Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu.

Sprawdź kiedy jest emitowany twój ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

Reklama

(Odcinek 57) Gmina zostaje oklejona plakatami o wyjątkowo silnej pladze meszek zagrażającej zdrowiu i życiu ludności. Tym, co rzekomo odstrasza owady, okazuje się olejek goździkowy, który w ofercie ma apteka Kozioła. Lucy gotowa jest ogłosić stan klęski żywiołowej. Wkrótce całe zamieszanie okazuje się zwykłym oszustwem.

(823) Natasza spędza z Kubą całą noc. Rano dowiaduje się, że jej matka nie żyje. Ziober jedzie z ukochaną na pogrzeb. Paweł zaprasza Olę do Grabiny. Wypad nie należy do udanych, gdyż młodzi wciąż się kłócą. Po kolejnej awanturze dziewczyna wyznaje koledze, że go kocha. Marek dostaje od bliskich prezenty z okazji imienin.

(824) Renia zapowiada Marii, że nie chce dalej pracować z Grażyną. Dorota dostaje anonimowy list z informacją, że Lewicki związał się tylko po to, by przejąć spadek. Zrywa z nim znajomość. Basia nagle zaczyna się dusić. Przerażona Maria wzywa na pomoc męża. Artur, by ratować córkę, opuszcza dyżur w szpitalu.

(5) Beata zabiera Andrzeja do swojego rodzinnego domu. Wizyta u obojga pozostawia niesmak. Anka przypadkowo spotyka Maćka. Wypijają razem kawę. Mania jest zazdrosna o Śliczną, która zabiega o względy Grochola. Chłopak zapewnia ją jednak, że tylko ona się dla niego liczy. Sąd orzeka rozwód Anki i Andrzeja.

(11, 12) Chłopcy przechodzą kolejną lekcję życia w społeczeństwie - rodzice starają się nauczyć synów szacunku do drugiego człowieka, niezależnie od jego statusu finansowego i pochodzenia. Natalia po długiej przerwie wraca do palenia papierosów. Boskiej wstyd przed dziećmi, gdyż sama powtarzała im, że to szkodliwy nałóg.

(6) Józef zauważa listy wystające z torebki żony. Pod nieobecność Jadwigi Szymański odnajduje koperty. Okazuje się, że są to wiadomości od jej rodziców z Rosji, którzy rzekomo nie żyją. Ambroży, służący Olszyńskich, podsłuchuje rozmowę Aleksandra z synem Szczepana. O wszystkim informuje swego pana, który zawiadamia policję.

(6) Małżeństwo Dawidzkich przechodzi trudny okres. Adam traci pracę wskutek redukcji etatów. Julia przebywa w domu z małym Leonem, a jej nadopiekuńczość staje się nie do zniesienia. Konflikt między małżonkami osiąga punkt kulminacyjny podczas chrzcin dziecka. Matka Piotrka wraca do domu opieki.

(19) Ginie hollywoodzki producent filmowy, mąż aktorki Felicii Scott. W bagażniku samochodu ofiary znalezione zostają ogromne ilości narkotyków. Jane zdobywa interesujące informacje na temat chłopaka córki zamordowanego. Tymczasem Van Pelt ustala, że ostatnią osobą, do której dzwonił producent był diler narkotykowy.

(6) Prokurator Wójcik wypytuje Oster i Tarkowskiego o okoliczności śmierci Hartmana. Spotkanie przerywa telefon od Kulawego. Na peryferiach miasta zostają znalezione zwłoki listonosza. W czasie sekcji zwłok na ubraniu ofiary śledczy znajdują ślady niezwykle rzadko stosowanego leku.

(20) Po spotkaniu z byłą żoną Bartka Ewa nie odzywa się do ukochanego. Aniela próbuje ich pogodzić. Drawska spotyka się z Jaśkiem. Przypadkowo zauważa billboard z wizerunkiem Patryka, który ma z tego powodu kłopoty w pracy. Mimo to postanawia zrealizować pewien chytry plan...

(33) W hotelu trwają przygotowania do wesela Krzysztofa Wygody i Heleny Stankiewicz. Michał zawala swoje obowiązki związane z przygotowaniem przyjęcia. Wkrótce dochodzi do konfrontacji Horwata z Igorem. Tymczasem Dorota rozmawia z Arturem na temat ich związku.

(66) Milewska zamierza rozstać się z Cezarym. Obiecuje Arturowi, że już wkrótce wyjaśni swoją sytuację osobistą, by mogli być razem.

(67) Monika idzie z Sagowskim na elegancką kolację w ambasadzie. Artur jest zachwycony jej urokiem i temperamentem.

(68) Konstancja uczy Kubę przedmiotów ścisłych. Sagowski daje do zrozumienia Monice, że oczekuje od niej poważnej deklaracji.

(69) Okazuje się, że Czarek nie przyjął do wiadomości faktu, że Monika z nim zerwała - zasnął, gdy mu oświadczyła, że odchodzi.

"Partnerki"

(5) W tajemniczym wypadku podczas żeglowania ginie członek arystokratycznego rodu podającego się za potomków pierwszych kolonistów z "Mayflower". Powiązania Maury z rodziną ofiary i niechęć Jane do ludzi afiszujących się bogactwem utrudniają dochodzenie w sprawie tej zbrodni.

(106, 107) Booth i Brennan badają okoliczności śmierci psychicznie chorego, który ze swojego domu uczynił wysypisko śmieci. Wkrótce agent przyjmuje ofertę szkolenia rekrutów w Afganistanie, a Brennan wraca do pracy naukowej. Po kilku miesiącach Camille postanawia odtworzyć zespół.

(358) Telewizja informuje, że z cyrku uciekła bardzo niebezpieczna małpa. Wkrótce Ferdynand, chcąc skorzystać z toalety, spotyka w niej rozwścieczone zwierzę. Kiepski wszczyna alarm. Telewizja zaczyna przedstawiać Ferdka jako wielkiego bohatera...

(567) Maria ustala szczegóły uroczystości, podczas której odnowią z mężem przysięgę małżeńską. Roman radzi się Borysa, co powinien wygłosić podczas ceremonii. Justyna wraca z Berlina.

(568) Iwona zaprasza rodziców i teściów na uroczysty obiad, na którym chce ich poinformować, że wzięli z Alkiem ślub. Pyrkowie dobrze przyjmują tę nowinę.

(569) Teresa nie może pogodzić się z tym, że jej wnuczka wyszła za mąż w tajemnicy przed rodziną. Maria broni Iwony i tłumaczy, co wpłynęło na decyzję dziewczyny.

(570) Po wspólnie spędzonej nocy Alina liczy na to, że mąż do niej wróci. Okazuje się jednak, że Waldemar ma inne plany. Ksawery przypadkiem słyszy fragmenty ich rozmowy.

(1423) Sara świętuje swój pierwszy sukces dziennikarski. Ludwika pilnuje, by domownicy nie przeszkadzali Emilce w nauce do egzaminów. Gosia przyjmuje oświadczyny Piotra.

(1424) Córka Jerzego Dudka, Edyta, przyjeżdża z Paryża. Wyznaje Izie, że cierpi po rozstaniu z chłopakiem. Podsłuchujący tę rozmowę Szalej postanawia ją pocieszyć.

(1425) Emilka stresuje się przed egzaminem. Ola przekonuje rodziców, że Piotr manipuluje Gosią. Marek jest oburzony, natomiast Danka ma podobne zdanie co córka.

(1426) Sławek odzyskuje przytomność. Robi wymówki Renacie o to, że bez powodu wezwała pogotowie, i ostro protestuje, gdy lekarz chce go przebadać.

(2063) Jacek jedzie do Pułtuska. Właściciel miejscowego motelu podejrzewa, że osoba, która zaczyna u niego pracę, to Beata.

(2064) Alicja i Deptuła obiecują przejąć część obowiązków Krystyny, żeby ta mogła dokończyć przekład książki Stiepana.

(2065) Bogna informuje męża, że wyjeżdża do Hrubieszowa. Chce pogodzić się z siostrą. Monika narzeka na Feliksa i jego nową pracę.

(2066) Stasia namawia Elżbietę na wyjazd na beatyfikację Jana Pawła II. Anna, która to słyszy, ma ochotę wybrać się do Rzymu.

(1674) W kancelarii Witold opowiada sekretarce o kolacji z Irką. Tymczasem kobieta czeka na kolejny ruch z jego strony.

(1675) Wala zwierza się Krysi z kłopotów z mężem. Odkąd Henryk nie pracuje, wciąż zajmuje się kontrolowaniem uchwał gminy.

(1676) Proboszcz martwi się, że pani Kłobucka nie chce się zgodzić na operację. Usilnie próbuje ją przekonać do zmiany tej decyzji.

(1677) Irka odwiedza Witolda w kancelarii. Próbuje dać mu do zrozumienia, że przez grę, którą prowadzą, trochę się pogubili

(62) Młodsza córka państwa Noculów, Zosia, ulega wypadkowi. Jeden z lekarzy oznajmia rodzicom, że dziewczynka musi przejść poważny zabieg w prywatnej klinice. Koszty operacji są jednak bardzo duże. Basia za wszelką cenę próbuje pożyczyć pieniądze. Wkrótce pada ofiarą oszustów. Ksiądz Mateusz chce pomóc Noculom.

(1281) Renata umawia się na spotkanie z adwokatem w kwestii porady prawnej dotyczącej spłaty długu, który zaciągnął jej mąż.

(1282) Aneta spotyka się ostatni raz z Karolem w restauracji, by omówić szczegóły czekającego go spotkania z biznesmenami.

(1283) Izabela wręcza Arturowi dokumenty, dzięki którym będzie mógł wykupić swoje udziały. Kulczycki udaje się do Karola.

(1284) Brat Tomasz zgadza się poprowadzić nauki przedmałżeńskie. Ewelina próbuje odwieść duchownego od tej decyzji.

(21) Tomek zwierza się Kamilowi, że marzy o prawdziwej miłości. W szpitalu spotyka Marię, swoją dawną koleżankę z liceum.

(22) Leszek próbuje pogodzić się z Moniką. Żona jednak nadal czuje się przez niego ośmieszona i oskarża go o romans.

(23) Anna ma poprowadzić prestiżową sprawę we Wrocławiu. Prawniczka jest dumna, że to właśnie jej powierzono to zadanie.

(24) Tomek coraz bardziej zbliża się do Marii. Pewnego dnia jest świadkiem jej kłótni z bratem. Postanawia z nią poważnie porozmawiać.

(5400-5409) Dr Seifert stwierdza, że stan Erica się poprawia. Brooke znajmia Ridge'owi, że Taylor postanowiła oddać jej Jacka pod opiekę. W tym samym czasie kobieta informuje o swojej decyzji Nicka. Bridget wzbudza zainteresowanie Owena. Stephanie ostrzega Ridge'a, że Nick znowu zacznie romansować z Brooke.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje