Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w nadchodzącym tygodniu w naszych ulubionych, polskich serialach?

Sprawdź kiedy jest emitowany twój ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

"M jak miłość"

Reklama

Odcinek 796: Mirka wyznaje Irkowi, że przez męża, który bił ją i oszukiwał, teraz nie umie zaufać żadnemu mężczyźnie. Tymczasem Podleśny, by wzbudzić zazdrość w ukochanej, zaczepia na stacji benzynowej dwie dziewczyny. Gdy Mirka się o tym dowiaduje, natychmiast z nim zrywa. Kwiatkowskiej nie powodzi się także w pracy.

Odcinek 797: Małgosia dzwoni z Rzymu do Tomka.Namawia go, by przeprowadził się do Włoch, jednak ten nie chce się na to zgodzić. Po rozmowie z żoną Chodakowski spotyka się z Agnieszką. Mówi jej o propozycji Małgosi. Olszewska z kolei przekazuje mu nowe informacje o sprawie Traczyka. Okazuje się, że Budzyński jest niewinny.

"Barwy szczęścia"

(513) Władek spotyka się z Sabiną. Ta prosi go, by napisał do Kajtka listi wytłumaczył mu, że nie jest jego ojcem. Mimo wcześniejszego postanowienia, pozwala też Władkowi zobaczyć się z chłopcem.

(514) Kaja nie doszła do siebie po nieudanej próbie samobójczej. Nadal ma problemy z pamięcią. Jakubowscy kategorycznie zabraniają Walawskiemu kontaktów z córką.

(515) Kasia bierze udział w sesji fotograficznej do gazety. Zazdrosny o jej sukcesy Ksawery urządza awanturę. Karolina dowiaduje się, że Paweł pojechał z Julią do Włoch.

(516) Waldemar znów spotyka się z Klaudią. W tym czasie Alina próbuje się do niego dodzwonić, ale mąż nie odbiera telefonu. Prosi syna, by się z nim skontaktował.

"Na Wspólnej"

(1367) Metamorfoza Honoraty niepokoi Romana.Zaczyna podejrzewać ją o zdradę. Monika nie potrafi dojść do siebie po rozstaniu z Damianem. Maria namawia córkę, by poszła do lekarza.

(1368) Jerzy dostaje od asystenta Burzyńskiego walizkę z pieniędzmi z tytułu zaliczki na napisanie biografii. Wydawca uświadamia mu, że ma do czynienia z mafiosem..

(1369) Nie informując nikogo, Monika idzie do lekarza. Zaniepokojona Maria myśli, że córka zniknęła.Filip dostaje propozycję wyjazdu do Berlina na targi sztuki.

(1370) Adam mówi Kindze, że zrobi wszystko, by ratować życie Antosi.Jeśli będzie musiał, kupi dla niej nerkę na czarnym rynku. Dla Weroniki jest to niemoralne.

(35) Oskarżona o zabójstwo Szorskiego Karolina błaga jubilera, Rafała, by potwierdził jej alibi. Gdy ten odmawia, zdesperowana dziewczyna grożąc bronią, bierze na zakładnika napotkanego księdza Mateusza. Wkrótce duchownemu udaje się uciec, jednak po pewnym czasie wraca do Karoliny, by pomóc jej oczyścić się z zarzutów.

"Klan"

(1992) Leszek i Krystyna wspominają dzieciństwo i święta w rodzinnym domu. Jakubowski zwierza się też siostrze z kłopotów z Bogną.

(1993)Bożenka i Kamila próbują samodzielnie naprawić uszkodzone drzwiczki szafki kuchennej, które zostały urwane podczas imprezy.

(1994)Po wyjeździe Bogny Leszek musi sam radzić sobie z dziećmi. Sytuacji nie ułatwia mu fakt, że Zuzia ciągle dopytuje się o mamę.

(1995) Michał zabiera synów do Centrum Nauki Kopernik. Błażej próbuje przekonać Surmaczową do urządzenia sylwestra w domu.

(1996) Bożenka i Kamila spotykają Darię. Dowiadują się, że Błażej poprosił dziewczynę, by pomogła mu przyjąć gości na imprezie.

"Plebania"

(1603) Zgromadzeni na plebanii zasiadają do wigilijnego stołu. W tym czasie zjawia się tam kilku górali,którym zepsuł się samochód.

(1604) Wala zwierza się Krystynie, że wciąż kłóci się z Henrykiem. Twierdzi ona, że mąż po przegranych wyborach zrobił się nieznośny.

(1605) Kasia daje do zrozumienia Krystynie, że ta ostatnio trochę się zaniedbuje. Kobieta bierze sobie do serca słowa nastolatki.

(1606) Karol przegląda gazety. Zauważa, że we wszystkich zamieszczono artykuły komentujące fakt, że został on honorowym dawcą krwi.

(1607) Okazuje się, że Julia nie zapłaciła za fajerwerki zamówione na sylwestra w miasteczku. Za całą sytuacje Karol obwinia Zuzię.

"Pierwsza miłość"

(1213) Król nie chce mieć kolejnego dziecka. Renata jest załamana. Aleks dzieli się z Arturem uwagami na temat dokumentów, które Wroński pokazał Izabeli. Ta postanawia wycofać kaucję za Artura.

(1214)Anna chce się zemścić na Kindze. Podmienia jej koszulkę do ćwiczeń i zmienia ustawienia wagi. Wiktoria odwiedza Ewelinę. Wypytuje Kłoskową o Bartka.

(1215) Marek stara się zachować spokój i nadal szuka żony, która zaginęła w Indiach. Emilka prosi Patryka,aby porozmawiał z Bartkiem.Ten ulega urokowi Wiktorii.

(1216) Marysia rozmawia z Anetą na temat pożyczki. Kiedy Pałkowska dowiaduje się, że pieniądze mają być przeznaczone na wpłacenie kaucji za Artura, odmawia.

"Nowa"

(5) Zostaje znaleziony ranny mężczyzna o ciemnej karnacji. W szpitalu lekarze odkrywają na jego ciele liczne ślady psich zębów, a także ranę postrzałową. Pacjent twierdzi,że nie pamięta, jak się nazywa ani jak doszło do wypadku.Mielcarz i Wolski próbują ustalić tożsamość poszkodowanego.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje