Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Sprawdź kiedy jest emitowany twój ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi!

(61) Lucy postanawia propagować wśród mieszkańców gminy zdrowy styl życia. Zachęca kobiety do ćwiczeń tai-chi. Proboszcz nie jest zachwycony tym pomysłem. Po wyjeździe Franceski Witebski przestaje się ukrywać. Wkrótce jednak zaczyna tęsknić za ukochaną. Kusego niepokoi fakt, że pisarz znowu zaniedbuje pracę nad książką.

(833) Tomek zaprasza Agnieszkę na sylwestra. Małgosia nie kryje, że nie ma ochoty na spędzenie ostatniego wieczoru roku w towarzystwie rywalki. W pracy Olszewska spotyka się z Kalinowskim. Księgowy zgadza się zeznawać w sprawie Ronireksu, jeśli dostanie policyjną ochronę. Kuba wciąż poszukuje Nataszy.

(834) Szymon szykuje się do wyjazdu z Polski. Tuż przez podróżą zbiera się na odwagę i wyznaje Marcie miłość. O wszystkim dowiaduje się Sandra. Zazdrosna o względy lekarza robi Wojciechowskiej awanturę. Budzyński, podejrzewając, że Gajewski znów może zostać jego rywalem, w sylwestra oświadcza się ukochanej.

(10) Beata wyrzuca Andrzeja z domu. Mężczyzna spędza noc na klatce schodowej. W dzień remontu w mieszkaniu Anki stawiają się pomocnicy, w tym Pola z Klemensem oraz Jerzy i Aldona. Kiedy wszyscy wynoszą gruz po rozbiórce, pod dom podjeżdża Wiktor z zapłakaną Manią. Jerzy daje chłopakowi nauczkę.

(21, 22) Tomek poucza bliskich, jak dbać o środowisko naturalne. Gdy Ludwik prosi syna o pomoc w skoszeniu trawnika, chłopak wymawia się od pracy, twierdząc, że używanie kosiarki jest nieekologiczne. Nadchodzą wakacje. Natalia chce wysłać synów na kolonie. Okazuje się jednak, że jest to zbyt drogie.

(11) Aleksander zostaje przyjęty do bolszewickiej piechoty. Wkrótce jego oddział atakuje kompanię karną. Polacy po krótkiej walce poddają się. Bolszewicy odnajdują oficerów. Aleksander rozpoznaje wśród nich Bronka. Oddział Władka natrafia na nieprzytomną Zosię. Ułani zabierają ją ze sobą. Józef wyjeżdża ze sztabem Piłsudskiego.

(11) Stołeczna policja tej samej nocy dostaje zgłoszenia o dwóch napadach na kobiety. Jedna z poszkodowanych nie żyje. Funkcjonariusze podejrzewają, że za obydwa ataki odpowiada gwałciciel zwany Dobrodziejem. Śledztwo w tej sprawie prowadzą Krzysiek i Ola, która zastąpiła u jego boku Annę.

(25) Ewa podejmuje się zarządzania pensjonatem Lucyny. Do Zakopanego przyjeżdża Marek. Informuje pracowników, że następnego dnia odbędzie się spotkanie biznesowe z wydawnictwem z Azji. Podczas negocjacji do Rafała przychodzą niezapowiedziani goście. Ewa dociera na spotkanie spóźniona.

(38) Iza i Kamil, hotelowi goście, głośno zachowują się w łóżku, czym są oburzone osoby zajmujące sąsiednie pokoje. Iwona, po namowach Lucy, decyduje się interweniować. Trafia w środek awantury między kochankami. Okazują się oni rozwiedzionym małżeństwem, które spotkało się, by podzielić majątek.

(89) Firma Artura zostaje uratowana dzięki Wiki. Sagowski próbuje pogodzić się z Moniką, której pośrednio zawdzięcza sukces.

(90) Cezary wygrywa w konkursie radiowym wycieczkę. Zamierza sprzedać nagrodę, by zdobyć pieniądze na bilety do Las Vegas.

(91) Artur i Monika zastanawiają się, czy rozstanie było słuszną decyzją. Rafał z kolei obserwuje przygotowania Konstancji do ślubu.

(92) Kuba chce zrobić niespodziankę Gośce. Rafał i Robert planują intrygę. Chcą podstępnie umówić Konstancję na randkę z Cezarym.

(363) Ferdek dowiaduje się, że Marian Paździoch zajmuje się magią. Odkrywa także, że jest on czarnoksiężnikiem, którego zaklęcia mogą zagrażać całemu osiedlu. Kiepski usiłuje więc nauczyć czarów Waldusia, by ten mógł stawić czoło Paździochowi.

(587) Marta i Piotr prowadzą gorączkowe poszukiwania Ewuni. Podejrzewają, że za porwaniem dziewczynki stoi Kaja. Łukasz jest załamany tym, że Natalia odrzuciła jego oświadczyny.

(588) Kajtek zdradza ojcu, że mama zakochała się w Mietku, którego poznała w Sztokholmie. Boi się, że przeprowadzą się do Szwecji. Oksana wyjeżdża na Ukrainę.

(589) Alina odwiedza męża. Ich spotkanie przerywa telefon od Klaudii. Rybiński natychmiast jedzie do Warszawy, jednak czeka go rozczarowanie.

(590) Iza jest świadkiem kłótni Kasi i Ksawerego. Janek, który zakochał się w Dominice bez pamięci, pisze dla niej wiersze. Jola odkrywa miłosną twórczość męża.

(1442) Maria jest przekonana, że widziała na ulicy zaginionego przed laty syna, Bogdana. Właścicielka galerii kontaktuje się z Filipem. Informuje, że jego obrazy zostały sprzedane. Konarski jest zaskoczony.

(1443) Między Igorem a Sarą dochodzi do ostrej wymiany zdań. Redaktor naczelny postanawia interweniować. Nowak dowiaduje się, jaka relacja łączy Sarę i jego szefa.

(1444) Edyta oświadcza ojcu, że kocha Szaleja i zamierza wyprowadzić się razem z nim. Agnieszka wybiera się z Emilką do miasta. W ich samochód wjeżdża pirat drogowy.

(1445) Daniel pomaga Dorocie w poszukiwaniach mieszkania. Przez to zupełnie zapomina o tym, że miał towarzyszyć Oli podczas obiadu z rodzicami Piotra.

(2088) Stasia i Jeremiasz przynoszą na Sadybę zdjęcia z Rzymu. Na jednym z nich rodzina rozpoznaje w tłumie pielgrzymów Beatę.

(2089) Michał i Antek kłócą się o nagrodę za skarb. Wściekły deweloper informuje ich, że wstrzymano budowę na trzy miesiące.

(2090) Elżbieta próbuje powstrzymać męża przed wyjazdem do Rzymu. Feliks podejrzewa, że Monika zawarła z Rutką jakiś układ.

(2091) Krystyna wybiera się na bankiet w związku z wydaniem powieści Stiepana. Podpita Sandra wylewa na Lubiczową kieliszek wina.

(1700) Jagna czuje, że Karol coś przed nią ukrywa. Ten obawia się, że jego uczucia mogą przeszkodzić w realizacji zamiarów Janusza.

(1701) Tracz zdradza Rumcajsowi swój plan niedopuszczenia do ślubu burmistrza. Jan chce bliżej poznać swoją współpracownicę.

(1702) Jacek spotyka się w restauracji z Wojtkiem, który ma dla niego propozycję współpracy. Karol przedstawia Januszowi narzeczoną.

(1703) Mirka odwiedza Jacka. Ten zarzuca jej, że sama zrezygnowała z ich związku. Ona uważa jednak, że to Jacek ją odepchnął po wypadku.

(67) Funkcjonariusze sandomierskiej policji szukają sprawcy ciężkiego pobicia kobiety. Do tragicznego incydentu doszło w garderobie wirtuoza podczas koncertu.Wiele wskazuje na to, że sprawcą jest Lucjan. W toku śledztwa wychodzi na jaw prawda o ojcu mężczyzny. W rozwiązaniu zagadki pomaga policji ksiądz Mateusz.

(45) Igor prosi Ewę, by zajęła się promocją nowej linii napojów energetyzujących. Kesslerówna czuje się tym dowartościowana.

(46) Patrycja zaczyna uwodzić Michała. Podczas spotkania Ireny z Ewą dochodzi do ostrej wymiany zdań. Leszek wyprowadza się z domu.

(47) Marek chce, by Alicja poszła z nim na koncert Grety Andersson. Ewa domaga się, by Igor wyjaśnił jej, kim jest Patrycja.

(48) Marek i Magda robią na miejskich autobusach graffiti na cześć Alicji. W czasie malowania chłopak zostaje zatrzymany przez policję.

(49) Teresa występuje z zespołem Tolka Surówki. Klara i Leszek wychodzą z koncertu razem. Wspólna kolacja bardzo ich zbliża.

(1306) Mikser jest zły na Sabinę, że bez jego wiedzy pozwoliła Radkowi Zielińskiemu wprowadzić się do ich wspólnego mieszkania.

(1307) Brat Tomasz zarzuca Januszowi, że znęca się nad rodziną. W przypływie złości zakonnik rzuca się na niego z pięściami.

(1308) Emilka organizuje małą potańcówkę. Dawid wykorzystuje sytuację, by pobyć z Eweliną sam na sam. Iwona jest zazdrosna o Huberta.

(1309) Grażyna martwi się o córkę. Błażej namawia ją jednak, by w końcu pomyślała o sobie. Kobieta wyznaje mu, że czuje się samotna.

(5434-5443) Eric nie potrafi dokonać wyboru między Donną a Stephanie. Proponuje im, by zamieszkali we trójkę. Tymczasem Brooke musi podjąć ciężką decyzję - stanąć po stronie syna czy Ridge'a. Eric niespodziewanie postanawia przekazać zarządzanie firmą Rickowi. Stephanie próbuje sprawić, że były mąż zmieni zdanie.

(23) Agenci CBI prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa 19-letniej Emmy i zaginięcia jej siostry bliźniaczki, Mai. Cho i Rigsby docierają do niewidomej Rosalind, która udziela im wskazówek. Z kolei Jane i szeryf Hardy jedzie do siedziby podejrzanej firmy Cut Iron. W jej piwnicach Patrick zauważa Mayę.

(114, 115) Brennan i Booth badają okoliczności śmierci mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w spalonej ciężarówce. Śledczy odkrywają kompromitujące fakty z życia żony ofiary. Sądzą, że jest to bardzo ważny trop. Kolejna sprawa uświadamia Brennan, że zrobiła błąd, odtrącając Bootha.

"October Road"

(6) Nick dowiaduje się, że Ray doprowadził firmę Eddiego na skraj bankructwa. By wesprzeć brata, zakłada przedsiębiorstwo instalujące okna. Tymczasem Ray kontynuuje dzieło zniszczenia. Z premedytacją informuje Owena, że żona zdradza go z jego najbliższym przyjacielem, Ikeyem. Załamany mężczyzna ucieka do Nowego Jorku.

(73) Zostają znalezione zwłoki nurka. Autopsja wykazuje, że mężczyznę otruto. Mac i Stella docierają do szkoły nurkowania, w której pracował zamordowany. Tymczasem Danny i Sheldon - podążając tropem ofiary - schodzą na dno i znajdują wrak statku sprzed wieków, a w nim skarb.

(189) Podczas napadu na sklep jubilerski ginie jeden z klientów, Ben Rooney. Bandytom udaje się zgubić policyjny pościg. W porzuconej ciężarówce zdumieni funkcjonariusze znajdują skradzione brylanty. Wkrótce kosztowności znikają z depozytu. Horatio podejrzewa, że Rooney mógł współpracować ze złodziejami.

(123) Do szpitala Princeton- Plainsboro trafia młody zawodnik futbolu amerykańskiego. Mężczyzna dostał napadu szału na treningu. Do House'a zgłasza się też żołnierz, który chce uniknąć służby w Iraku. Lekarz orientuje się, że mężczyzna symuluje chorobę. Brat Foremana wychodzi z więzienia.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje