Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co w tym tygodniu wydarzy się w serialach!

Sprawdź kiedy jest emitowany twój ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi!

(Odcinek 58) Ksiądz, w obliczu dramatycznego kryzysu finansów parafii zwrócił się o pomoc do Rady Parafialnej, a ta, w osobie swojej przewodniczącej, czyli Lodzi, do Czerepacha. Czerepach obiecuje pomoc, żąda jednak wolnej ręki, zwłaszcza w sprawie cmentarza. Rychło rozpoczynają się prace nad radykalnym zmniejszeniem powierzchni cmentarza, ponieważ, jak wyjaśnia Czerepach, z badań dokumentów wynika, że wolna jeszcze część cmentarza nie należy do kościoła. Rozpoczyna się boom funeralny, ceny ostatnich wolnych kwater orbitują. Ksiądz, powiadomiony przez oburzoną Michałową, interweniuje, ale ma problem, kiedy okazuje się, że pozyskane środki nie tylko stawiają parafię na nogi, ale wystarczą nawet na remont dachu kościoła. W tym samym czasie w odpowiedzi na liczne monity Staśka o wzmocnienie sił policyjnych, do wsi zostaje skierowanych dwoje praktykantów, niestety z Unii, a konkretnie z Włoch. Stasiek, mimo totalnej bariery językowej, rad nierad usiłuje wprowadzić obcokrajowców w realia, okazuje się jednak, że ci świetnie wprowadzają się sami, szybko zyskując ogromną popularność, zwłaszcza wśród bywalców ławeczki. Do Kusego i Lucy przyjeżdza siostra jego zmarłej pierwszej żony, przywożąc nieoczekiwanie swoją 17 - letnią córkę i, nie czekając na ich zgodę, pospiesznie wyjeżdża. Ma to swoje dalsze konsekwencje.

(827) Kuba wraca z pogrzebu matki Nataszy. Jest pewien, że po uroczystości ukochana pojechała do męża. Ku zaskoczeniu Ziobera Natasza zjawia się u niego w mieszkaniu kilka godzin później. Okazuje się, że Igor zamierza się z nią rozwieść. Mężczyzna nie chce żony, której matka popełniła samobójstwo.

(828) Przed wylotem do Włoch Małgosia kłóci się z Tomkiem o jego relacje z Agnieszką. Na ulicy Chodakowski jest świadkiem, jak prokurator zaczepia nieznajomy mężczyzna. Okazuje się, że człowiek ten jest związany z Ronireksem. Podczas romantycznej kolacji Sandra pyta Szymona, czy chce się z nią ożenić.

(7) Irena ma wrażenie, że od jakiegoś czasu ktoś ją śledzi. W sklepie spożywczym zaczepia ją Cezary - mąż, którego nie widziała od lat, i zarazem ojciec Anki. Mężczyzna tłumaczy, że chce pomóc córce wybrnąć z trudnej sytuacji życiowej. Anka po raz kolejny spotyka się z Maćkiem. Zwierza mu się z problemu w pracy.

(15, 16) Chłopcy zastanawiają się, w jaki sposób można bez wysiłku zdobyć duże pieniądze. Wkrótce wpadają na pewien pomysł. Wynikają jednak z tego kłopoty. Młodsi synowie pytają Ludwika, co to jest orgazm. Boski za wszelką cenę chce uniknąć odpowiedzi. Wezwana na pomoc Natalia podejmuje ten temat.

(8) Józef postanawia zostawić swojego pasierba Tomka u zaprzyjaźnionej rodziny, a sam wyrusza na front. Bronek trafia do kompanii karnej. Jego zadaniem jest zabezpieczenie przeprawy polskich wojsk wycofujących się na zachód. Teofil, wbrew woli swojej matki, postanawia wstąpić do ochotniczego oddziału jazdy.

(8) Dawidzcy są zmuszeni się wyprowadzić z mieszkania, które dotychczas wynajmowali. Stają przed dylematem, czy kupić własne. Niespodziewanie odwiedza ich Marian - tajemniczy ojciec Adama. Lena i Piotrek próbują ratować swój związek po tym, jak dziewczyna wyznała prawdziwy powód wyjścia za mąż.

(21) Zamożny Jim Gulbrand, szef firmy komputerowej Gaia Matrix, znika bez śladu. Niebawem zostają znalezione jego zwłoki, przykute do zanurzonej kotwicy jachtu. Agenci ustalają, że zmarły mężczyzna właśnie się rozwiódł z żoną Kathryn, a za długi groziła mu odsiadka w więzieniu.

(8) W podwarszawskiej wsi, pod mostem, przypadkowy przechodzień znajduje ciało Anety Lato, pracownicy warszawskiego salonu sprzedaży telefonów komórkowych. Ofiara ma złamany kręgosłup i jest nafaszerowana kokainą. Funkcjonariusze przesłuchują kierownika sklepu i personel.

(22) Po szalonej nocy Ewa budzi się obok Bartka. Lucyna jest załamana po wizycie Michała. Hanka nie przychodzi do pracy. W biurze zjawia się pijany Sławek, powodując awanturę. Wkrótce Hanka spotyka się z Ewą. Zwierza się, że mąż ją bije. Karol prosi Rafała, by zgłosił na policji zaginięcie Zosi.

(35) Iwona organizuje w hotelowej restauracji spotkanie swojej szkolnej grupy teatralnej. Na przyjęciu zjawiają się dawni znajomi. Tymczasem Maciek organizuje niespodziankę dla pań - występ profesjonalnego tancerza erotycznego. Wkrótce wychodzi na jaw pewna tajemnica Iwony.

(76) Czarek postanawia zbliżyć się do byłej narzeczonej. Spotyka jednak przypadkowo Konstancję, co ma zupełnie nieoczekiwany finał.

(77) Monika mdleje po spotkaniu z Sagowskim. W firmie zaczyna krążyć sensacyjna plotka o powodzie zasłabnięcia Milewskiej.

(78) Monika rozdziela Artura i Cezarego. Wyjaśnia, że nie jest w ciąży. Rafał próbuje przekonać brata, że powinien zwolnić Milewską.

(79) Konstancja knuje nową intrygę. W jej wyniku Monika interweniuje w szkole Laury i zostaje oskarżona o coś, czego nie zrobiła.

"Partnerki"

(7) Podczas maratonu w Bostonie dochodzi do tragedii. Snajper celuje w uczestników biegu. Detektyw Rizzoli i doktor Isles muszą dyskretnie przeprowadzić śledztwo, by nie spowodować wybuchu paniki. Rozpoczyna się wyścig z czasem. Trzeba schwytać zabójcę, zanim zastrzeli kolejne osoby.

(110, 111) Para bezdomnych znajduje ludzkie szczątki. Dzięki rekonstrukcji twarzy wykonanej przez Angelę udaje się ustalić, że zmarłym jest znany łowca nagród. Hannah, prowadząca dochodzenie w sprawie korupcji w policji, zostaje postrzelona. Booth martwi się o zdrowie narzeczonej.

(360) Halina jest załamana brakiem jakiejkolwiek aktywności swojego męża. Dochodzi do wniosku, że nieustanne lenistwo Ferdka jest objawem groźnej choroby. Postanawia wyleczyć go środkami chemicznymi. Z pomocą przychodzi jej Paździochowa.

(575) Dzieci Pyrków nie mogą pogodzić się z odejściem ojca. Każde przeżywa żałobę na swój sposób. Jola jest zachwycona nową klientką Janka. Liczy, że bizneswoman zaproponuje mężowi posadę.

(576) Kasia i Ksawery spotykają Alinę w galerii handlowej. Ku ich zdziwieniu Rybińska tryska humorem. Młodzi zastanawiają się, skąd u niej taka odmiana.

(577) Walawski bezpodstawnie domaga się równego podziału majątku. Dwóch uczniów zaczepia przed szkołą Żanetę. Za dziewczyną wstawia się Przemek.

(578) Anna domyśla się, że ojcem dziecka Anety jest pochodzący z ubogiej rodziny Jacek Sobisiak. Malwina proponuje Przemkowi, by poszedł z nią na bal karnawałowy.

(1431) Córka Jerzego jest w złym nastroju. Wysiłki Dudka, by ją pocieszyć, okazują się nieskuteczne. Obok Edyty pojawia się niezawodny Szalej, który zawsze potrafi poprawić jej humor.

(1432) Janusz stara się, żeby Marta i jej synek czuli się u niego w domu swobodnie. Michał i Andrzej są gotowi przyjąć propozycję Laury na nową inwestycję.

(1433) Michał musi sam podjąć bardzo trudną decyzję. Na uczelni Daniel spotyka swoją asystentkę. Proponuje jej wspólną kawę, jednak Dorota nie przyjmuje zaproszenia.

(1434) Renata zwierza się Marii, że Sławek ją opuścił. Nie wie, że czeka go operacja. Kamil chce się dostać na wolontariat do szpitala, w którym pracuje znany kardiochirurg.

(2073) Jerzy jest wściekły, że dał się namówić Małgorzacie na wizytę u psychotronika. Kasia zwierza się Oli, że rozstała się z Piotrkiem.

(2074) Agnieszka żałuje, iż powiedziała Mironowi, że jest ojcem Zosi. Marek ją pociesza. Anna nie radzi sobie ze zleceniami w salonie.

(2075) Ola żali się matce, że święta spędzi bez Norberta. Paweł proponuje, by w tym roku to oni zaprosili na śniadanie wielkanocne całą rodzinę.

(2076) Tak jak obawiała się Agnieszka, Miron domaga się, żeby Zosia nosiła jego nazwisko. Kobieta odgraża się, że niczego nie podpisze.

(1684) W kancelarii parafialnej trwają przygotowania do Wielkanocy. Kuba prosi Nikę, by jej zespół zagrał na rekolekcjach.

(1685) Malwina jest coraz bardziej zafascynowana Sebą. Po tym jak złapał przestępcę okradającego staruszki stał się bohaterem.

(1686) Proboszcz prosi księdza Henryka oraz księży wizytatorów o pomoc przy spowiedzi. Józefina zaprasza kapłanów na śniadanie.

(1687) Na plebanii zjawia się Renia. Opowiada Wójtowiczowi o swoim sąsiedzie Jacku, który stracił ukochaną i wiarę w sens życia.

(64) W Sandomierzu odbywa się aukcja nieznanego obrazu Olgi Boznańskiej. W trakcie licytacji ujawnia się osoba kwestionująca autentyczność malowidła. Obraz trafia do depozytu w muzealnym sejfie. Następnego dnia okazuje się, że dzieło zniknęło. Możejko i Nocul rozpoczynają dochodzenie w sprawie kradzieży.

"October Road"

(1-3/19) Nick Garret jest popularnym pisarzem i autorem scenariuszy. Wydawca wysyła go w rodzinne strony, by poprowadził tam warsztaty dla studentów. Nick na miejscu próbuje wyjaśnić, czy Sam jest jego synem. Okazuje się, że chłopiec cierpi na rzadką alergię, która od pokoleń występuje w rodzinie Garretów.

(1291) W Wadlewie pojawia się turysta, Dawid. Zatrzymuje się w domu Śmiałka. Wpada mu w oko Ewelina. Bartek jest zazdrosny.

(1292) Dawid coraz lepiej dogaduje się z Eweliną. Gdy spotykają się w bibliotece, bez reszty pochłania ich rozmowa na temat książek.

(1293) Henryk przychodzi na kolację do Grzegorza i Renaty. Król stara się porozumieć z mężem ukochanej i oferuje, że odkupi od niego dom.

(1294) Marysia, poruszona chorobą Mariusza, postanawia do niego zadzwonić. Chłopak nie jest jednak z tego powodu zadowolony.

(31) Michał prosi Pruskiego, by razem z Moniką został świadkiem na jego ślubie. Leszek bez wahania przystaje na tę propozycję.

(32) Ernest próbuje przekonać Sylwię, by pozwoliła mu zobaczyć się ze swoim synem. Kobieta nie zamierza jednak zgodzić się na to.

(33) Ewa szantażuje Igora i domaga się dwudziestu procent udziałów w zyskach firmy. Grabowski mówi matce o układzie z Kesslerówną.

(34) Teresa, przekonana, że Ewa jedzie na kilka dni w góry, odwozi ją na dworzec. Tymczasem po kobietę przyjeżdża taksówką Irena.

(5420, 5421) Ridge, zaskoczony sceną, jaką ujrzał w salonie Nicka, prosi Brooke o rozmowę na osobności. Nie daje się przekonać, że nadal jest jej jedyną miłością. Owen informuje Stephanie, że Pamela szantażuje Donnę. Taylor rozmawia z Ridgem. Próbuje go przekonać, że Brooke powinna założyć rodzinę z Nickiem.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje