Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdźcie, co ciekawego wydarzy się w tym tygodniu w serialach!

Sprawdźcie kiedy jest emitowany wasz ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK! Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi! Interesuje cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz dowiedzieć się, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

Reklama

(10) Sławek pragnie związać się z Paulą i poznać bliżej swojego syna Rysia. Zaczyna spędzać z chłopcem coraz więcej czasu. Tymczasem Paulę odwiedza matka, która na stałe mieszka we Francji ze swoim partnerem i młodszym dzieckiem. Kobietom trudno jest dojść do porozumienia. Marysia namawia ukochanego na wyjazd nad rozlewisko. W drodze na Mazury para zaczyna się kłócić. Dziewczyna ponownie wypomina Kubie, że zdradził ją podczas pobytu w Ameryce. W pewnym momencie młodzi zauważają Wrońskiego, który dźwiga pień drzewa. Chłopak próbuje mu pomóc i doznaje kontuzji. Janusz jest na odwyku w Biebrzy. W walce z nałogiem wspiera go Olgierd.

(6) Alicja Graczyk zwierza się Prudencji, iż jej syn jest hazardzistą. Chce, by zakonnice doprowadziły do likwidacji lokalu z automatami do gry. Siostra Filipa podejrzewa, że Alicja nie jest z nimi szczera.

(7) Zenobii śnią się muzycy z orkiestry Buźki. Rano okazuje się, że mężczyzna zmarł. Później w kościele zakonnica zauważa dziewczynę. Odkrywa, że jest to nieślubna córka Buźki.

(8) Ksiądz Walenty i Zofia słyszą odgłosy dobiegające z cmentarza. Gospodyni uderza potężnym konarem tajemniczą postać przy jednym z nagrobków. Ksiądz rozpoznaje intruza.

(9) Zygmunt i Łucja poznają się, gdy jadą z wizytą do córek. Okazuje się, że są one ze sobą skłócone. W przedszkolu dochodzi do awarii. Siostry pomagają zająć się dziećmi.

"Tygrysy Europy"

(3) Do siedziby Holdingu Tygrys przychodzi Papryka. Żąda zwrotu długów, które zaciągnęła u niego firma Nowak & Nowak. Prezes oświadcza, że sprzedał przedsiębiorstwo rolnikowi Pachołkowi.

(4) Nowakowie wybierają się na polowanie na lisa, by spotkać się z inwestorem strategicznym. Na miejscu poznają Tobołę, któremu Chodźko kazał udawać biznesmena.

(5) Elżbieta postanawia organizować cotygodniowe obiady z ludźmi kultury. Podczas pierwszego spotkania do Nowaków przyjeżdża ze wsi wujek i przynosi wstyd gospodyni.

(6) Roni chciałby mieć pytona. Elżbieta jednak nie zgadza się na zakup węża. Chłopiec postanawia zdobyć pieniądze w inny sposób. Symuluje porwanie swojej siostry.

(7) Bezrobotny Adam zajmuje się synkiem, podczas gdy Julia wraca do pracy. Po rozmowie z urzędnikami Piotrek nabiera wątpliwości, czy Lena poślubia go z miłości. Znajduje niepokojące wiadomości w jej poczcie elektronicznej. Tymczasem między Krzysztofem a atrakcyjną prawniczką Alex zaczyna rodzić się uczucie.

"U Pana Boga w ogródku"

(8) W Królowym Moście odbywa się huczne wesele młodszego aspiranta Cielęckiego i córki komendanta, Luśki. Wkrótce okolicę obiega wiadomość, że Witek, miejscowy organista, otrzymał zgodę na wykonanie swojego oratorium na Jasnej Górze. Występ ma być transmitowany w telewizji.

(9) Wood szuka komandosów, którzy zdołają dotrzeć do zamku Czocha. Udaje się do polskiego ośrodka dla cichociemnych w Szkocji, gdzie zajęcia prowadzi doświadczony oficer Afgan. Globcke obiecuje uwolnić Natalię i Annę Marię. Jorg będzie musiał jednak przystać na jego warunki.

(8) Anka nie chce wybaczyć Cezaremu, który usilnie stara się odzyskać jej zaufanie. Mężczyzna postanawia dać córce samochód. Próba przekupstwa jeszcze bardziej ją złości. Pola postanawia nauczyć się grać na wiolonczeli, by zaimponować Klemensowi. W restauracji rozpoczynają się przygotowania do wystawnego bankietu.

(9) Przed kościołem powstają zdjęcia do filmu. Na planie pracuje żona barmana Filipiaka. Kobieta podoba się aktorowi, który ginie w trakcie kręcenia sceny strzelaniny. Filipiak zostaje aresztowany. Ksiądz Mateusz zaczyna badać sprawę. Pomocny okazuje się amatorski materiał nakręcony przez organistę Piotra.

(35) Halbe odwiedza Rainera w szpitalu. Polacy znajdują w radzieckiej radiostacji mikrofilm. Dowódca zgadza się wymienić urządzenie na więzionego przez NKWD Radziszewskiego. Celina mówi Krzysztofowi, że za niego nie wyjdzie. Mężczyzna atakuje Michała, którego wini za rozpad związku.

(84) Owen Hunt wraca z Iraku i zostaje szefem oddziału. Cristina sądzi, że to dla niej rzucił wojsko, prawda jednak okazuje się inna.

(85) Szef informuje rezydentów, że jeden z nich będzie mógł samodzielnie poprowadzić operację. Rozpoczyna się zaciekła rywalizacja.

(86) Dawna przyjaciółka Meredith rozpoczyna staż w Seattle Grace. Dixon operuje wodza Navajo, który twierdzi, że prześladuje go duch.

(87) Stażyści chcą wreszcie operować. Sadie proponuje, by wycięli jej wyrostek. Podczas zabiegu pojawiają się jednak komplikacje.

(8) Aktorka Sally zostaje porwana sprzed sklepu jubilerskiego. Kobieta jest w trakcie rozwodu z miliarderem, który staje się głównym podejrzanym. Będący w ponurym nastroju Monk, za namową Harolda Krenshawa, poddaje się hipnozie. W jej wyniku zaczyna zachowywać się jak dziecko.

"Hawthorne"

(2) Christina opiekuje się Fredem, który trafił do kliniki z powodu tętniaka mózgu i jest przekonany, że siostra Hawthorne to jego żona.

(3) Do kliniki trafiają Sang Kim i jego matka, poszkodowani w wypadku. Christina wraz z lekarzami próbuje odkryć, co dolega pacjentom.

(4) Widząc, że syn umierającej kobiety nie jest gotowy na rozstanie, Christina postanawia ułatwić mu oswojenie się z tą myślą.

(5) Przełożona pielęgniarek angażuje się w konflikt z aroganckim chirurgiem, dr. Phillipsem. Macocha Christiny zgłasza się do szpitala na biopsję.

(129) Pod opiekę specjalistów z Princeton-Plainsboro trafia Julia, która żyje w otwartym małżeństwie. House stara się przemówić Wilsonowi do rozsądku i sprawić, by zerwał z Sam. Tymczasem Taub flirtuje z młodą fizjoterapeutką Mayą, pracownicą szpitala. Dowiaduje się o tym jego żona.

"Dowody zbrodni"

(3) Detektyw Lilly Rush i jej zespół śledczych otrzymują nowe dowody w sprawie kryminalnej z 1964 roku. Dochodzenie, które dotyczy śmierci akwizytorki, zostaje wznowione. Okazuje się, że prawdopodobnie była ona ofiarą zbrodni, a nie wypadku, jak to przed laty ustalono.

(150) Zespół Horatia Caine'a prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci Steve'a Howella. Został on zamordowany w pokoju hotelowym, w którym spędził noc z Christiną. Kobieta nie pamięta, co się wydarzyło, była bowiem pod wpływem narkotyków. Okazuje się, że jest ona znudzoną panią domu, która sypia z mężczyznami za pieniądze.

(129) Mężczyzna oskarżony o zamordowanie nastolatki zostaje zwolniony za kaucją. Stella odkrywa nowe dowody w tej sprawie. Taylor i jego ekipa rozpoczynają dochodzenie. Flack przesłuchuje kobietę, która widziała, jak oskarżony wybiegał z domu w czasie, gdy doszło tam do zabójstwa.

(8) Marian i Łukasz, ku radości Kasi, wprowadzają się do kamienicy, w którym mieszka rodzina Chudziszewskich. Kociński spotyka się z potencjalnym kupcem skradzionego dzieła Pinota. Tadeusz ciągle przebywa poza domem. Wywołuje to poważny kryzys w jego małżeństwie. Między Lolą a Barbarą dochodzi do kłótni.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje