Reklama

Serialowy przewodnik

Co w tym tygodniu wydarzy się w naszych ulubionych serialach? Sprawdźcie!

Sprawdź kiedy jest emitowany twój ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

Reklama

Nowe odcinki!

(14) Ewa po zawodzie miłosnym zdecydowała się na powrót do Warszawy. Wkrótce jednak Drawska musi stawić się w Zakopanem na odczytaniu testamentu Jędrka Skorupy. Kobieta wraca więc na Podhale. Kiedy spotyka Bartka, odżywają w niej dawne uczucia. Do zakopiańskiego biura zostaje przyjęta ambitna Marta.

Nowe odcinki!

(27) W hotelu melduje się Gianpietro Karbowski. Jego żona jest w ciąży. Następnego dnia ma odbyć się poród w prywatnej klinice. Mężczyzna nie może doczekać się syna. Tymczasem Maciek, góral z Makowa Podhalańskiego, wraz z bratem poszukują sprawcy ciąży ich siostry, Marysi. Okazuje się, że jest nim właśnie Gianpietro.

(36) Monika postanawia zachować dystans w stosunku do Artura. Przeprowadza też poważną rozmowę z Cezarym o przyszłości ich związku.

(37) Artur jest gotów wziąć na siebie odpowiedzialność za ciążę Konstancji i założyć z nią rodzinę. Nie wie jednak, że to podstęp.

(38) Sagowski odkrywa, że Kuba znowu wagaruje. Postanawia śledzić chłopaka. Wychodzi na jaw, że nastolatek spotyka się z Gośką.

(39) Konstancja informuje dziennikarzy obecnych podczas otwarcia butiku, że planują z Arturem ślub. Monika zostaje asystentką Sagowskiego.

(811) Basia przeprasza męża. Tymczasem Mostowiak i Kisiel chcą skompromitować gościa z zagranicy. Zapraszają Tadeusza na ryby i próbują go upić. Ojciec Kingi wyjeżdża do Gródka i zostawia córkę samą. Wieczorem Zduńska - pewna, że ktoś kręci się po domu - dzwoni po Pawła, lecz po intruzie nie ma śladu.

(812) Do Polski wraca Małgosia. Żąda od Agnieszki, by przestała spotykać się z jej mężem. Ola umawia się w Oazie z chłopakiem, który zostanie jej współlokatorem. Paweł mówi koleżance, że dostał z agencji reklamowej zlecenie na sesję fotograficzną. Łukasz całe dnie przesiaduje w szpitalu przy łóżku Ewy.

(543) Magda zostaje zaproszona na rozmowę o pracę. W trakcie spotkania dziewczynie wydaje się, że przyszły szef składa jej dwuznaczne propozycje, i zdenerwowana drze podpisaną umowę.

(544) Robert wraca ze służbowego wyjazdu później, niż zapowiadał. Tłumaczy Marcie, że chciał sobie jeszcze raz wszystko przemyśleć i jest gotów się z nią pogodzić.

(545) Waldemar informuje Klaudię, że lada dzień chce złożyć dokumenty rozwodowe. Ich rozmowę przerywają rodzice dziewczyny. Laura zaprasza Marię do modnego klubu.

(546) Rafał planuje zakup działki za miastem i budowę domu. Iza jednak nie chce się na to zgodzić. Jest pewna, że przeprowadzka na wieś uzależni ją od męża.

(1399) Filip dowiaduje się o zdradzie Marty i każe jej wyprowadzić się z domu. Gosia świętuje z Piotrem sukces swojego artykułu. Mężczyzna zaskakuje ją pytaniem, czy chciałaby mieć dzieci.

(1400) Weronika nie pozwala Sebastianowi zabrać córki do jego matki. W odpowiedzi słyszy, że Antosia powinna dowiedzieć się, kto jest jej biologicznym ojcem.

(1401) Filip zgadza się, by Marta zobaczyła synka. Gdy Konarska dowiaduje się, że ma przywieźć dziecko o określonej godzinie, podejmuje dramatyczną decyzję.

(1402) Roztoccy są zbulwersowani żądaniem Sebastiana. Nie chcą, by Antosia dowiedziała się prawdy dotyczącej jej ojca. Próba rozwiązania sporu kończy się kłótnią.

(2033) Krystyna jest przekonana, że to ona będzie przekładać nową powieść Stiepana. Pisarz ma jednak inną tłumaczkę, Sandrę.

(2034) Adwokat Mirona prosi Agnieszkę o spotkanie w ważnej sprawie. Okazuje się, że mężczyzna wystąpił o ustalenie ojcostwa.

(2035) Zyta namawia Michała na kupno udziałów w wakacyjnym apartamencie. Donata niespodziewanie odwiedza Jacka w pracy.

(2036) Kama i Błażej wracają dzień wcześniej z obozu i planują spędzić go w domu na Sadybie. Niestety, na miejscu zastają ciocię Stasię.

(1644) Podczas obiadu w domu narzeczonej Karol pyta Sebę o jego zawód i kwalifikacje. Próbuje mu pomóc w znalezieniu pracy.

(1645) Powodzianie z kamienicy zjawiają się w ratuszu. Żądają od burmistrza wyjaśnień, dlaczego mają zostać wyeksmitowani.

(1646) Tracz spotyka się z sekretarzem biskupa. Przekonuje go, by wpłynął na proboszcza w sprawie sprzedaży działki z kamienicą.

(1647) Mateusz chce, by żona wybaczyła mu ostatnie kłótnie. Antoni zaprasza Julię do podziemi kościoła na próbę zespołu muzycznego.

(50) W Sandomierzu trwają przygotowania do otwarcia ośrodka hipoterapii założonego przez biznesmena Witolda Wernera i jego żonę Bognę, byłą modelkę. Okazuje się, że z pozoru zgodne i zakochane małżeństwo przechodzi kryzys. W drodze na spotkanie z kochankiem kobieta spada z konia. Jej stan jest poważny. Ksiądz Mateusz usiłuje rozwikłać zagadkę wypadku pani Werner.

(51) W Busku-Zdroju, w hotelu Shultzów, trwają przygotowania do konkursu cukierniczego. Podczas imprezy dochodzi do tragedii. Po skosztowaniu tortu przewodniczący jury, pan Shultz, umiera, a cukiernik Pawicki trafia do szpitala. Kochanka ofiary oskarża o otrucie męża jego żonę. Kobieta zostaje zatrzymana, lecz Możejko i Nocul kontynuują śledztwo.

(112) Doktor Nolan rozpoczyna terapię House'a. Po wypadku jednego z pacjentów chory lekarz otwarcie przyznaje, że potrzebuje pomocy. Jednak mimo starań Nolana stan Gregory'ego nie poprawia się. Na przeszkodzie stają poczucie winy House'a oraz jego coraz bliższe, lecz nie w pełni satysfakcjonujące relacje z Lydią.

(6) We własnej taksówce ginie jej kierowca. Przy ofierze znaleziono damską szpilkę do kapelusza, fragment banknotu oraz bransoletkę. Te ślady doprowadzają Monka do ośrodka dla uchodźców z Zemenii. Ozdoba pasuje na rękę jednej z tamtejszych pracownic. Natalie podejrzewa ją o zabójstwo.

(7) Jackie dostaje od Eddiego drogą bransoletkę na pierwszą rocznicę ich znajomości. Nie przyjmuje jednak prezentu. Pani Akalitis znajduje w poczekalni porzucone niemowlę i zabiera je do swojego gabinetu. Tymczasem opanowana i rozsądna doktor O'Hara przeżywa załamanie nerwowe.

(12) Divya jest zaskoczona swoją reakcją na wiadomość, że stan zdrowia Adama się pogorszył. Borys wzywa do siebie Hanka. Okazuje się, że mężczyzna nie spał przez kilka ostatnich dni. Potrzebuje pomocy lekarza, by móc przetrwać kolejny wyjątkowo pracowity tydzień. Lawson usiłuje też pomóc gadatliwej pacjentce.

"Filantrop"

(8-ost.) Na Haiti ponad 300 tysięcy dzieci jest zmuszanych do niewolniczej pracy na rzecz właścicieli. Maidstone-Rist Foundation zamierza rozpocząć tam działalność charytatywną. Tymczasem Teddy poznaje piękną Martine. Wkrótce okazuje się, że kobieta stara się zdobyć pieniądze, by wykupić z niewoli syna.

(1251) Paweł rozmawia z Sebastianem na temat Marysi. Ta wkrótce mówi byłemu mężowi, że nie ma prawa wtrącać się w jej życie osobiste.

(1252) Aleks ma dla Artura złe wieści. Firma, w którą zainwestował, wpadła w tarapaty. Okazuje się, że Kulczycki wszystko stracił.

(1253) Stefani chce umilić życie Grażyny, by zrekompensować jej przykrości ze strony męża. Organizuje u Wekslerów salonik urody.

(1254) Marysia uświadamia sobie, że nadal zależy jej na Pawle. W jej mieszkaniu zjawia się były mąż. Ich spotkanie kończy się w sypialni.

(5345-5354) Stephen odnajduje Beth w domu Brooke. Nick okazuje Bridget dużo miłości. Dziewczyna dziękuje mu za to, że może być z nim i z Jackiem. Owen żąda od Marcusa pieniędzy. W domu Nicka trwają ostatnie przygotowania do jego ślubu z Bridget. Donna i Jackie są przekonane, że Marone, żeniąc się z nią, popełnia poważny błąd.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje