Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1368 W czasie szczerej rozmowy Ula wyznaje Annie, że czuje się mocno zagubiona. Zdaje sobie sprawę z tego, iż Jankowi zależy na stabilizacji - rodzinie i dzieciach, ale ona nie jest jeszcze na to gotowa. Tymczasem Morawski w czasie pobytu w Warszawie wstępuje do jubilera... Niedługo później Ula w drodze do Gródka łapie gumę. Gdy bezradnie stoi na poboczu i zastanawia się, do kogo najpierw powinna zadzwonić, nagle podchodzi do niej uśmiechnięty mężczyzna i proponuje pomoc. Mostowiaczka nie zdaje sobie sprawy, że usłużny młodzieniec jest bratem Andrzejka i właśnie wyszedł na przepustkę z więzienia. Bartek błyskawicznie zmienia koło, a w zamian prosi o podwiezienie do Gródka. Na zakończenie wspólnej podróży chłopak namiętnie całuję Ulę. Zaskoczona dziewczyna protestuje, ale... bez przekonania. Kilka godzin później okazuje się, że Bartek przyjechał do siedliska, by spędzić święta z bratem i Marzenką. Lisiecki szybko zauważa, że Ula wpadła juniorowi w oko. Kilka godzin później Janek zbiera się na odwagę, pada na kolana i prosi Mostowiakównę o rękę. Ona wprawdzie mówi "tak", ale nie wygląda na bardzo szczęśliwą.

odc. 1369 Do Agnieszki dzwoni Jacek i informuje, że jego ludzie zaobserwowali dość niezwykłe zachowanie męża ich zaginionej koleżanki. Przede wszystkim Zalewski nie wygląda na zbyt załamanego, a poza tym bardzo często odwiedza swoich teściów. Olszewska sugeruje policjantowi, że może powinni pojechać do rodziców zaginionej. Na miejscu okazuje się, że nikt nie uprowadził Zalewskiej. Gdy ktoś zaczął jej grozić, postanowiła ukryć się w domu rodzinnym. Uznała, że tylko w ten sposób może wycofać się z niebezpiecznego śledztwa. Tymczasem Jacek, obserwując Agnieszkę, zaczyna się o nią poważnie martwić - skupia się tylko na pracy i nie ma nawet czasu na odpoczynek. Na dodatek kilka dni później zauważa podejrzanych mężczyzn przed blokiem ukochanej. Olszewska w końcu zdradza mu, iż prowadzi tak poważne śledztwo, że dostała ochronę. W tym samym czasie Piotrek informuje Kingę, że udało mu się załatwić w banku, by dług Pawła został rozłożony na raty. Wkrótce jednak okazuje się, że to nie jedyne finansowe zmartwienie rozwiedzionego Zduńskiego. Szpital, do którego trafił po wypadku, wystawił mu rachunek - w najbliższym czasie musi zapłacić 40 tysięcy, bo nie odprowadzał składek zdrowotnych. Gdy do Pawła wreszcie dociera, jak wielkie są jego długi, jest w szoku. Jednak nie chce przyjąć pomocy, którą proponuje mu brat. Postanawia wyjechać do pracy.

Klan

odc. 3299 Wściekła Monika nie przebiera w słowach. Twierdzi, że Feliks nadaje się tylko do pracy na zmywaku. Jest zdruzgotana tym, że mąż zaprosił na bankiet... przestępcę. W Rosso zjawia się dziennikarka.

odc. 3300 Zrozpaczona Ilonka nie może uwierzyć, że Witold nie chce się z nią ożenić. Jednocześnie martwi się o to, gdzie podział się jej ukochany. Anna ma pretensje do męża, że wyrzucił kuzyna z domu.

odc. 3301 Ponieważ Jacek musiał zostać w pracy, Paulina nie może wyjść z dziećmi do ortopedy. Na szczęście zjawia się Gabriela i obie jadą do przychodni. Gdy Borecki wraca do domu, najpierw się tłumaczy, później ma pretensje do opiekunki.

odc. 3302 W czasie rozmowy z Grażynką Bolek żali się, że nie tak wyobrażał sobie pracę w branży turystycznej. Liczył, że to będzie przyjemność, a teraz musi zwolnić Darka.

Na Wspólnej


odc. 2666 W prasie ukazuje się paszkwil dotyczący Włodka. Mężczyzna jest załamany, ale gdy na Wspólnej dochodzi do awarii rur, na- tychmiast przystępuje do akcji i pomaga sąsiadom ocalić majątek. Muszko jest wściekły...

odc. 2667 Przerażona Sylwia czeka przed szpitalem - chce się dowiedzieć, w jakim stanie jest Ula. Wściekły Kamil mówi, że jej nie daruje tego, co zrobiła. Ostrzega ją także, że będzie oskarżona o próbę zabójstwa i ucieczkę z miejsca wypadku. Ligocka prosto ze szpitala jedzie na komisariat.

odc. 2668 W czasie obiadu w restauracji Mariola nachalnie namawia Michała, by odwiedził ją w domu. Brzozowski nie jest przekonany do tej propozycji.

odc. 2669 Zachowanie syna coraz bardziej niepokoi Roberta. Gdy odprowadza Stasia do Olgi, informuje byłą żonę o swoich podejrzeniach. Ich rozmowę podsłuchuje nowy partner kobiety. Andrzej postanawia kupić chłopcu jakiś prezent.

Barwy szczęścia

odc. 1850 Zachwycona kondycją Zuzi Lidka proponuje jej udział w zajęciach lekkoatletycznych. W klubie dziewczyna spotyka Witka i Aleksa, którzy właśnie przyszli, by zrezygnować z treningów. Po krótkiej rozmowie z nową koleżanką, szybko zmieniają zdanie. Natomiast Bożena obserwuje Barańskiego.

odc. 1851 Po złożeniu raportu z kolacji z niebezpiecznym lobbystą Bożena dostaje kolejny rozkaz od Kowaluka - ma się zbliżyć do Barańskiego, który jest podejrzewany o nielegalny handel bronią. Kilka godzin później Bruno oświadcza narzeczonej, że zdecydował się na podjęcie współpracy z lobbystą. Wiśniewska staje przed poważnym dylematem. Nie wie, czy powinna zachować tajemnicę służbową, czy też ostrzec narzeczonego. Natomiast na osiedlu "Pod sosnami" znów pojawia się Wolan. Obecność bezdomnego przeszkadza Jaworskiemu.

odc. 1852 Po "odzyskaniu" mieszkania Darek i Władek organizują parapetówkę. Zapraszają na nią między innymi Zbyszka, który przyprowadza Beatę. Koleżanka oświadcza Cieślakowi, że już mu wybaczyła. Szczęśliwy Władek przedstawia Saganowską koledze Janickiego, Krzysztofowi.

odc. 1853 Przyjaźń Aleksa i Witka zostaje wystawiona na poważną próbę - obydwu bardzo podoba się Zuzia. Chłopcy zaczynają na każdym kroku rywalizować, w końcu dochodzi nawet do bójki. W tym samym czasie Stefan szalenie niepokoi się znajomością Cariny z Ernestem. Cały czas nie może pozbyć się myśli, że Chowański nie jest odpowiednim mężczyzną dla jego "nowej" córeczki...

Pierwsza miłość

odc. 2679 Po długim wahaniu Artur przyjmuje propozycję "Rudego". Obiecuje piłkarzowi, że poderwie jego dziewczynę. By ją poznać, idzie na zajęcia jogi...

odc. 2680 Zakochany "Kaśka" szykuje się na wyjazd z Gosią. Kuba jest tym zdruzgotany i robi wszystko, by zatrzymać ojca w domu.

odc. 2681 Zdenerwowana Marysia czeka na wyniki badań na obecność wirusa HIV.

odc. 2682 Przygnębiony Paweł nie wierzy, że kiedykolwiek odzyska sprawność.

Korona królów

odc.67 Elżbieta domaga się, żeby jej syn, Ludwik, zasiadł na tronie. Dochodzi do kłótni. Egle staje przed sądem. Torturowana, stara się przejść okrutną próbę.

odc.68 Rok 1338. Kazimierz znów wyrusza do Wyszehradu. Pod nieobecność ojca Elżbietka zyskuje pierwszego adoratora. Bożena i Małgorzata wybierają przyszłych mężów, którzy zapewnią im godziwe życie.

odc.69 Na Węgrzech władca negocjuje z Karolem Robertem oraz księciem Trojdenowiczem warunki umowy. Przebywający w Warszawie Ligęza wpada w tarapaty. Smutki topi w alkoholu.

odc.70 Relacje polsko-czeskie stają się napięte, gdy na obradach w Wyszehradzie pojawia się Ludwik w zastępstwie za ojca, Karola Roberta. Egle martwi się o córkę.

Za marzenia

odc.8 W klubie dochodzi do incydentu. Kelnerka Natalia niszczy drogi sprzęt. Bartek, chcąc pomóc koleżance, bierze winę na siebie. Szymon prosi Ankę, by zastąpiła jego charakteryzatorkę podczas premiery w teatrze. Zosia poznaje krnąbrnego nastolatka.

Diagnoza

odc.10 Artman, by zapobiec wyciekowi informacji, wypytuje o wykradzione materiały dotyczące nielegalnej działalności Global Vity. Leśniewska w obawie o własne życie decyduje się na ucieczkę z rybnickiej kliniki. Wystraszoną koleżankę znajduje Michał. Dagmara otrzymuje wypis ze szpitala. Pogrążona w smutku stażystka wyznaje Kacprowi, że bardzo cierpi po stracie dziecka. Rafał przywozi ojca na oddział ratunkowy. Krupniokowi dokucza bardzo silny ból. Podczas operacji ordynator Kaleta odkrywa liczne niepokojące zmiany w jamie brzusznej pacjenta. Wolski pokazuje Annie zawartość pendrive’a. Kobieta decyduje się przekazać dokumentację prokuraturze. Jan próbuje wybadać, ile Leśniewska wie o nielegalnych działaniach firmy farmaceutycznej.

Pensjonat nad rozlewiskiem

odc.8 Adam Kunert przejmuje majątek Jantarów. Zrozpaczona Małgosia postanawia wrócić do Warszawy. Kuba decyduje się wyjawić bliskim, skąd wziął pieniądze na spłatę kredytu. Mirka jest załamana po wizycie u lekarza, gdyż dowiedziała się, że nie może mieć dzieci.

odc.7 Kuba szuka sposobu, by spłacić kredyt. Prosi o wsparcie Sławka. Gdy ten odmawia, z pomocą przychodzi mu Adam. Ewa Stern ukrywa się przed przyjaciółmi. Nie chce mówić im o swej zawodowej porażce. Do ośrodka przyjeżdża śpiewaczka operowa.

Na dobre i na złe

odc.705 Doktor Sikorka poznaje na ulicy Kingę, która spieszy się na spotkanie z dawno niewidzianą córką, Emilią. Tuż po krótkiej wymianie zdań nieznajoma zostaje potrącona przez rozpędzony samochód. Emilia, widząc całe zdarzenie, rusza na ratunek rannej matce. W efekcie sama doznaje poważnego urazu ręki. Obie kobiety trafiają do Leśnej Góry, gdzie zajmuje się nimi Hania. Tymczasem do szpitala przyjeżdża zmagająca się z nadwagą Tosia. Wyśmiewana dziewczyna spadła z drugiego piętra w trakcie ucieczki z domu. Lekarze diagnozują nastoletnią pacjentkę. Andrzej wypytuje Matyldę, dlaczego przecięła opony w samochodzie dra Wilczewskiego. Kasia, słysząc o konflikcie córki z Michałem, traci panowanie nad kierownicą.

Na sygnale

odc.188 Piotr, targany wyrzutami sumienia, ponownie opuszcza stanowisko pracy, by wspierać Adama podczas rehabilitacji. Nowy przyjeżdża do bazy w towarzystwie pięknej nieznajomej, czym wzbudza sensację kolegów. Wkrótce wraz z doktorem Banachem zjawia się na stypie. Matka zmarłego twierdzi, że jej syn nagle poruszył się w trumnie. Po chwili to samo zauważa Nowak. Ekipa doktora Góry odpowiada na wezwanie do otyłego pacjenta, który skarży się na problemy z sercem i nawracające duszności. Artur, podejrzewając zawał, podłącza mężczyznę do aparatury kardiologicznej. Stwierdza także, że nadwaga nie sprzyja dobremu samopoczuciu jego podopiecznego. W karetce namawia chorego do zmiany nawyków żywieniowych i aktywności ruchowej.odc.247 Wskutek zatrucia lekarstwami Emil Łazarz, pensjonariusz Domu Aktora Weterana, nagle zapada w śpiączkę. Niebawem śledczy dowiadują się o konflikcie seniora z innym podopiecznym ośrodka, Jerzym Klezmerem, oraz byłą kochanką.

Szpieg D'83

odc.2 Moritz wyrusza do Bonn, gdzie ma się odbyć konferencja dotycząca bezpieczeństwa narodowego. Wśród zaproszonych gości jest Henrik Mayer, główny analityk NATO. Szpieg zakrada się do pokoju badacza, by wykraść jego raport. Pada ofiarą napaści.


Przyjaciółki

odc.131 Podczas badań lekarskich Patrycja dowiaduje się, że jest w ciąży. Przekazuje wieści Wice, prosząc koleżankę o dyskrecję. Tymczasem Inga otrzymuje naganę w pracy. Zazdrosna przełożona podejrzewa ją o romans z Żółkowskim.

Zawód: Amerykanin

odc.8 Jenningsowie otrzymują kolejne zlecenie. Muszą powstrzymać zabójcę, który kolejno eliminuje amerykańskich naukowców. Na najemnika polują także agenci FBI. Elizabeth dowiaduje się o spotkaniach Philipa z dawną kochanką.

Lucyfer


odc.9 Ginie właściciel budynku, w którym mieszka i pracuje Morningstar. Wkrótce okazuje się, że nowy nabywca, syn zmarłego, zamierza eksmitować wszystkich lokatorów, by zburzyć obiekt. Lucyfer chce temu zapobiec. W zadaniu wspiera go niezawodna Chloe.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje