Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Reklama


Klan

odc. 3303 Rano Czesia odbiera telefon od Oli. Lubiczówna zapowiada, że wpadnie w odwiedziny - chce kuzynom wręczyć zaproszenie na ślub. Ponieważ Kurzawscy nie rozmawiają ze sobą, Czesia prosi córkę, by poinformowała ojca o popołudniowej wizycie... Dochodzi do kolejnej awantury. Natomiast Jacek postanawia posprzątać w szafach i wreszcie rozstać się z rzeczami nieżyjącej żony. Paulina pomaga mu w porządkach - Borecki proponuje jej, by wzięła sobie buty, które Agata od kogoś dostała i których nigdy nie nosiła. Dziewczyna z pewnym ociąganiem przyjmuje prezent. Tymczasem na Sadybie Borys zamiast powtarzać do matury, uczy się swojej roli do filmu. Gdy Kamila wraca do domu z uczelni, Ostrowski w panice ukrywa scenariusz. Jest przekonany, że ukochana niczego nie zauważyła. A na pytanie, co robi, z niewinną miną oświadcza, iż bardzo pilnie powtarza materiał przed egzaminem dojrzałości. Chojnicka prosi go, by zrobił jej kawę, a gdy tylko chłopak wychodzi z pokoju, porywa skrypt i ukrywa w trudno dostępnym miejscu. Borys rozpoczyna poszukiwania!

Na Wspólnej


odc. 2670 Mieszkanie w domu, który jeszcze niedawno dzieliła z mężem, jest dla Danki coraz trudniejsze. Postanawia więc je sprzedać. Marek się temu zdecydowanie sprzeciwia. Między Zimińskimi dochodzi do awantury.

odc. 2671 U naczelnego "Kraju" zjawia się prawnik Cząbra i żąda 12 milionów odszkodowania za zniesławienie. Tymczasem Tomek dowiaduje się, że Beata, jego jedyny świadek, zaginęła...

odc. 2672 Kasia umawia się na randkę z Darkiem. Jednak kilka godzin później Żbik odwołuje spotkanie. Wściekła Bergówna przyjmuje zaproszenie Dominika.

odc. 2673 Po powrocie do Warszawy Michał prosi Kingę, by pozwoliła mu spotkać się z synem. Brzozowska się zgadza, ale jednocześnie oświadcza mężowi, że nie widzi szans, by wrócili do siebie.

Barwy szczęścia

odc. 1855 Tuż po zakończeniu ślubu Bożena zostaje zatrzymana przez swoich kolegów z ABW i natychmiast trafia na przesłuchanie. Kowaluk zarzuca jej, że złamała tajemnicę służbową, zdradzając ukochanemu poufne informacje. Tymczasem Natalia, mimo iż na pozór wydaje się, że jej związek z Maciejem kwitnie, szuka sposobu, by zakończyć tę toksyczną relację. W związku z tym wykrada z komórki Wilka numer do jego byłej żony i umawia się z nią na spotkanie. Kamila opowiada jej o pełnym przemocy psychicznej życiu z Maciejem i radzi Zwoleńskiej, by od niego jak najszybciej uciekła. Natomiast Darek i Władek, poproszeni przez Krzysztofa, który twierdzi, iż jest na zabój zakochany w Beacie, zapraszają dziewczynę na spotkanie w restauracji. Wkrótce zjawia się tam Radecki.

Pierwsza miłość

odc. 2684 Na anons, który Paulina zamieściła na portalu randkowym, przychodzi bardzo wiele odpowiedzi. Gdy Norbert się o tym dowiaduje, wpada w złość.

odc. 2685 Po raz kolejny "Kaśka" odwiedza w więzieniu mamę Kuby. Uświadamia sobie, że gdy kobieta wyjdzie, odbierze mu syna.

odc. 2686 Moment ogłoszenia zwycięzcy konkursu jest bardzo przykry dla Radka. Natomiast Karol zostaje dotkliwie pobity.

odc. 2687 Zespół "Więcej wiary" traci perkusistę - Kulasowa zabroniła mężowi udziału w próbach. Kto go zastąpi?

Korona królów

odc.71 Jasiek ratuje z opresji przybyłą z Książa Ofkę. Piękna nieznajoma wpada w oko młodzieńcowi. Tymczasem arcybiskup zarzuca duchownemu Grotowi nielojalność i dbanie o własne interesy.

odc.72 Na Wawelu trwa wielkie poruszenie na wieść, że papież przyzwolił na proces przeciwko niemieckiemu zakonowi. Anna próbuje zbliżyć się do męża. Ponownie zostaje odtrącona.

odc.73 W Warszawie rozpoczyna się rozprawa sądowa Krzyżaków. Oskarżeni podważają zasadność sprawy. W dodatku nie przysyłają swojego reprezentanta, by opóźnić postępowanie. Spytek marzy o spotkaniu z Ofką.

odc.74 Grot składa zeznania. Hart ducha podwładnego docenia Janisław. Henryk napada na Jaśka i Ligęzę. Dochodzi do starcia. Nie obywa się bez ofiar.


Diagnoza

odc.11 Anna i Jan otrzymują tajemniczy MMS. Ktoś ewidentnie chce, by Leśniewska nie drążyła więcej sprawy Global Vity. Kobieta w obawie o własne życie rezygnuje z rozmowy z prokuratorem. Nagle pogarsza się stan zdrowia Ewy Przybylskiej. Specjaliści podają pacjentce antybiotyk zwalczający zapalenie płuc. Niestety, chora nie reaguje na leki. Wanda i Gerard rozmawiają o swoim problemie. Jureczko zarzuca żonie, że bez porozumienia z nim rozważa zapłodnienie in vitro. Wybucha awantura. Rafał nie wie, czy powiedzieć ojcu o raku trzustki. Niespodziewanie Henryk słabnie. Lekarze przypuszczają, że doszło do krwawienia. Pacjent bezzwłocznie trafia na stół operacyjny. Ryzykowny zabieg przeprowadzają Michał i Dagmara.

odc.248 Asystentka Karina Chylak znajduje w kancelarii adwokackiej nieprzytomną żonę swojego szefa, Jabłońską. Z ustaleń śledczych wynika, że kobietę uderzono w głowę laską. Niestety, na narzędziu nie ma odcisków palców. Sąsiedzi zeznają, że tuż przed incydentem poszkodowana i jej mąż się pokłócili. W świetle tych wydarzeń Możejko poleca aresztować mecenasa. Wkrótce pojawia się nowy trop w sprawie. Otóż przebywająca na plebanii Eliza Maik, wnuczka przyjaciółki babci Lucyny, chciała oddać Jabłońskim do adopcji rocznego synka. Policjanci sądzą, że w zamian zażądała od majętnej pary sporej sumy pieniędzy. Gdy małżonkowie omówili, postanowiła się zemścić. Proboszcz nie wierzy w tę wersję wydarzeń. Postanawia wyjaśnić zagadkę.

Przyjaciółki

odc.132 Zuza prosi Jaśka o spotkanie. Nie zważając na odmowę, zjawia się u niego w pracy. Między byłymi kochankami wybucha kłótnia, która przeradza się w namiętność. Markiewicz postanawia walczyć o wybranka. Patrycja nie chce informować Wiktora o swojej ciąży. Obawia się, że Jeleński będzie nalegał na aborcję, poznawszy prawdę o jej stanie zdrowia. Strzeleccy dowiadują się, że prokurator, z którym po cichu załatwili sprawę Julki, został zatrzymany za korupcję. Zdesperowany Paweł prosi o pomoc Wiktora. W kancelarii niespodziewanie spotyka Wikę. Inga postanawia zeznawać w sądzie na korzyść Żółkowskiego. Mężczyzna w dowód wdzięczności wręcza jej kwiaty, a także zaprasza na koleżeńską kolację.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje