Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu w serialach!

Sprawdź kiedy jest emitowany twój ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi!

Interesują cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz sprawdzić, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

(61) Czerepach rozszerza asortyment apteki o cudowną wodę. Więcławski po raz pierwszy za kadencji Lucy wygrywa przetarg. Chce się odwdzięczyć pani wójt. Ta zleca mu zorganizowanie imprezy sportowej. Tymczasem dawny radny Myćko zgłasza wniosek referendum w sprawie odwołania Amerykanki ze stanowiska.

(835) Rogowski otrzymuje ze szpitala wiadomość, że nie straci prawa do wykonywania zawodu. Wkrótce jednak odwiedza go siostra pacjenta, Glińska, która zapowiada, że jej brat złoży na niego doniesienie do prokuratury i nagłośni sprawę w mediach. Michał wyznaje Grażynie miłość i prosi, by wyjechała razem z nim do USA.

(836) Irek troskliwie opiekuje się chorą na grypę Mirką. Natalka odkrywa, że Ula odbiła jej chłopaka. Dziewczynka ucieka z domu. Andrzej namawia Martę, by przyjęła propozycję awansu i przeniosła się do sądu apelacyjnego. Małgosia wyjeżdża do pracy za granicę. Tomek wciąż z trudem ukrywa swoją słabość do Agnieszki.

(11) Anka, Irena i Mania rozpaczają po śmierci Cezarego. Maciek okazuje się kiepskim pocieszycielem. Anka po raz kolejny przekonuje się, że może polegać Jerzym. Mężczyzna proponuje jej udział w konkursie kulinarnym. Próbuje przekonać ją, że ma talent. Z kolei Pola jest sfrustrowana powściągliwością Klemensa.

(23, 24) Po wakacjach Boscy wracają do swoich codziennych obowiązków. Natalia i Ludwik chcą, by synowie nauczyli się utrzymywać porządek w łazience. Dzieci buntują się przeciwko rodzicielskim nakazom. Chłopcy proszą Marka, by namówił ich mamę na kupno trampoliny. Jego starania odnoszą skutek przeciwny do zmierzonego.

(12) Bolszewicy zdobywają Radzymin. Mietek wraz z ochotnikami przygotowuje się we wsi Osowo do ataku na pozycje wroga. Stoczona w gęstej mgle bitwa okazuje się zwycięska, ale okupiona dużymi stratami. W punkcie koncentracji Zosia ćwiczy strzelanie i walkę wręcz. Zostaje pełnoprawnym żołnierzem szwadronu...

(12) Ola i Krzysztof prowadzą śledztwo w sprawie śmierci komisarzy Matusiaka i Jarosza. W dochodzenie angażuje się Oster. Wychodzi na jaw, że obaj policjanci mieli związek z tajemniczą sprawą sprzed dwudziestu lat. Ola podejrzewa, że zamieszany w tamte wydarzenia był także Rogoż.

(26) Barbara decyduje się wrócić do Warszawy. Michał ulega wypadkowi i trafia do szpitala. Tymczasem w biurze reklamy w Zakopanem trwają przygotowania do imprezy integracyjnej. Eliza jest wdzięczna Drawskiej za wsparcie. Joanna informuje Bartka, że podpisała dokumenty rozwodowe.

(39) W hotelu odbywa się prezentacja leczniczych kołder. Na miejscu zjawia się klient oszukany przez właściciela firmy sprzedającej pościel. Bezskutecznie domaga się zwrotu pieniędzy. Niebawem Natalia dowiaduje się, że w hotelu przebywa szaleniec z bronią. Jego zakładnikiem jest Artur.

(94) Sagowski chce skromnego ślubu. Gośka jest wściekła na Kubę. Chce zerwać z nim kontakt. Do Artura przychodzi ciotka Moniki.

(95) Feliks zabiega o Anetę. Ma szalony pomysł, jak zdobyć jej serce. Rafał zamierza razem z Robertem włamać się do sejfu brata.

(96) Monika nie chce widzieć matki. Artur nie poddaje się jednak i postanawia odnaleźć Elżbietę. Gośka coraz cieplej traktuje Kubę.

(97) Czarek prosi Ninę, by dała Milewskiej list, który napisała do niej jej matka. Załamany Kuba spędza wieczór w towarzystwie Artura.

(364) Ferdek stwierdza ze smutkiem, że młode pokolenie zupełnie nie szanuje tradycji rodzinnych i narodowych. Żona za taki stan rzeczy obwinia właśnie jego, gdyż jako ojciec dawał dzieciom zły przykład. Kiepski postanawia nadrobić stracone lata.

(591) Ksawery i Kinga zgodnie uznają, że ich pocałunek zupełnie nic nie znaczy i chcą o tym jak najszybciej zapomnieć. Iza zwierza się Blance, że podejrzewa swoich pracodawców o romans.

(592) Kajtek prosi Władka, by pomógł mu nakłonić mamę do przeprowadzki do Warszawy. Róża domyśla się, że chłopiec prawdopodobnie chce połączyć rodziców.

(593) Kasia przygotowuje się do wyjazdu do Maroka. Jest jej smutno, że rozstaje się z ukochanym na cały tydzień. Z kolei Ksawery nie może się doczekać, kiedy zostanie sam.

(594) Władek odkrywa, że Kajtek symuluje chorobę, by zostać w Warszawie. Chłopiec liczy na to, że dzięki niemu rodzice będą razem. Prosi ojca, by oświadczył się Sabinie.

(1446) Adam nie może się nacieszyć Weroniką po rozłące. Ona nie odwzajemnia jego czułości. Tosia jedzie do szpitala zobaczyć swojego wnuka. Okazuje się, że Emilka ma problemy z karmieniem.

(1447) Szalej zaczyna szukać pracy. Igor zaprasza Sarę do siebie, by razem skończyli artykuł. Redaktor naczelny ostrzega córkę przed zgubnym wdziękiem Nowaka.

(1448) Ewa orientuje się, że zniknął jej portfel. Zgubę przynosi nieznajomy. Kobieta zaprasza go na kawę. Okazuje się, że mężczyzna ma bardzo intrygujący zawód.

(1449) Michał jest zadowolony z zakupu działki pod Warszawą. Kiedy przyjeżdża w miejsce, które rzekomo nabył, prawdziwy właściciel rzuca się na niego z widłami.

(2093) Zosia jest bardzo zadowolona z prezentu od ojca. Kapelan więzienny, który przekazał dziecku lalkę, chce się spotkać z Agnieszką.

(2094) Ola przygotowuje psychodramę dla podopiecznych Feminy. Jacek oświadcza Agacie, że nie może się z nią więcej spotykać.

(2095) Feliks wyznaje Gabrieli, że Monika go rzuciła. Elżbieta w napięciu czeka na informacje od Jerzego, który przebywa w Rzymie.

(2096) Norbert jest zaniepokojony zachowaniem swojej matki. Ola doradza partnerowi, by natychmiast jechał do Kołobrzegu.

(1705) Kuba czyta pisma młodzieżowe, by móc nawiązać lepszy kontakt z uczniami i znaleźć temat do dyskusji na lekcjach religii.

(1706) Adela prosi proboszcza o radę. Starsza pani, nie chcąc być ciężarem dla wnuków, zamierza przenieść się do domu seniora.

(1707) Dyrektorka szkoły dowiaduje się o metodach Kuby. Wzywa go na rozmowę, zawiadamia też o jego działaniach kurię i kuratorium.

(1708) Kasia ponownie próbuje uświadomić matce, że ma problem z alkoholem. Krystyna jednak twierdzi, że córka przesadza.

(68) W Sandomierzu grasują podszywający się pod zakonnice złodzieje. W trakcie napadu na antykwariat zostaje dotkliwie pobity jego właściciel. Policja nie ma żadnych śladów. Funkcjonariusze szukają osób, którym zaginęły habity. Możejko prosi księdza Mateusza o pomoc w rozmowach z prawdziwymi siostrami zakonnymi.

(51) Teresa, by pocieszyć zmartwionego Leona, proponuje mu wspólny występ. Przed nimi na scenie pojawia się młoda artystka Mia.

(52) Ernest zabiera Kamila na wyścigi konne. Chłopak wygrywa, stawiając pieniądze, które dostał od Adama na opłacenie rachunków.

(53) Adam jest zazdrosny o Teresę. Ukrywa przed nią kontrakt od Bonieckiego. Gdy żona się o tym dowiaduje, nie ukrywa swojej złości.

(54) Komisarz Wilk przesłuchuje Marka i Magdę. Korzystając ze swojego doświadczenia, wyciąga od chłopaka kluczowe informacje.

(1311) Radek postanawia zdać zaległe egzaminy i wrócić na studia. Kinga i Artur są bardzo wdzięczni Annie za to, co zrobiła dla Mariusza.

(1312) Wiktoria ostrzega Bartka, że Dawid przyjechał do Wadlewa z polecenia Malwiny, która nie chce dopuścić do jego ślubu z Eweliną.

(1313) Grażyna zwierza się Stefani, że zakochała się w Błażeju. Pod wpływem jej rad idzie do chłopaka. Spędza z nim romantyczną noc.

(1314) Kinga odwiedza w Berlinie Marysię. Jest zaskoczona jej relacjami z Hubertem. Ma za złe przyjaciółce, że nie wspiera Pawła.

(5444-5453) Rick zaprowadza w firmie nowe porządki. Szykuje się na wojnę ze swoim rodzeństwem, które nie zaakceptowało jego awansu. Donna i Stephanie rywalizują o Erica. Tymczasem on waha się, którą z nich wybrać. Brooke przygotowuje się do ślubu z Ridge'em. Stephanie uważa, że kobieta nie będzie dobrą żoną.

(1/23, emisja w TVN) W przydrożnym motelu zostaje znalezione ciało kobiety. Ofiarą okazuje się 43-letnia Monica Dunninger oskarżona o defraudację dużej sumy pieniędzy. Ekipa CBI z Patrickiem na czele przesłuchuje osoby z otoczenia zmarłej. Wkrótce Jane organizuje zasadzkę mającą na celu zwabienie mordercy.

(116, 117) Młody mężczyzna odnajduje pod prysznicem ludzkie szczątki. Okazuje się, że ofiara to Chinka Jenny Yang. Booth i Brennan w poszukiwaniu informacji jadą do Chinatown. Kolejne śledztwo dotyczy zabójstwa seryjnej morderczyni znanej jako Grabarz. Podejrzanym jest ojciec Temperance.

"October Road"

(10-12) Hannah przygotowuje bożonarodzeniowy obiad dla ośmiu osób. Nick jest zaskoczony zachowaniem ojca, który odmawia wzięcia udziału w rodzinnym przyjęciu. Hannah próbuje nawiązać przyjazne stosunki z byłą żoną Raya, doktor Christine Cataldo. Mimo jej dobrych intencji ich pierwsze spotkanie kończy się awanturą.

(74) Detektyw Flack przebywa u swojej dziewczyny. Do mieszkania zakrada się złodziej. Przyłapany na kradzieży ucieka samochodem. Policjant rusza za nim w pościg, ale nie udaje mu się dogonić włamywacza. Przestępca wkrótce zostaje znaleziony martwy. Mac i jego zespół rozpoczynają dochodzenie.

(190) Po przyjęciu z okazji dwudziestej rocznicy ślubu Laury i Chucka Williamsów dochodzi do tragedii. Kobieta zostaje pobita, wskutek czego umiera. Wychodzi na jaw, że dzieci pary były maltretowane. Gdy zespół Caine'a jest bliski zakończenia sprawy, na policję zgłasza się osoba, która... przyznaje się do zabójstwa.

(124) Jeden dzień z życia doktor Lisy Cuddy. Lekarka renegocjuje umowę z firmą ubezpieczeniową, ryzykując utratę swojej posady. Bierze też udział w trudnych rozmowach z personelem i zajmuje się sprawami organizacyjnymi. Jednocześnie Lisa musi sobie radzić z problemami w życiu osobistym.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje