Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdźcie, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

Sprawdź kiedy jest emitowany twój ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi!

(60) Romans Witebskiego i Franceski kwitnie do momentu, gdy dziewczyna przedstawia ukochanemu konkretne plany matrymonialne. Przerażony polonista ukrywa się przed niedoszłą narzeczoną. W tym czasie praktyki kończą się i zrozpaczona Włoszka opuszcza wieś. Kusy nie potrafi poradzić sobie ze zbuntowaną Kingą.

(831) Kinga idzie na kolejną rozmowę w sprawie pracy. Gdy szef firmy proponuje jej spotkanie wieczorem, dziewczyna oskarża go o molestowanie. Piotrek niespodziewanie wraca na święta z Berlina. Igor zatrzymuje się w Warszawie. Żąda od Nataszy, by spędziła z nim kilka dni. Przerażona dziewczyna mówi o wszystkim Kubie.

(832) Igor zabiera Nataszę do hotelu. Podaje zastraszonej dziewczynie środki nasenne i zapowiada, że przez pewien czas będzie musiała mu towarzyszyć. Madzia przyjeżdża na ślub ojca i Krystyny. Po ceremonii nowożeńcy udają się w podróż do Paryża. Magda postanawia odwiedzić Pawła. Idzie z byłym chłopakiem do łóżka.

(9) Mania postanawia zmienić styl ubierania się na bardziej wyzywający. W centrum handlowym jakiś mężczyzna składa jej nieprzyzwoite propozycje. Anka rzuca się na niego. Kobietę zatrzymuje policja. Jerzy pomaga jej wybrnąć z tarapatów. Potem podwozi ją na koncert Poli. Maciek nie jest zadowolony z pojawienia się rywala.

(19, 20) Nadchodzi jesień. Boscy przygotowują ubranie na chłodniejsze dni. Tomek nie chce chodzić w niemodnej kurtce z zeszłego sezonu, a Kuba zapowiada rodzicom, że nie będzie nosić ubrań po kuzynie. Z kolei najmłodszy Kacperek jest załamany, gdyż znów dostał ciepłą odzież po starszym bracie...

(10) Oddział Tkaczenki wdziera się do majątku Dąbrówka. Teresa i jej córka zostają zgwałcone. Na miejscu zjawia się Aleksander. Zabiera Zosię do pobliskiego hotelu. Tkaczenko odnajduje w mieszkaniu Lwa Sribielnikowa ukrywającego się tam polskiego jeńca. Orientuje się, że naczelnik stacji jest ojcem Aleksandra.

OSTATNI ODCINEK

(10) Adam wciąż nie przyjmuje do wiadomości faktu, że Julia nie żyje. W obliczu śmierci bliskiej osoby wszyscy przyjaciele muszą podjąć decyzję o swojej przyszłości. Agnieszka dowiaduje się, że mężczyzna, z którym Lena miała romans, to Darek - narzeczony Oksany. Zastanawia się, czy zachować tę informację dla siebie.

(10) Erica, Ryan, ojciec

(10) Erica, Ryan, ojciec Jack i Hobbes dowiadują się, że Anna wysłała na ich poszukiwanie wahadłowiec ze swoim zabójczym zespołem na pokładzie. Chad chce poznać stan wiedzy ojca Jacka na temat Piątej Kolumny. FBI formuje jednostkę, której zadaniem jest wytropienie i ujęcie członków ruchu oporu.

(10) Tarkowski otrzymuje wezwanie do rezydencji bankiera Ryszarda Sobeckiego. Mężczyzna wyjechał w delegację, a na policję dzwoniła jego żona. W domu detektywi znajdują ślady krwi pani Sobeckiej, jednak ona sama zniknęła. Oster i Tarkowski próbują ustalić, co stało się w mieszkaniu.

(24) Ewa mówi Arturowi, że ma dość niejasnej sytuacji między Bartkiem a Joanną. Niedługo potem jedzie zarezerwować stok narciarski na imprezę integracyjną. Wkrótce Drawska postanawia wyprowadzić się od Anieli, do której przyjeżdża Barbara. Lucyna składa wizytę w pensjonacie Gutowej.

(37) Jaga, Witek i Borys liczą na pieniądze od ciotki z Ameryki. Dlatego też udają przed nią szczęśliwą i kochającą rodzinę. Michał przychodzi do hotelu pożegnać się z pracownikami. Iwona informuje go, że Anna zażądała od Natalii 50 tysięcy złotych. Okazuje się, że ktoś zniszczył samochód Lipskiej.

(85) Rafał i Robert opracowują plan, który pozwoli im przejąć firmę Sagowski Development. Tymczasem Konstancja chce zakończyć swój romans z Cezarym.

(86) Monika boi się spotkania z matką, której nie widziała od lat. Ciotka próbuje ją przekonać, że warto nawiązać kontakt. Rafał i Robert usiłują wykupić z rynku akcje firmy.

(87) Marcin chce dotrzeć do Wiki, która posiada kluczowy pakiet akcji Sagowski Development. Konstancja ma zamiar zemścić się na Monice za wyjazd z jej byłym narzeczonym.

"Partnerki"

(9) Policjanci z Bostonu prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa złodzieja tożsamości. Jane próbuje ustalić, kim naprawdę była ofiara. Nowa sprawa staje się dla Maury impulsem do osobistych poszukiwań. Odkrywa ważne fakty związane z burzliwą przeszłością jej rodziców.

(362) Pewnego dnia z wizytą u Ferdka zjawia się prezes Kozłowski. Podczas rozmowy informuje go, że zamierza kandydować w zbliżających się wyborach. Potrzebuje jednak nośnego hasła wyborczego. Kiepski postanawia pomóc mu w przygotowaniach kampanii.

(583) Kostek odkrywa, że Wanda ukryła przed nim wezwanie na rozprawę rozwodową. Jest wściekły, że matka wtrąca się w jego sprawy. Pociesza go Ludmiła. Rafał przygotowuje się do wyprowadzki.

(584) Po rozmowie z Laurą Maria decyduje, że nie pojedzie z nią i Borysem do Zakopanego. Rafał dotrzymuje słowa i wyprowadza się z mieszkania. Iza jest załamana.

(585) Basię denerwuje zachowanie Sary. Adam odwołuje swój przyjazd do Polski. Łukasz i Celina spotykają się na sali sądowej. Borys informuje Marię, że odszedł od Laury.

(586) Kasia podstępem doprowadza do spotkania Aliny z Waldemarem, w nadziei, że małżonkowie w końcu się pogodzą. Rozmowa wbrew jej intencjom kończy się awanturą.

(1438) Podczas obchodu na oddziale kardiochirurgii doktor Ostrowski pyta Kamila, któremu pacjentowi przeszczepić serce. Młody Hoffer uświadamia sobie, jaka odpowiedzialność na nim ciąży.

(1439) Igor unika Sary, gdyż podejrzewa ją o romans z redaktorem naczelnym. Dziewczyna czuje się tym dotknięta. Roman idzie na pierwsze zajęcia na uczelni.

(1440) Janusz żegna się z Martą przed odlotem. Konarska zostaje sama z dziećmi. Jest bardzo przejęta, gdy Patryk nie wraca ze szkoły i nie odbiera od niej telefonów.

(1441) Adam i Antosia bawią się w paryskim parku rozrywki. Weronikę wciąż boli noga. Niespodziewanie odwiedza ją Sebastian. Proponuje, że ugotuje jej obiad.

(2083) Jasiek pyta Boreckiego, czy mama zostawiła dla niego ojca. Chojniccy zabierają dzieci Beaty na dwa dni do Topolina.

(2084) Jacek rankiem wymyka się od Agaty. Zostawia jej kartkę z informacją, że nie postąpili rozsądnie. Ona jednak niczego nie żałuje.

(2085) W restauracji wszyscy składają życzenia imieninowe Monice. Z kwiatami i życzeniami zjawiają się u niej również Ela i Jerzy.

(2086) Stasia i Jeremiasz wrócili z Rzymu. Kobieta mówi, że uczestnicy pielgrzymki modlili się w intencji odnalezienia Beaty.

(1695) Do księdza Antoniego przychodzi Burski, który wyznaje, że w przeszłości ukradł Ojcu Świętemu brzytwę. Teraz chce ją oddać.

(1696) Joanna zastanawia się, skąd Seba wziął zdjęcie, na którym jest razem z nią. Jej niepokój budzi fakt, że nie jest to fotomontaż.

(1697) Damian z Rumcajsem uprowadzają Krzywego. Damian ma wykonać na nim wyrok. Chłopak nie jest jednak w stanie go zabić.

(1698) Pod nieobecność Osy Seba wkrada się do mieszkania, w którym jest żona mężczyzny. Joanna już na niego czeka i atakuje go z furią.

(66) Właściciel sklepu jubilerskiego śmiertelnie rani włamywacza, który próbował go okraść. Przełożeni zlecają Noculowi przeprowadzenie wnikliwego śledztwa dotyczącego przeszłości jubilera. Policjant, który ostatnio ma kłopoty małżeńskie, wyraźnie nie radzi sobie ze sprawą. Zdesperowany funkcjonariusz zwierza się ks. Mateuszowi.

(1301) Berenika odkrywa zdradę męża. Decyduje się odejść od Artura. Anna postanawia zostać dawcą szpiku dla Mariusza.

(1302) Henryk decyduje się odsprzedać dom Turczykowi. Krzysiek nie przychodzi na trening piłkarski, co niepokoi brata Tomasza.

(1303) Ewelina wraz z Dawidem wybiera się do Wrocławia, by wybrać suknię ślubną. Bartek pilnuje, by towarzyszyła im pani Celina.

(1304) Mikser mówi Sabinie prawdę na temat Radka. Wekslerówna postanawia za wszelką cenę wyciągnąć go z więzienia.

(41) W restauracji Ernest rozmawia z Kamilem. Wkrótce zjawia się tam Paweł Nosal, który domaga się od Nowika zwrotu pieniędzy.

(42) Leszek pyta syna o kolegów, których rodzice są rozwiedzeni. Chłopak domyśla się, że ojciec zamierza rozstać się z matką.

(43) Do Andrzeja przychodzi zarządca kamienicy, która należała do Olgi. Pyta go o Igora i informacje na temat sprzedaży budynku.

(44) Klara mówi Ewie, że ich matka ma zaśpiewać na dancingu. Teresa po namowach córek decyduje się zrezygnować z występu.

(5430-5433) Podczas badania Ricka lekarz stwierdza, że chłopak odzyskuje czucie w nogach. Brooke dowiaduje się, że Ridge spędził noc w domu Taylor.

"Mentalista"

(22) Zostaje znalezione ciało nastoletniego Justina. Chłopak był uczniem prywatnej szkoły i właśnie uczestniczył w obozie wychowawczym dla trudnej młodzieży. Patrick zaskarbia sobie zaufanie szkolnych kolegów zmarłego. Dowiaduje się od nich o żyjącym w lesie Zachariaszu, który ponoć zabija dzieci.

"Kości"

(112, 113) Ekipa Jeffersonian Institue podejmuje się identyfikacji ofiar katastrofy statku sprzed 150 lat. Wśród zebranych kości znajdują się szczątki młodego mężczyzny, który zginął miesiąc temu. Z kolei uczestnicy pokazu cukierniczego w gigantycznej tabliczce czekolady natrafiają na ciało młodej kobiety. Śledczy badają sprawę.

"October Road"

(6) Nick dowiaduje się, że Ray doprowadził firmę Eddiego na skraj bankructwa. By wesprzeć brata, zakłada przedsiębiorstwo instalujące okna. Tymczasem Ray kontynuuje dzieło zniszczenia. Z premedytacją informuje Owena, że żona zdradza go z jego najbliższym przyjacielem, Ikeyem. Załamany mężczyzna ucieka do Nowego Jorku.

"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku"

(72) Mac Taylor wraca po dłuższej przerwie z Londynu. Otrzymuje wiadomość o morderstwie przy Statui Wolności. Na miejscu śledczy znajdują zwłoki strażniczki i zabalsamowane ciało młodego mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że zbrodni dokonał ktoś, kto szuka rozgłosu...

"Dr House"

(122) Do szpitala Princeton- Plainsboro trafia atrakcyjna bizneswoman, Valerie, która skarży się na silne bóle uszu. House postanawia zająć się pacjentką. Tymczasem były kolega ze studiów, do którego w ramach psychoterapii Gregory napisał list z przeprosinami, proponuje lekarzowi spotkanie.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje