Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

Sprawdź kiedy jest emitowany twój ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi!

Interesuje cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz dowiedzieć się, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

(65) Lucy jest bliska załamania. Poparcie dla niej spada, a przeciwnicy demonstrują nocą przed jej domem. Były wójt, który zgłosił swoją kandydaturę na stanowisko senatora, proponuje jej sojusz. On ją poprze w referendum, jeśli ona odwdzięczy się mu w wyborach. Tymczasem Witebski zaręcza się z Francescą.

(841) Natasza za namową Kuby wykonuje badanie krwi. Okazuje się, że może być poważnie chora. Po kolejnej sprzeczce Mirka wyrzuca Ewę z pracy. Anka informuje przez telefon Olę, że odnalazła jej ojczyma. Sylwia wraca do pracy w Oazie. Zawadzki uważa jednak, że powinna poświęcić się opiece nad dzieckiem.

(3, 4) Boscy postanawiają nauczyć swoich synów szacunku do pieniędzy. Kuba błyskawicznie dostosowuje się do nowej sytuacji i negocjuje z rodzicami stawki za dobre wyniki w nauce. Natalia próbuje również zjednoczyć rodzinę przy stole w nietypowy sposób. Tymczasem w szkole Kuba musi stawić czoło zaczepiającemu go Olczakowi.

(109) Monika i Artur szukają w Czechach zaginionego Czarka. Dobrze czują się w swoim towarzystwie. Wspólne działanie zbliża ich do siebie.

(110) Konstancja próbuje uporać się z Johnem Mizerą. Kuba i Gośka urządzają razem z dziewczynami wspólną sesję fotograficzną.

(111) Monika wraca z Czech bez Cezarego. Zbyszek proponuje Gośce, by zostali parą. Ona potrzebuje jednak czasu do namysłu.

(112) Artur zapewnia Monikę, że ją kocha. Ta chce, by udowodnił to czynami. Sagowski postanawia rozstać się z Konstancją.

(603) Aneta nie chce, by jej dziecko adoptowała ciotka Adela, mimo że rodzice na to nalegają. Błaga Annę, by spróbowała odwieść ich od tego pomysłu. Marczakowa postanawia z nimi porozmawiać.

(604) Alek i Iwona ustalają, że jedno z nich musi zrezygnować ze studiów i poszukać pracy. Mimo wcześniejszych postanowień Ksawery i Kinga nadal się spotykają.

(605) Lekarze nie zdecydowali się na przeprowadzenie operacji u Justyny. Załamana dziewczyna znika bez śladu. Norbert i Jola rozpoczynają poszukiwania.

(606) Tymon informuje Kasię, że odchodzi z fitness clubu. Pytany przez nią o powód decyzji, wyznaje jej miłość. Iwona prosi Borysa o pomoc w załatwieniu jej posady.

(1458) Marta i Kamil planują przyjęcie niespodziankę z okazji pięćdziesiątych urodzin ojca. Ewa dostaje od Eryka kosz kwiatów. Ma dosyć jego dowodów sympatii i nie odbiera od niego telefonów.

(1459) Michał tłumaczy Andrzejowi, że jego ostatnie problemy finansowe związane są z tym, że planują z Kingą zakup domu. Brat proponuje mu pożyczkę.

(1460) Marta dostaje wezwanie na rozprawę rozwodową. Ma żal do męża, że nie zawiadomił jej o tym osobiście. Igor jest zaskoczony miłosnym wyznaniem Sary.

(1461) Kinga ma pretensje do Michała o późny powrót do domu. Brzozowski nie zdobywa się na to, by się przyznać, że przegrał w kasynie pieniądze pożyczone od brata.

(2108) Weronika, podszywając się pod Agnieszkę, prosi Rafała o spotkanie. Gdy zjawia się w umówionym miejscu, robi mu awanturę.

(2109) Alicja nabiera przekonania, że kolejna wyprowadzka Andrzeja do narzeczonej i zaginięcie Beaty są ze sobą powiązane.

(2110) Marczyński mówi Pawłowi, że jego fabryka kolagenu była fikcyjna. Twierdzi, że Beata miała główny udział w zyskach z oszustwa.

(2111) Leszek wraca do domu. Gdy Bogna otwiera mu drzwi, pojawia się motocyklista, który oddaje do Jakubowskiego kilka strzałów.

(1720) Artur czyta na głos artykuł, który oczernia księdza Kubę jako nauczyciela. Dyrektor szkoły wzywa katechetę na rozmowę.

(1721) Józefina martwi się o Krystynę. Karol i Agnieszka uzgadniają z Marianem wystrój świątyni na zbliżającą się ceremonię ślubną.

(1722) Agnieszka odkrywa, że Jagna zapłaciła za suknię ślubną więcej niż jest ona warta. Wkrótce Karol prosi narzeczoną o wyjaśnienia.

(1723) Burmistrz spotyka się z właścicielem motelu. Próbuje dowiedzieć się, co Jagna robiła tam wieczorem z obcym mężczyzną.

(31) Natalia, gospodyni księdza Mateusza, spotyka Jerzego. Mężczyzna zaczyna ją adorować. Nawiązuje się między nimi romans. Zakochana Natalia postanawia na nowo ułożyć sobie życie i porzuca plebanię. Ojciec Mateusz jest jednak pełen obaw co do jej wybranka.

(1326) Olaf przekazuje Kaśce przesyłkę dla Miksera. Barman przez nieuwagę wylewa na nią piwo i spostrzega, że w środku są diamenty.

(1327) Marysia martwi się porodem. Nie jest pewna, czy poradzi sobie w roli matki. Hubert zapewnia dziewczynę o swoim wsparciu.

(1328) Berenika oświadcza Izabeli, że teraz to ona będzie dyktować warunki w ich wzajemnych relacjach. Kulczycka jest wściekła.

(1329) Mikser zapewnia grożącego mu śmiercią Olafa, że nie ukradł diamentu. Bartek dochodzi do siebie po rozstaniu z Eweliną.

(5471) Stephanie proponuje swojej siostrze, aby zamieszkała w jej domu. Rick zaskakuje matkę, kiedy przyznaje, iż Ridge jest jej godny.

(5472) Jarrett chwali nową kolekcję Erica. Niestety, w trakcie pokazu Rick i Donna zauważają, że publiczność nie jest zachwycona.

(5473) Brooke i Ridge biorą ślub na plaży. Stephanie wyznaje Jarrettowi, że jej zdaniem to Rick odpowiada za śmierć Phoebe.

(5474) Ridge informuje Taylor o tym, że ożenił się z Brooke. Stephanie radzi Pam, by porozmawiała z Erikiem w sprawie pracy.

(4) CBI angażuje się w sprawę zabójstwa adwokata Gordona Hodge'a. Podejrzaną o popełnienie zbrodni staje się Felicia Gutherie. Jej brat został bowiem zamordowany przez członków grupy, których przed sądem wybronił Hodge. Tymczasem Van Pelt odkrywa, że zmarły kontaktował się z dziewczyną szefa gangu...

"October Road"

(19-ost.) Odbywa się przyjęcie zaręczynowe Hannah i Raya. Na imprezie brakuje Nicka, który właśnie wyjeżdża z Knights Ridge wraz ze swoim agentem, i przebywającego w szpitalu Eddiego. Ronnie zbiera się na odwagę, żeby wyznać Aubrey miłość. Janet mówi Eddiemu, że go zdradziła. Mężczyzna z nią zrywa.

(77) Lindsay i Danny prowadzą dochodzenie w sprawie morderstwa dwóch chłopców i ich rodziców. Jedynym członkiem rodziny, któremu udało się przeżyć, jest zaginiona dziewczynka. Tymczasem Mac, Stella i Flack rozpoczynają śledztwo dotyczące śmierci soby przebranej za zombi.

W szpitalu Dade Memorial Hospital w Miami wybucha strzelanina. W wyniku gangsterskich porachunków dwie osoby giną, a cztery zostają ranne. Gdy Horatio i Tripp usiłują zapobiec wybuchowi prawdziwej wojny gangów, trafiają na zagadkę kryminalną. Calleigh i Delko sprawdzają tory pocisków i odkrywają, że był jeszcze jeden strzelec, który wciąż jest na wolności. Przepytując świadków strzelaniny, Ryan spostrzega młodą kobietę z małym dzieckiem na ręku. Kobieta wymaga natychmiastowej pomocy.

(14) Kongresmen zostaje oskarżony o zabójstwo kochanki. W czasie rozprawy asystent polityka i jedyny świadek oskarżenia popełnia samobójstwo w budynku sądu. Pracownicy laboratorium kryminalistycznego muszą wyjaśnić okoliczności śmierci mężczyzny.

(127) Na terenie szpitala ginie kilkumiesięczna dziewczynka. Dopóki się nie odnajdzie, pacjenci i personel muszą przebywać w tam, gdzie zastał ich alarm. House spędza kilka godzin na rozmowie z profesorem filologii klasycznej. Taub i Foreman, próbują zabić czas, przeglądając akta lekarzy.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje