Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Reklama


M jak miłość

odc. 1372 Dwa tygodnie po sylwestrze, w Grabinie zjawia się kolega Bartka. Mężczyzna przekazuje Uli list od Lisieckiego. Z jego treści wynika, że chłopak zakochał się w Mostowiaczce i błaga ją, by nie wychodziła za mąż. Dziewczyna ukrywa list, by nie wpadł w ręce Janka i postanawia odwiedzić Bartka w więzieniu. Niestety, tuż przed spotkaniem traci odwagę i ucieka. Po powrocie do siedliska sugeruje Andrzejkowi, że powinien zaprosić swoją bratanicę. Lisiecki błyskawicznie domyśla się, iż jego szefowa nadal myśli o Bartku i delikatnie, acz zdecydowanie, stara się przekonać ją, że nie warto. Ula jednak jest nieugięta. A później wyznaje Jankowi, że chciałaby odłożyć ich ślub, bo jeszcze nie jest gotowa na taki krok. Tymczasem Kisielowa promienieje - wróżka przepowiedziała jej, że już niebawem znowu się zakocha. Kobieta coraz częściej zaczyna zerkać na Kolędę. Ten jest nieco przerażony...

odc. 1373 Na podstawie wyników swojego "śledztwa" Wojtek dochodzi do wniosku, że ich nowy sąsiad jest groźnym złoczyńcą. Chłopiec jest przekonany, iż Michał w futerale na skrzypce ukrywa broń... Wieczorem, gdy mężczyzna na chwilę wychodzi, zakrada się do jego domu, by zdobyć niepodważalne dowody. Kilkanaście minut później Michał wraca do domu i przyłapuje chłopca w swoim salonie. Wtedy na jaw wychodzi, że Ostrowski nie jest mordercą tylko autorem kryminałów. Natomiast Iza tuż przed swoim ślubem próbuje uciec. Niestety, Artur nie spuszcza jej z oczu i plan dziewczyny bierze w łeb. Kilka minut przez rozpoczęciem ceremonii Lewińska próbuje szczerze porozmawiać ze Skalskim - wyznaje, iż nie chce wychodzić za mąż ze strachu. Niestety, jej słowa nie robią na Arturze żadnego wrażenia. Dodatkowo mężczyzna szantażuje narzeczoną - jeśli nie wyjdzie za niego za mąż, on przedstawi sądowi sfałszowane orzeczenie lekarskie, z którego wynika, że Iza jest niezrównoważona psychicznie.

Klanodc. 3308 Po imprezie u Bogdana Paweł zaczyna narzekać na samopoczucie. Wiga sugeruje, że powinien umówić się na konsultację u specjalisty. Tymczasem Brajan, po rozmowie z Bolkiem, jedzie do Czesi i robi jej awanturę.

odc. 3309 W czasie wizyty u hematologa Paweł dowiaduje się, że dostanie leki, które pomogą mu zwalczyć infekcję, a potem najprawdopodobniej czeka go kolejna chemioterapia. Lubicz zaczyna się martwić, że nie zdąży wyjść ze szpitala na ślub Oli. W tym samym czasie Surmaczowa odwozi Ilonkę do szpitala.

odc. 3310 Razem z Miłoszem do Warszawy przyjeżdża Jarek. Podczas kolacji u Kazuniów chłopak wreszcie wyznaje Klaudii, że między nimi wszystko skończone, a on niebawem bierze ślub.

odc. 3311 Do Pawła, który jest na zwolnieniu, zagląda Tadeusz. Obaj panowie starają się robić dobrą minę do złej gry, ale Koziełło nie ma wątpliwości, że przyjaciel jest w kiepskiej formie.

Na Wspólnej


odc. 2678 W czasie rozmowy Darek prosi Kasię, by pomogła mu zmienić wystrój mieszkania. Dziewczyna zdaje sobie sprawę, że to tylko pretekst, ale i tak decyduje się odwiedzić Żbika. W pewnym momencie młodzi dają się ponieść namiętności.

odc. 2679 Natalia od rana jest przerażona - przestała czuć ruchy dziecka. Marek odwozi ją do szpitala, a tam lekarz stwierdzają, że konieczne jest wywołanie porodu.

odc. 2680 Na świat przychodzi syn Natalii i Marka. Rodzice wspólnie decydują, że będzie nosił imię Szymon. Natomiast Igor jest dumny ze swojej żony, ponieważ jedna z gazet zamieściła artykuł wychwalający Elżbietę i prowadzoną przez nią fundację.

odc. 2681 Muszko postanawia ostatecznie rozprawić się z Włodkiem i organizuje wielki festyn wyborczy. Ku zaskoczeniu zgromadzonych, Zdzisław się nie pojawia.

Barwy szczęścia

odc. 1862 Z okazji urodzin Sebastiana Luiza i Mirek, z niewielką pomocą Magdy, przygotowują dla niego niespodziankę. Dzieci, mimo obaw przed spotkaniem z matką jubilata, zostają na wieczornym przyjęciu. Niestety, znowu dochodzi do niemiłego incydentu. Tymczasem ku wielkiej radości Aldony, Mariola nie jedzie z Borysem na kolejne targi mięsne.

odc. 1863 Związek Marka i Anety rozkwita. Para spędza z sobą coraz więcej czasu. Choć ta sytuacja bez wątpienia cieszy Krystynę, to niepokoi ją, iż jej syn nie dąży do zalegalizowania tej znajomości. Na szczęście dentystka wpada na pomysł, jak odwrócić uwagę Złotej od siebie i ukochanego. Luiza i Mirek wreszcie zaczynają się dobrze czuć w domu Kowalskich.

odc. 1864 W czasie rozmowy w cztery oczy Kowaluk sugeruje Bożenie, że nadal jest podejrzana o wyjawienie tajemnicy służbowej i może mieć kłopoty. Podobnie jak jej mąż. Ale przecież sprawę można wyciszyć. Wystarczy tylko, że Wiśniewska przyjmie propozycję szefa.

odc. 1865 Darek przedstawia Julicie i Józkowi specjalistę od PR-u, który ma się zająć ich wizerunkiem w mediach. Tomczyk od razu bierze się do pracy i niebawem umawia parę na wywiad z Igą Walawską. Natomiast Oliwka i Kajtek wybierają wreszcie współlokatora.


Pierwsza miłość

odc. 2694 Ojciec Wioli proponuje uciekinierom, że zabierze ich na przejażdżkę. Młodzi nie zdają sobie sprawy, że mężczyzna skontaktował się z Gosią...

odc. 2695 Zaskoczona Kinga dowiaduje się od syna, że zaprosił na obiad dziewczynę, która mu się podoba. Kulczycka sugeruje, by Tomek sam przygotował posiłek.

odc. 2696 Marysia decyduje się donieść policji na Materskiego. Gdy mężczyzna się o tym dowiaduje, wpada w gniew.

odc. 2697 Ktoś uszkadza hamulce w rowerze Marianki, a "Kaśka" zostaje obrzucony woreczkami z wodą. Wkrótce do Barbariana przychodzi dziwna paczka.

Korona królów

odc.79 Kazimierz pragnie zatrzymać na Wawelu dwórki zmarłej żony. Szuka sposobu, by zrealizować ów pomysł. Wkrótce w dowód wdzięczności mianuje Ligęzę doradcą. Poddany czuje się zaszczycony.

odc.80 Podczas wizyty w Sączu Elżbietka zdradza ojcu swe marzenie - chce wstąpić do klasztoru. Tymczasem wszyscy czekają na wydanie wyroku w sprawie Krzyżaków.

odc.81 Wnuczka z niepokojem obserwuje, jak Jadwiga traci siły wskutek noszenia włosienicy i stosowania postu. Król rozpoczyna budowę nowych fortyfikacji kosztem bezpieczeństwa poddanych.

odc.82 Po przyjrzeniu się z bliska życiu w klasztorze Elżbietka rezygnuje z zakonu. Na zamek potajemnie przybywa Henryk. Nieproszony gość knuje okrutną intrygę.

Na dobre i na złe

odc.707 Falkowicz nie wyraża zgody na ryzykowny przeszczep u kobiety ze zdeformowaną twarzą. Tym samym podważa kompetencje młodszego kolegi, doktora Wilczewskiego. Michał zwraca się więc o pomoc do konkurenta swojego mentora, profesora Borowskiego. Bart grozi Marcinowi oficjalną skargą, jeśli ten nie przestanie nazywać go lekomanem. W szpitalu pojawia się Wera, bezdomna narkomanka z problemami neurologicznymi. Dr Molenda rozpoznaje w niej swoją dawną ukochaną. Robi wszystko, by pomóc dziewczynie. Szczepan zaprzyjaźnia się z przebywającym w Leśnej Górze Januszem Polakiem. Pielęgniarki skarżą się natomiast, że pacjent je molestuje. Lipski zostaje zmuszony do zbadania sprawy.

Na sygnale

odc.190 Po żmudnej rehabilitacji Adam wraca do pracy jako dyspozytor. Niebawem zauważa, że Potocki molestuje Annę. Nie bacząc na konsekwencje, staje w obronie lekarki. Tymczasem zespół Góry odpowiada na wezwanie do mieszkania, w którym płacze dziecko. Niestety, właściciel lokalu nie wpuszcza ratowników. Z uwagi na bezpieczeństwo malca trzeba wyważyć drzwi. Z kolei ekipa Wiktora rusza na pomoc robotnikowi, który rzekomo spadł z rusztowania. Na miejscu kierownik zapewnia medyków, że na budowie nie doszło do żadnego niepokojącego zdarzenia. Sugeruje także, że padli ofiarą lokalnego żartownisia. Doktor Banach nie dowierza jednak mężczyźnie. Postanawia wyjaśnić zagadkową sprawę. Wsparcia udziela mu Martyna.

Diagnoza

odc.13 W drodze do szpitala Anna spotyka Krynickiego. Prezes Global Vity pragnie z nią porozmawiać. Ordynator Kaleta martwi się, że przez piętrzącą się biurokrację nie ma już czasu na praktykę lekarską. Swoimi obawami dzieli się z Leśniewską i Dagmarą. W trakcie rozmowy Anna otrzymuje tajemniczy telefon. Poznaje wstrząsające informacje na temat Artmana. Dr Sadzik przygotowuje niespodziankę dla Gerarda. Podczas przyjęcia chce wręczyć przyjacielowi czek na zakup nowej protezy. Jureczko po rozstaniu z żoną nie ma jednak ochoty na spotkania towarzyskie. Namówiony przez Piotra, pojawia się w barze, gdzie spotyka Wandę. Oliwier, dzięki opatentowaniu swego leku, zdobywa prestiżowy tytuł. Marta rozważa decyzję o rozwodzie.

Przyjaciółki


odc.134 Inga poznaje nową szefową. Cieszy się, że już nie musi spotykać Żółkowskiego. Tymczasem były przełożony decyduje się wyznać jej miłość. Julka w pracy wdaje się w sprzeczkę z agresywną Kają. W efekcie młoda Strzelecka traci posadę kelnerki.

Druga szansa

odc.10 Rozpoczyna się proces gwałciciela Moniki. Borecka, mimo obaw, opowiada w sądzie o traumatycznych przeżyciach. Po złożeniu zeznań w końcu odczuwa ulgę. Niestety, nie ma świadków, którzy mogliby potwierdzić jej wersję zdarzeń.

Czarna perła

odc.5-9 Wskutek strzelaniny Kenan odnosi rany. Przy łóżku mężczyzny czuwają Aziz oraz jego córka Edże. Zrozpaczona Hazal, nie widząc ratunku dla ukochanego, podejmuje próbę samobójczą. W ostatniej chwili ratują ją najbliżsi - ojciec i siostra.

Za marzenia

odc.10 Anka i Bartek ukrywają przed Zosią fakt, że zostali kochankami. Sokół razem z Natalią znajduje pracę na świątecznym jarmarku. Tam poznaje Cygankę, która przepowiada mu przyszłość. Zosia stara się pomóc bezdomnemu Szczepanowi.

Elif

odc.241-245 Aliye ma dość wizyty Serdara. Prosi Kenana, by wyrzucił z rezydencji natrętnego gościa. Selim powoli odzyskuje siły. Wkrótce opuszcza szpital. Ipek podsłuchuje rozmowę Meliha i Sadika. Dowiaduje się, że jej rodzina była stale obserwowana.

Tylko jedno spojrzenie

odc.2 Eva nie ustaje w wysiłkach, by odnaleźć wskazówki, które naprowadzą ją na trop ukochanego męża. Wkrótce odkrywa mroczną przeszłość partnera. Uświadamia sobie, że przez lata żyła w kłamstwie. Kontynuuje jednak poszukiwania.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje