Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w naszych ulubionych serialach w tym tygodniu?

Sprawdź kiedy jest emitowany twój ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

Reklama

Sezon 5!

(53) Lucy rozpoczyna urzędowanie na stanowisku wójta. Musi radzić sobie z licznymi problemami i niekompetencją niektórych radnych. Kobieta liczy na wsparcie księdza. Kusy usiłuje pogodzić rolę męża i ojca oraz wydawcy, który walczy z niemocą twórczą pisarza. Ucieka się do różnych metod, żeby przywrócić mu natchnienie.

Nowość!

(1/13) Anka na skutek redukcji etatów zostaje zwolniona z pracy. W domu czeka na nią kolejna niespodzianka. Jej córka Mania zorganizowała dla rodziców przyjęcie z okazji ich szesnastej rocznicy ślubu. Jednak jeszcze tego samego wieczora mąż oświadcza kobiecie, że zamierza sobie ułożyć życie z kimś innym...

(79-82) Leszczyńscy po pożarze szukają tymczasowego miejsca do zamieszkania. Mateuszek obchodzi trzecie urodziny. Rodzice przygotowują na tę okazję imprezę dla dzieci. W szkole Marysi ma odbyć się bal przebierańców. Roma szyje dla siebie kreację. Paweł chce znowu poczuć się jak w czasach młodości.

(3, 4) Boscy chcą nauczyć swoich synów szacunku do pieniędzy. Kuba szybko dostosowuje się do sytuacji i negocjuje stawki za dobre wyniki w nauce. W trakcie wypłacania kieszonkowego Ludwik musi być twardym negocjatorem. Natalia próbuje zjednoczyć rodzinę przy stole. Tymczasem w szkole Kuba musi stawić czoła Olczakowi.

(2) Marzec 1920 roku. Władek przenosi się do garnizonu położonego na wschodzie Mazowsza. Tam spotyka właścicieli majątku w Dąbrówce, państwa Olszyńskich, i ich dzieci. Bronek dzięki przyjaźni z cwaniakiem Mieciem, poznaje świat warszawskiej cyganerii. Józef jest zafascynowany nową sekretarką szefa.

(2) Julia leci do Nowego Jorku w odwiedziny do Izy. W tym czasie Adam korzysta ze swobody i organizuje w mieszkaniu imprezę. Lena spotyka się z Kacprem, którego poznała na zajęciach fitness. Piotrek nie kryje zazdrości. Krzysztof kupuje Agnieszce na urodziny konia wyścigowego. Tymczasem jej relacje z Markiem są coraz bliższe.

(2) Policjanci przyjmują zgłoszenie o zaginięciu współwłaściciela znanej agencji reklamowej. Konflikt Tarkowskiego z Oster narasta. Rogoż zmuszony jest prosić podkomisarza o kredyt zaufania dla nowej partnerki. Tymczasem relacja Krzysztofa i Oli staje się coraz bliższa. Spędzają ze sobą noc.

(Odcinek 16) Ewa odwiedza Bartka w szpitalu. W końcu udaje im się pogodzić. Barbara dowiaduje się od Michała, że Jędrek ją kochał i chciał z nią być. Patryk i Rafał przychodzą do pracy w bardzo dobrych humorach. Gdy w biurze pojawia się Drawska, między nią a Rafałem wybucha awantura.

(29) Daria Pruska jest właścicielką małego hotelu w Sopocie, który odziedziczyła po zmarłym mężu. Kobieta przyjeżdża do Warszawy, by spotkać się ze swoją siostrą bliźniaczką Justyną i przepisać nieruchomość na nowego partnera. Tymczasem w hotelu Natalii pojawia się matka Iwony.

(46) Sagowski budzi się w nocy w pokoju Moniki. Chce wiedzieć, co się stało i jak się tu znalazł. Dziewczyny wyjaśniają mu całą sytuację.

(47) Milewska opiekuje się rannym Arturem, który stopniowo wraca do zdrowia. Konstancja jest bardzo zazdrosna o swoją rywalkę.

(48) Cezary przegrywa z raperem Jagódką pojedynek we freestyle'u. Boi się, że ten wyjawi Monice, w jaki sposób usiłował ją kiedyś zdobyć.

(49) Kuba, zamiast iść do szkoły, postanawia towarzyszyć Gośce na castingu. Reżyserowi bardzo się podoba ich namiętny pocałunek.

(815) Dorota dowiaduje się, że spadek, który pozostawił jej Reinhard, jest bezwartościowy. Okazuje się, że to tylko zbiór obrazów jego autorstwa. Tomek przyjeżdża razem z żoną do Grabiny. Chce, by Małgosia wyjaśniła z rodziną wszystkie nieporozumienia. Maria mówi Tadeuszowi, że ślub Marty i Andrzeja został odwołany.

(816) Marta zwraca ukochanemu wolność. Gdy Budzyński dostaje w pracy propozycję wyjazdu do Niemiec, Wojciechowska przekonuje go, by przyjął ofertę i przemyślał ich związek. Paweł poznaje Ewelinę, która ucierpiała w stłuczce samochodowej. Młodzi wpadają sobie w oko. Dziewczyna zostaje nową modelką Zduńskiego.

"Partnerki"

Nowość!

(1/10) Detektyw Jane Rizzoli i patolog Maura Isles angażują się w śledztwo w sprawie makabrycznego morderstwa pewnej zamożnej pary. Metoda działania sprawcy pasuje do seryjnego mordercy zwanego Chirurgiem. Psychopata próbował kiedyś zamordować Jane.

(98, 99) Ksiądz i ministrant przeżywają szok, gdy znajdują w kościele płonące szczątki istoty z rogami. Na miejsce makabrycznego odkrycia udają się Booth i Brennan. Śledczy zabierają kości do laboratorium. Camille z powodu demonicznych skojarzeń jest tym przypadkiem bardzo poruszona.

(354) Waldek przedstawia rodzicom swoją narzeczoną Jolasię. Informuje rodzinę, że jest bardzo zakochany i zamierza się wkrótce ożenić. Ferdek jest załamany naiwnością syna. Twierdzi, że dziewczyna jest zainteresowana wyłącznie pieniędzmi Waldka.

(551) Grześ zwalnia Ludmiłę z warzywniaka. Sabina nie chce, by Władek został oficjalnie uznany za ojca Kajtka. Do Basi dzwoni Adam. Oznajmia, że wkrótce przyjedzie do Polski jego znajoma.

(552) Natalia w dzień swoich urodzin dowiaduje się od rodziców, że Łukasz się wyprowadził i zaniedbuje pracę w sklepie. Dziewczyna postanawia wrócić do Warszawy.

(553) Justyna wyjeżdża na przesłuchanie do Filharmonii Berlińskiej. Jola jest tym zachwycona. Tymczasem Janek wraca z kolejnej nieudanej rozmowy kwalifikacyjnej.

(554) Pijany Kostek urządza Edycie awanturę. Świadkiem kłótni małżonków jest Wanda. Kobieta martwi się o syna, który po wyjściu z aresztu nie może się odnaleźć.

(1407) Do Hofferów wpada zdenerwowany Roman. Dowiedział się, że to jego córka miała romans, i żąda wyjaśnień. Magda oświadcza Igorowi, że zamierza wyprowadzić się z Julką od rodziców.

(1408) Nadszedł dzień rozprawy w sądzie przeciwko byłemu pracodawcy Leszczyńskiej. Zuza jest załamana, ponieważ zeznają przeciwko niej dawni koledzy z pracy.

(1409) Sławek szuka prezentu urodzinowego dla Mani. Podczas zakupów widzi chuliganów, którzy zaczepiają przechodniów. Jego interwencja kończy się tragicznie.

(1410) Ugodzony nożem Dziedzic trafia do szpitala. Załamana Renata czeka na wynik operacji. Za radą Dolniaka Filip chce porozmawiać z Martą i dać jej drugą szansę.

(2043) Rozpoczyna się proces Ryśka. Sprawa cieszy się dużym zainteresowaniem mediów. Grażyna towarzyszy mężowi na sali sądowej.

(2044) Norbert wręcza Oli kwiaty z okazji Dnia Kobiet. Po południu zaprasza zaskoczoną dziewczynę do jednego z barów mlecznych.

(2045) W związku z oszustwem Happy Family Holiday Antek komentuje naiwność Chojnickiego. Między wspólnikami dochodzi do kłótni.

(2046) Agnieszka proponuje Weronice wyjście do kina. Zachęca ją, żeby wzięła osobę towarzyszącą. Kobieta zaprasza Rafała.

(1654) Codzienne obowiązki domowe przytłaczają Iwonę, która marzy o karierze zawodowej. Maks wynajmuje lokal w Arce.

(1655) Iwona spotyka się w restauracji Krystyny z Agnieszką, która obiecuje, że postara się pomóc jej w znalezieniu jakiejś pracy.

(1656) Grzybowa ślubuje, że zachowa ścisły post aż do Wielkiego Piątku. Artur jest ciekawy, w jakiej intencji kobieta ofiarowuje wyrzeczenia.

(1657) Jan radzi Agnieszce, która przyszła starać się o posadę sekretarki burmistrza, by przebrała się w coś mniej wyzywającego.

(58) Mieszkańcy Sandomierza i okolic walczą ze skutkami powodzi. W akcję pomocy poszkodowanym zaangażowana jest cała plebania. Natalia wydaje dary przekazane przez Caritas. Ksiądz Mateusz stara się wspierać Małgorzatę i jej niepełnosprawnego syna. Niebawem policjanci znajdują na brzegu rzeki ciało kobiety.

(9) Bezdomny, pan Everett, traci przytomność przed szpitalem. Okazuje się, że wpadł w śpiączkę cukrzycową. Stopa mężczyzny musi zostać amputowana. Jackie dowiaduje się, że O'Hara wyjawiła jej sekrety siostrze. Lekarze chcą pobrać narządy od ofiary wypadku. Jednak Coop, który powinien stwierdzić zgon, zniknął. Akalitis zaczyna myśleć o adoptowaniu porzuconego dziecka.

(1261) Grażyna jest mile zaskoczona odwiedzinami Błażeja. Niestety ze strony chłopaka pod jej adresem padają bardzo przykre słowa.

(1262) Weksler martwi się o przyszłość interesów, które miał prowadzić z Izabelą. Jej obsesja na punkcie Artura przeraża go.

(1263) Śmiałek pomaga Emilce w wypełnianiu obowiązków sołtysa. Okazuje się, że Marian zleca zadania zaufanym ludziom.

(1264) Błażej obawia się rozmowy z ojcem. Grzegorz jest jednak wyrozumiały i zdobywa się na szczerą rozmowę na temat Grażyny.

(5362-5371) Ridge prosi Brooke, żeby przekonała siostrę o konieczności oddania im kontroli nad firmą. Katie telefonuje do Bridget i Nicka z podziękowaniami za miły wieczór, który u nich spędziła. Tymczasem Bridget informuje matkę, że Eric jest podłączony do respiratora. W czasie spotkania Katie wyznaje Nickowi, że jest w ciąży.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje