Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdźcie, co czeka nas w tym tygodniu w serialach!

Sprawdźcie kiedy jest emitowany wasz ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK! Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi! Interesuje cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz dowiedzieć się, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

Reklama

Nowy sezon!

(14) Marian traci motywację do pracy i zastanawia się nad rezygnacją ze służby. Wkrótce Kociński przez przypadek niszczy tajny raport CIA dotyczący procedur odbijania zakładników. Tymczasem zespół Chudego dostaje kolejne zadanie. Policjanci mają rozpracować środowisko kierowców, którzy biorą udział w nielegalnych wyścigach.

Nowy sezon!

(40) Natalia odwiedza Artura w szpitalu i wręcza mu klucze do nowego mieszkania. Górski nie mówi jej, że po postrzale cierpi na chorobę serca. W hotelu ma odbyć się spotkanie promujące nową płytę Mileny Adamus. Artystka przyjeżdża razem ze swoim niepełnosprawnym synem. Pobyt w hotelu na zawsze odmieni jej życie.

Nowy sezon!

(27) Bartek ratuje Martę z lawiny, która zeszła w górach. O jego bohaterskim wyczynie zaczynają informować media. Niedługo potem Drawska i Bachleda jadą razem z Lucyną do Warszawy, by pokazać jej tamtejsze standardy panujące w hotelarstwie. Tymczasem Marek proponuje Ewie atrakcyjną posadę przy nowym projekcie.

(8-12) Córka wójta, Klaudia, postanawia przeobrazić się w bizneswoman i zrobić karierę jako doradczyni w sprawach unijnych. Po rozmowie z doktorem Wezółem Lucy dochodzi do wniosku, że przyczyną wielu tragedii we wsi jest alkohol i brak odpowiedniej edukacji. Postanawia zorganizować pogadanki o antykoncepcji. Hadziuk i Solejuk wpadają na pomysł porwania Amerykanki, za którą - jak sądzą - można uzyskać wysoki okup. Realizują swój plan. W chałupie Solejuków dochodzi do tajemniczych zjawisk. Sprawą interesuje się prasa. Więcławski opóźnia prace remontowe strychu. Lucy jest zła, bo zależy jej na czasie ze względu na niespodziankę, którą szykuje dla Kusego.

(13-ost.) Marysia i Paula planują podwójny ślub. Tymczasem Róża chce poprosić organistę Macieja, by wrócił do Pasymia. Razem z członkami chóru szykuje dla niego niespodziankę. Henryk Piernacki zamierza odszukać Ewę Stern i wyznać jej swoje uczucia. Konrad jedzie na ślub córki.

(10-ost.) Adam nie przyjmuje do wiadomości faktu, że Julia nie żyje. Znajomi próbują nawiązać z nim kontakt, jednak on ich odtrąca. W obliczu śmierci bliskiej osoby wszyscy przyjaciele muszą podjąć decyzję o swojej przyszłości. Agnieszka dowiaduje się, że Lena miała romans z narzeczonym Oksany.

(46) W lesie zostają znalezione skrępowane zwłoki mężczyzny. Żona ofiary zeznaje, że mąż oficjalnie przebywał w podróży służbowej. Tymczasem trop prowadzi na ranczo w Wirginii. Booth i Brennan odwiedzają to miejsce i stwierdzają, że tu znajduje się klucz do rozwiązania zagadki.

"U Pana Boga w ogródku"

(11, 12) Zbliżają się wybory nowego burmistrza. O objęciu tej funkcji zaczyna marzyć miejscowy przedsiębiorca, Śliwiak. Ksiądz przeczuwa złe wydarzenia w miasteczku i prosi komendanta o wzmocnienie patroli. Niebawem rozboje i wymuszenia stają się dla mieszkańców Królowego Mostu codziennością.

(12, 13-ost.) Jorg i Afgan szykują się do opuszczenia zamku. Wówczas przybywa tam Wolf, który na polecenie Sauera organizuje zasadzkę na Jorga. Globcke stawia się w komendanturze w Rosenheim. W zamian za odzyskanie wolności jest gotów oddać maszynę deszyfrującą.

(12, 13-ost.) Jerzy odwozi swojego syna na lotnisko. Bardzo przeżywa rozstanie z chłopcem i w domu upija się z rozpaczy. Kiedy pojawia się w restauracji w stanie upojenia, Anka nie traci zimnej krwi i sama prowadzi kuchnię. Maciek liczy na to, że zdobędzie serce kobiety. Anka jednak wyraźnie woli Jerzego.

(13) Ksiądz Mateusz uczestniczy w pielgrzymce. Od razu zauważa, że kierowcy trzech autokarów rywalizują ze sobą. Okazuje się, że jeden z nich to niepijący alkoholik. Niespodziewanie pojazd przez niego prowadzony ulega wypadkowi. Badania wykazują, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Duchowny chce wyjaśnić sprawę.

(98) Derek z Meredith przygotowują się do ślubu. Tymczasem do szpitala trafiają dwaj mężczyźni po wypadku samochodowym.

(99) Doktor Gray kłóci się z szefem w sprawie kontrowersyjnego przypadku medycznego. Matka Izzie składa jej niespodziewaną wizytę.

(100) Badania wykazują obecność guza u Stevens. W tej sytuacji Derek i Meredith postanawiają odstąpić ceremonię ślubną jej i Alexowi.

(101) Na ostry dyżur trafia były żołnierz, który doznał poważnej kontuzji na wojnie. Mężczyzna stanowczo domaga się amputacji nogi.

(11) Natalie nieświadomie pomaga w ucieczce złodziejowi roweru. Prawowitym właścicielem pojazdu okazuje się naukowiec zajmujący się bioinżynierią, Dean Berry. Na prośbę asystentki Monk włącza się w sprawę. Błahe z pozoru śledztwo okazuje się prawdziwą zagadką kryminalną.

"Hawthorne"

(16) Na oddziale zjawia się zdenerwowany Afgańczyk. Okazuje się, że jego żona jest ciężko ranna i wymaga natychmiastowej operacji.

(17) W szpitalu pojawia się była przyjaciółka Christiny. Kobieta cierpi na poważną chorobę mózgu. Tom odzyskuje siły po operacji łokcia.

(18) Isabel decyduje się porwać oddanego do adopcji synka. Hawthorne wraz z detektywem Nickiem rusza na jej poszukiwania.

(19) Tom zostaje szefem oddziału chirurgii w szpitalu James River. Tymczasem Christina zauważa, że jej córka ma na twarzy ślady pobicia.

(132) Żuraw z budowy przewraca się z ładunkiem na centrum handlowe. Jest bardzo wielu rannych. Cuddy i House jadą z zespołem na miejsce tragedii. Gregory znajduje w ruinach kobietę, którą przygniótł betonowy blok. Okazuje się, że aby wyciągnąć ją z pułapki, trzeba amputować nogę.

(132) Na Manhattanie ginie legendarny kierowca. Dowody wskazują na to, że mordercy należy szukać w środowisku pasjonatów sportów motorowych. Przełomem w śledztwie okazuje się zapis z kamery przemysłowej, który pozwala detektywom odnaleźć sprawców wypadku.

"Janosik"

(9) We wsi trwa pobór do służby w austriackim wojsku. Chłopi zwracają się do Janosika z prośbą o pomoc. Ten porywa pachołków szlacheckich a następnie wymienia ich na powołanych do wojska biedaków.

(10) Kwiczoł i Pyzdra trafiają w ręce hrabiowskich hajduków. Zostają przewiezieni na plac, gdzie oczekują na egzekucję. Harnaś i jego ludzie śpieszą im na ratunek.

(11) W karczmie gości książę z siostrzenicą Eweliną. Janosik, zachwycony urodą dziewczyny, uprowadza ją. Niebawem okazuje się, że Maryna jest o nią zazdrosna.

(12) Do wsi przybywa wojsko, które dokonuje grabieży i rozbojów. Janosik wzywa na pomoc Bardosa i jego ludzi. Między harnasiami dochodzi jednak do pojedynku.

"Kariera Nikodema Dyzmy"

(7-ost.) Nikodem doprowadza do formalnego unieważnienia małżeństwa Kunickich i rozpoczyna przygotowania do ślubu z Niną. Tymczasem Terkowski, zaciekły wróg Dyzmy, postanawia wykorzystać informacje na temat jego nieciekawej przeszłości.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje