Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu w serialach!

Reklama

Nowy serial!

(1-4) Marcin Wilk i Agata Rusek razem prowadzą program informacyjny w prywatnej telewizji PL24. Pewnego dnia Marcin ulega wypadkowi i zapada w śpiączkę. Szef postanawia zatrudnić na jego miejsce sobowtóra, aktora Piotra Wilczyńskiego. Agata nie ma pojęcia o całej mistyfikacji.

Nowy serial!

(1/13) Policyjny analityk Marek Oporny zdobywa dowody korupcji kolegi po fachu. W nagrodę zostaje przeniesiony do Wydziału Dochodzeniowo- -Śledczego na Czerniakowie. Tymczasem z więzienia wychodzi na wolność najsłynniejszy złodziej w Polsce, Antoni Rylski, pseudonim "Łapa". Oporny odkrywa, że łączy go z nim tajemnica sprzed lat.

Nowy serial!

(1/119) Losy zamożnej rodziny Podhoreckich. Do firmy Jana przyjeżdża syn, Marek. Przypadkiem potrąca autem dziennikarkę Basię. (2) Jan z rodziną czekają w domu na powrót Marysi z urodzinowej imprezy. Jubilatka wraca kompletnie pijana. Marek odwozi Basię do domu.

Nowe odcinki!

(844) Dorota godzi się z Markiem. Oboje spotykają się na obiedzie z Rogowskimi. Glińska jest wdzięczna Arturowi za wsparcie, jakie okazuje on jej bratu. Również Bogucki przeprasza lekarza za swój atak w gazecie i dziękuje za uratowanie mu życia. Igor wyznaje Kubie, że Natasza może umrzeć w ciągu kilku tygodni.

(845) Dzieci Mostowiaków nie czują się szczęśliwe w Warszawie. Stęskniony za dziadkami Mateusz potajemnie jedzie do Grabiny autobusem. Bogdan znów żąda od Anny pieniędzy. Grozi, że zrobi krzywdę dzieciom Hanki. Gruszyńska opowiada o swoich problemach siostrze. Razem próbują przeciwstawić się Bogdanowi.

(28) Rafał, były szef Ewy, zostaje porwany z warszawskiego biura przez braci Dorotki. Górale zmuszają go do wzięcia ślubu z będącą w ciąży dziewczyną. Ewa i Lucyna planują huczny festyn z okazji inauguracji sezonu turystycznego. W tym samym dniu podobną imprezę zamierza zorganizować Marta.

Nowe odcinki!

(27, 28) W związku z rozpoczęciem roku szkolnego Boskich czekają dodatkowe wydatki. Natalia podejmuje kolejną próbę przekonania rodziny do swoich kulinarnych eksperymentów. Chce zachęcić synów do jedzenia warzyw. Kacper przeżywa sercowe rozterki. Szuka pomocy u matki. Również Kuba zaczyna zwracać uwagę na dziewczęta.

Nowe odcinki!

(119) Artur jest załamany tym, że stracił dzieci. Usilnie szuka rozwiązania tej trudnej sytuacji. Hania, Laura i Kuba trafiają do domu dziecka. Zazdrosny o Anetę Rafał chce upokorzyć Feliksa.

(120) By odzyskać dzieci, Sagowski angażuje mecenasa Makowskiego, specjalistę od prawa rodzinnego. Prawnik obiecuje, że zrobi wszystko, co w jego mocy.

(121) Konstancja proponuje Arturowi, że złoży własny wniosek adopcyjny, jeśli on pozwoli jej wrócić. Aneta jest zaskoczona zachowaniem Rafała. Cezary wraca z Czech.

(122) Sagowski przyjmuje ofertę Konstancji, gdyż widzi w niej jedyną szansę na odzyskanie dzieci. Cezary opowiada Monice o swoich czeskich przygodach.

Nowe odcinki!

(611) Hubert spędza z Patrycją wieczór w pubie. Dowiaduje się, że dziewczyna pracuje w firmie fonograficznej. Sabina chce pojechać z Kajtkiem na święta do swojego ukochanego, Mietka.

(612) Annę odwiedzają Żaneta i Jacek. Proszą Marczakową, by została chrzestną ich córeczki. Alek i Iwona wciąż borykają się z problemami finansowymi.

(613) Rafał dostaje od Normana propozycję pracy w Australii. Gordon prosi Izę, by wraz z Szymkiem towarzyszyła mu w podróży. Kinga wyznaje Ksaweremu, że jest z nim w ciąży.

(614) Z wizytą do Nadii przyjeżdżają Krystyna i jej syn Mateusz. Wydawca zarzuca Marcie i Robertowi, że wyniki sprzedaży "Damy" i "Kobiety" są zbyt niskie.

Nowe odcinki!

(64) Michał przebywa w areszcie. Wiktor i Monika próbują doprowadzić do jego uwolnienia. Prokurator twierdzi, że Patrycja szantażowała Ostrowskiego, co mogło stanowić motyw zabójstwa.

(65) Marek nie może dojść do siebie po tym, jak zobaczył ojca całującego się z Klarą. Teresa godzi się z Sylwią. Wyznaje jej, że została kiedyś zgwałcona przez Krupę.

(66) Ernest zaprasza Kamila i Alicję na przejażdżkę motorówką po zatoce. Hubert ostrzega Igora, że kolejne próby skompromitowania Michała są dla nich niebezpieczne.

(67) Leszek próbuje przekonać Wiktora, że nie ma romansu. Tymczasem Alicja zaprasza Kamila i Ernesta do swojego domu. Krupa zaczyna uwodzić dziewczynę.

Nowość!

(1/13) Dalsze losy Małgosi oraz jej rodziny i znajomych z Pasymia. Paula i Sławek wspólnie wychowują dzieci. W małżeństwie Marysi i Kuby pojawia się pierwszy kryzys. Małgosia dostaje pozew rozwodowy. Jedzie na spotkanie z mężem. Tomasz otrzymuje informację z nadleśnictwa, że musi przejść na emeryturę.

Nowe odcinki!

(1466) Borys jest oburzony faktem, że Michał stracił jego pieniądze w kasynie. Domaga się zwrotu pożyczki i grozi, że powie o wszystkim Kindze. Załamany Brzozowski podejmuje desperacką decyzję.

(1467) Maria jest zaniepokojona, gdy widzi, jak Renata przeżywa powrót Sławka. Namawia Monikę, by porozmawiała z siostrą na ten temat. Ta zastaje u Renaty Jarka.

(1468) Weronika postanawia usunąć ciążę. Basia próbuje przekonać przyjaciółkę do zmiany decyzji. Sara informuje Igora, że Magdę zwolniono dyscyplinarnie.

(1469) Trwają przygotowania do ślubu Małgosi i Piotra. Siostra i przyjaciółki panny młodej zaplanowały wieczór panieński. Zabawę przerywa niespodziewana wizyta Piotra.

Nowe odcinki!

(2113) Renata przekonuje Jerzego, że Jaś i Małgosia powinni zamieszkać na Sadybie. Grażyna martwi się o zdrowie Bożenki. Zapisuje ją do okulisty. Okazuje się, że ze wzrokiem dziewczyny wszystko jest dobrze.

(2114) Koziełło jest jedynym ginekologiem w Elmedzie. Lekarz czuje się przepracowany. Ola broni pracę magisterską. Agata chce przeprowadzić się do Jacka.

(2115) Kinga zaczyna podejrzewać, że Oskar ma kogoś w Niemczech. Prosi Elżbietę o pomoc. Alicja przychodzi do Elmedu prosić o pracę w imieniu Andrzeja.

(2116) Jasiek nie chce mieszkać z ojczymem. Prosi swojego ojca, by porozmawiał z Jackiem o jego przeprowadzce. Michał próbuje zabrać Zytę na lunch.

Nowe odcinki!

(1725) Xawery lata paralotnią nad Hrubielowem. Wkrótce wskutek awarii silnika rozbija się na drzewie. Gacek z Michaliną zastanawiają się nad przyczynami powrotu na wieś Aleksa Lubinieckiego.

(1726) Tracz jest zdenerwowany faktem, że jego matka wciąż przebywa w okolicy. Xawery leży w szpitalu z lekkimi obrażeniami. Jest zauroczony pewną pielęgniarką.

(1727) Rumcajs udaje się do kobiety, która wynajmuje mieszkanie Annie. Proponuje jej dużą sumę pieniędzy za wyrzucenie obecnej lokatorki. Szymon odwiedza Kasię.

(1728) Przekupiona właścicielka mieszkania każe Annie się wyprowadzić. Xawery przegląda księgi nieruchomości i dokumenty. Wszystko skrupulatnie fotografuje.

Nowy sezon!

(70) Na budowie nowego osiedla dochodzi do tragicznego wypadku. Szefowa firmy prowadzącej tu prace, Wiercińska, wypada z balkonu. Policjanci odkrywają, że nie był to przypadek. Ich uwagę przykuwają problemy finansowe przedsiębiorstwa oraz osobiste relacje ofiary z kierownikiem budowy. Ksiądz Mateusz włącza się w śledztwo.

Nowe odcinki!

(1335) Marysia wraz z córeczką Julką wraca do Wrocławia. Aneta i Kinga remontują z tej okazji jej mieszkanie. Majka oświadcza im, że zamierza powiedzieć Pawłowi prawdę na temat dziecka.

(1336) Iwona stwierdza, że Patryk nie jest biologicznym ojcem jej syna. Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, Skalsky postanawia poddać się testom na ojcostwo.

(1337) Marysia jest zaskoczona negatywną reakcją Pawła na jej widok. Krzyżanowski w ostrych słowach prosi ją, by zostawiła go w spokoju i zniknęła z jego życia.

(1338) Radek namawia Sabinę, by zawodowo zajęła się modą. Dziewczyna prosi matkę o pożyczkę na zakup salonu, w którym mogłaby opracować własną linię ubrań.

Nowe odcinki!

(5476-5479) Erik i inni Forresterowie są wściekli na Stephanie za wywiad w prasie, w którym oskarżyła Ricka o zabicie Phoebe. Marcus prosi Steffy o rękę. Ta odrzuca jego oświadczyny. Bridget domyśla się przyczyny takiego zachowania i udaje się do Big Bear. Tam zastaje Ricka i Steffy w miłosnym uścisku. Wpada w szał.

(6) Zostaje zamordowany młody mężczyzna. W sprawę są zamieszane dwie skłócone ze sobą rodziny, które łączy małżeństwo ich dzieci. Bosco każe aresztować Jane'a za umieszczenie w jego biurze podsłuchu. Wykorzystując swoje zdolności, Patrick próbuje rozwiązać sprawę morderstwa zza więziennych krat.

(133) W hotelu zostają znalezione ciała czterech osób. Podejrzanym o ich zabójstwo jest młody mężczyzna. Policja zatrzymuje go na ulicy z zakrwawioną siekierą w rękach. Sprawca jest pod wpływem narkotyków. Detektywi odkrywają, że dwie zabite kobiety pracowały dla lokalnego dilera narkotyków.

Nowy sezon!

(133) Po wspólnej nocy House postanawia spędzić z Cuddy cały dzień. Kontaktuje się ze swoimi asystentami i zleca im znalezienie nowego neurochirurga na miejsce doktora Richardsona, który uległ ciężkiemu zatruciu. Tymczasem koledzy odkrywają, że Trzynaście planuje wyjazd do Rzymu.

Nowy sezon!

(40) Rok 1944. Działający w jednym z oddziałów partyzanckich w Górach Świętokrzyskich Bronek i Janek przeprowadzają atak na posterunek niemieckiej żandarmerii. W obozie niespodziewanie pojawia się major Krawiec, ich dowódca z czasów warszawskich. Wydaje im rozkaz powrotu do stolicy.

"Kości"

Nowy sezon!

(118) Na polu kukurydzy znaleziono ciało czterdziestoletniego mężczyzny. Booth i Brennan muszą szybko zebrać potrzebne im dowody, gdyż nad miejsce zbrodni nadciąga potężna burza. Ofiarą okazuje się Ed Samuel, pracownik pobliskiej farmy. Wkrótce wychodzi na jaw sekret skrywany od lat przez jego rodzinę.

Nowy sezon!

(14) Anka trafia do szpitala z silnymi skurczami. Andrzej chce jej towarzyszyć podczas porodu. Nie podoba się to Irenie, która cały czas wspiera córkę. Jerzy wciąż przebywa w Berlinie. Informuje Elkę, że chce rozwodu. Kobieta się na to nie zgadza. Świadkiem kłótni rodziców jest Janek. Beata informuje Andrzeja, że jest z nim w ciąży.

Nowy sezon!

(15) Marian negocjuje uwolnienie zakładników przetrzymywanych na posterunku. Wkrótce bandyta wypuszcza kilkoro z nich. W tym gronie nie ma jednak Inki. Przestępca domaga się, by policjant dołączył do grupy uwięzionych. Jeśli tego nie zrobi, on nie uwolni jego byłej żony.

"Intrygi i kłamstwa"

Nowy serial!

(1/20) Lucy Spiller jest redaktorką naczelną tabloidu "Dirt". Często pozyskuje informacje, posługując się kontrowersyjnymi metodami, a swoimi artykułami manipuluje życiem gwiazd. Pewnego dnia proponuje aktorowi Holtowi McLarenowi współpracę. W zamian obiecuje mu pomoc w karierze.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje