Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1364 W czasie szczerej rozmowy Anna wyznaje Uli, że bardzo poważnie myśli o powrocie do Francji. A wszystko dlatego, że Adam jest zafascynowany inną kobietą. Kilkanaście minut później w Grabinie zjawia się Barbara w towarzystwie... Teresy. Gruszyńska jest zaskoczona odwiedzinami Jakubczyk, ale szybko odnajduje się w tej dość niezręcznej sytuacji. Nawet informuje rywalkę, że z Wernerem nie tworzą już pary. Tymczasem prawnik również przyjeżdża do siedliska, by podrzucić Uli pisma w sprawie inwestycji przygotowywanych przez Starskiego. Po krótkiej rozmowie z obiema kobietami, w czasie której Adam udaje obojętność, mecenas wyjeżdża do Warszawy. Jednak w środku nocy Werner wraca - jego kolejne spotkanie z Anną kończy się w łóżku. Natomiast Sabańska prosi Ulę, by wstawiła się za nią u Janka. Mostowiaczka postanawia pomóc i organizuje jej spotkanie z synem. Morawski nie jest z tego zadowolony...

odc. 1365 Zaniepokojony sytuacją Izy, Marcin obserwuje swoją byłą dziewczynę i Artura. W pewnym momencie zauważa, że jego rywal kontaktuje się ze Stańczakiem, mężczyzną pracującym w laboratorium przeprowadzającym badania genetyczne. Niestety, Skalski dostrzega Chodakowskiego i każe mu odjechać. Kilka godzin później Marcin prosi Pawła, by w jego zastępstwie pojechał na Wietrzną i zainstalował piec w mieszkaniu Joanny. Ponieważ Zduński sprzedał swój samochód, przyjaciel pożycza mu służbowe auto. Po montażu zakończonym sukcesem, Paweł wraca do firmy Chodakowskiego. Nagle, kilkanaście metrów od celu, musi gwałtownie zjechać z drogi - na jezdnię niespodziewanie wszedł starszy człowiek. Samochód Zduńskiego uderza w stojący na poboczu kontener i staje w płomieniach. W czasie wypadku Paweł traci przytomność... Na szczęście nadbiega Marcin, który nie bacząc na własne bezpieczeństwo, wyciąga przyjaciela z płonącego auta. Chwilę później przyjeżdża karetka.

Klan

odc. 3291 Zmartwiona Wiga wyznaje Pawłowi, iż niepokoi się o Wandę, która nie daje znaku życia. Lubicz broni Zbyszka, ale jego żona nie ma wątpliwości - to oszust bez skrupułów, który skrzywdził jej przyjaciółkę. Tymczasem Witold mówi stryjowi, że nie chce pracować w Elmedzie.

odc. 3292 W czasie wspólnie spędzonego popołudnia Leopold sugeruje Bolkowi, by nie przyjmował stanowiska proponowanego mu przez Rutkę. Kazuń spokojnie słucha argumentów przyjaciela i ku ogromnemu zaskoczeniu Kwapisza stwierdza, iż podejmie to wyzwanie.

odc. 3293 Przy śniadaniu Małgosia zauważa, że Jasiek jest w fatalnym humorze. Próbuje dociec, co martwi brata i w końcu dowiaduje się, że chodzi o Ramonę.

odc. 3294 Z samego rana Czesia odwiedza Grażynkę - opowiada jej o zalotach Brajana i o tym, że Anulka słyszała jej rozmowę z kochankiem. Kwapiszowa radzi kuzynce, by przestała się kontaktować z Cebulą i powalczyła o swoją rodzinę.

Na Wspólnej


odc. 2658 W czasie spotkania Weronika próbuje przekonać Zuzę, że Ula powinna zeznawać. Prawniczka twierdzi, iż jest to jedyny sposób na oczyszczenie Kamila z zarzutów o molestowanie córki.

odc. 2659 Zaskoczony Marek odbiera od Żbika pozew rozwodowy, przygotowany na polecenie Danki. Zimiński jedzie do rodzinnego mieszkania, by porozmawiać z żoną i przekonać ją do zmiany decyzji.

odc. 2660 Nadchodzi dzień debaty przedwyborczej, w której mają uczestniczyć Włodek i Zdzisław. Zięba jest dobrej myśli, ale wkrótce okazuje się, że nie docenił swojego przeciwnika...

odc. 2661 Przygnębioną Anastazję odwiedza Joachim. Dziewczyna zwierza mu się, że Cząber, biznesmen o którym pisze Tomek, w przeszłości bardzo ją skrzywdził. Chłopak jest wściekły.

Barwy szczęścia

odc. 1840 Do Natalii zagląda Magda. Zmartwiona Kowalska chce zapytać siostrę, dlaczego zdecydowała się dać Maciejowi szansę. Ale Wilk ani na chwilę nie zostawia sióstr samych. W tym samym czasie Tolek umawia się na kolejny wywiad dotyczący "Orłów z Sosnowej". Przy okazji dowiaduje się, że "Wściekłe Byki" rzuciły wyzwanie jego drużynie.

odc. 1841 Odbywa się kolejne starcie "Orlów z Sosnowej" z młodymi zawodnikami. Początkowo członkowie ekipy "Wściekłych Byków" są przekonani, że po raz kolejny bez problemu pokonają emerytów. Natomiast Kowalscy odwiedzają Luizę i Mirka w domu dziecka. Sebastian obiecuje dzieciom, że wkrótce zostaną rodziną...

odc. 1842 By pomóc Józkowi wrócić do normalnego życia, Darek załatwia mu intratny kontrakt. Sałatka i Julita mają wystąpić w kampanii reklamowej nowo powstającego osiedla, a w zamian otrzymać na nim mieszkanie. Jednak młodzi są tak pogrążeni w smutku, iż nie potrafią zdobyć się na udawanie szczęścia.

odc. 1843 Do Tomalów przyjeżdża Marianna. Kobieta błyskawicznie orientuje się, że między małżonkami nie najlepiej się dzieje. W końcu, widząc smutek syna, postanawia porozmawiać z Sabiną. W kubie zastaje ją w dwuznacznej sytuacji z Tomkiem...

Pierwsza miłość

odc. 2669 W Barbarianie trwają przygotowania do wizyty potencjalnego kupca. Pracownikom rzedną miny, gdy okazuje się, że jest nim Stefan Smorąg.

odc. 2670 Norbert zastanawia się, co może zrobić, by przebłagać Paulinę. W końcu wpada na oryginalny pomysł - postanawia napisać dla ukochanej wiersz .

odc. 2671 W czasie próby "Więcej wiary" Olek próbuje wejść w rolę wokalisty. W ustawieniu głosu pomaga mu Ula.

odc. 2672 Paweł przechodzi kolejny kryzys, a Melka nie ma już siły, by go pocieszać. Nowogrodzki odzyskuje chęć życia, gdy odbiera telefon od Sabiny.

Korona królów

odc.59 Nad łożem umierającego Niemierzy Kazimierz spotyka Cudkę. Dziewczyna wyznaje władcy, że go kocha. Tymczasem biskup Grot dowiaduje się od Bogorii, że papież liczy na jego pojednanie się z królem.

odc.60 Jasiek poucza Kazimierza, by dochował wierności żonie. Mimo spięć król przyznaje rację przyjacielowi. Katarzyna informuje Jadwigę o bezpłodności synowej. Niemierza odzyskuje przytomność.

odc.61 Eliasz odwiedza Gabiję. Podejrzewa u niej febrę. O możliwości wybuchu epidemii mówi Annie. Kazimierz dostaje informację o plądrujących Mazowsze Litwinach.

odc.62 Król zabrania Annie spotkań z Kundzią, która także może być chora na febrę. Ona jednak łamie zakaz. Z kolei Grot podejmuje decyzję o zawarciu rozejmu z władcą.

Diagnoza

odc.8 Gustaw zjawia się w szpitalu, by ostrzec Annę przed niebezpieczeństwem. Leśniewska jednak nie chce tego słuchać. Zrezygnowany Mayer w akcie desperacji prosi o pomoc Artmana. Tymczasem okazuje się, że Oliwier skrupulatnie prześwietla przeszłość nowej koleżanki. Wkrótce w internecie natrafia na garść interesujących informacji, które zachowuje, by móc wykorzystać w odpowiednim momencie. Nadchodzi ostatni dzień pracy Michała w rybnickim szpitalu. Podczas rozmowy z ordynator Kaletą Wolski odkrywa, że został odsunięty od rutynowej operacji. Ma zastąpić go Dagmara. W trakcie zabiegu niedoświadczona lekarka nie potrafi się skupić na pracy i w efekcie popełnia poważny błąd. Sytuację musi ratować asystująca jej Leśniewska.

Na dobre i na złe

odc.703 Blanka cierpi po rozstaniu z Maćkiem. By zapomnieć o ukochanym, sięga po narkotyki. Niestety, podczas szalonej imprezy policja znajduje przy niej marihuanę. Zbuntowana nastolatka trafia do aresztu, lecz dzięki interwencji Eryka, nowego kochanka jej matki, szybko odzyskuje wolność. Trwają poszukiwania zaginionego Maćka. Były chłopak Blanki ratuje życie niedoszłemu samobójcy, który usiłował rzucić się z mostu. Tymczasem profesor Falkowicz diagnozuje Alinę Kowalczyk, dyrektorkę domu dziecka, w którym przed laty się wychował. Do grona specjalistów z jego mistrzowskiej szkoły dołącza doktor Hanna Sikorka. Andrzej, choć nie jest tym zachwycony, wita w zespole nową koleżankę. Matylda zauważa swoją matkę w objęciach Wilczewskiego.

Na sygnale

odc.186 Ratownicy z Leśnej Góry w asyście doktora Banacha spieszą z pomocą mężczyźnie, który nagle stracił przytomność w lesie. Podczas reanimacji odkrywają na szyi pacjenta wisiorek z napisem "DNR", który oznacza, że pacjent nie chce być ratowany. Zgodnie z wolą chorego przerywają akcję. Następnie odpowiadają na wezwanie do nastolatka, który zasłabł na imprezie. Tym razem interwencja kończy się pomyślnie. Z kolei doktor Artur Góra wyrusza do chłopaka, który po wielu miesiącach wylogował się z ulubionej gry komputerowej. Nietypowe zachowanie nastolatka zaniepokoiło jego kolegów. Tymczasem Adam powoli wraca do zdrowia po amputacji nogi. Wkrótce były ratownik zaczyna rehabilitację. Mimo problemów stara się zachować pogodę ducha.


odc.245 W lesie zostają znalezione zwłoki salowego. Sekcja wykazuje, że ofiara zmarła wskutek uduszenia. Wiadomo jednak, że tuż przed śmiercią salowy otrzymał wiadomość od dra Schillera, partnera aspirant Kobylickiej. Możejko aresztuje lekarza.

The Good Doctor

odc.18 Pod opiekę lekarzy ze szpitala św. Bonawentury trafia student z tajemniczymi obrażeniami. Niebawem stan pacjenta pogarsza się. Chirurdzy podejmują się ryzykownej operacji. Chwila nieuwagi może mieć dla Shauna poważne konsekwencje.

Przyjaciółki

odc.129 Zuzę niepokoi nagłe zniknięcie Jaśka. Podejrzewa, że ukochany porzucił ją na wieść, że to nie on jest ojcem Grzesia. Anka nieustannie kłóci się z Haliną, która wciąż próbuje ją pouczać. Wkrótce widzi swego męża w towarzystwie Wiki.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje