Reklama

Serialowy przewodnik

Nasze kompendium wiedzy o nadchodzących serialowych wydarzeniach.

Sprawdź kiedy jest emitowany twój ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

Reklama

(Odcinek 54) Paweł Kozioł namawia do biznesowej współpracy Czerepacha i Więcławskiego. Były wójt ma silne argumenty, ale żony jego dawnych popleczników sprzeciwiają się jakimkolwiek kontaktom z intrygantem. Tymczasem Lucy musi stawić czoło radnemu Myćce, który wetuje wszystko, co zaproponuje pani wójt.

(817) Ewelina spotyka się z niebezpiecznym mężczyzną, który zaczyna jej grozić. Później dziewczyna odwiedza Grażynę. Ukradkiem wrzuca do jej drinka tabletkę. Kisiel namawia ucjana, aby zagrali z Tadeuszem w karty. Budzyński ponownie okazuje się najlepszy. Po zaciętym pojedynku Mostowiak przegrywa kapelusz.

(818) Ewelina przetrzymuje odurzoną Grażynę w swoim domu. W zamian za uwolnienie żąda od niej wysokiego okupu. Tymczasem Ola kłóci się z Pawłem o jego nową kochankę. Nie rozumie, co Zduński w niej widzi. On zaś nie domyśla się, że dziewczyna mówi w ten sposób, ponieważ jest w nim zakochana.

(2) Beata nalega, by Andrzej sformalizował rozstanie z żoną. Mężczyzna umawia się w restauracji z Anką. Ona spodziewa się przeprosin i jego powrotu. Czeka ją wielkie rozczarowanie, gdy przekonuje się, że Andrzej chce jedynie omówić szczegóły rozwodu. Wkrótce okazuje się, że kobieta spodziewa się dziecka.

(83-86) Barańscy oczekują wizyty księdza, który chodzi po kolędzie. Leszczyńscy bez powodzenia próbują uzyskać z ubezpieczalni odszkodowanie za spalone mieszkanie. Weronika postanawia odwiedzić ciocię, która słynie w jej rodzinie z rozmaitych dziwactw. Magdę prześladuje szkolny łobuz.

(5, 6) Tomek spotyka się z czarnoskórą Sylwią. Chłopak próbuje to ukryć przed całą rodziną. Natalia jest ciekawa, jak przebiega nowa znajomość najstarszego syna. Próbuje wypytać go o szczegóły. W domu Boskich wybucha konflikt na tle kulinarnym. Każdy z domowników próbuje narzucić pozostałym własne menu.

(3) Aleksander, pochodzący z rodziny rosyjsko-polskiej, zostaje wysłany do Polski. Zatrudnia się jako ekonom, w tajemnicy przygotowując bunt żołnierzy w garnizonie, w którym służy Władek. Kiedy rusza wyprawa kijowska podjęta przez Piłsudskiego, Józef i Władek trafiają na ukraiński front. Jarociński zostaje ciężko ranny.

(3) Julia wraca z Nowego Jorku z wyraźnie powiększonym brzuchem. Adam rzuca się w wir przygotowań do narodzin potomka. Krzysztof ma na polecenie Ewy zredukować liczbę personelu w swojej firmie. Agnieszka przyjmuje propozycję pracy w wydawnictwie Marka. Mężczyzna uwodzi ją i zaprasza na popołudniowe spotkanie w hotelu.

(3) W centrum miasta zapala się samochód. W płomieniach na oczach ojca ginie jego syn. Rodzina Pałysów jest wstrząśnięta tą tragedią. Sprawę prowadzą Oster i Tarkowski. Detektywi zwracają uwagę na dziwne zachowanie żony Pałysa, która nie rozstaje się ze swoją kilkumiesięczną córeczką.

(17) Ewa wraca do pensjonatu Anieli. Jest zdruzgotana, ponieważ widziała Bartka w towarzystwie Joanny. Dziewczyna postanawia natychmiast wracać do Warszawy. Tymczasem klientem biura reklamy zostaje Mateusz, właściciel sieci sklepów. Składa on Arturowi ciekawą propozycję.

(30) Ada postanawia spotkać się z Tymonem poznanym na czacie internetowym. Następnego dnia chce zobaczyć się z Markiem, z którym też rozmawiała w sieci. Przez pomyłkę wysyła im ten sam SMS. Obaj mężczyźni zjawiają się w hotelu równocześnie. Tymczasem Michał oświadcza się Iwonie.

(51) Podczas świątecznych zakupów Laura spotyka dawną koleżankę z domu dziecka. Dziewczyna jest w potrzebie i prosi ją o pomoc.

(52) Aneta i Feliks opowiadają sobie o kolacjach wigilijnych, które rzekomo czekają ich w domach. Kłamstwo wychodzi wkrótce na jaw.

(53) Po rozmowie z Konstancją Cezary nalega, by Monika powiedziała mu, co tak naprawdę łączy ją z Arturem. Aneta spędza noc z Feliksem.

(54) Sabrina, znajoma Laury z domu dziecka, namawia swoich kolegów z dzielnicy, żeby pomogli jej okraść dom Sagowskiego.

"Partnerki"

(2) Detektyw Jane Rizzoli i patolog Maura Isles angażują się w śledztwo w sprawie zbrodni popełnianych przez naśladowcę legendarnego Dusiciela z Bostonu, który siał postrach w latach 60. XX wieku. Tymczasem nowym szefem Jane zostaje porucznik Joey Grant - jej szkolny kolega i rywal.

(100, 101) W setnym odcinku serialu poznajemy pierwszą wspólną sprawę Brennan i Bootha. Na wysypisku zostają znalezione zwłoki dziewczyny. Rutynowe śledztwo policji nie przynosi żadnych rezultatów. Booth zwraca się z prośbą o pomoc do wybitnej antropolog, doktor Brennan...

(355) Ferdynand Kiepski na wieść o nadchodzącym weselu swojego syna i Jolasi stara się w podstępny sposób skłócić narzeczonych. Razem z Paździochem organizują Waldkowi wieczorek kawalerski, który nie spodoba się partnerce młodego Kiepskiego.

(555) U Marczaków zjawia się zapłakana Żaneta, uczennica szkoły, w której pracuje Anna. Wyznaje im, że zaszła w ciążę i rodzice wyrzucili ją z domu. Kobieta przygarnia nastolatkę pod swój dach.

(556) Zenek jedzie na lotnisko, by odebrać Sarę, przyjaciółkę Adama. Basia bardzo chce ją poznać. Gdy okazuje się, że dziewczyna jest Mulatką, nie kryje zaskoczenia.

(557) Żaneta wciąż mieszka u Marczaków. Dziewczyna dostaje od koleżanki pigułki na poronienie. Malwina jest przypadkowo świadkiem tego spotkania.

(558) Kasia opiekuje się Aliną, która wciąż nie doszła do siebie po ostatnich przeżyciach. Anna wstawia się za ciężarną nastolatką podczas rady pedagogicznej.

(1411) Jerzy kończy książkę o życiu Burzyńskiego. Z Niemiec przyjeżdża Marzena z Darią. Dziewczynka martwi się o tatę. Marta jest oburzona zachowaniem Filipa, który uderzył Janusza.

(1412) Roman za wszelką cenę chce uratować małżeństwo swojej córki. Igor ma przeprowadzić dziennikarskie śledztwo. Pomaga mu w tym nowa stażystka Sara.

(1413) Kinga zarzeka się, że nie jest zazdrosna o Laurę. Wierzy w to, że dla Michała liczą się tylko sukcesy w grze na giełdzie. Magda prosi Igora, by zaopiekował się Julką.

(1414) Sławek odzyskuje przytomność, jednak jego zachowanie budzi niepokój. Zosia, sekretarka byłego szefa Zuzy, zamierza zeznawać w sądzie przeciwko pracodawcy.

(2048) W "Brukowej" ukazuje się informacja o złapaniu oszusta Denisa B. Podczas ostatniej rozprawy Rysiek zostaje uniewinniony.

(2049) Pułkownik przedstawia Feliksowi propozycję pracy. Agnieszka ma zgłosić się z Zosią na badania w celu ustalenia ojcostwa Mirona.

(2050) Bogna spotyka na ulicy Tomka. Mężczyzna jest ciekawy, dlaczego nie przychodzi ona na mityngi AA. Zaprasza znajomą na kawę.

(2051) Bożenkę odwiedza wychowawca. Namawia uczennicę do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest indeks wyższej uczelni.

(1659) Józefina przygotowuje tort urodzinowy dla Ewuni. Kuba postanawia kupić w prezencie dla małej jubilatki interaktywnego pieska.

(1660) Hanka zaprasza Irkę na komunię swojego syna. Ta jest zaskoczona, ponieważ po rozwodzie z Jurkiem nie należy już do rodziny.

(1661) Proboszcz podpisuje z Traczem umowę, dzięki której powodzianie otrzymają mieszkania. Jurek obawia się wizyty u rodziców Edyty.

(1662) Artur i Kuba są zachwyceni terenowym autem Julii, który ta chce sprzedać. Przekonują proboszcza, by wyraził zgodę na jego zakup.

(59) Ksiądz Mateusz udaje się na spotkanie ze znaną autorką kryminałów, Eweliną Linde. W czasie imprezy dziennikarz Norbert Kolarski oskarża pisarkę o plagiat. Rano w pokoju hotelowym zostaje znaleziony ciężko pobity. Tymczasem Ewelina przyznaje się policjantom, że od jakiegoś czasu otrzymuje listy z pogróżkami...

(10) Jackie razem z Grace zapisuje się na kurs stepowania. Spotyka na nim swoją dawną koleżankę z liceum. Na oddział trafia młody człowiek, który zasłabł na poczcie. Podczas całej akcji reanimacyjnej dzwoni jego telefon. Coop grozi Jackie, że w razie kłopotów zdemaskuje jej kłamstwo, że to on stwierdził zgon. Pielęgniarka podejmuje drastyczne kroki, żeby temu zapobiec. Prosi też O'Harę o pomoc w zdjęciu obrączki.

(1266) Aleks pozwala sobie na coraz więcej, wkrótce zaczyna wręcz napastować Olę. Dziewczyna policzkuje go i wyrzuca za drzwi.

(1267) Paweł zostaje sam na zmianie w barze. Anna pomaga mu w godzinach szczytu. Wspólna praca bardzo zbliża ich do siebie.

(1268) Wyjazd do Berlina nie służy Marysi. Dziewczyna ma problemy z porozumiewaniem się, jednak nie zamierza wracać do kraju.

(1269) Artur przyjeżdża do Wrocławia. Berenika informuje go, że sprzedała mieszkanie i spłaciła dzięki temu wszystkie kredyty.

(5372-5381) Nick i Katie zastanawiają się nad konsekwencjami jej ciąży. Ridge namawia Donnę do podpisania zgody na odłączenie Erica od respiratora. Marcus przyłapuje matkę i Owena w kompromitującej sytuacji. Kobieta powstrzymuje syna, gdy ten próbuje wyrzucić Knighta z domu. Jackie odwiedza Erica w szpitalu.

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje