Reklama

Serialowy przewodnik

Co w tym tygodniu wydarzy się w serialach? Sprawdź!

Sprawdź kiedy jest emitowany twój ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

Reklama

(Odcinek 58) Ksiądz, w obliczu dramatycznego kryzysu finansów parafii zwrócił się o pomoc do Rady Parafialnej, a ta, w osobie swojej przewodniczącej, czyli Lodzi, do Czerepacha. 7iO6FKj1Q97 Czerepach obiecuje pomoc, żąda jednak wolnej ręki, zwłaszcza w sprawie cmentarza. Rychło rozpoczynają się prace nad radykalnym zmniejszeniem powierzchni cmentarza, ponieważ, jak wyjaśnia Czerepach, z badań dokumentów wynika, że wolna jeszcze część cmentarza nie należy do kościoła. Rozpoczyna się boom funeralny, ceny ostatnich wolnych kwater orbitują. Ksiądz, powiadomiony przez oburzoną Michałową, interweniuje, ale ma problem, kiedy okazuje się, że pozyskane środki nie tylko stawiają parafię na nogi, ale wystarczą nawet na remont dachu kościoła. W tym samym czasie w odpowiedzi na liczne monity Staśka o wzmocnienie sił policyjnych, do wsi zostaje skierowanych dwoje praktykantów, niestety z Unii, a konkretnie z Włoch. Stasiek, mimo totalnej bariery językowej, rad nierad usiłuje wprowadzić obcokrajowców w realia, okazuje się jednak, że ci świetnie wprowadzają się sami, szybko zyskując ogromną popularność, zwłaszcza wśród bywalców ławeczki. Do Kusego i Lucy przyjeżdza siostra jego zmarłej pierwszej żony, przywożąc nieoczekiwanie swoją 17 - letnią córkę i, nie czekając na ich zgodę, pospiesznie wyjeżdża. Ma to swoje dalsze konsekwencje.

(825) Mirka sprzedaje agencję matrymonialną i zostaje wspólniczką Irka. Kobieta spędza noc z Jankowskim. Filarska przygotowuje się do ślubu z Marszałkiem. Narzeczony namawia ją, żeby zamieszkała z nim w Milanówku. Artur dostaje naganę za opuszczenie dyżuru w szpitalu. Obawia się, że straci prawo do wykonywania zawodu

(826) Marta postanawia zrobić Andrzejowi niespodziankę na mikołajki. Odwiedza go w Berlinie. Ola, która straciła nadzieję, że zdobędzie serce Pawła, chce odejść z Oazy. Budzyński skarży się Mostkowiakowej, że po okolicy krążą kompromitujące plotki na jego temat. Barbara podejrzewa, że to sprawka Lucjana i Kisiela.

(6) Anka zaczyna pracę w restauracji Jerzego. Poznaje sympatycznych współpracowników - Aldonę, Długiego i Żyletę. Zaprzyjaźnia się też ze swoją ginekolog. Nie wie, że ma do czynienia z kochanką byłego męża. Mania, Gruba i Grochol uczestniczą w warsztatach literackich. Śliczna wciąż próbuje zdobyć względy kolegi.

(13, 14) Natalia uczy Kubę podstaw gramatyki języka polskiego, lecz chłopiec nie wykazuje zainteresowania tematem. Ludwik pragnie w spokoju obejrzeć dokument o buddyjskich mnichach, jednak wciąż ktoś mu przeszkadza. Trzej chłopcy robią w domu sporo zamieszania, mimo to Boscy marzą jeszcze o córce.

(7) Władek wpada w pułapkę oddziału Aleksandra i Tkaczenki. Brutalnie przesłuchiwany zdradza dane o przemieszczaniu się polskich wojsk. Tkaczenko jest jednak przekonany, że jeniec kłamie, ponieważ rosyjski wywiad podał mu inne informacje. Jadwiga zostaje aresztowana. Przyznaje się do współpracy z Sowietami.

(7) Julia wraca do pracy, a bezrobotny Adam zajmuje się synkiem. Jego frustracja się potęguje, kiedy żona dostaje propozycję wyjazdu służbowego do Mediolanu w towarzystwie przystojnego klienta. Kornatowski unieważnia karty kredytowe Agnieszki. Piotrek zaczyna mieć wątpliwości, czy Lena naprawdę go kocha.

(20) W lesie znaleziono zwłoki mężczyzny, a przy nich rozrzucone żetony do gry na automatach. Jane sugeruje, że ofiara pracowała w centrum handlowym. Następnie ustala, że zmarły miał zeznawać w ważnym procesie przeciwko szefowi mafii. Wkrótce wychodzi na jaw jego romans z agentką biura ochrony świadków.

(7) Policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci 40-letniej Magdy, pracownicy domu kultury. Kobieta wypadła z balkonu na ostatnim piętrze wieżowca. W jej mieszkaniu znaleziono krwawe ślady. Oster ustala, że w dniu wypadku do drzwi Magdy długo dobijał się nieznajomy mężczyzna.

(21) Marta Łukasik prosi Janusza Ketlera, by ten reprezentował ją w sprawie przeciwko Elizie, byłej kochance jej ojca. Lucyna nie może doczekać się spotkania z Michałem. W końcu nadchodzi ta długo oczekiwana przez nią chwila. Po nieprzespanej nocy Ewa odbywa rozmowę z Zosią.

(34) W hotelu zatrzymuje się aktor Cyprian Borowicz. Doznaje szoku, gdy dowiaduje się, że jego żona zamierza wnieść sprawę o rozwód. Martwi go również fakt, że jego agentka zerwała współpracę. Wkrótce Borowicz obmyśla plan, który ma sprawić, że znów będą o nim pisały tabloidy.

(71) Monika postanawia powiedzieć Ninie wprost, że nie chce wyjść za jej syna. Wyznaje też Arturowi, kim naprawdę był dla niej Cezary.

(72) Konstancja deklaruje, że chętnie zaopiekuje się dziećmi jeszcze przez jakiś czas. Artur, który trafił do aresztu, prosi Roberta o pomoc.

(73) Rafał usiłuje skompromitować brata na spotkaniu rady nadzorczej. Monika rozpaczliwie szuka sposobu, aby go uwolnić.

(74) Sagowski postanawia zacząć nowe życie. Pragnie oświadczyć się Monice. Jednak wygląda na to, że Czarek zamierza o nią walczyć.

"Partnerki"

(6) Jane i Maura badają sprawę morderstwa młodej kobiety, która bywała w barze dla lesbijek. Detektyw Rizzoli podejrzewa, że przyczyną zbrodni była nietolerancja wobec orientacji seksualnej kobiety. Postanawia sama udać się do tego lokalu. Liczy, że uda jej się sprowokować mordercę.

(108, 109) Booth i Brennan ustalają tożsamość i okoliczności śmierci dwojga ludzi, których szkielety znaleziono w jaskini na terenie parku narodowego. Okazuje się, że obie ofiary należały do klubu anonimowych alkoholików. Kolejne śledztwo dotyczy morderstwa uczestnika reality show.

(359) Na korytarzu kamienicy, w której mieszkają Kiepscy, pojawia się zegar odmierzający dług publiczny. Mieszkańcy głowią się, w jaki sposób uratować swoje domowe budżety. Paździoch postanawia wyemigrować, a Ferdek zakłada Radę Ocalenia Narodowego.

(571) Julia i Paweł niespodziewanie przyjeżdżają z Włoch. Są niemile zaskoczeni, gdy dowiadują się, że ich rodziny znów są w konflikcie. Roman odkrywa, że jego syn nie zdał próbnej matury.

(572) Hubert postanawia podciągnąć się w nauce. Roman i Borys biorą udział w trudnej akcji ratunkowej. W trakcie udzielania pomocy Pyrka dostaje zawału i umiera.

(573) Bliscy Romana są pogrążeni w żałobie. Wszyscy martwią się o Marię, do której tragiczna wiadomość zdaje się nie docierać. Sara dowiaduje się, że urodzi syna.

(574) Alina odwiedza Waldemara w kancelarii. Ma nadzieję, że mąż do niej wróci. Gdy orientuje się, że nie ma na to szans, postanawia zemścić się na Klaudii.

(1427) Pan Henryk zaprasza do siebie Ludwikę. Okazuje się, że oboje lubią słuchać muzyki poważnej. Igor podejrzewa, że Sarę wyrzucono z redakcji. Naczelny twierdzi, że zwolniła się z własnej woli.

(1428) Szymek zaprasza Daniela na spotkanie ze znajomymi z obozu integracyjnego. Wbrew zapowiedziom nie pojawia się na nim Dorota. Sara wraca do pracy.

(1429) Gosia i Piotr ustalają datę ślubu kościelnego. Tymczasem Emilka obawia się reakcji koleżanek z liceum na jej widoczną już ciążę. Mała Antosia idzie do I klasy.

(1430) Adam jest coraz bardziej zazdrosny o Sebastiana, który zaczął spędzać dużo czasu z Weroniką i Antosią. Sławek wciąż ukrywa przed Renatą wizyty u lekarza.

(2068) Wydawca liczył, że nowa powieść Vujkovicia ukaże się przed majowymi targami. Leszek usiłuje odzyskać dane z komputera siostry.

(2069) Policja znajduje obrączkę Beaty. Zdesperowana Elżbieta wybiera się do ośrodka, gdzie można uzyskać informacje na temat sekt.

(2070) Okazuje się, że obrączkę Boreckiej ktoś niedawno zastawił w lombardzie. Grażynka zauważa, że Kasia zaczęła się malować.

(2071) Krystyna czyta artykuł Sandry dotyczący przekładów powieści Vujkovicia. Publikacja stawia Lubiczową w bardzo złym świetle.

(1679) Michał w rozmowie z proboszczem przyznaje, że dopiero choroba babci na dobre zmieniła jego lekkomyślne podejście do życia.

(1680) Joanna nadal poszukuje chłopaka, który okradł Kłobucką. Podejrzewa o to Sebę. Podstępem zwabia go do szpitala.

(1681) Kasia stara się uświadomić matce jej poważny problem z alkoholem. Malwina próbuje zwrócić na siebie uwagę Seby.

(1682) Michał poważnie zastanawia się nad tym, czy zabrać babcię na stałe do Warszawy. Dzięki Sebie Joanna wpada na trop złodzieja.

(63) Marek Podgórski - prawnik, który od niedawna pracuje w urzędzie miasta - zostaje śmiertelnie postrzelony w swojej wiejskiej posiadłości. Mężczyzna był zapalonym myśliwym skonfliktowanym z obrońcami praw zwierząt. Możejko podejmuje śledztwo. W rozwiązaniu kryminalnej zagadki pomaga ksiądz Mateusz.

(1286) Dragon naciska na Radka, by pozbył się Sabiny z mieszkania. Hubert namawia Marysię, by powiedziała Pawłowi o dziecku.

(1287) Podczas romantycznej kolacji Radek dosypuje Sabinie do wina środek odurzający, po czym wpuszcza do mieszkania Dragona.

(1288) Mikser staje się podejrzliwy wobec Radka, wypytuje o niego w dziekanacie. Kinga zamierza zdradzić Pawłowi sekret Majki.

(1289) Pewna swego Anna nie wierzy w wiadomość o ciąży Marysi. Mariola informuje Pawła, że stan jego brata jest bardzo poważny.

(26) Michał jest rozczarowany tym, że ukochana bardziej ceni karierę niż ich związek. Klara mówi Monice, by zostawiła Leszka w spokoju.

(27) Po powrocie z Wrocławia Anna oznajmia Michałowi, że postanowiła jednak przyjąć jego oświadczyny. Igor jest wściekły na siostrę.

(28) Prywatny detektyw na zlecenie Grabowskiego szuka dowodów obciążających Michała. Podpowiada mu również, jak oszukać notariusza.

(29) Stan Martyny pogarsza się. Pełniący obowiązki ordynatora Leszek musi podjąć decyzję o natychmiastowym rozpoczęciu transplantacji.

(5410-5419) Donna próbuje przekonać Erica, że znów mogą być razem szczęśliwi. Tymczasem Stephanie liczy na to, że były mąż ostatecznie rozstanie się z Donną i wróci do niej. Katie traci dziecko. Rick i Taylor postanawiają wziąć ślub. Proszą Steffy oraz Marcusa, aby zgodzili się zostać ich świadkami. Pamela szantażuje Donnę.

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje