Reklama

Serialowy przewodnik

Co zobaczymy w serialach w tym tygodniu?

Sprawdź kiedy jest emitowany twój ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

Reklama

(Odcinek 56) Przewodniczący Kozioł kieruje posiedzeniami Rady Gminy. Ku zdumieniu Lucy i jej współpracowniczek, wspiera ich projekty. Hadziuk, Solejuk i Japycz dochodzą do wniosku, że Amerykanie chcą założyć ośrodek wojskowy w ich gminie. W przychodni pojawia się nowa pielęgniarka, atrakcyjna Mulatka Jagna Nowak.

(821) Mała Lenka obchodzi urodziny. Piotrek, który jest akurat w Berlinie, zapomina o uroczystości. Kinga ma o to żal do ukochanego. Paweł otrzymuje list od Majki z Meksyku. Jest poruszony jego treścią. Ola odkrywa na poczcie klubu Oaza e-mail od Eweliny. Domyśla się, że to wiadomość dla Zduńskiego i kasuje ją.

(822) Natasza spotyka się z Kubą. Wyznaje ukochanemu, że Igor wyjechał na kilka dni. Pod nieobecność męża chciałaby się u niego zatrzymać. Anna zostaje zaatakowana przez byłego szwagra. Prosi o pomoc Hankę. Przy okazji wyznaje jej, że są przyrodnimi siostrami. Marek zaprasza żonę na romantyczny wieczór w restauracji.

(4) Anka rozpoczyna poszukiwania pracy. Szczęście jej nie sprzyja. Załamana idzie do kościoła. Tam poznaje Maćka, przystojnego architekta. Mania powoli dostrzega, że przyjaźń z Grocholem zamienia się w coś więcej. Tymczasem jej matka udaje się do ginekologa. Okazuje się, że lekarką jest nowa miłość Andrzeja.

(90-93) Bartek opuszcza się w nauce. Barańscy dowiadują się, że przykra dolegliwość, na którą od pewnego czasu uskarżał się Ryszard, ostatnio się nasiliła. Najbliżsi Weroniki namawiają ją na wizytę u psychoterapeuty. Tymczasem nauczyciel Wiktorii zleca uczniom, by napisali swój nekrolog.

(9, 10) Ojciec przygotowuje dla chłopców dzień pełen zimowych atrakcji - m.in. miniturniej hokeja oraz bitwę na śnieżne kule. Ludwik chce, by synowie poznali smak rywalizacji i nauczyli się na sobie polegać. Boskich od pewnego czasu prześladuje pech. Mając dość problemów, zaczynają myśleć o zagranicznej wycieczce.

(5) Władek wracając ze ślubu Józka zatrzymuje się na kilka dni w majątku Olszyńskich. Wykorzystuje ten czas, by zbliżyć się do Zosi. Jadwiga, która jest sowiecką agentką, przekazuje Sabinie meldunki. Józef niczego się nie domyśla. O procederze fałszowania mąki dowiaduje się dowódca Bronka, major Mikulicz.

(5) Piotr i Lena wracają do kraju. Mężczyzna przedstawia żonę swojej mamie. Kobieta postanawia zamieszkać z młodymi małżonkami. Lena jest przerażona. Tymczasem Adam i Julia po narodzinach dziecka boleśnie odczuwają brak intymności. Mały Leo śpi bowiem razem z nimi. Ta sytuacja szczególnie stresuje Adama.

(5) Policjanci prowadzą śledztwo w sprawie śmierci nastolatka. Szukają dilera, który sprzedawał ofierze narkotyki. Zatrzymują go w klubie. Oster ukrywa, że zna właściciela lokalu, Hartmana. Wkrótce telefonuje on do Anny z prośbą o spotkanie. Tarkowski zastaje ją nad zwłokami Hartmana.

(19) Ewa i Bartek wracają z Warszawy. Decydują się zamieszkać w pensjonacie Anieli. Do Lucyny przyjeżdża jej siostra Anna. Namawia ją do złożenia pozwu sądowego w celu odzyskania należności zapisanych Ewie w testamencie. Drawska dowiaduje się, że jej znajoma Zofia Wieczorek zaginęła.

(32) W hotelu zjawia się Szymon, właściciel dużej firmy budowlanej z Rzeszowa. Wkrótce oświadcza się on Paulinie, lekarce opiekującej się jego synem Kacprem. Mężczyzna jest chory na raka i chce zapewnić lepszą przyszłość swojemu synowi. Wkrótce kobieta poznaje prawdę i czuje się skrzywdzona.

(61) Szczęśliwy Czarek rozpoczyna przygotowania do ślubu i wesela. Gośka krytykuje decyzję Moniki, która przyjęła jego oświadczyny.

(62) Okazuje się, że Wiki wygrała w kasynie w Las Vegas sporą sumę pieniędzy. Rafał chce zdyskredytować Tamarę w oczach Artura.

(63) Monika dowiaduje się, gdzie pracuje Gośka. Miejsce to nie cieszy się dobrą opinią. Milewska próbuje przemówić jej do rozsądku.

(64) Czarek bierze udział w teleturnieju. Chce w ten sposób zdobyć pieniądze na wesele. Mówi o tym podczas nagrania programu.

"Partnerki"

(4) Przyjaciółki - detektyw Jane Rizzoli i patolog Maura Isles - zostają zaangażowane w dochodzenie dotyczące śmierci obiecującej studentki, która została zastrzelona w biały dzień. Ofiara była członkiem drużyny piłkarskiej. W toku śledztwa wychodzą na jaw mroczne sekrety z jej życia...

(104, 105) Strażacy gaszą pożar leśnego domku. W środku znajdują szkielet kobiety w sukni ślubnej. Analiza kości dowodzi, że zostały one wyjęte z grobu i ponownie połączone. Rozpoczyna się proces seryjnej zabójczyni, która terroryzowała Waszyngton. Przed sądem zeznają Booth, Brennan i Hodgins.

(357) W kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 zostaje postawiony automat do gier. Wszyscy korzystają z nowej rozrywki, wydając na nią większość swoich pieniędzy. Wyjątkowe szczęście sprzyja Boczkowi. Ferdek, chcąc się odegrać, uzależnia się od hazardu.

(563) Justyna, mimo braku czucia w zranionym palcu, ćwiczy grę na skrzypcach i przygotowuje się do występu. Kostek dochodzi do wniosku, że praca w warzywniaku to zajęcie poniżej jego kwalifikacji.

(564) Związek Marty i Roberta przechodzi poważny kryzys. Sasza czuje się coraz gorzej, ale ukrywa to przed matką. Nad ranem chłopiec nagle traci przytomność.

(565) Saszka zostaje zatrzymany w szpitalu Stefan postanawia wziąć kredyt pod hipotekę domu, by sfinansować operację dziecka. Maria i Roman zbliżają się do siebie.

(566) Piotr namawia Martę, by do niego wróciła, jednak kobieta nie zgadza się, tłumacząc, że mogą być tylko przyjaciółmi. Z ukrycia ich spotkanie obserwuje Karolina.

(1419) Honorata tłumaczy Romanowi, że powinien starać się zrozumieć swoją córkę i nie osądzać jej tak pochopnie. Tymczasem Hoffer spotyka się z Martą, by przekonać ją do powrotu do męża.

(1420) Ola nie może się doczekać przyjazdu Daniela. Specjalnie dla niego postanawia ugotować obiad. Na jej prośbę rodzice zostawiają jej wolne mieszkanie.

(1421) Kinga pakuje rodzinę na wakacje, gdy nieoczekiwanie przychodzi Laura. Pyta Michała, czy podczas urlopu może do niego dzwonić w ważnych sprawach.

(1422) Renata martwi się tym, że Sławek jest coraz bardziej nerwowy. Prosi o pomoc jego matkę. Córka Jerzego nieoczekiwanie zapowiada swój przyjazd do Dudków.

(2058) Agnieszka razem z sekretarką próbuje przejrzeć zawartość komputera Beaty. Niestety, nie znają hasła dostępu.

(2059) Norbert zwierza się Pawłowi ze swoich rodzinnych problemów. Bogna z kolei decyduje się kontynuować spotkania z grupą AA.

(2060) Kama postanawia odwiedzić Błażeja. W czasie wizyty Surmaczowa wypytuje dziewczynę o postępy w poszukiwaniach Beaty.

(2061) Ola robi ojcu wymówki z powodu jego spotkania z Piątkowskim. Norbert oświadcza Oli, że musi przenieść się do matki.

(1669) Janusz spotyka się z Włochem, który ma kupić od niego dziewczyny. Marcello zabiera tylko część z nich, ponieważ są wycieńczone.

(1670) Tracz czyta w gazecie artykuł o celniku Kurku, który uratował życie nielegalnym imigrantkom. Ten boi się teraz o swoją posadę.

(1671) Zuzia mówi Kubie, że ma szansę zdobyć pracę w dziale marketingu pewnej firmy. Ksiądz obiecuje, że pomodli się w jej intencji.

(1672) Julia chce pojechać na pogrzeb przyjaciela. Boi się jednak spotkania mężem, z którym nie utrzymuje kontaktów od ośmiu lat.

(61) Policjanci otrzymują zgłoszenie o kradzieży krów z gospodarstwa należącego do niejakiego Kwapisza. Rolnik podejrzewa, że ze sprawą ma coś wspólnego jego sąsiad, Pawelec. Okazuje się, że obaj mężczyźni od lat pozostają w konflikcie. Dochodzenie komplikuje się. Nieodzowna okazuje się pomoc księdza Mateusza.

(1276) Marysia coraz dotkliwiej odczuwa samotność. Zna już przyczynę złego samopoczucia. Nie ma wątpliwości, że jest w ciąży.

(1277) Stefani źle znosi bezrobocie. Próby znalezienia pracy kończą się fiaskiem. Berenika prosi Artura, by pomógł dziewczynie.

(1278) Kinga namawia Marysię do powrotu z Berlina do Wrocławia. Artur z kolei dojrzewa do najważniejszej rozmowy z Izabelą.

(1279) Stefani poznaje w Barbarianie przystojnego chłopaka, Radka. Mikser i Sabina przeprowadzają casting na współlokatora.

"Linia życia"

(16) Marek czuje się manipulowany przez Alicję, która chce wzbudzić zazdrość Kamila. Wiktor dowiaduje się o decyzji prokuratury.

(17) Michałowi udaje się uniknąć śmierci pod kołami samochodu Igora. Wkrótce między mężczyznami dochodzi do poważnej bójki.

(18) Do restauracji Kesslerów przychodzi mecenas Broda ze znajomymi. Mężczyzna zaczyna prawić Magdzie nieprzyzwoite komplementy.

(19) Klara planuje przyjęcie dla dawnych znajomych. Zaprasza Michała i Leszka, ale żaden z nich nie może pojawić się na spotkaniu.

(5390-5399) Nick zaprasza Bridget na swoją łódź, by powiedzieć jej, że będzie miał dziecko z Katie. Ridge i Stephanie podstępem wysyłają Donnę do Paryża. Chcą pod jej nieobecność sami zająć się Erikiem, który zaczął wybudzać się ze śpiączki. Tymczasem Taylor zupełnie nie radzi sobie z opieką nad małym Jackiem.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje