Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1366 Po wypadku Pawła Jakub dochodzi do wniosku, że Julka chciałaby pewnie wiedzieć, że coś złego spotkało jej byłego szefa. W związku z tym dzwoni do Irlandii i o wszystkim opowiada dziewczynie. A ta wsiada w pierwszy samolot i wraca do Polski. Prosto z lotniska jedzie do szpitala, w którym leży Zduński. Gdy dowiaduje się, że nie odniósł obrażeń zagrażających życiu, oddycha z ulgą. Podczas wizyty u pacjenta, wyznaje mu, że nadal darzy go gorącym uczuciem i... zostawia mu swój dubliński adres. Tymczasem Karski umawia się z Marcinem na trening w klubie. Okazuje się, że zaprosił tam nie tylko Chodakowskiego, ale także Anię i jej koleżankę Gosię, która najwyraźniej wpadła mu w oko. Po wspólnych ćwiczeniach cała czwórka idzie na obiad. Pod koniec posiłku, gdy Kuba i Gosia już wyszli, Marcin zwierza się Ani ze swoich kłopotów z Izą i Mają. W tym samym czasie wściekły Artur zaczyna grozić Lewińskiej.

odc. 1367 Po raz kolejny Karolina próbuje uwieść Andrzeja. I nie pierwszy raz spotyka się z wyraźną i zdecydowaną odmową prawnika. Kilkanaście minut po tym zdarzeniu Budzyński spotyka się w swoim gabinecie z Magdą. Zakochani są w doskonałym nastroju, bo wiele wskazuje na to, że niebawem kancelaria wygra przetarg na prowadzenie spraw dużej i bogatej firmy. Nie zdają sobie sprawy, że Karolina odkryła, iż w tej korporacji pracuje jej znajoma. Zraniona kobieta postara się zrobić wszystko, by Andrzej nie uzyskał lukratywnego kontraktu... Natomiast Paweł wyznaje bratu, że wypadek nieco go otrzeźwił i zamierza rozpocząć nowy rozdział życia. W związku z tym postanawia znaleźć jakąś pracę i mieszkanie. Jednak Piotrek nie jest pewny, że brat rzeczywiście wychodzi na prostą. Tym bardziej iż wkrótce Kinga, przeglądając papiery szwagra, odkryje, że tonie on w długach. A na Wietrznej Wojtuś z niepokojem przygląda się podejrzanemu mężczyźnie, który przyszedł w odwiedziny do Michała.

Klan

odc. 3295 Z Kanady dzwoni Maciek i oficjalnie zaprasza Grażynkę z całą rodziną na swój ślub z Martyną. Tymczasem Darek wraca z Hawajów. Bardzo stęsknił się za żoną i od razu po przyjeździe zapewnia ją, że w czasie pobytu w USA zajmował się tylko ciężką pracą.

odc. 3296 Ponieważ Jacek musi zostać dłużej w pracy, dzwoni do Pauliny i prosi ją, by dłużej posiedziała z Agatką. Dziewczyna się zgadza i uspokaja Boreckiego, że na pewno poradzi sobie z jego córką. Gdy mężczyzna wraca do domu, Paulina i Agatka smacznie śpią.

odc. 3297 Borys uczy się do matury. Postanowił później zdawać na ratownictwo medyczne. Kamila jest z niego dumna i proponuje, by wieczorem zrobił sobie wolne - Bożenka zaprosiła ich na kolację.

odc. 3298 Zaniepokojona Gabriela zastanawia się, czy Jacek zwiąże się z Pauliną. Boi się, że nowa partnerka Boreckiego może utrudniać jej kontakt z wnuczką. Monika stara się uspokoić przyjaciółkę.

Na Wspólnej


odc. 2662 W Urzędzie Miasta zjawia się Włodek i zwraca pieniądze otrzymane za posiedzenie, w którym nie uczestniczył. Tymczasem Muszko cieszy się publicznie z wygranej w wyborach.

odc. 2663 W czasie spotkania Beata opowiada Tomkowi całą prawdę o tym, jak Cząber postąpił wobec Anastazji. Nowak jest tym wstrząśnięty. Natomiast Izabela spotyka się z szefem Roberta.

odc. 2664 Przygnębiona Kinga zwierza się Basi, że wprawdzie znalazła Michała, ale ten już zdążył ją zdradzić. Brzozowska nie chce męża znać! Niestety, w pracy też jej się nie układa.

odc. 2665 Zdesperowany Kamil łamie nakaz sądowy i na chwilę pojawia się w domu. W czasie tej wizyty mocno przytula córkę. Przygnębiona Ula wymyka się z domu i jedzie do swojej biologicznej matki.

Barwy szczęścia

odc. 1845 Incydent z Ernestem mocno przygnębił Carinę. Kelnerka żali się Radkowi, że jej życie to pasmo nieszczęść i porażek. A ten, niewiele się namyślając, mocno ją przytula. Całą scenę obserwuje zaniepokojona Lidka. W tym samym czasie Paweł z coraz większą niecierpliwością oczekuje na pieniądze, które mają umożliwić mu nakręcenie wymarzonego filmu.

odc. 1846 Szczęśliwi Mirek i Luiza przyjeżdżają do Kowalskich, u których mają spędzić cały dzień. Z wizytą wpada również matka Sebastiana. Kobieta na każdym kroku czyni dzieciom złośliwe uwagi. W końcu Mirek nie wytrzymuje... Tymczasem Artur prosi Łukasza, by powstrzymał Alicję przed realizacją kolejnych materiałów o Krzepińskim.

odc. 1847 Akcja dzielenia się żywnością, zorganizowana przez Aldonę, przyciąga wielu bezdomnych. Amelia rozpoznaje wśród nich swoich znajomych - Leszka, którego poznała, gdy mieszkała na ulicy i Wolana, młodego narkomana. Tego drugiego zaprasza do domu i proponuje mu pomoc.

odc. 1848 Matka Marka stara się zrobić wszystko, by syn ożenił się z Anetą. By mieć oko na dentystkę, Złota zatrudnia się w jej gabinecie. A mąż Joli, Janek, postanawia zmienić zasady obowiązujące w Centrum Nowego Ciała. Tomek krytykuje jego pomysły.

Pierwsza miłość

odc. 2674 Z powodu braku pieniędzy "Kaśka" musi improwizować w sprawie prezentu na urodziny Małgosi. Kuba i Wiola bardzo szybko odkrywają, co dla ukochanej wymyślił Saniewski.

odc. 2675 Znajomy Kaliny, Witek, prosi ją o pomoc w zakupach. Jadą do centrum handlowego, w którym pracuje Krystian. Domański urządza żenującą scenę zazdrości.

odc. 2676 Za namową Norberta Olek pracuje nad swoim głosem, by stał się chropowaty - pije wódkę i pali papierosy.

odc. 2677 Zachwycony Kaliną Witek zaprasza ją na kolację do eleganckiej restauracji. Na zakończenie uroczego wieczoru chłopak całuje ją namiętnie.

Korona królów

odc.63 Kundzia powoli wraca do zdrowia. Niestety, Gabija wciąż jest nieprzytomna. Tymczasem Kazimierz rozmawia w karczmie z rycerzem Dobkiem. W zamian za wierną służbę obiecuje poddanemu ziemię.

odc.64 Jadwiga postanawia wstąpić do zakonu, o czym informuje Konstancję. Podczas polowania ktoś rani Olgierda. Król przypuszcza, że strzała była przeznaczona dla niego. Chce szybko znaleźć winnego.

odc.65 Na Wawelu trwają gorączkowe poszukiwania zamachowca. Anna czuwa przy bracie. Zainteresowanie rannym zaczyna wykazywać również Elżbieta.

odc.66 Jadwiga przygotowuje się do obłóczyn. W ważnej chwili wsparcia udziela jej tylko Elżbieta. Władczyni niepokoi się o Egle, która została wtrącona do lochu.

Za marzenia

odc.7 Zmartwiona Zosia udaje się na spotkanie ze Szczepanem, by zapomnieć o problemach. Na miejscu zastaje Szymona. Aktor informuje, że dostał główną rolę w filmie. Anka dowiaduje się, że Inga zaproponowała Bartkowi, by został ojcem jej dziecka.

Diagnoza

odc.9 Anna spieszy na policję, by przekazać śledczym dokumentację obciążającą Global Vitę. W drodze do domu ulega wypadkowi. W ostatniej chwili Gustaw ratuje ją przed wpadnięciem pod pędzący samochód. Bierze na siebie impet uderzenia. Ranni trafiają do szpitala. Wolski na wieść o zdarzeniu opuszcza katowicką klinikę, czym naraża się przełożonemu. Gdy dociera na rybnicki SOR, Anna wręcza mu pendrive. Na bloku operacyjnym chirurdzy prowadzą walkę o życie Leśniewskiej i Gustawa. Robią wszystko, co w ich mocy, by uratować poszkodowanych kolegów. Dochodzi jednak do poważnych komplikacji. Tymczasem pogarsza się stan zdrowia Dagmary. Przy łóżku chorej stażystki czuwa syn ordynator Kalety, Kacper. Oliwier stawia Artmanowi ultimatum.

Pensjonat nad rozlewiskiem


odc.7 Kuba szuka sposobu, by spłacić kredyt. Prosi o wsparcie Sławka. Gdy ten odmawia, z pomocą przychodzi mu Adam. Ewa Stern ukrywa się przed przyjaciółmi. Nie chce mówić im o swej zawodowej porażce. Do ośrodka przyjeżdża śpiewaczka operowa.

Na dobre i na złe

odc.704 Maciek przytula ukochaną Blankę, a następnie traci przytomność. Adam i Wiktoria walczą o życie byłego kleryka. Niestety, czas nie jest ich sprzymierzeńcem. Matylda - po tym, jak zobaczyła matkę w objęciach Wilczewskiego - zaczyna się buntować. By rozładować napięcie, dziewczynka wdaje się w bójkę. Niczego nieświadomy Andrzej podpytuje Kasię o dziwne zachowanie córki. Do Leśnej Góry przyjeżdża dziennikarz, który pisze artykuł poświęcony mistrzowskiej szkole Falkowicza. Wkrótce karetka pogotowia przywozi rannego Julka, który uległ poważnemu wypadkowi w trakcie jazdy na quadzie. Profesor w asyście swoich uczniów przeprowadza skomplikowaną operację. Niestety, stan pacjenta się pogarsza.

Na sygnale

odc.187 Zespół doktora Góry trafia na popularnego aktora, który uparcie twierdzi, że jest śledzony przez tajemniczego psychofana. W akcie desperacji potrąca samochodem natrętnego wielbiciela. Rzekomy prześladowca deklaruje, że jest ojcem gwiazdora. Piotr, widząc dziwne zachowanie mężczyzn, przypuszcza, że obaj mogą cierpieć na jedną chorobę genetyczną. Diagnoza okazuje się trafna. Z kolei ekipa Banacha spieszy na pomoc otyłej nastolatce, która spadła ze schodów. Podczas badania lekarz odkrywa, że dziewczyna do niedawna była w ciąży, a tuż przed wypadkiem w ukryciu urodziła dziecko. Nie wiadomo jednak, co stało się z noworodkiem. Ratownicy, mimo oporu młodej matki, próbują dociec prawdy.odc.246 Myśliwi organizują obławę na grasującego w lesie kłusownika. Przestępca wkrótce ulega wypadkowi. Wychodzi na jaw, że ktoś podpiłował nogi ambony, w której się ukrywał. Policjanci sądzą jednak, że celem ataku był prezes koła łowieckiego.


Przyjaciółki

odc.130 Jasiek odchodzi od Zuzy. Obarcza ją winą za rozpad ich związku. Stefa obiecuje córce pomoc przy opiece nad Grzesiem. Tymczasem Anka nie potrafi wybaczyć Halinie trwania w kłamstwie. Postanawia odnaleźć swoją biologiczną matkę.

Zawód: Amerykanin

odc.7 W świetle ostatnich wydarzeń małżeństwo Jenningsów przechodzi kolejny poważny kryzys. Misja, której celem było zdyskredytowanie prodemokratycznego polskiego przywódcy, doprowadza do spotkania Philipa z dawną kochanką.

Lucyfer


odc.8 Morningstar i Chloe wszczynają śledztwo w sprawie zasztyletowanej joginki. Okazuje się, że denatka należała do lokalnej grupy, która wyznawała dziwny kult. Tymczasem Lucyfer odkrywa, że ktoś wykradł ostrze Azraela. Prosi o pomoc Ellę.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje