Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Reklama


Klanodc. 3319 Swoboda, z jaką Paulina zachowuje się w mieszkaniu Jacka, niepokoi Gabrielę. Kobieta jest przekonana, że niania chce związać się z Boreckim.

odc. 3320 Do Moniki zagląda przygnębiony Daniel. Okazuje się, że jego nowa powieść została skrytykowana przez recenzenta wydawnictwa. Chłopak chce, by Nowakowie przeczytali książkę i powiedzieli mu, co o niej myślą.

odc. 3321 Zszokowany Bolek słucha relacji Rutki z ostatniego spotkania z Brajanem. Szef nie ma wątpliwości, że to Cebula wyniósł dane osobowe. Jego zdaniem należy go jak najszybciej zwolnić.

odc. 3322 Nadchodzi dzień ślubu Ilony i Witka. Anna pomaga przygotować się pannie młodej, a jej rodzice w towarzystwie dwóch Koziełłów czekają w salonie. Nagle Ilonka krzywi się z bólu. Wiele wskazuje na to, że rozpoczęła się akcja porodowa.

Na Wspólnej


odc. 2690 Po uroczystości chrztu synka Małgosi Marek decyduje się uczestniczyć w rodzinnym obiedzie. Bardzo szybko żałuje tej decyzji, bo wszyscy dają mu do zrozumienia, iż nie jest mile widziany. Gdy w pewnym momencie Zimiński zaczyna opowiadać dykteryjkę z chrztu Oli, Danka nie wytrzymuje... Tymczasem Darek nie jest zadowolony z faktu, że Kasia z nim zamieszkała. Dlatego też odwiedza jej rodziców.

odc. 2691 Po ogromnej kompromitacji Cieślik szuka sposobu na rehabilitację. Ale zanim dotrze na kongres kobiet, z sąsiedniej sali wychodzi członek koła łowieckiego i zaprasza Damiana na jubileusz. Później Cieślik zostaje sfotografowany w myśliwskim kapeluszu i z bronią w ręku. Gdy zdjęcie pojawia się w internecie, notowania senatora znowu gwałtownie spadają. W tym samym czasie Sandra ogląda w sieci filmiki, które wrzuca Natasza. Bardzo wyraźnie na nich widać zażyłość łączącą wokalistkę z Michelem. Norbert też nie ma powodów do zadowolenia.

odc. 2692 Ponieważ Kuba jest zachwycony swoją korepetytorką, postanawia zaprosić ją do kina. Gdy już się zbiera, by przedstawić jej swoją propozycję, do domu niespodziewanie wraca Przemek. Na dodatek z dwoma kolegami. Młodzieńcy wyjmują piwo i zaczynają je pić. Po kilku łykach stają się odważniejsi i zaczynają zaczepiać Laurę. Kuba jest wściekły, czego nie ukrywa popowrocie do domu rodziców... Zrozpaczony Rafał dzwoni do Agnieszki i informuje, że jego matka jest w ciężkim stanie.

odc. 2693 Wcześnie rano Bartek odwiedza Kingę w domu. Kobieta jest tym oburzona, ale w końcu decyduje się wyruszyć z Drzewieckim do agencji. Ich przyjazd zauważa Maciej i dochodzi do wniosku, że para ma ze sobą romans. Później opowiada Romie o związku Kingi z Iwem.

Barwy szczęścia


odc. 1876 Ku zaskoczeniu Krystyny, jej nowy adorator nagle znika. Zostaje po nim tylko... niezapłacony rachunek za leczenie zębów w gabinecie Anety. Złota postanawia wytropić Czesława. Loguje się do portalu randkowego, podając fałszywe dane i proponuje byłemu adoratorowi spotkanie. Gdy mężczyzna zjawia się, natychmiast oświadcza, że zamierza donieść na niego na policję.

odc. 1877 Niezadowolony Janek wzywa pracowników klubu na dywanik. Po udzieleniu reprymendy, prosi ich, by spróbowali pozyskać nowych klientów. Lidka ze spokojem przyjmuje słowa szefa, natomiast Tomek zaczyna knuć przeciwko Kozłowskiemu. Tymczasem do Julity i Józka zgłasza się mężczyzna z prośbą o pomoc w zorganizowaniu zbiórki pieniędzy na operację jego śmiertelnie chorego bratanka.

odc. 1878 W czasie rozmowy Jowita zwierza się Oliwce, że woli starszych facetów. Dodaje, iż ostatnio jeden wpadł jej w oko. Niebawem nastolatka umawia się z Sebastianem, by wręczyć mu pieniądze na naprawę samochodu. Spotkanie kończy się wspólną kolacją.

odc. 1879 Wszystko wskazuje na to, że Zosia i Artur już wkrótce zostaną parą. Walawski proponuje przyjaciółce, by została na noc, a ona z radością się na to zgadza. Rano Ewa widzi ojca przytulającego Karnicką, ubraną tylko w kusą koszulkę. Niebawem w mieszkaniu Walawskiego zjawia się jego była żona, Iga.Pierwsza miłość

odc. 2704 Wyrzuty sumienia nie pozwalają Piotrkowi normalnie funkcjonować. Namawia Hanię, by razem pojechali w Bieszczady i powiedzieli Kamilowi prawdę, o tym, co wydarzyło się na imprezie. Gdy wreszcie odnajdują bazę, w której pracuje Domański, okazuje się, że doszło do wypadku.

odc. 2705 Po przeanalizowaniu treści tajemniczego listu Paulina dochodzi do wniosku, że jego autorem jest bibliotekarz. Postanawia więc się z nim spotkać. Przerażony Norbert musi szybko wdrożyć plan awaryjny... W tym samym czasie Śmiałek i Seweryn wpadają na kolejny fantastyczny pomysł - postanawiają zorganizować w Wadlewie konkurs piękności.

odc. 2706 Przygnębienie Marysi bardzo niepokoi Michała. Tymczasem Ewa namawia przyjaciółkę, by nie mówiła mu o potrąceniu Materskiego. Ale ona decyduje wyznać ukochanemu, co ją spotkało... Paweł i Sabina umawiają się, że pocałunek pozostanie ich tajemnicą.

odc. 2707 W świetlicy trwa casting do konkursu piękności. Emilka, której od początku ten pomysł się nie podobał, zamierza sabotować wybory. Namawia więc swoje przyjaciółki, by pomogły jej w akcji dywersyjnej. Natomiast Krystian stara się dotrzeć do Kaliny i nie dopuścić do jej ślubu z Witkiem.


Na sygnale

odc.194 Potocki sprawuje opiekę nad nieprzytomnym Wiktorem. W rzeczywistości jednak poddaje lekarza serii elektrowstrząsów. W akcie zemsty torturuje Banacha, nie wiedząc, że jego poczynania bacznie obserwują współpracownicy ofiary, Martyna i Piotr, oraz zaprzyjaźniona z nim policjantka Monika. Stanisław wyznaje, że zaatakował Annę.

odc.195 Pogrążona w śpiączce doktor Reiter nadal przebywa na oddziale intensywnej opieki. Jej oprawca przechodzi skomplikowaną operację mózgu. Tymczasem ratownicy z Leśnej Góry otrzymują wezwanie do 5-latki poszkodowanej w wypadku drogowym. Dziewczynka doznała licznych obrażeń wewnętrznych. Wymaga natychmiastowej interwencji chirurgicznej. Sprawcy nieszczęścia udało się zbiec z miejsca zdarzenia.


odc.199 Manuela, koordynatorka Światowych Dni Młodzieży z Ekwadoru, widzi, jak Władek Pęk kłóci się z Kasią, jedną z wolontariuszek. Wkrótce nieprzytomną dziewczynę znajduje sąsiadka. Podejrzenie pada na agresywnego urzędnika.

Pensjonat nad rozlewiskiem

odc.12 Mirka i Maciej wszczynają procedurę adopcyjną Jowity. Róża i Karol pomagają im urządzić pokój dla dziewczynki. Tymczasem nad rozlewisko przybywa Agata, była kochanka Kuby. Kobiecie towarzyszy Mariusz, dawny przełożony Marysi. Małgosia pogrąża się w depresji. Bliscy próbują pocieszyć ją w trudnej sytuacji. Niestety, ich działania są bezskuteczne. Intryga Tomasza doprowadza do zdemaskowania Kunerta. Agenci CBŚ wkraczają do pensjonatu. Aresztują biznesmena pod zarzutem prowadzenia nielegalnych interesów. Ku zaskoczeniu wszystkich jedną z funkcjonariuszek jest Magda. Po zatrzymaniu Adama prawowici właściciele liczą na odzyskanie budynku. Mecenas Wawrzecki studzi emocje Jantarów.


Czarna perła

odc.19-23 Pracownicy firmy hucznie świętują zakup kolejnego statku. Podczas imprezy Kenan prosi Yrmak o rękę. Zazdrosna Hazal domaga się wyjaśnień. Wkrótce wspólnie wypływają na morze. W ślad za kochankami podąża mściwy Vural.

Za marzenia

odc.13 Zosię odwiedza matka, Ewa. Okazuje się, że kobieta padła ofiarą wytrawnego oszusta, który bez skrupułów przejął jej dom. W pracy młoda pani psycholog ponownie staje w obronie Rafała. Walczak, nauczyciel matematyki, chce, by siostra zbuntowanego ucznia straciła prawo do opieki nad nim. Chłopiec - na myśl, że może trafić do domu dziecka - ucieka. Po żmudnych poszukiwaniach Zosia i towarzyszący jej Szymon odnajdują nastolatka w opuszczonej fabryce. Niestety, na miejscu dochodzi do wypadku. Szczepan natomiast pomaga Bartkowi i Agacie przebudować wynajmowany lokal na przytulny bar wegetariański. Metamorfoza zaskakuje samych właścicieli. Sokół urządza Ance niezapomnianą imprezę pożegnalną.

Elif

odc.256-259 Serdar decyduje się sprawdzić, czy Tugcze jest jego córką. W tajemnicy przed Arzu obcina kosmyk włosów dziewczynce. Selim i Zeynep wracają z podróży do Indonezji. Pelin i Feraye są zawiedzione, że nie zdołały poróżnić zakochanych.

Tylko jedno spojrzenie

odc.5 Ewa w końcu odkrywa tożsamość wszystkich osób widniejących na fotografii. Okazuje się bowiem, że jej zaginiony mąż i przyjaciele ze zdjęcia tworzyli kiedyś zespół muzyczny. Niespodziewanie więzienną celę opuszcza podpalacz, Serge Leroux.

Sukcesja


odc.1 Logan Roy, potentat w branży mediowej, wyprawia huczną imprezę urodzinową. W trakcie przyjęcia daje się wyczuć narastające napięcie między członkami rodziny. Wkrótce dochodzi do kłótni, która przeradza się w walkę o majątek należący do nestora klanu.

Olimp

odc.3 Heros, Wyrocznia i Dedal udają się do lasu Troezen w poszukiwaniu pierścienia Magów. W tym samym czasie poplecznicy Kserksesa zwabiają królową Medeę do Aten. Nieświadoma zagrożenia władczyni celebruje święto ku czci Apolla.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje