Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdźcie, co wydarzy się w tym tygodniu w naszych ulubionych serialach.

Sprawdź kiedy jest emitowany twój ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

"Prosto w serce"

Reklama

(Odcinek 6) Konstancja wymusza na Sagowskim wspólną kolację. W tym czasie Milewska ma zaopiekować się przybranymi dziećmi szefa.

(Odcinek 7) Kierowca Artura odwozi Monikę do domu. Dziewczyna wstydzi się przyznać, gdzie mieszka. Każe się zatrzymać pod apartamentowcem.

(Odcinek 8) Konstancja zabiera dzieci na zakupy, by zaskarbić sobie ich względy. Czewski zgadza się zostać trenerem Milewskiej.

(Odcinek 9) Marcin żąda od Rafała coraz większych sum pieniędzy. Monika spędza czas z Cezarym, gdy nieoczekiwanie pojawia się u niej Artur.

"M jak miłość"

Odcinek 800: Na prośbę Basi Tomek znajduje adres Gruszczyńskiej. Tymczasem Ania dba o to, by zdobyć zaufanie Hanki. Opowiada sąsiadce o swojej przeszłości. Marta odkrywa, że Andrzej kupił dla niej dawny dom Jaroszego. Okazuje się, że tajemnicza nieznajoma, z którą widział go Henio, była pracownicą agencji nieruchomości.

Odcinek 801: Filarski dochodzi do siebie po operacji. By zachować dobre samopoczucie i witalność, postanawia stosować zbilansowaną dietę. Kinga mówi matce, że chce zmienić pracę i zajmować się osobami cierpiącymi na raka. O jej planach dowiaduje się Mirka. Ze Zduńską kontaktuje się klient agencji, który się jej naprzykrzał.

"Barwy szczęścia"

(Odcinek 521) Oksana wraca z Ukrainy wraz ze swoim 11-letnim synem Saszą. Stefan namawia chłopca, by zagrał w piłkę z Wojtkiem i Stasiem. Podczas zabawy Sasza nagle traci przytomność.

(Odcinek 522) Kaja wypytuje rodziców o Piotra. Jakubowscy z ciężkim sercem pozwalają Walawskiemu, by zobaczył się z ich córką. Edyta przestaje chodzić na widzenia z Kostkiem.

(Odcinek 523) Marta i Kasia namawiają Oksanę, by zwróciła się o pomoc do fundacji finansującej operacje dzieci z wadami serca. Jednak kobieta boi się deportacji na Ukrainę.

(Odcinek 524) Dorota dowiaduje się, że kilkanaście lat temu Michał i Edyta byli ze sobą zaręczeni i chcieli się pobrać. Nie potrafi wybaczyć mężowi, że ją oszukał.

"Na Wspólnej"

(1375) Marta pakuje się przed wyjazdem z Januszem. Wpada w panikę, gdy niespodziewanie wraca z Berlina Filip. Jerzy jest przerażony, gdy widzi w swoim mieszkaniu Burzyńskiego.

(1376) Janusz prosi Konarską, by zdeklarowała się co do przyszłości ich związku. Tymczasem Hoffer postanawia się odmłodzić, by dopasować się do Honoraty.

(1377) Wyniki badań na zgodność tkankową Sebastiana i Antosi potwierdzają, że mężczyzna może oddać córce nerkę. Weronika widzi, że Petrus ma jednak obawy.

(1378) Damian skarży się Ziębom, że Monika nie chce z nim rozmawiać. Dziewczyna przyznaje się matce, że ma żal do Cieślika, gdyż zależy mu bardziej na dziecku niż na niej.

"Klan"

(Odcinek 2003) Lekarze informują Norberta, że jego matka próbowała popełnić samobójstwo. Alicja nie wyraża zgody na sprzedaż domu.

(Odcinek 2004) Rysiek z satysfakcją czyta pochlebne opinie internautów na swój temat. Andrzej, ku zaskoczeniu Feliksa, oddaje mu dług.

(Odcinek 2005) Bogna mówi Leszkowi, że załamała ją wiadomość o śmierci ojca i dlatego się upiła. Rysiek z niepokojem myśli o procesie.

(Odcinek 2006) Kamila nie chce jechać z Elżbietą na wycieczkę do Indii. Chojnicka namawia więc męża, żeby jej towarzyszył w podróży.

(Odcinek 36) Policjanci zatrzymują nietrzeźwego kucharza. Niebawem na komendzie zjawia się jego nastoletni syn, Damian. Jakiś czas później chłopak znajduje pobitego Andrusa, lecz ucieka przed przyjazdem policji. Funkcjonariusze wiedzą, że Damian mógł być świadkiem zdarzenia i zaczynają go szukać. Nastolatek trafia na plebanię. Wkrótce zostaje zaatakowany przez gangstera Zielinę.

Siostra Jackie

Premiera. Odcinek 1: Perypetie pielęgniarki Jackie Peyton, która pracuje w nowojorskim szpitalu. Na oddział siostry trafia poszkodowany w wypadku kurier rowerowy. Pielęgniarka podejrzewa poważny uraz głowy, jednak doktor Cooper ignoruje jej sugestie. Pacjent umiera. Jackie podrabia jego dane na karcie dawcy.

"Bananowy doktor"

(Odcinek 3) Gwiazdor serialu słabnie na planie. Dr Lawson ustala, że przyczyną choroby pacjenta jest ta sama cecha, która uczyniła go sławnym.

(Odcinek 4) Hank towarzyszy Borysowi w zagranicznej podróży. Pod nieobecność Lawsona jego obowiązki przejmuje dr Emily Peck. Ona i Divya nie mogą dojść do porozumienia.

(Odcinek 4) Stefan towarzyszy Elenie podczas dorocznego przyjęcia organizowanego na cześć założycieli miasta. Zach zdradza mu głęboko skrywany rodzinny sekret. Damon opowiada Elenie historię rodu Salvatore'ów. To, co mówi, rodzi mnóstwo pytań, na które młodszy z braci nie chce dziewczynie odpowiedzieć.

"Filantrop"

(Odcinek 2) Dziennikarze atakują Teddy'ego w związku z interesami prowadzonymi przez Maidstone-Rist z Chińczykami, którzy w Birmie zmuszają ludzi do pracy w złych warunkach. Okazuje się, że Philip wie o wartej miliardy umowie. Rist postanawia przywrócić dobre imię firmy, angażując się w pomoc dla birmańskiej opozycji.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje