Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdźcie, co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Sprawdźcie kiedy jest emitowany wasz ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK! Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi! Interesuje cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz dowiedzieć się, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

Reklama

(7) Partnerka Janusza nie potrafi mu wybaczyć zdrady. Mężczyzna wyjeżdża do ojca. Załamaną rozstaniem z ukochanym Małgosię pociesza Paula. Ona z kolei zaprzyjaźnia się z Orestem. Artysta szkicuje jej portret. Tomasz przechodzi badanie tomograficzne. Lekarze wykluczają tętniaka. Gdy wraca ze szpitala do leśniczówki, odwiedza go Piernacki. Razem wspominają zabawne wydarzenia sprzed lat. Po ostatniej kłótni Kuba bezskutecznie próbuje pogodzić się z Marysią. Zdesperowany chce dostać się do mieszkania ukochanej. Ta telefonuje na policję i składa zawiadomienie o włamaniu. Po tym wydarzeniu dziewczyna jedzie do matki na Mazury. Tam odnajduje ją Kuba.

(11) Staś jest niezadowolony ze zmiany szkoły. Asia znów mieszka u Marioli. W jej angielskim chłopaku rozpoznaje Darka. Oszukana Mariola jest załamana.

(12) Wojtek przypadkowo dowiaduje się, że w Londynie jest jego matka. Zayed proponuje Ewie, by wspólnie z synem wprowadziła się do jego nowego mieszkania.

(13-ost.) Darek mówi Marioli, że kupił dla niej dom i ponownie prosi ją o rękę. Dziewczyna reaguje jednak nerwowo. Potem wyznaje Asi, że spodziewa się dziecka.

(1) Do podwarszawskiego miasteczka przyjeżdża pięć zakonnic. Zajmują starą willę. Miejscowi liczą, że siostry będą kontynuowały dobroczynną działalność poprzedniej właścicielki posiadłości.

(2) Pod drzwi domu sióstr ktoś podrzuca koszyk z niemowlęciem. Prudencja chce zawiadomić policję, ale Klara tłumaczy jej, że najpierw powinny odnaleźć matkę dziecka.

(3) Zakonnice dowiadują się, że wdowa Matylda szuka męża, umieszczając na portalach internetowych swoje nieprzyzwoite zdjęcia. Postanawiają z nią porozmawiać.

(4) Do miasteczka przybywa grupa rockowa, której liderem jest Kordian Morawa. Muzyk i siostra Klara mają sobie do wyjaśnienia wiele spraw z przeszłości.

(7) Tadeusz i jego podwładni mają przeprowadzić akcję w eleganckiej restauracji. Ich wysiłki niweczy jednak Marian, który nie potrafi zapanować nad sobą na widok byłej żony. W rezultacie Kociński dostaje skierowanie do psychiatry, a ekipa Chudziszewskiego zostaje odsunięta od wszelkich poważniejszych zadań.

(5) Piotr i Lena wracają do kraju. Mężczyzna przedstawia żonę swojej matce. Kobieta postanawia zamieszkać z młodymi małżonkami. Lena jest przerażona. Tymczasem Adam i Julia po narodzinach dziecka boleśnie odczuwają brak intymności. Krzysztof i Agnieszka rozwodzą się. Ona znowu zaczyna spotykać się z Markiem.

(42) Brennan i Booth jadą na miejsce, gdzie znaleziono świecące szczątki. Śledczy obawiają się promieniowania, ale licznik Geigera nie wykazuje radioaktywności. Dzięki zachowanym fragmentom skóry udaje się ustalić tożsamość ofiary. Okazuje się, że to młoda mistrzyni kuchni, wielbiona przez media właścicielka modnej restauracji.

"Detektyw Amsterdam"

(4) Mary Worth zostaje zgwałcona i wielokrotnie ugodzona nożem. Trafia do szpitala w krytycznym stanie. Lekarzom nie udaje się uratować jej życia. Badając tę makabryczną sprawę, Amsterdam odkrywa, że do podobnych zbrodni już dochodziło. Tymczasem ofiarą gwałciciela pada kolejna osoba.

(149) William Campbell ma zeznawać jako świadek koronny przeciw groźnemu gangsterowi. Calleigh i Delko eskortują go na miejsce spotkania z Caine'em. Do złożenia zeznań dochodzi w specjalnie wynajętym wieżowcu. Podczas spotkania ogromny dźwig niszczy piętro budynku. Delko zostaje uwięziony między blokami betonu.

"Powrót do życia"

(7) Detektyw Charlie Crews i jego partnerka Dani Reese prowadzą śledztwo w sprawie śmierci dwojga studentów, którzy byli imigrantami z Iranu. Wkrótce okazuje się, że jest jeszcze trzecia ofiara. Sprawca porwał młodego mężczyznę, za którego domaga się okupu.

(3) Karwowscy postanawiają sprzedać na aukcji portret przodka. Stefan, który próbuje podbić cenę obrazu, w końcu wygrywa licytację.

(4) Marek spędza Wigilię u rodziców Kiki. Po kolacji para jedzie do pracy na nocną zmianę. Mają ochraniać gości Dextera w jego domu.

(5) Policja poszukuje mężczyzny, który usiłował okraść staruszkę. Podejrzenie pada na Karwowskiego. (6) Jagoda kandyduje do tytułu Bizneswoman Roku. Rodzice postanawiają wesprzeć swoją córkę.

"U Pana Boga w ogródku"

(6) W nocy Bociana budzi hałas. Okazuje się, że ze ściany spadł obrazek Matki Boskiej. Gangster wstaje, by go podnieść. W tym momencie seria z karabinu przeszywa łóżko, na którym przed chwilą leżał. Jerzy jest przekonany, że to cud. Następnego dnia chce ofiarować proboszczowi złoty łańcuch.

(7) Rok 1939. Sauer aresztuje Herberta Russta. Zostaje on zakatowany podczas przesłuchania. Jego żonie Joannie też grozi niebezpieczeństwo. Rok 1945. Torturowana Natalia zgadza się współpracować z Niemcami. Ma wysłać do Paryża spreparowane depesze.

(6) Mania, Gruba i Grochol uczestniczą w warsztatach literackich. Śliczna nie ustaje w wysiłkach, by zdobyć względy kolegi. Widząc to, zazdrosna Mania postanawia wrócić do domu. Tymczasem Anka rozpoczyna pracę w restauracji Imbir. Poznaje swoich współpracowników - Aldonę, Długiego i Żyletę.

(6) Willa zamożnego małżeństwa zostaje ograbiona. Okazuje się, że para zatrudniała jako pomoc domową dziewczynę ze Wschodu, Annę. Teraz to ona staje się główną podejrzaną w sprawie. Duchowny dowiaduje się, że młoda kobieta w przeszłości była zmuszana do prostytucji. Wkrótce wychodzi na jaw, że Anna jest szantażowana.

(33) Bronek informuje Janka, że Karol współpracuje z Rosjanami. Chłopak jest śledzony przez Sorokina i Ryszkowskiego. Markiewicz wpada na ulicy na swojego starszego brata. Obaj wspominają dawne czasy. Staszek, stronnik bolszewików, proponuje bratu, by wywiózł Sajkowskich do Rosji.

(74) Derek i Meredith wspólnie zamierzają przeprowadzić nowatorską operację. Rebecca mówi Aleksowi, że jest z nim w ciąży.

(75) Pielęgniarki zarzucają Sloanowi molestowanie. Ordynator żąda spisu wszelkich kontaktów intymnych, do jakich dochodzi na oddziale.

(76) Izzie jest przekonana, że Rebecca usiłuje usidlić Aleksa fałszywą ciążą. Chce, by kobieta wyjawiła przyjacielowi całą prawdę.

(77) Meredith i Derek mają ostatnią szansę, by zdać testy. Chirurdzy ratują chłopaka znajdującego się w bloku zastygłego cementu.

"Czarne chmury"

(8) Zdemaskowany Hollstein ginie w pojedynku z Dowgirdem. Tymczasem delegacja pruska w drodze do Warszawy zostaje napadnięta w lesie. Krzysztof z wachmistrzem i kuzynem Anny docierają do ruin zamku na Wilczych Dołach, gdzie przetrzymywani są delegaci.

(9) Dowgird i Andrzej uwalniają porwanych delegatów. Gdy uciekają przed ścigającymi ich członkami bandy, przybywają im z pomocą Anna i Magda. W drodze powrotnej szlachcianka przyjmuje oświadczyny pułkownika.

(10-ost.) Rotmistrz Zaremba porzuca służbę u elektora brandenburskiego. Dowiedziawszy o porwaniu Dowgirda, postanawia go odbić. Niestety, zostaje schwytany i wtrącony do lochu. Do akcji przystępuje wachmistrz Kacper.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje