Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w nadchodzącym tygodniu w naszych ulubionych, polskich serialach?

Sprawdź kiedy jest emitowany twój ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

"M jak miłość"

Reklama

Odcinek 794: Renia zwierza się Marii, że kocha Staszka. Rogowska postanawia ich wyswatać. Ewelina przychodzi do pracy posiniaczona. Artur domyśla się, że została pobita i próbuje dowiedzieć się od niej, co się stało. Natalka namawia Jarka, by uciekł z domu i odwiedził ją na koloniach. Marek przekonuje go, by tego nie robił.

Odcinek 795: Tomek dowiaduje się, że Anna Gruszczyńska ma za sobą kryminalną przeszłość - kobieta ostatnie lata spędziła w więzieniu. Przekazuje te informacje Basi. Maria doskonale sprawdziła się w roli swatki. Staszek prosi Renię, by wyszła za niego za mąż. Jego oświadczyny zostają przyjęte. Tymczasem Irek godzi się z Mirką.

"Majka"

(187) Prokurator wyraża zgodę na przesłuchanie Mikołaja. Wkrótce Michał i Majka dowiadują się, że funkcjonariusz przepadł bez wieści.

(188) Dzięki Władysławowi udaje się wyznaczyć nowego prokuratora w sprawie o przywrócenie Michałowi praw rodzicielskich.

(189) Duszyński wręcza Majce bilety lotnicze do Florencji. Mówi jej, że skontaktował się z przyjacielem jej zaginionego ojca.

(190-ost.) Michał i Majka są zachwyceni włoskim miastem. Wkrótce mężczyzna pyta swoją ukochaną, czy zgodzi się zostać jego żoną.

"Barwy szczęścia"

(509) Władek czeka na wyniki testu DNA, które ujawnią, czy jest ojcem Kajtka. Maciek wypomina partnerowi, że czuje się przez niego zaniedbywany. Sabina jako pierwsza poznaje wyniki badania.

(510) Piotr publikuje w gazecie fotografię Kai i jej dane. Prosi o kontakt osoby, które ją widziały. Na ogłoszenie odpowiada Aldona, z którą Kaja odsiadywała wyrok.

(511) Kasia w rozmowie z Julią przypadkiem zdradza jej, że Karolina wprowadziła się do pustego mieszkania w jej bloku. Załamany Paweł usiłuje dodzwonić się do żony.

(512) Z Piotrem kontaktuje się lekarka i informuje go, że do jej szpitala przyjęto Kaję. Okazuje się, że próbowała się zabić. Jakubowscy obwiniają Walawskiego za tę sytuację.

"Na Wspólnej"

(1363) Roztoccy boją się, że nie uda im się odnaleźć Petrusa. Maria radzi Weronice, by zwróciła się o pomoc do Sławka. Ten przyznaje, że zadanie jest trudne, gdyż Sebastian był świadkiem koronnym.

(1364) Piotr pokazuje Gosi mieszkanie, które dla niej wynajął. Dziewczyna jest wzruszona jego opiekuńczością, jednak Dance ta sytuacja wydaje się podejrzana.

(1365) Marta tłumaczy Januszowi, że nie mogą się więcej spotykać. Mówi zaskoczonemu mężczyźnie, że ma męża i dziecko. Z kolei Antosia źle znosi kolejne dializy.

(1366) Gosia wprowadza się do nowo wynajętego mieszkania. Piotr po raz kolejny zaskakuje ją swoją uprzejmością, gdy proponuje pomoc w przewiezieniu rzeczy.

"Ojciec Mateusz"

(39) Trwają przygotowania do premiery "Anny Kareniny" z udziałem Marii Brodzkiej. Wiktor Szymański, reżyser i mąż aktorki, dba o każdy szczegół spektaklu. Tymczasem za kulisami ktoś uszkadza wyciągarkę służącą do opuszczania ekranu. Ten spada na scenę w miejscu, gdzie miała stać Maria i rani jednego z artystów.

"Klan"

(1988) Beata chce urządzić Wigilię dla całej rodziny w nowym domu. Jacek ma wątpliwości, czy dadzą radę przyjąć tyle osób.

(1989) Paweł i Krystyna rozmawiają o trudnych relacjach między Norbertem a jego matką. Elżbieta oferuje pomoc Beacie i Jackowi.

(1990) Daniel telefonicznie informuje matkę, że on i Weronika jednak nie przyjadą na święta, ponieważ dziewczyna się rozchorowała.

(1991) Agnieszka i Marek spędzają razem noc. Kobieta prosi partnera, by wyszedł wcześnie rano. Nie chce, żeby zobaczyła go Zosia.

Ratownicy

(13-ost.) Staszek spotyka się z Patrykiem. To on towarzyszył Tamarze i Mateuszowi podczas wycieczki do Zakopanego. Chłopak opowiada mu o dniu, w którym dziewczyna zginęła pod lawiną. Przekazuje też Staszkowi nagrany wówczas film. Wkrótce Tarnowski bierze udział w akcji ratunkowej. Poszkodowanym jest jego kurator.

Ranczo

(52) Księgowa Lodzia ostatecznie przekonuje się o przebiegłości i podłym charakterze swojego wybranka. Czerepach uświadamia sobie z kolei, że zakochał się w niej. Mężczyzna postanawia podjąć tym razem uczciwą walkę i odzyskać względy ukochanej. Po zwycięstwie w wyborach Lucy obmyśla sprytny plan ukarania Kozioła.

"Plebania"

(1599) Henryk przegrywa wybory na wójta Tulczyna. Grzybowa szczerze współczuje Wali. Uważa, że teraz jej mąż będzie się nudził w domu.

(1600) Proboszcz wzywa Artura do Hyliczek. Ma on przejąć tam obowiązki chorego księdza Kazimierza podczas jego nieobecności.

(1601) W kuchni na plebanii trwają przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Z tego powodu Józefina ma pełne ręce roboty.

(1602) Biskup udziela Antoniemu reprymendy za podejmowanie decyzji bez porozumienia ze zwierzchnikami i zwalnia go z funkcji proboszcza.

"Pierwsza miłość"

(1209) Franek poznaje współpracownika Izabeli. Okazuje się, że pomaga jej Weksler. Karol prosi Wrońskiego o kolejną przysługę.

(1210) Bartek jest załamany faktem, że Ewelina zrezygnowała ze ślubu. Dziewczyna próbuje się przed nim usprawiedliwić.

(1211) Mikser dostrzega pewną zmianę w nastroju Błażeja. Domyśla się, że ma to związek z kobietą, z którą tamten wybrał się do filharmonii.

(1212) Artur prosi Franka, by zajął się śledzeniem Wekslera. Renata poważnie myśli o dziecku. Grzegorz obiecuje się nad tym zastanowić.

"Nowa"

(4) Barska i Mielcarz badają sprawę śmierci córeczki Marty Cieślik. Kobieta dzień po porodzie została poinformowana, że dziecko zmarło. Na dowód pokazano jej ciało noworodka. Ona jednak jest pewna, że nie było to jej dziecko. Na ramieniu dziewczynki nie zauważyła bowiem znamienia.

"Prosto w serce"

(1) Monika Milewska jest dobrze zapowiadająca się bokserką. Niestety, doznaje poważnej kontuzji. W tym czasie z Berlina przylatuje Artur Sagowski, były kierowca rajdowy, prezes firmy Sagowski Development. Monika, która na jakiś czas musi zrezygnować z walk na ringu, postanawia zatrudnić się w jego firmie.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje