Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w nadchodzącym tygodniu w naszych ulubionych, polskich serialach?

Sprawdź kiedy jest emitowany twój ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

"M jak miłość"

Reklama

Odcinek 792: Anna Gruszyńska prosi Nowackiego o adres Hanki. Dyrektor odmawia jednak udzielenia jej informacji. Markowi znowu zdarzają się omdlenia. Zmartwiona matka zmusza go, by poddał się w Niemczech badaniom. Agnieszka odwiedza Chodakowskiego i poznaje Zosię. Dochodzi do intymnego spotkania Kuby i Nataszy.

Odcinek 793: Gabi jest bardzo zazdrosna o coraz bliższe relacje Łukasza i Ewy. Grozi chłopakowi zerwaniem. Nadchodzi rocznica śmierci Norberta. Andrzej otacza Martę czułą opieką. Zabiera ukochaną do Grabiny, gdzie zdobywa sympatię jej bliskich. Tymczasem Ola pociesza Sylwię, która martwi się, że zostanie samotną matką.

"Barwy szczęścia"

(505) Imprezy w klubie zostają zawieszone, w związku z czym Hubertowi zaczyna brakować pieniędzy. Klara namawia go, żeby pogodził się z Kubą. Wieczorem przychodzi do niej zapłakana Ada.

(506) U Władka zjawia się Kajtek, który uciekł z domu, ponieważ się za nim stęsknił. Róża i Zdzisio wypytują syna, czy powiedział chłopcu, że nie jest jego ojcem.

(507) Jola chce zrzucić po ciąży zbędne kilogramy. Postanawia namówić Basię na wspólne ćwiczenia i przekonać ją, by pozwoliła Zenkowi na założenie Biba-Taxi.

(508) Po wyjeździe Julii Paweł bardzo za nią tęskni. Do mieszkania naprzeciwko nieoczekiwanie wprowadza się Karolina. Klaudia prosi Waldemara, żeby do niej przyjechał.

(39) Janek wyprowadza Lenę z getta. Władek oświadcza się Rudej. Przedstawiciel Komendy Głównej rozwiązuje oddział Władka, Bronka, Janka i Michała. Gratuluje im udanych akcji i dziękuje za współpracę. Chęć zemsty na Tadeuszu i Niemcach mobilizuje ich jednak do zorganizowania ostatniej akcji - zamachu w "Edenie".

"Klan"

(1982) Marek doradza Agnieszce powrót do "Brukowej". Kobieta jednak wolałaby zatrudnić się w innej redakcji.

(1983) Rysiek remontuje dom profesora. Gdy Lubicz jest zajęty pracą, tamten opowiada mu o chorobie żony i swojej samotności.

(1984) Monika dowiaduje się, że Daniel z Weroniką spędzą u niej Boże Narodzenie. Zastanawia się, jak pozbyć się Feliksa na ten czas.

(1985) Norbert zostaje na stałe u Lubiczów. Następnego dnia Paweł narzeka, że chłopak zaczyna w jego domu wprowadzać własne porządki.

(1986) Profesor cały czas wspiera przygnębionego Ryśka. Tymczasem Czesia szuka porady w sprawie założenia przedszkola.

Ratownicy

(12) Trwają wybory na stanowisko naczelnika GOPR-u. Relacjonuje je Daria. Cezary udziela wywiadu. Dziennikarka pyta go o sprawę sprzedaży ziemi. Wściekły Bachleda żąda od Rojka wyjaśnień. Kacperski finalizuje zakup śmigłowca. Jednocześnie zleca mężczyźnie, którego ścigał Staszek, by zdobył materiał filmowy Darii.

Ranczo

(51) Sondaże przedwyborcze wciąż nie wskazują wyraźnego faworyta. Czerepach wymyśla więc cios ostateczny, który pogrąży Amerykankę. Wójt ma się publicznie pogodzić z bratem i prosić go o wybaczenie. Kozioł przystaje na to, kiedy upewnia się, że proponowane przez Czerepacha pojednanie będzie fałszywe.

"Plebania"

(1594) Jagna mówi Sebie, by poszukał sobie dziewczyny bez zobowiązań. Uważa, że związek z mężatką skazany jest na niepowodzenie.

(1595) Julia zwierza się Zuzi, jak ciężko jest jej pożegnać się ze stanowiskiem burmistrza. Kobieta musi teraz ułożyć sobie życie na nowo.

(1596) Pierwszego dnia urzędowania na nowym stanowisku Karol czuje się nieco zestresowany. Wkrótce proponuje Jagnie pracę w ratuszu.

(1597) Irka mówi Joannie, że Jurek coś przed nią ukrywa. Kobieta twierdzi, że ma dowody na kłamstwa męża. Piotr grozi Sebie.

"Pierwsza miłość"

(1204) Grzegorz nabiera podejrzeń co do relacji pomiędzy Markiem i Turczykiem. Nie jest przekonany, że są tylko przyjaciółmi z pracy.

(1205) Weksler chce przekonać Wrońskiego do współpracy. Aleks decyduje się umówić z Sabiną. Wekslerowa jest tym zaskoczona.

(1206) Aneta jest zdziwiona, kiedy dowiaduje się, że Turczyk zakochał się w niej. Okazuje się, że Grażyna znalazła pracę dla Błażeja.

(1207) Karol zmienia plany co do uczestnictwa w radzie nadzorczej firmy. Jego spotkanie z Izabelą z ukrycia obserwuje Franek.

"Nowa"

(3) Ginie Robert Sznajder, znany dziennikarz polityczny. Wśród przesłuchiwanych osób znalazła się żona zamordowanego, również dziennikarka, która prowadzi w telewizji własny program. Policjantom udaje się ustalić, do kogo należy numer telefonu, z którego otrzymali informację o zabójstwie.

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje