Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w naszych ulubionych serialach w tym tygodniu? Sprawdź!

Sprawdź kiedy jest emitowany twój ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

Reklama

(Odcinek 16) Konstancja próbuje wymusić na narzeczonym, by zwolnił Milewską. Sagowski planuje atrakcje na przyjęciu urodzinowym Hani.

(17) Artur próbuje opanować zamieszanie związane z występem "tygryska" na urodzinach Hani. Sama jubilatka jest jednak zachwycona.

(18) Z inicjatywy Konstancji Monika zostaje posądzona o kradzież bransoletki należącej do Anety. Wzburzona Milewska rezygnuje z pracy.

(19) Artur i Monika spędzają romantyczną noc u ekscentrycznej malarki. Pod nieobecność brata Rafał wprowadza zmiany w firmie.

(Odcinek 804) Zduńscy mówią rodzicom o kliencie agencji, który prześladuje Kingę. Pod wpływem tej opowieści Maria przypomina sobie o historii z Radoszem, który usiłował porwać jej dziecko. Tymczasem Piotr przygotowuje się do wyjazdu służbowego do Berlina. Kuba i Paweł obiecują, że będą mieć Kingę na oku.

(805) Sylwia rodzi zdrowego synka. W szpitalu towarzyszy jej Janek. Jankowski odkrywa, że Kuba i Mirka dobrze znają się z Pawłem. Ziober od razu składa wypowiedzenie. Ku zaskoczeniu Kwiatkowskiej biznesmen nie chce zrywać z nią kontaktów. Irek ma kłopoty. Dawny znajomy próbuje go wciągnąć w swoje nielegalne interesy.

(Odcinek 528) Borys wyznaje Marii, że się zakochał. Kobieta sądzi, że to ona jest obiektem jego uczuć. Sabina w ostatniej chwili odwołuje wizytę Kajtka w Warszawie i nie pozwala mu zobaczyć się z ojcem.

(529) Marta postanawia nagłośnić sprawę zbiórki pieniędzy dla Saszy w mediach. Oksana jednak się obawia. Alina dowiaduje się, że Waldemar ma romans z Klaudią.

(530) Mazur sugeruje Magdzie, że jej praca semestralna nie została napisana samodzielnie. Zdenerwowana dziewczyna odjeżdża z Natalią sprzed budynku uczelni.

(531) Maciek, by umożliwić Władkowi widzenia z synem, postanawia rozstać się z nim. Sabina z kolei dochodzi do wniosku, że pozwoli ojcu widywać się z dzieckiem.

(Odcinek 1383) Przełożona Gosi dzwoni do niej z poleceniem poprawienia artykułu. Zniecierpliwiony Piotr oświadcza, że dziewczyna w ogóle nie powinna pracować. Danka jest oburzona jego zachowaniem.

(1384) Dolniak zaprasza Martę i Filipa na swoją działkę za miastem. Dobitnie daje Konarskiej do zrozumienia, że nie powinna zaniedbywać swojego małżeństwa.

(1385) Zuza czyta reportaż Gosi o nosicielach wirusa HIV. Dziewczyna jest przerażona, gdy odkrywa, że podano w nim wiele informacji wskazujących jej tożsamość.

(1386) Emilka chce oddać swoje dziecko do adopcji. Zwierza się Agnieszce, że nie chce, by wychowywało się bez ojca. Mówi, że znalazła już dla niego rodziców zastępczych.

(Odcinek 2013) Grażyna jest przerażona aktem oskarżenia Ryśka. Paweł stara się ją pocieszyć. Michał nadal namawia Zytę na przeprowadzkę do Krosna.

(2014) Agnieszka spotyka się z Mironem, który przekonuje ją, że Zosia jest dla niego najważniejsza. Ona nie może uwierzyć w jego dobre intencje.

(2015) Bogna opowiada Leszkowi o spotkaniu grupy AA. Kobieta była bardzo zaskoczona, że przyszli na nie podobni do niej ludzie.

(2016) Agnieszka wraca z Gdańska, gdzie odebrała nagrodę dla firmy Beaty. Czesia dostaje zgodę na zorganizowanie punktu przedszkolnego.

(Odcinek 1624) Edyta za wszelką cenę chce zostać w szpitalu, więc symuluje chorobę. Kobieta bardzo boi się prześladujących ją windykatorów.

(1625) Krystyna namawia córkę na śpiewanie w chórze. Dziewczyna oświadcza babci Józi, że spróbuje swoich sił w tym przedsięwzięciu.

(1626) Irka zamierza złożyć wniosek rozwodowy. Wręcza Jurkowi stosowne dokumenty. Mąż błaga ją o jeszcze jedną szansę.

(1627) Na plebanii zjawia się biskup. W trakcie rozmowy z Kupczykami wypytuje o Wójtowicza. Pani domu wyznaje, że to dobry proboszcz.

(Odcinek 42) Włodek, ojciec Michała, wychodzi po trzech latach z więzienia. Wkrótce spotyka się ze starymi kumplami. Wspólnie dokonują napadu, podczas którego mężczyzna zostaje postrzelony. Gdy Michał znajduje u ojca pistolet i odkrywa jego kłamstwa, wraca do księdza Mateusza. Jednocześnie chłopak dowiaduje się, że szef gangu, Tęczyński, planuje skok na pewną rezydencję.

(43) W Sandomierzu trwają przygotowania do konkursu tanecznego, w którym zamierzają wziąć udział m.in. Natalia z Piotrem. Nocą ktoś podpala przyczepę kempingową i samochód instruktora tańca, Jaworskiego. W środku zostają znalezione zwłoki mężczyzny. Ksiądz Mateusz podczas rozmowy z członkami rodziny Fideckich wpada na pewien trop.

(Odcinek 2) Linda, żona szachisty Patricka Klostera, prosi o pomoc Adriana. Twierdzi, że mąż planuje popełnić morderstwo doskonałe, którego ofiarą ma być właśnie ona. Ku zaskoczeniu Monka kobieta chce jedynie, aby jej zabójcę spotkała kara. Mimo że Kloster przebywa na turnieju w Kanadzie, Linda zostaje wkrótce znaleziona martwa.

(Odcinek 3 / Rosół) Jackie i jej mąż nadal podejrzewają, że córka ma nerwicę. Jackie omawia ten problem z mądrą i obytą w świecie doktor O'Harą (Eve Best). W szpitalu pojawia się starszy pan (Eli Wallach), który leczy swoją wadę serca rosołem. Przyjeżdża, by zjeść jeszcze jedną miskę rosołu, zanim umrze. Eddie, kochanek Jackie przekazuje najnowsze wieści: za kilka miesięcy zostanie zastąpiony przez automat wydający leki.

(Odcinek 7) Hank pomaga właścicielowi ciężarówki przewożącej żywność, który wykazuje niezwykle dziwne, antyspołeczne zachowania.

(8) Jill i Divya postanawiają bawić się w klubach na Manhattanie. Tymczasem Lawsonowie organizują w ostatniej chwili wieczór kawalerski dla Raja.

(Odcinek 6) Elena żąda od Stefana wyjaśnienia wydarzeń, które dzieją się ostatnio w Mystic Falls. Przyjaciel opowiada jej o swojej przeszłości i początkach rywalizacji z bratem. Damon przejmuje kontrolę nad przyszłością Vicki. Szeryf i burmistrz podejmują działania, by zapewnić ochronę mieszkańcom.

"Filantrop"

(Odcinek 4) Teddy wraca do Nigerii, gdzie chce zbudować rafinerię naftową. Naraża się tym Jonathanowi Banocle, przywódcy rebeliantów, który kontroluje tamte tereny. Porywa ciężarną dr Balo, przyjaciółkę Rista, licząc na okup od nigeryjskiego rządu. Za uzyskane pieniądze zamierza zbudować szpitale i szkoły dla miejscowej ludności.

(Odcinek 1231) Berenika rozpoczyna dziennikarskie śledztwo w domu opieki. Wizytę w ośrodku przerywa niespodziewane pojawienie się Izabeli.

(1232) Błażej ma żal do Oli, że nawet z nią nie może porozmawiać o tym, co czuje do Grażyny. Postanawia ponownie odwiedzić Wekslerową.

(1233) Marek namawia Kingę, aby na jakiś czas przeniosła się do rodzinnego domu.W Wadlewie Ewelina żali się Emilce i Makowskiej.

(1234) Teresa nie ma zamiaru wracać z Indii do domu. Marek jest zawiedziony postawą żony. Berenika kontynuuje swoje śledztwo.

(5308-5315) Nadchodzi dzień ślubu Erica i Donny. Ku rozpaczy Stephanie, mężczyzna potwierdza chęć zawarcia związku. W szpitalu Nick rozmawia z Katie, która nie wierzy, że ktokolwiek może jej pomóc. Donna oświadcza Marcusowi, że nie jest jego matką. Eric i Stephanie wspominają wspólnie spędzone lata swojego życia.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje