Reklama

Serialowy przewodnik

Co czeka nas w tym tygodniu w serialach?

Rozpoczął się letni sezon powtórek. Jakie seriale chętnie sobie przypomnicie?

Reklama

Sprawdźcie kiedy jest emitowany wasz ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi!

Interesuje cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz dowiedzieć się, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

(10) Żona Patryka ma pretensje do Ewy o to, że jej mąż za dużo pracuje. Barbara prosi córkę, by pomogła Anieli zorganizować pogrzeb bliskich.

(11) Ewa otrzymuje przesyłkę z informacją o spotkaniu. Traktuje to jako głupi żart, ale wkrótce dostaje kolejne podobne wiadomości.

(12) Ewa i Grzegorz mówią Barbarze, że zamierzają się pobrać. Pracownicy biura postanawiają za wszelką cenę pogodzić Drawską z Bartkiem.

(13) Ewa zawiadamia matkę i Anielę o tym, że odwołuje swój ślub. Jędrek informuje Barbarę, że obecnie przebywa w Chicago.

(4) Kaśka, która wpadła pod samochód, w ciężkim stanie trafia do szpitala w Olsztynie. Basia i jej córka bardzo się o nią boją. Najbliżsi i znajomi oddają dla niej krew. Małgosia wyjeżdża do Warszawy, żeby szukać pomocy dla chorej u znanego profesora. Pod nieobecność partnerki Janusz nawiązuje romans z Mirką i wraca do nałogu. Tymczasem w pensjonacie zamieszkuje Ewa Stern - niegdyś prawdziwa gwiazda polskiego kina. Kobieta pragnie zatrzymać się na dłużej w okolicy, w której przed laty przeżyła wielką miłość. Po powrocie ze stolicy Gosia natychmiast jedzie do kliniki w Olsztynie. Z przerażeniem orientuje się jednak, że Kaśki nie ma w sali, w której leżała.

(4) Lola wyznaje Kasi, że zamierza się rozwieść, ponieważ Tadeusz ją zdradził. Dziewczyna nie wierzy jednak w winę ojca i postanawia z nim porozmawiać. Marian obserwuje mieszkanie Inki przez lunetę. Przez przypadek zauważa w innym lokalu podejrzanego mężczyznę. Dochodzi do wniosku, że czyha on na życie Inki.

(2) Julia wybiera się do Nowego Jorku w odwiedziny do Izy. W tym czasie Adam korzysta ze swobody i organizuje w mieszkaniu imprezę. Lena spotyka się z Kacprem, którego poznała na zajęciach fitness. Piotrek nie kryje zazdrości. W ramach wdzięczności za okazaną pomoc dziewczyna proponuje Nowakowi krótki kurs uwodzenia.

(39) Wskutek awarii wodociągu na zabytkowym cmentarzu dochodzi do podtopień. Z grobów zostają wypłukane szczątki. Brennan ma pomóc w ich identyfikacji. Wśród nich Temperance znajduje czaszkę, pochodzącą sprzed trzech lat Ponieważ na tym cmentarzu nie grzebano zmarłych od pół wieku, rozpoczyna się śledztwo.

"Detektyw Amsterdam"

(1) Detektywi z Nowego Jorku, John Amsterdam i Eva Marquez, prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa młodej kobiety o imieniu Chloe. Na miejscu zbrodni nie ma żadnych śladów morderstwa. John spostrzega jednak pewien szczegół i natychmiast rusza w pościg za potencjalnym zabójcą...

(146) Ekipa śledczych rozpoczyna dochodzenie w sprawie morderstwa nastoletniej córki doktor Rachel Marsh. Ciało dziewczyny znaleziono w domowym gabinecie matki. Ostatnim pacjentem terapeutki był mężczyzna, który przyznał się do morderczych fantazji. Rachel odmawia jednak podania policji jego personaliów.

(16) Detektyw Lilly Rush analizuje akta tajemniczej sprawy kryminalnej sprzed wielu lat. Okazuje się, że w lodówce znanego policji dilera narkotyków odkryto nowy dowód, który może pomóc w schwytaniu mordercy byłego więźnia. Niebawem na tej podstawie zostaje wznowione dochodzenie.

(30) Władek przebrany za niemieckiego oficera zawozi rannego Michała do szpitala. Konarska z pomocą doktora Baranowskiego przeprowadza operację. Po zabiegu pacjent trafia do apteki Golańskich. Kmiecik znajduje w kieszeni munduru dokumenty zabitego żołnierza i zanosi je Rappkemu.

(9) Do Karwowskich przyjeżdżają z wizytą bliscy Madzi - jej ojciec i brat z żoną. Goście robią sobie żarty z pracy i zarobków Stefana.

(10) Na sympozjum Magda poznaje czarującego prof. Koziełłę. Po powrocie do domu Karwowska ma do męża wiele pretensji.

(11) Kolega inżyniera Karwowskiego podejrzewa, że zdradza go żona. Zwraca się więc do Stefana z prośbą, aby ten ją śledził.

(12) Nowym zastępcą Karwowskiego zostaje młoda inżynier Urszula Nowowiejska. Jej decyzje wprowadzają na budowie zamieszanie.

"U Pana Boga w ogródku"

(3) Wychowankowie szkoły policyjnej przechodzą test sprawnościowy. Marian Cielęcki wyraźnie odstaje od grupy. Generał Piecuch i pozostali oficerowie chcą go oblać. Gdy jednak okazuje się, że chłopak ma wpływowego protektora i musi zdać, postanawiają wysłać go do pracy na prowincji.

(4) Compaigne i Czerny spotykają się z Joanną. Zawieniagin otrzymuje informacje od swojego szpiega, że Niemcy odczytują radzieckie szyfrogramy. Beer coraz skuteczniej namierza miejsca, z których Natalia przekazuje radiogramy z wiadomościami od Jorga.

"Stawka większa niż życie"

(14) Do miasteczka, w którym stacjonują J-23 i Brunner, przyjeżdża dawna miłość prawdziwego Klossa, Edyta. Kobieta zauważa, że Hans się bardzo zmienił.

(15) Rok 1945. Wojska polskie i radzieckie zbliżają się do Tolbergu. Kloss musi zatrzymać naukowca kierującego produkcją pocisków V2 w miejscowej fabryce.

(16) Hans na rozkaz generała Fistera ma dopilnować wysadzenia mostu po przejściu wycofujących się wojsk niemieckich. J-23 nawiązuje kontakt z miejscowym ruchem oporu.

(17) Kloss musi odnaleźć niemieckie archiwum, które ukrył pułkownik Ring. Orientuje się, że cennych akt poszukuje również agentka amerykańskiego wywiadu.

(3) Anka informuje Manię, że jest w ciąży. Mimo trudnej sytuacji rodzinnej i finansowej nie ma wątpliwości, że chce urodzić dziecko. Zaprasza matkę na kolację, by podzielić się z nią tą wiadomością. Po wizycie u ginekologa Anka udaje się do przychodni Andrzeja, by przekazać mu nowinę. Ten nie wierzy, że jest ojcem.

"Impas"

(14, 15) Agent celny Paul Fisk bierze swoich kolegów z pracy jako zakładników. Matt i Emily wzywają na pomoc żonę mężczyzny, ale ta nie chce uczestniczyć w negocjacjach. Porywacz ośmioletniego Olivera dzwoni do biura FBI. Mówi agentom, że ma żal do Emily, ponieważ w przeszłości go okłamała.

(2) W Sandomierzu zostaje zamordowany anestezjolog, doktor Nowak. Policja rozpoczyna dochodzenie. Głównym podejrzanym staje się ojciec jednej z małych pacjentek. Mężczyzna groził lekarzowi, którego obwiniał za zły stan córki. Ojciec Mateusz odkrywa jednak prawdziwą przyczynę śmierci Nowaka.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje