Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w tym tygodniu? Sprawdźcie!

Sprawdź kiedy jest emitowany twój ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi!

(59) Były wójt zapada na tajemniczą chorobę. Wezół pod wpływem żony, wielbicielki serialu "Dr House", formuje zespół złożony z pielęgniarki i aptekarza, by postawić diagnozę. Tymczasem stosunki polsko-włoskie ulegają zacieśnieniu - głównie w podgrupach damsko- męskich. Bywalcy ławeczki muszą na to zareagować.

(829) Gabi jest przemęczona i w szkole ledwo trzyma się na nogach. Zdesperowana sięga po dopalacze. Łukasz wyjeżdża do Grabiny. W sklepie Kwaśniakowej Kisiel dostaje ataku serca. Obecny przy tym Łukasz zaczyna go reanimować. Po udanej akcji ratunkowej Szymon sugeruje Marcie, że jej syn powinien zdawać na medycynę.

(830) Renia odkrywa w kieszeni męża kartkę z numerem telefonu nieznajomej dziewczyny. Martwi się, że ukochany ją zdradza. Staszek namawia Dorotę, by pogodziła się z Lewickim. Arek zawozi dzieci Hanki do Warszawy. Mateusz i jego siostry spędzają czas z Anną. Natalka mówi ciotce, że dyrektor był zakochany w jej mamie.

(8) Anka nie ma zamiaru wybaczyć Cezaremu, który usilnie stara się odzyskać jej zaufanie. Mężczyzna wpada na pomysł, że kupi córce samochód. Próba przekupstwa jeszcze bardziej ją złości. Dopiero na prośbę Mani kobieta zaprasza rodziców do domu. Spotkanie kończy się awanturą. Beata przyłapuje Andrzeja na kłamstwie.

(17, 18) Kuba uświadamia ojcu, że zadania matematyczne, jak życie, obfitują w wiele niekoniecznie przyjemnych niespodzianek. Z kolei Ludwik wpada na pomysł, jak nauczyć syna odpowiedzialności i systematyczności. Postanawia kupić Kubie zwierzątko. Nowy lokator wprowadza do domu Boskich sporo zamieszania.

(9) Pola decyduje się zgłosić na front, jako sanitariuszka. Jej narzeczony Miecio musi uciekać przed grożącą mu karą za malwersacje i oszustwa. Zgłasza się na ochotnika do wojska. Zdziesiątkowany oddział Władka spotyka podczas odwrotu polskich kawalerzystów, a wśród nich Teofila. Jarociński dołącza do szwadronu.

(9) Marian chce przekonać Adama, by pożyczył od niego pieniądze i wziął udział w aukcji ich starego mieszkania. Julia nie jest tym zachwycona. Wkrótce w rodzinie Dawidzkich dochodzi do tragedii. Piotrka odwiedza była żona z ich synkiem. Nowak cieszy się ze spotkania z Adasiem, jednak trudno mu przeboleć widok Izy w ciąży.

(9) Erica, ojciec Jack i Kyle Hobbes muszą podjąć drastyczne kroki, by zapewnić bezpieczeństwo członkom Piątek Kolumny. Goście znają ich adresy i nazwiska. Ruch oporu jest zagrożony. Ryan zdradza Val, że jest jednym z obcych. Chad przygotowuje filmową dokumentację swojego procesu uzdrawiania.

(9) Ginie znany komentator sportowy, Adam Chojecki. Ciało znalazła w mieszkaniu kochanka dziennikarza. Sekcja zwłok wykazuje, że mężczyzna został porażony prądem. Komisarz Oster zostaje w zaplombowanym lokum ofiary. W nocy ktoś zrywa zabezpieczenia i otwiera drzwi...

(23) Marek zleca Elizie przygotowanie imprezy integracyjnej w Zakopanem. Ewa jedzie do szpitala, by towarzyszyć Bartkowi podczas zdejmowania gipsu. Tam spotyka Jakuba. Marcin zdaje Karolowi szczegółowy raport z poszukiwań Zosi. Tymczasem ona dobrze bawi się w towarzystwie Jaśka.

(36) W hotelu zjawia się Alicja, która przyjechała na wystawę psów ze swoją suczką Wiolcią. Okazuje się, że przez pomyłkę przydzielono jej ten sam pokój co weterynarzowi Pawłowi. Igor i Julka muszą natychmiast wyprowadzić się z mieszkania. Chłopak desperacko szuka jakiegoś lokum.

(81) Maciej "Żonkil" Kwiatkowski uwodzi Anetę. Feliks jest wściekły z tego powodu. W domu Sagowskiego ponownie zjawia się pracownica ośrodka adopcyjnego.

(82) Laura przeprasza Monikę za zachowanie Artura. Rafał zaprowadza w firmie nowe porządki. Chce zniechęcić do pracy Anetę i Feliksa, którzy są przychylni jego bratu.

(83) Nina nie chce informować Moniki o tym, że poszukuje jej rodzina. W firmie Sagowskiego trwa zamieszanie. Aneta podjęła decyzję o założeniu własnej działalności.

"Partnerki"

(8) W parku zostają znalezione zwłoki. Sposób działania mordercy wskazuje na Charlesa Hoyta, który przebywa w więzieniu. Jedną z jego niedoszłych ofiar jest Jane. Detektyw stara się opanować emocje związane ze sprawą. Tymczasem Maura usiłuje wczuć się w sposób rozumowania psychopaty.

(361) Paździoch zauważa, że Ferdek dysponuje ogromnym, lecz niewykorzystanym talentem aktorskim. Uważa, że powinien on zająć się sztuką. Żeby pomóc Kiepskiemu zaistnieć w świecie kultury, przedstawia mu osiedlowego działacza Krzysztofa Krawczyka.

(579) Kaja spotyka się z Aldoną, przyjaciółką z więzienia. Dziewczyna domyśla się, że to właśnie ona zabrała broszkę pani Nadii. Aldona proponuje jej, by razem okradły mieszkanie staruszki.

(580) Zwoleńscy odkrywają, że ktoś włamał się do domku letniskowego Magdy. Rafał w obecności Danuty awanturuje się z Izą. Później przeprasza za tę sytuację Śliwińską.

(581) Waldemar nadużywa alkoholu i zaniedbuje pracę. Ksawery zauważa, do jakiego stanu doprowadził się jego ojciec. Radzi mu, żeby poprosił Alinę o wybaczenie.

(582) Stefan i Oksana idą do USC, by zarezerwować termin ślubu. W urzędzie okazuje się, że potrzebne są dokumenty, które kobieta zostawiła w domu na Ukrainie.

(1435) Kamil próbuje przekonać doktora Ostrowskiego, że doszło do nieporozumienia. Wyjaśnia, że list polecający od jego profesora nie był formą protekcji. Agnieszka zauważa, że Ludwika wciąż się złości na pana Henryka, który próbował ją pocałować.

(1436) Marzena dowiaduje się o rozstaniu Renaty i Sławka. Dziedzicowa wyjawia jej, że syn jest w szpitalu. Roman Hoffer zostaje studentem. Postanawia przeczytać podręczniki akademickie. W miarę zagłębiania się w książki jego zapał słabnie.

(1437) Marzena przekonuje byłego męża, by poddał się operacji w Niemczech. Iza ma żal do Jerzego, że pobyt jego przyjaciela w ich domu się przedłuża. Szalej próbuje wytłumaczyć Dudkowi, że nie może wyjechać i zostawić Edyty.

(2078) Kasia, Maciek i Bożenka urządzają w domu śmigus-dyngus. Na spotkaniu towarzyskim u Moniki zjawia się Jacek.

(2079) Marek dostarcza Boreckiemu decyzję sądu, na mocy której został on ustanowiony kuratorem firmy należącej do Beaty.

(2080) Grażynka martwi się, że Rysiek od dawna nie miał poważnego zlecenia. Józek informuje ją, że jest dobrze płatna praca w Niemczech.

(2081) Do Polski przyjeżdża kontrahent Beaty z Ukrainy, Marczenko. Paweł mówi żonie, że Chojniccy są w złym stanie psychicznym.

(1690) Jacek po próbie samobójczej przebywa w szpitalu. Gdy Renia odwiedza sąsiada, ten wyrzuca jej, że nie pozwoliła mu umrzeć.

(1691) Karol mówi Januszowi, że wynik przetargu na remont mostu jest dla niego korzystny. Malwina stara się przypodobać Sebie.

(1692) Blumental chce zatrzymać Jacka dłużej w szpitalu, by wykonać dodatkowe badania. Ten zamierza wypisać się na żądanie.

(1693) Andrzej dowiaduje się, że Julia nie ma pracy. Michalina jest podekscytowana zbliżającym się wyjazdem na beatyfikację Jana Pawła II.

(65) Możejko odkrywa, że w zabytkowym pałacu prowadzone jest nielegalne kasyno. Inspektor pojawia się tam incognito. Zostaje zdemaskowany przez Natalię, która w tym samym czasie zwiedza budynek. Spanikowani przestępcy uprowadzają policjanta i gospodynię. Ksiądz Mateusz prowadzi prywatne śledztwo w tej sprawie.

(1296) Mieszkańcy Wadlewa plotkują o Ewelinie, która jeździ z Dawidem jego sportowym autem. Bartek jest zazdrosny o narzeczoną.

(1297) Mariusz jest załamany złym stanem zdrowia. Wyładowuje złość na Annie. Ta postanawia uświadomić mu, że przekroczył granicę.

(1298) Wiktoria poznaje sekret Dawida. Jest przekonana, że chce on rozbić związek Eweliny i Bartka. Postanawia ostrzec Miedzianowskiego.

(1299) Do Wrocławia wraca Dragon, który zamierza rozwiązać sprawę z Sabiną. Spanikowany Radek mówi o wszystkim Mikserowi.

(36) Występ Grety Anderssen okazuje się sukcesem. Teresa opowiada córkom, jak koncertowała pod tym pseudonimem.

(37) Monika ma za złe Michałowi, że namówił Leszka, by razem z Klarą byli świadkami na jego ślubie. Kobieta jest zazdrosna o męża.

(38) Pruski wypytuje syna o kolegów, których rodzice są rozwiedzeni. Chłopak domyśla się, że ojciec myśli o rozstaniu się z matką.

(39) Tomek poznaje w szpitalu nową pielęgniarkę Patrycję, która kiedyś była dziewczyną Michała. Zaprasza ją na darmowy masaż.

(5422, 5423) Szantażowana przez Pamelę Donna, wbrew własnej woli, podpisuje dokumenty rozwodowe.

(5424, 5425) Rick wdaje się w spór z Ridge'em. Ich kłótnia przeradza się w niebezpieczną szarpaninę.

(5426, 5427) Okazuje się, że wskutek upadku Rick stracił czucie w nogach.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje