Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w tym tygodniu w serialach? Sprawdźcie w naszym przewodniku.

Rozpoczął się letni sezon powtórek. Jakie seriale chętnie sobie przypomnicie?

Reklama

Sprawdźcie kiedy jest emitowany wasz ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi!

Interesuje cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz dowiedzieć się, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

(5) Małgosia obawia się o przyszłość związku z Januszem. Elwira namawia przyjaciółkę, by odwiedziła psychoterapeutę, a dla relaksu poddała się zabiegom upiększającym. Z kolei Basia opowiada córce o swoim uczuciu do Andrzeja, który również był alkoholikiem. Matka przestrzega Gosię, że życie z takim człowiekiem jest bardzo trudne. Piernacki i Ewa Stern spędzają razem coraz więcej czasu. Marysia i Kuba snują plany na przyszłość. Tymczasem w Pasymiu zostaje reaktywowany chór. Podczas próby w kościele zjawia się rzeźbiarz Orest. Ma on wykonać kopię rzeźby Matki Boskiej, którą skradziono po wojnie. Róża i ksiądz decydują, że artysta zamieszka w pensjonacie.

(2) Marcin pracuje na zmywaku w restauracji, a jego syn Staś zaczyna zajęcia w szkole językowej. Niebawem chłopiec gubi się w mieście.

(3) Po powrocie do Polski Andrzej nie potrafi się odnaleźć. Okazuje się, że w pokoju chłopaka zamieszkała jego siostra Ola z narzeczonym.

(4) Wojtek ma dla Miszy pewną propozycję. By dotrzymać umowy, kradnie luksusowe auto. Wewnątrz znajduje paczkę kokainy.

(5) Paweł ustala z Asią szczegóły bankietu, na którym dziewczyna ma mu towarzyszyć. Za wspólny wieczór otrzyma 300 funtów.

"Doręczyciel"

(6) Kaniewski znajduje zatrudnienie w agencji reklamowej. Przypadkowo wymyśla chwytliwe hasło promocyjne dla supermarketu.

(7) Na cmentarzu Janek spotyka Gradoniową. Kobieta prosi męża, żeby pomógł przyjacielowi, który znowu jest bezrobotny.

(8) Gradoń przejmuje firmę kurierską i z powrotem zatrudnia Kaniewskiego. Marysia zaprasza go na kawę. Janek próbuje ją pocałować.

(9) W gazecie pojawia się zdjęcie Janka i informacja o milionerze. U rzekomego bogacza zjawia się Justi, twierdząc, że jest z nim w ciąży.

(5) Chudziszewski i jego podwładni dostają zadanie przewiezienia zarekwirowanych narkotyków do policyjnego depozytu. Tymczasem w kamienicy, w której mieszka Tadeusz, umiera starszy kioskarz. Barbara wyjawia Loli, że to ona była przyczyną jego zgonu. Chudziszewska postanawia interweniować.

u swojego ojca.

(3) Julia wraca z Nowego Jorku z wyraźnie powiększonym brzuchem. Adam rzuca się w wir przygotowań do narodzin potomka. Krzysztof ma na polecenie Ewy zredukować liczbę personelu w swojej firmie. Agnieszka przyjmuje propozycję pracy w wydawnictwie Marka. Mężczyzna uwodzi ją i zaprasza na spotkanie w hotelu.

(40) Booth i Brennan udają się do Baltimore, gdzie odkryto zwłoki zatopione w betonie. Metoda działania sugeruje porachunki mafijne, ale kilka dodatkowych szczegółów wydaje się przeczyć tej tezie. Gdy śledczy zbliżają się do odkrycia prawdy, Booth zostaje porwany na zlecenie szefa mafii. Brennan próbuje go ratować...

"Detektyw Amsterdam"

(2) John i Ewa rozpoczynają dochodzenie w sprawie śmierci nastoletniego Matta. Wszelkie okoliczności wskazują na to, że chłopak zmarł wskutek nieszczęśliwego wypadku. Wychodzi jednak na jaw, że został uduszony. Ostatnią osobą, która widziała Matta żywego, jest jego dziewczyna Marika...

(147) Na bagnach znalezione zostają ciała dwóch mężczyzn. Detektywi ustalają, że uprawiali oni sporty walki. Wszystko wskazuje na to, że jeden zabił drugiego. Tymczasem do zabójstwa przyznaje się była dziewczyna jednego z nich. Caine nie wierzy w jej zeznania, ponieważ pojedynek zakończył się aktem kanibalizmu.

(17) Lilly Rush wznawia śledztwo w sprawie śmierci kobiety w 1962 roku. Przed laty uznano, że odebrała sobie ona życie. Teraz pojawiają się nowe dowody w sprawie. Wnuczka ofiary jest pewna, że list pożegnalny został napisany przez kogoś innego, a rzekome samobójstwo było zbrodnią.

(14) Stefan usiłuje się dowiedzieć, o co chodziło w tajemniczej "sprawie Małkiewicza". Postanawia się spotkać z tym człowiekiem.

(15) Po wizycie u dyrektora Powroźnego Madzia jest zachwycona hinduskim wystrojem jego mieszkania. Chce podobnie urządzić własne.

(16) Gdy Jagoda otrzymuje kolejną dwóję z geografii, Stefan daje jej reprymendę. Córka następnego dnia nie wraca po lekcjach do domu.

(17) Karwowski leci do Budapesztu. Na lotnisku rozbija się wazon, który polska delegacja miała wręczyć węgierskiemu ministrowi.

"U Pana Boga w ogródku"

(4) Marian zasila liczne grono adoratorów córki komendanta. By być bliżej obiektu swoich westchnień, zapisuje się do chóru prowadzonego przez miejscowego organistę. Niestety, ojciec pięknej panny uważa, że nieudolny funkcjonariusz nie jest dobrą partią dla jego ukochanej jedynaczki.

(5) Radzieccy spadochroniarze pod dowództwem gen. Zawieniagina przygotowują się do desantu na zamek i zniszczenia maszyny deszyfrującej. W Leśnej Jorg przekazuje Natalii materiały szpiegowskie. Zauważa to folksdojczka Ewelina Robak. Beer namierza łączniczkę.

"Stawka większa niż życie"

(18-ost.) Rosjanie i alianci próbują dopaść zbrodniarza wojennego, Wolfa. Chcąc go odnaleźć, Kloss jako niemiecki oficer dostaje się do obozu jenieckiego, gdzie prawdopodobnie przebywa poszukiwany. Wkrótce J-23 zostaje zdemaskowany przez Brunnera...

(4) Anka rozpoczyna poszukiwania pracy. Niestety, szczęście jej nie sprzyja. Załamana idzie do kościoła. Tam poznaje Maćka, przystojnego architekta. Mania powoli dostrzega, że przyjaźń z Grocholem zamienia się w coś więcej. Tymczasem jej matka udaje się do ginekologa. Nie wie, że jej lekarka to nowa miłość Andrzeja.

(3) Nieznany sprawca włamuje się do sklepu. Właściciel Jan Romantowski oraz jego żona nie zamierzają jednak złożyć doniesienia o przestępstwie. Okazuje się, że małżonkowie zaciągnęli spory dług, a wierzyciele grożą im śmiercią. Ojciec Mateusz o udział w całej sprawie podejrzewa wicedyrektora banku...

(31) Tadeusz informuje Halbego, że potrzebuje więcej czasu na dotarcie do komendanta głównego. Bronek i Antek idą na spotkanie z Karolem. Obaj konspiratorzy wpadają w zasadzkę Sorokina. Schwytany przez Rosjan Bronek nie stawia się na akcję. Janek do pomocy bierze Tadeusza.

(64) Na oddziale pojawia się nowy stażysta, doktor Norman Shales. Do kliniki trafia kobieta, u której lekarze stwierdzają nowotwór języka.

(65) Callie wybacza George'owi zdradę i postanawia spotkać się z Izzie. Meredith i Derek wybierają się na wspólny weekend za miasto.

(66) Do Sloana zgłasza się chłopiec ze zdeformowanymi uszami. Jego matka nie jest w stanie pokryć kosztów operacji plastycznej.

(67) Pierwszego dnia pracy doktor Erica Hahn wdaje się w konflikt z Cristiną. Izzie opiekuje się ornitologiem, który ma wadę serca.

"Czarne chmury"

(1/10) Druga połowa XVII wieku. Rzeczpospolita uwikłana jest w liczne konflikty. Pułkownik Krzysztof Dowgird, oficer pruski i szlachcic polski, sprzeciwia się skazaniu na śmierć za zdradę mieszczanina Stolpeckiego. Próbuje go odbić. Trafia jednak do więzienia.

(2) Dowgird, uwolniony przez wachmistrza Kacpra Pilcha, zmuszony jest opuścić Lecko. Tymczasem w miasteczku władzę dzierży bezwzględny namiestnik von Hollstein. Zaniepokojeni mieszczanie ślą poselstwo do Warszawy.

(3) Pułkownik Dowgird i wachmistrz Kacper Pilch wyruszają na dwór królewski. Po drodze stają w obronie chłopa siłą zabieranego do elektorskiego wojska. Wybawiony z opresji nieszczęśnik zaprasza ich na ślub i wesele.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje