Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu w serialach!

Sprawdź kiedy jest emitowany twój ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie dotyczącym tych tytułów!

Interesuje cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz sprawdzić, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

(64) Dwaj niemieccy policjanci mają w Wilkowyjach odbyć staż. Stasiek obawia się reakcji miejscowej ludności. Trwa walka polityczna przed referendum. Okazuje się, że jego termin będzie połączony z uzupełniającymi wyborami do senatu. Kandydatura zgłoszona publicznie po mszy wprawia wszystkich w osłupienie.

(839) Mostowiakowie dostają od wszystkich wnuków prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka. Wiele radości sprawia im m.in. kolaż ze zdjęć całej rodziny. Mirka czuje się nie w porządku, spotykając się jednocześnie z Jankowskim i Irkiem. Podleśny domyśla się wszystkiego i otwarcie rozmawia o tym z dziewczyną.

(840) Bogucki zaczepia na ulicy Marię i fotografuje małą Basię. Oburzony Rogowski wywozi rodzinę na Deszczową, a następnie znajduje natrętnego dziennikarza. Między mężczyznami omal nie dochodzi do bójki. W redakcji "Głosu Gródka" zjawia się Barbara, która próbuje przekonać reportera, by nie krzywdził jej rodziny.

(13-ost.) Do klasy Mani dołącza nowy uczeń, Mateusz. Chłopak robi wrażenie na Grubej. Maciek liczy, że zdobędzie serce Anki. Ona jednak wyraźnie woli Jerzego, który właśnie wyjechał do Berlina. Zaskoczona kobieta dowiaduje się, że Knape zrezygnował z pracy i zarekomendował ją na stanowisko szefa kuchni.

(1, 2/26) Nadszedł czas ferii. Rodzice nie podzielają entuzjazmu chłopców, ponieważ trzeba będzie zorganizować im czas. Muszą także zatrudnić nową opiekunkę dla Tomka, Jakuba i Kacpra. Postanawiają urządzić casting. Wybór niani nie jest jednak łatwy.

(104) Sagowski zwierza się Feliksowi ze swoich wątpliwości związanych z małżeństwem. Czuje, że jego decyzja o ślubie była pochopna.

(105) Kuba pod wpływem impulsu zabiera Arturowi dowód, co staje się przyczyną kłopotów w USC. Konstancja zrywa umowę z Rafałem.

(106) Sagowski postanawia, że będzie walczyć o Monikę. Basia i Gośka umawiają się na podwójną randkę ze Zbyszkiem i Kazikiem.

(107) Artur próbuje wytłumaczyć Monice ostatnie wydarzenia. Dla niej jednak odroczenie ślubu nie jest żadnym pocieszeniem.

(266) Pewnego dnia Ferdynanda odwiedza dwóch tajemniczych mężczyzn, którzy informują go, że jest oskarżony. Kiepski nie ma pojęcia, czego dotyczą zarzuty. Tymczasem atmosfera wokół niego coraz bardziej się zagęszcza, a proces zbliża się nieuchronnie.

(599) Paweł informuje Norberta, że nie zjawi się na premierze ich filmu. Wanda boi się o Kostka, który zniknął. Ludmiła znajduje go śpiącego w warzywniaku. Jeleń wyznaje jej, że oszukała go Edyta.

(600) Zwoleński przychodzi jednak na premierę "Narkomiksu". Zenek wraca z Irlandii. Basia jest zawiedziona, że mężowi nie udało się przekonać jej syna do powrotu.

(601) W dniu, w którym Justyna ma wylecieć do Szwajcarii na operację, Norbert musi być na ważnym spotkaniu w telewizji. Mężczyzna staje przed trudnym wyborem.

(602) Ludmiła znowu jest świadkiem kłótni Kostka z Edytą. Danuta idzie na wieczór autorski Nejmana. Wyznaje, że to ona napisała książkę, o której wspominała mu Klara.

(1454) Ludwika wciąż poucza Emilkę, jak powinna się opiekować dzieckiem. Agnieszka zauważa, że nastolatka z trudem znosi natarczywość starszej pani. Prosi Rafała, by porozmawiał z matką.

(1455) Gosia oświadcza narzeczonemu, że wbrew jego woli zamierza realizować się zawodowo. Szalej świętuje pierwszy sukces - zorganizowanie koncertu rockowego.

(1456) Ewa ma dość coraz bardziej natrętnego ornitologa. Eryk nie poddaje się - idzie do biura podróży, by osobiście wręczyć jej zaproszenie na wystawę ptaków.

(1457) Skłócona z narzeczonym Gosia nocuje u rodziców. Dziecko Emilki wciąż płacze. Ludwika, która obiecała nie pouczać dziewczyny,postanawia się nie wtrącać.

(2103) Krystyna sugeruje bratu, że źle postępuje wobec swojej żony. Jerzy chce, żeby Jasiek i Małgosia zamieszkali na Sadybie.

(2104) Tomek dziękuje Bognie za wsparcie. Monika jest zawiedziona, że Czesia nie znalazła w przedszkolu miejsca dla wnuka jej koleżanki.

(2105) Jacek wręcza dzieciom prezenty z okazji ich święta. Rozżalona Małgosia nie chce jednak podarunku. Leszek godzi się z Bogną.

(2106) Weronika zwierza się Agnieszce, że Rafał z nią zerwał. Bożenka spotyka się z Martą, która namawia ją do powrotu do tańca.

(1715) W Hrubielowie zjawia się elegancka starsza pani Anna. Kobieta przychodzi do domu Tracza. Wyznaje, że jest jego matką.

(1716) Janusz tłumaczy synkowi Pawełkowi, skąd nagle wzięła się jego babcia. Stara się ją przedstawić w jak najgorszym świetle.

(1717) Naczelny przychodzi do szkoły, by zadać Kubie kilka pytań dotyczących jego pracy. Ksiądz zaprasza redaktora na lekcję katechezy.

(1718) Anna zabiera Pawełka do kościoła. Okazuje się, że chłopiec nigdy tu nie był. Mikołaj szantażuje Jagnę jej nagimi zdjęciami.

(30) Gospodyni proboszcza sandomierskiej parafii spotyka Jerzego, który zaczyna ją adorować. Wkrótce nawiązują romans. Zakochana Natalia postanawia na nowo ułożyć sobie życie i porzuca plebanię. Ojciec Mateusz nie ma jednak zaufania do jej wybranka i poważnie zaczyna wątpić w jego uczciwe zamiary wobec kobiety.

(61) Adam jest coraz bardziej zazdrosny o żonę. Anna odwiedza Michała w areszcie. Ostrowski sugeruje narzeczonej, że przed sądem powinien reprezentować go ktoś inny.

(62) Ernest coraz bardziej imponuje Kamilowi. Zabiera go do nocnego klubu. Tam Nowik poznaje Wiki. Wkrótce oboje wybierają się na przejażdżkę samochodem Krupy.

(63) Teresa postanawia dać nauczkę swojemu mężowi i razem z córkami knuje małą intrygę. Adam jest przekonany, że żona wyszła na spotkanie z Leonem.

(1320-1324) Berenika otrzymuje pierwsze zlecenie w nowej pracy. Ma przygotować materiał o kobietach porzuconych przez partnerów. Policja proponuje Pawłowi ochronę, on jednak odmawia. Brona informuje go, że niestety nie udało mu się namierzyć Manuela, i sugeruje, że należy zostawić tę sprawę funkcjonariuszom.

(5466) Bridget wyjawia Steffy, że Phoebe zaatakowała Ricka w samochodzie. Z tego powodu stracił on kontrolę nad pojazdem.

(5467) Taylor jest zadowolona, że spędza Boże Narodzenie z Ridge'em. Marone proponuje Katie małżeństwo. Kobieta się zgadza.

(5468) Stephanie nie może uwierzyć, że jej były mąż wrócił do Donny. Brooke pociesza zrozpaczonego po śmierci córki Ridge'a.

(5469) Pam przeprasza Donnę za krzywdy, które jej wyrządziła, i wręcza jej mały upominek. Ridge wyznaje Brooke, że jej potrzebuje.

(3) Znaleziono zwłoki pedofila. Okazuje się, że na miejscu zbrodni zdjęte zostały odciski palców Lisbon. Co gorsza, agentka nie jest w stanie przypomnieć sobie wydarzeń z nocy, podczas której dokonano morderstwa. Teresa spotyka się z psychoterapeutą. Tymczasem Jane usiłuje odkryć prawdę.

"Impas"

(4, 5) Angela Worthington zostaje zwolniona z pracy w banku. Wkrótce dowiaduje się, że przestępcy napadli na jedną z filii, biorąc przebywających w środku klientów jako zakładników. Bandyci domagają się, by tylko Angela się z nimi kontaktowała. Kobieta współpracuje z Mattem i Emily.

(76) W magazynie manekinów zostają odkryte zwłoki młodej kobiety, która wygląda jak ogromna lalka. Adam rozpoznaje w niej Wenus - jedną z postaci stworzonych na potrzeby popularnej gry internetowej o nazwie "Second Life". Taylor musi odnaleźć mordercę w wirtualnej rzeczywistości.

(192) Członkowie zespołu CSI dostają anonimowe listy, w których znajdują pocięte zdjęcie. Połączone elementy tworzą obraz kobiety. Śledczym udaje ustalić się jej adres. Gdy przybywają na miejsce, odkrywają zwłoki. Wkrótce zabójca wysyła kolejną wiadomość. Do morderstwa ma dojść na uniwersyteckim basenie...

(126) Lekarze z Princeton- Plainsboro zajmują się nastoletnią Abby, która zaczęła się dusić podczas wykładu w planetarium. Postawienie diagnozy nie jest łatwe. Gregory postanawia wspomóc się niekonwencjonalnymi metodami leczenia - interesuje go m.in. podświadomość pacjentki...

(21) Od czasu, gdy nauczyciel Fiony posądził jej rodziców o maltretowanie dziewczynki, Jackie chce przenieść do prywatnej szkoły także młodszą córkę. Tymczasem do szpitala trafia mężczyzna będący ofiarą przemocy domowej. Zoey pomaga rowerzyście potrąconemu przez samochód.

"Zagadki umysłu"

(1/13) Losy młodego dyrektora oddziału psychiatrycznego szpitala w Los Angeles. Dr Jack Gallagher słynie ze swojej bezkompromisowości i bardzo nietypowego podejścia do leczenia. Lekarz wierzy, że jeśli zrozumie, co kryje się w umyśle pacjentów, uda mu się znaleźć prawidłową terapię.

(8) Dan i Livia przenoszą się do lat 70. XX w. Trafiają na nietypową imprezę, podczas której uczestnicy wymieniają się partnerami. Córka gospodarzy zastaje swoją matkę w łóżku z obcym mężczyzną. Dziewczyna ucieka i znika bez śladu. Vasser rusza na jej poszukiwanie.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje