokowi młodej asystentki. Anna jest zaniepokojona i postanawia odwiedzić męża w urzędzie miasta.

(618) Aldona i jej wspólnik chcą się włamać do domu Nadii. Planują zorganizować wszystko tak, by podejrzenie padło na Kaję. Aldona idzie z Kają na zakupy. Mężczyzna w tym czasie okrada dom, ale zostaje nakryty przez panią Nadię. Klara jest załamana rozstaniem z Hubertem. W dodatku jest przekonana, że nie zdała matury. Zaczyna topić smutki w alkoholu. Danuta nie wie, jak mogłaby pomóc córce. Wieczorem Kaja idzie do domu pani Nadii. Znajduje staruszkę nieprzytomną w przedpokoju.

(69) Ewa namawia Cezarego Bończę-Dworeckiego, specjalistę od PR, do poprowadzenia kampanii promocyjnej nowej linii napojów energetyzujących. Ten wkrótce zaczyna z nią flirtować.

(70) Mecenas Lindner zdradza Michałowi, że dworcowa sprzątaczka rozpoznała Wiktora Piechotę jako domniemanego mordercę Patrycji. Ostrowski zaczyna mieć nadzieję, że opuści więzienie.

(71) Irena mówi synowi, że podczas kolacji z przyjaciółką w restauracji widziała Ewę i Cezarego. Igor pod wpływem matki decyduje się zrezygnować z usług specjalisty od PR.

(2) Przywrócona tymczasowo do pracy Małgosia z zapałem dopracowuje swój projekt kampanii społecznej. Grzegorz i Majka, przydzieleni jej "do pomocy", mogą się tylko przyglądać jej poczynaniom, nie mając ani takiego doświadczenia, ani pomysłów jak ona. Ale gdy przychodzi do przedstawienia klientowi gotowego projektu, bezczelnie przywłaszczają sobie jej pracę. Zdruzgotana Małgosia ostatecznie rozstaje się z agencją. Przeglądając ogłoszenia prasowe, próbuje znaleźć sobie inne zajęcie, lecz wszędzie okazuje się, że jej umiejętności nie idą w parze z wiekiem pożądanym przez potencjalnych pracodawców. Ku niezadowoleniu męża i zaniepokojeniu teściowej, Małgosia coraz częściej sięga po alkohol, zamyka się w sobie, płacze. Stale zajęty mąż wydaje się nie dostrzegać jej problemów, zwłaszcza że coraz bardziej pochłania go znajomość z jedną z koleżanek z jego pracowni architektonicznej. Małgosia nie może też już liczyć na wsparcie Grzesia, który wyjechał do Australii, i z którym nie zdążyła się nawet pożegnać. Jej problemy dostrzega tylko niezawodna, pełna zrozumienia Zofia, która usiłuje nakłonić syna, by poświęcał żonie więcej czasu, wsparł ją i pomógł się odnaleźć. Konrad nie potrafi jednak, a może nie chce tego zrobić. Zdesperowana Małgosia dzwoni wreszcie do niewidzianej od lat matki, mieszkającej na Mazurach. Postanawia ją odwiedzić.

(1470) Michał nie ma pieniędzy na spłatę długów w kasynie. Odwiedzają go bandyci wynajęci przez lichwiarza, któremu jest winien bardzo dużą kwotę. Po nocy spędzonej z Dorotą Daniel nie odbiera telefonów od Oli.

(1471) Kinga zastaje w domu nieprzytomnego Michała i wzywa pogotowie. Małgosia i Piotr biorą ślub. Tymczasem Daniel wyznaje Oli, że zakochał się w kimś innym i nie mogą już być razem.

(1472) Pijana Magda urządza Igorowi awanturę, obrażając przy tym Sarę. Po tym incydencie mężczyzna decyduje, że zabierze córkę do siebie. Ola nie może dojść do siebie po rozstaniu z Danielem.

(1473) Roman postanawia rzucić studia. Marylka próbuje przekonać go do zmiany decyzji. Tuż przed pierwszą rozprawą rozwodową Marta mówi Januszowi, że weźmie na siebie całą winę.

(2118) Jerzy i Elżbieta dowiadują się, że Jasiek wyprowadził się do biologicznego ojca. Są zaskoczeni, że Borecki pozwolił dziecku podjąć tak ważną decyzję.

(2119) Darek czuje się niezręcznie przy Jagodzie po tym, co zaszło. Ola wybiera się na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie ewentualnej pracy w więzieniu.

(2120) Elżbieta stara się przekonać Rafalskiego, że dzieci Beaty powinny zamieszkać z dziadkami na Sadybie. Krystyna spotyka w galerii handlowej wuja Stefana.

(2121) Anna, u której wykryto niegroźny guz, zostaje skierowana na operację. Zyta wraca do domu w doskonałym humorze. Informuje Michała, że zaczyna pracę u Rutki.

(1730) Anna żali się Krystynie i Joli, że Tracz zabronił jej spotykać się z wnukiem. Xawery z ojcem oglądają kamienicę, która kiedyś należała do Lubinieckich.

(1731) Rumcajs przychodzi do Reni, która wynajęła mieszkanie Annie. Próbuje zastraszyć właścicielkę. Przejęta kobieta opowiada o wszystkim nowej lokatorce.

(1732) Xawery odbiera kolejny telefon z pogróżkami. Obiecuje rozmówcy szybkie spłacenie długu. Niebawem kontaktuje się z mecenasem Wierzbickim.

(1733) Anna wybiera się na grób swojej synowej Konstancji. Na cmentarzu spotyka Borosiukową, która opowiada jej o tragicznych losach żony Janusza.

(71) Na plebanię wraca Piotr. Razem z nim przyjeżdża śpiewaczka zza wschodniej granicy, Galena. Mężczyzna przygotowuje koncert pieśni z jej udziałem. Przypadkowo odkrywa prawdziwy powód wizyty artystki. Z pomocą przychodzą mu policjanci i ksiądz Mateusz.

(1339) Jan proponuje Marysi przeprowadzkę do Wadlewa, gdzie mógłby wesprzeć ją w opiece nad Julką. Tomek zapoznaje Kingę ze swoim nauczycielem tańca, Adamem. Chłopak wyznaje matce, że chciałby mieć takiego ojca.

(1340) Radek przystaje na propozycję Grażyny, która zgodziła się dać Sabinie pieniądze na zakup salonu mody. W zamian za to ma on zniknąć z życia jej córki. Chłopak jednak nie zamierza tego robić.

(1341) Kinga denerwuje się spotkaniem z Adamem. Sabina dzięki pieniądzom zdobytym przez Radka kupuje studio mody, należące do tej pory do Alka. Wkrótce organizuje imprezę inauguracyjną.

(1342) Podczas szamotaniny w parku tajemniczy napastnik rani Olę w policzek. Na szczęście przechodząca niedaleko para odstrasza bandytę. Grzegorz i Marek zawożą ranną dziewczynę do szpitala.

(5481) Nowa kolekcja Erica jest ukończona i pilnie strzeżona przez Forresterów. Nieoczekiwanie dwa projekty strojów otrzymuje w anonimowym e-mailu Nick.

(5482) Marone razem z Jackie zastanawiają się, kto z Domu Mody Forrester mógłby chcieć zaszkodzić Ericowi. Ridge zauważa Steffy wsiadającą do samochodu Ricka.

(5483) Jackie liczy, że tajemniczy sprzymierzeniec wyśle jej resztę projektów Erica. Anonimowy pomocnik stawia warunek: chce zostać prezesem firmy Jackie M.

(5484) Nadchodzi dzień pokazu kolekcji Jackie M. Nick czuje pewien dyskomfort, gdyż modelki wystąpią w tylko nieznacznie zmienionych kreacjach Forrestera.

(134) Zespół Gregory'ego diagnozuje 14-letnią wrotkarkę Dellę, która straciła przytomność podczas imprezy dobroczynnej. Rodzice dziewczyny zmagają się już ze śmiertelną chorobą jej brata. Okazuje się, że młoda pacjentka musi poddać się przeszczepowi płuca.

(41) Bronek i Janek wraz z oddziałem napadają na konwój Schoebbla. Między akowcami a obstawą oficera wywiązuje się strzelanina. Wojciechowski zabija szefa gestapo i zabiera jego teczkę z dokumentami. Fischer dowiaduje się o zamachu.

(15) Wanda, Irena, Stefan i Karol postanawiają pomóc Ani przed narodzinami. Wanda z Ireną zabierają ją do szkoły rodzenia. Jerzy odwozi syna na lotnisko. Rozstanie z chłopcem jest dla niego wyjątkowo ciężkie. W domu upija się z rozpaczy. Kiedy pojawia się w restauracji w takim stanie, menedżerka jest przerażona. W ich lokalu ma się zaraz odbyć wizytacja właścicielki. Anka, jako jedyna, nie traci zimnej krwi. Bezbłędnie kieruje kuchnią a Jerzego każe zamknąć w chłodni. Jej pomysł okazuje się skuteczny. Jerzy trzeźwieje i z niewielką pomocą Długiego i Żylety, odbiera gratulacje od właścicielki. Później, tego samego dnia, w ramach wdzięczności Jerzy zaprasza Ankę do opery. Niestety przygotowania w domu zajmują Ani zbyt dużo czasu i kobieta przychodzi na spektakl spóźniona. Jerzy zaprasza ją do domu, gdzie w końcu opowiada jej o Piotrze. Okazuje się, że jego syn mieszka na co dzień w Berlinie ze swoją matką, która obecnie znajduje się w separacji z Jerzym. Anka, wycieńczona wydarzeniami ostatnich dni, zasypia na kanapie u Jerzego. Kiedy mężczyzna idzie do innego pokoju po koc, którym chce przykryć Anię, ta budzi się i wychodzi z mieszkania Jerzego. Maciek wyciąga Ankę na miasto. Ciągle stara się ją przekonać do swojej osoby. Na jego nieszczęście Ania nieustannie opowiada o Jerzym. Ania żali się matce, że jej kłopoty chyba nigdy się nie skończą. Irena odpowiada jej, że tylko od nas samych zależy jak potoczą się nasze życia. Mania postanawia zorganizować małe spotkanie dla znajomych, z okazji swoich urodzin. Na korytarzu podchodzi do niej Grochol i stara się wszystko wytłumaczyć, ale bez skutku. Mania zgadza się na rozmowę z nim, podczas imprezy. Grochol wyznaje jej, że był zazdrosny. Andrzej pokonuje własny strach i wchodzi na ściankę wspinaczkową. Prosi też Beatę, żeby do niego wróciła. Kobieta się zgadza, ale stawia jasny warunek. Nie chce mieć z nim dzieci. Chce skupić się na nim i na swojej karierze. Mężczyzna zgadza się na wszystko bez wahania. Andrzej zabiera Beatę do restauracji, gdzie prosi ją o rękę. Czy Beata przyjmie jego oświadczyny?

(16) Zespół Chudziszewskiego zajmuje się sprawą mordercy i kanibala. Niebawem udaje się złapać podejrzanego, ale w wyniku błędów proceduralnych opuszcza on więzienie. Śledztwo zostaje oficjalnie zamknięte. Mimo to Chudy i jego ludzie kontynuują dochodzenie.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje