Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w tym tygodniu w naszych ulubionych serialach?

Sprawdź kiedy jest emitowany twój ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

Reklama

(Odcinek 26) Wiki martwi się o Rafała. Prosi Sagowskiego o pomoc. Monika dowiaduje się, że Nina musi przejść kosztowną operację.

(27) Milewska, by zdobyć pieniądze na ratowanie Niny, decyduje się na walkę z Kobrą. Wanda zamierza pokrzyżować plany Feliksa i Anety.

(28) Cezary próbuje przekonać Monikę, by przegrała walkę. Menedżer przeciwniczki złożył mu bowiem bardzo kuszącą propozycję.

(29) Konstancja spotyka się z Bernardem. Mężczyzna z zaskoczenia ją całuje. Scenę fotografuje paparazzo, z którym się po kryjomu umówił.

(Odcinek 808) Maria odwiedza Pawła w Oazie. Zwraca uwagę na to, że interesuje się nim jedna z młodych kelnerek, Ola, jednak syn zdaje się tego nie zauważać. Po rozmowie z matką Zduński pyta dziewczynę, czy jest w nim zakochana. Mirkę odwiedza w biurze znajomy z agencji reklamowej, Sławek. Mężczyźnie podobają się fotografie, które zrobił Paweł i proponuje, by Zduński przesłał mu swoje portfolio. Tymczasem Marta przedstawia matce wuja swojego narzeczonego - Tadeusza Budzyńskiego, który niedawno przyjechał z wizytą z Kanady. Swoimi nienagannymi manierami i poczuciem humoru gość podbija serca obu pań. Zatrzymuje się w domu Wojciechowskiej.

(Odcinek 536) Laura nie odbiera telefonów od Borysa. Mężczyzna ma wrażenie, że ukochana nie traktuje go poważnie. Kaja mówi Piotrowi, że chce wyjechać do Włoch, by opiekować się starszymi osobami. Walawski prosi Martę, by znalazła jej pracę w Polsce.

(537) Robert dowiaduje się, że Karolina ma poważne problemy finansowe. Proponuje jej stanowisko ilustratorki w "Damie". Ksawery żąda od Waldemara, by zerwał kontakty z Klaudią. Bożena obiecuje Alinie, że pomoże jej odzyskać męża.

(538) Basia ma dość nocnych wojaży Zenka. Zapowiada mu, że albo będzie ze Zdzisiem brał kursy w dzień, albo ona wyprowadzi się z domu. Iwona przygotowuje się do rodzinnego spotkania, na którym oznajmi bliskim, że zaręczyła się z Alkiem.

(Odcinek 1391) Okazuje się, że Laura skopiowała pliki z biografią Burzyńskiego. Jerzy nie chce jednak kończyć książki. Małecki kontynuuje swój plan oszustwa, którego celem jest biuro Żanety i Ewy.

(1392) Antosia budzi się po operacji. Czuje się dobrze, jednak lekarze przestrzegają przed przedwczesnym optymizmem. Weronika martwi się o zdrowie Sebastiana.

(1393) Zuza kontaktuje się z prawniczką zajmującą się pokrzywdzonymi nosicielami wirusa HIV. Zastrzega, że nie zamierza iść na ugodę ze swoim byłym pracodawcą.

(1394) Do Sobczaków przyjeżdża mama Emilki. Ludwika, Agnieszka i Rafał usilnie przekonują kobietę, że córka nie powinna oddawać dziecka do adopcji.

(Odcinek 2023) Lubicz dziękuje Kozielle za przewiezienie akwarium do szkoły Pawełka. Marta jest zadowolona z postępów Bożenki w tańcu.

(2024) Paweł narzeka, że Rysiek poprosił o pomoc w remoncie Mariusza. Jasiek szykuje się z ojcem do promocji przeszczepów rodzinnych.

(2025) Bogna przyznaje przed społecznością AA, że jest alkoholiczką. Przez randki z Błażejem Kamila zaniedbuje szkolne obowiązki.

(2026) Zyta martwi się, że mimo starań wciąż nie zachodzi w ciążę. Jasiek żąda, aby matka natychmiast rozpoczęła terapię.

(Odcinek 1634) Kuba dziwi się, dlaczego Artur tak nagle poprosił o urlop i wyjechał. Zastanawia się też nad jego kontaktami z sekretarzem biskupa.

(1635) Irka przeczuwa, że podczas sprawy rozwodowej czeka ją walka o podział majątku. Edyta przekonuje Jurka, by się nie poddawał.

(1636) Zuzia radzi się Kuby, czy powinna walczyć ze Śliwińskim w sądzie. Ksiądz uważa, że należy szukać sprawiedliwości.

(1637) Żona Jurka opowiada proboszczowi z rozżaleniem o swojej sytuacji. Julia i Zuzia spotykają się z mecenasem Wierzbickim.

(Odcinek 47) Ksiądz Mateusz spotyka Możejkę w zakładzie fryzjerskim. Zauważa, jak jeden z pracowników zabiera włosy inspektora. Wkrótce zwolniony z więzienia Jarosz, zabójca ojca Możejki, zostaje potrącony autem przez gangsterów, wskutek czego umiera. W prasie pojawiają się informacje sugerujące, że inspektor ma związek z jego śmiercią. Sprawa zaczyna się poważnie komplikować.

(Odcinek 132) W Trenton żuraw z budowy przewrócił się z ładunkiem na centrum handlowe. Jest bardzo wielu rannych. Cuddy i House jadą z zespołem na miejsce tragedii. Gregory znajduje w ruinach podziemnego parkingu młodą kobietę, Hannę, którą przygniótł betonowy blok. Okazuje się, że aby wyciągnąć ją z pułapki, trzeba amputować nogę.

(Odcinek 4) Jako konsultant policyjny Adrian musi przejść test sprawdzający kondycję fizyczną. Tymczasem wspólnie ze Stottlemeyerem zajmuje się sprawą zamachu na znanego boksera. Monk odkrywa, że sportowiec sprzedał ostatnią walkę. Ten w zamian za milczenie obiecuje mu pomoc w uzyskaniu formy przed testem sprawnościowym.

(Odcinek 5 / Żonkil) Podczas pierwszego nocnego dyżuru Zoey 10-letnia dziewczynka przyprowadza do szpitala chorą na toczeń matkę. Jackie widzi, że dziewczynka jest jedynym opiekunem chorej. Działa niezgodnie z przepisami szpitala. Zamiast odesłać je z kwitkiem, daje im lekarstwa, których nie pokryje ubezpieczenie medyczne matki. O'Hara zabiera Zoey do czterogwiazdkowej restauracji. Pani Akalitus przez przypadek poraża się paralizatorem.

(Odcinek 10) Dwaj zwycięzcy loterii przybywają do Hamptons. Kiedy zaczynają cierpieć na podobne schorzenia, Hank dochodzi do wniosku, że dolegliwości te wywołał ich nowy, rozrzutny styl życia. Tymczasem Divya ulega fascynacji mężczyzną, którego poznała podczas wizyty w ośrodku dla pacjentów po przeszczepie nerki.

(Odcinek 8) Nadchodzi dzień urodzin Stefana. Niespodziewanie pojawia się jedna ze znajomych jubilata, Lexi. Elena, poruszona wizytą w nawiedzonym domu, postanawia się trzymać z daleka od Salvatore'a. Lexi udziela jej kilku cennych rad. Damon nalega, by Caroline odzyskała medalion od Bonnie.

"Filantrop"

(Odcinek 6) Teddy dowiaduje się, że w San Diego ktoś dokonał kilku płatności, używając jego karty kredytowej. Co ciekawe, cześć pieniędzy przeznaczono na cele charytatywne. Rist postanawia sprawdzić, kto się pod niego podszywa. Na miejscu odkrywa, że oszust zdążył pomóc już pogorzelcom i weteranom wojennym.

(Odcinek 1241) Sebastianowi udaje się namówić Majkę na wspólną kolację. Wiktoria z kolei nie ma zamiaru wycofywać się z życia Bartka.

(1242) Śmiałek chce pomóc Emilce w kampanii wyborczej. Namawia Mirka i jego kolegów, aby rozdawali w Wadlewie ulotki promocyjne.

(1243) Dla dobra Eweliny Bartek nie zamierza mówić jej o incydencie z Wiktorią. Ta ostatnia nie chce jednak rezygnować z doktora.

(1244) Bartek informuje Romana, że ślub został odwołany. Ola namawia Błażeja, żeby wrócił do domu i pogodził się z ojcem.

(Odcinki: 5325-5334) Katie dowiaduje się, że najprawdopodobniej pozostało jej kilka tygodni życia. Chcąc poprawić kobiecie nastrój, Nick organizuje bal na jej cześć. Tymczasem Bridget mówi Brooke, że zna sposób na uratowanie życia Katie. Steffy informuje Stephanie, że członkowie rodziny postanowili pozbyć się Donny z firmy.

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje