Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1363 W środku nocy Olek dzwoni do brata i prosi go, by jak najszybciej do niego przyjechał. Na miejscu Marcin zastaje przerażająco-komiczny widok. Olek siedzi w salonie i ze zdumieniem przygląda się śpiącej na kanapie Anecie. Jego największe zainteresowanie i zdziwienie zdaje się budzić kanister, który dziewczyna ściska w rękach. Chwilę po przybyciu Chodakowskiego Kryńska nagle się budzi. Gdy dociera do niej, gdzie jest i co zamierzała zrobić, jest przerażona. Zaczyna gwałtownie przepraszać Chodakowskich za swoje zachowanie. W końcu Marcin się nad nią lituje i zaprasza na kawę. W trakcie rozmowy próbuje przemówić Kryńskiej do rozsądku.

Tymczasem do Joasi po raz kolejny dociera, że remont domu na Wietrznej to duże przedsięwzięcie, z którym może sobie nie poradzić. Swoimi wątpliwościami dzieli się z Wojtkiem, a on o wszystkim mówi Barbarze. Mostowiakowa nie namyśla się długo - natychmiast prosi o pomoc rodzinę i przyjaciół. Marcin organizuje ekipę, która w ekspresowym tempie porządkuje ogród, natomiast Barbara, Agnieszka i Jacek zajmują się sprzątaniem i aranżacją wnętrza - myją podłogi, ścierają kurz, wieszają firanki i ustawiają meble. Gdy kilka godzin później Asia zjawia się na Wietrznej, dom wygląda jak nowy. Dziewczyna jest szczęśliwa i bardzo wdzięczna przyjaciołom.

W tym czasie Michał dotrzymuje danego słowa i stara się znaleźć nowe domy dla zwierząt, którymi wcześniej opiekowała się jego ciotka. Gdy spotyka Joasię i Wojtka, chętnie opowiada im o tym, co udało mu się już załatwić. Przy okazji prosi Chodakowską o pomoc w sprawie Janiaka, hycla, który oskarżył go o napaść i pobicie. Kobieta bez chwili wahania zgadza się zeznawać na jego korzyść. W tym samym czasie Iza przez przypadek spotyka się w parku z Marcinem. Lewińska przeprasza byłego ukochanego za to, jak Artur zachował się wobec niego w sądzie. Potem dziewczyna wraca do domu, a Skalski pyta ją, gdzie była. A gdy ona odpowiada wymijająco, grozi jej. Do Izy dociera, że popełniła błąd, wiążąc się z Arturem.

Klan

odc. 3288 Zirytowany Michał nie może pogodzić się z tym, że Norbert tak dobrze dogaduje się z jego synami. Nagle Zyta pyta męża, czy już powiedział chłopcom, iż Marysia nie jest ich siostrą. Zawstydzony Chojnicki zaprzecza. Po południu spotyka się z Antkiem i Władkiem. Wyjawia synom prawdę o córce Sandry.

odc. 3289 Niespodziewanie Brajan wzywa Darka na pilne spotkanie w biurze. Mocno zaniepokojony Kurzawski zjawia się niemal natychmiast. Na miejscu okazuje się, że Cebula chce, by przyjaciel pojechał na tydzień na Hawaje. Natomiast Dominika szykuje się do wyjazdu do Szczecina. Córka Jerzego zamierza odwiedzić ciotkę i spotkać się z ludźmi, którym wynajmuje mieszkanie.

odc. 3290 Niezadowolony ze swej sytuacji Witold próbuje ją poprawić. W związku z tym proponuje Pawłowi usługi związane z drukiem 3D. Jednak Lubicz szybko sprowadza go na ziemię i przypomina, że został zatrudniony jako sprzątacz. Rozżalony Witold poznaje w barku Tomka.

Na Wspólnej


odc. 2655 U Natalii zjawia się jej były narzeczony, Robert, i robi dziewczynie karczemną awanturę. W jej obronie natychmiast staje Marek, który pozbywa się intruza... W tym samym czasie w szpitalu, w którym pracuje Kamil, zjawiają się funkcjonariusze policji. Ku zaskoczeniu wszystkich, aresztują Hoffera.

odc. 2656 Wynajęty przez Kingę detektyw wreszcie wpada na ślad Michała. Gdy odnajduje Brzozowskiego w sklepie, zaczyna go namawiać na powrót do domu. Początkowo mężczyzna jest niechętny, ale gdy dowiaduje się, że Ignaś bardzo za nim tęskni, zaczyna się łamać.

odc. 2657 Ponieważ Kamil ma zakaz zbliżania się do córki, noc spędza w szpitalu. Jest bardzo zły na żonę, że za jego plecami zapłaciła Ligockiej i przez to teraz on ma poważne kłopoty. W tym samym czasie Ula dowiaduje się przypadkiem, o co oskarżono jej opiekuna.

Barwy szczęścia

odc. 1836 Przygnębiona Natalia w towarzystwie Klemensa jedzie na pogrzeb Oliwiera. Zwoleńska cały czas udaje przed Maciejem, że wierzy, iż Jakubczyk po- pełnił samobójstwo. Tymczasem Alina niespodziewanie odwiedza Wilka  w mieszkaniu Natalii. Biznesmen za- pewnia ją o swoim uczuciu i gwarantuje, że już niedługo będą razem.

odc. 1837 Ku zdziwieniu Łukasza, zamiast jego reportażu o "Orłach z Sosnowej", na stronie agencji informacyjnej opublikowany został zapis rozmowy Alicji  z Krzepińskim. Sadowski próbuje uświadomić Umińskiej, iż przygotowany przez nią materiał usprawiedliwia mordercę Marty Walawskiej. Natomiast Borys umawia się na spotkanie z Mariolą,  co nie podoba się jego żonie.

odc. 1838 Zafascynowana Krzepińskim Alicja próbuje namówić na rozmowę kogoś z bliskich Walawskiej. Dziennikarce udaje się spotkać jedynie z Ingą. Była żona Piotra twierdzi, że według niej wina porywacza wcale nie jest oczywista.... Julita i Józek starają się na nowo poukładać swój świat. Nieoczekiwanie zjawia się u nich pierwszy mąż Marty  i bez skrupułów wymawia im wynajem mieszkania.

Pierwsza miłość

odc. 2665 Wygląda na to, że Radek przegra proces wytoczony mu przez Sylwię. Nagle Jowita postanawia wkroczyć do akcji  i do Koneckiej dociera, że Zieliński może zostać uniewinniony.

odc. 2666 Ewa ma pretensje do Domańskich, że nie przejęli się rozstaniem Krystiana z Kaliną. Potem jedzie do Leona...

odc. 2667 Dzięki swoim znajomościom Marysia załatwia Ryszardowi pracę. Niestety, mężczyzna łamie dane słowo i zjawia się pijany u Domańskich.

odc. 2668 W czasie patrolu Melka i Hubert zatrzymują kieszonkowca. jednak przestępcy udaje się wymknąć.

Korona królów

odc.56 Władca zastanawia się nad przeprowadzeniem reformy  monetarnej. Wkrótce dowiaduje się o związku Jaśka z Baśką Dunin.

odc.57 Matka Trzebora prosi o ukaranie morderców syna. Władca dowiaduje się od rannego rycerza,  co spotkało Niemierzę.

odc.58 Jadwiga martwi się, że Kazimierz nie ma potomka. Postanawia, że następcą tronu będzie syn Elżbiety. Jasiek odnajduje posłańca.

Diagnoza

odc.7 Konflikt zawodowy między Anną i Michałem prowadzi do burzliwej dyskusji na temat ich związku. Marta rozmyśla o rozwodzie. Rozważa, czy powinna rozstać się z Artmanem za porozumieniem stron, czy z orzekaniem o winie. W podjęciu decyzji pomaga jej Jan. Gustaw proponuje Leśniewskiej spotkanie. Próbuje ją ostrzec, że jest śledzona. Wystraszona kobieta nie chce go jednak słuchać. Tymczasem Michał, przygnębiony trudną rozmową z ukochaną, wszczyna bójkę. Olga i Agnieszka postanawiają zamieszkać razem. Realizację planu utrudnia nieoczekiwany powrót Jagny z misji w Afryce. W siedzibie Global Vity odbywa się impreza z okazji zakończenia badań nad lekiem na endometriozę.  Anna chce wykorzystać okazję,  aby zbliżyć się do Konrada.

Na dobre i na złe

odc.702 Córka wyznaje Wiktorii, że jest bardzo szczęśliwa w związku z Maćkiem. Tymczasem chłopak ukrywa przed Blanką poważne problemy zdrowotne. W tajemni- cy idzie na konsultacje do Adama. Niestety, okazuje się, że doszło  do nawrotu nowotworu płuc. Wkrótce chory wyznaje ukochanej,  że zamierza wrócić do zakonu. Kasia Smuda, po niedawnym spotkaniu z Michałem, skłonna jest odwołać ślub z Falkowiczem. Wilczyński ma wątpliwości, czy powinien żenić się z Justyną. Julka zwraca Marcinowi uwagę, że z oddziału zniknęły niektóre narkotyki. Consalida robi wszystko, by Miriam nie została wydalona z Polski przed końcem leczenia. Barta odwiedza Radka - pacjentka cierpiąca na neuralgię nerwu trójdzielnego, która odczuwa silny ból.

Na sygnale

odc.185 Szanse Adama  na wybudzenie ze śpiączki maleją z każdym dniem. Smutne wiadomości o stanie zdrowia Wszołka powodują, że nastroje w zespole ratowników są fatalne. Piotr nie wie, jak przekazać złe nowiny żonie kolegi. Trudne zadanie, które przed nim stoi, negatywnie wpływa na poziom  jego koncentracji w pracy. Podczas kolejnego dyżuru załoga karetki jedzie do wróżki Barbary,  na którą spadł żyrandol. Pacjentka twierdzi, że została zaatakowana przez swoją rywalkę, która rzuciła  na nią urok. Później pomocy potrzebuje jej koleżanka po fachu, Samanta. Kobieta straciła przytomność po  wyjściu z wanny. Tymczasem Piotr i Nowy spieszą na ratunek ofiarom wypadku drogowego. Wydaje  im się, że widzą ducha.je się, że konsultacji medycznej wymaga także ojciec malca. Mężczyzna niedawno był na basenie. Od tego czasu ma problemy z oddychaniem. Załoga karetki transportuje go do szpitala.


odc.244 Proboszcz angażuje się w śledztwo dotyczące morderstwa Zygmunta Bilskiego, trenera sztuk walki. Dzień przed śmiercią stoczył on pojedynek z Igorem Stępniem. Policjanci ustalają,  że chłopak został poczęty wskutek gwałtu, którego dopuścił się Bilski.

The Good Doctor

odc.17 Shaun kwestionuje konieczność operacji, która ma pozwolić jego pacjentce uśmiechnąć się pierwszy raz w życiu. Reznick i Brown odkrywają, że przyjęta na oddział dziewczyna kłamie na temat swej tożsamości. Murphy próbuje swatać Glassmana z barmanką.

Przyjaciółki

odc..128 Zuza przypuszcza,  że znów jest w cią- ży, o czym mówi Jaśkowi. Ten podczas gry w squasha ulega wypadkowi. Koniecz- na jest pomoc lekarska. Niebawem mężczyzna dowiaduje się, że ma wadę genetyczną, która  uniemożliwia mu zostanie ojcem.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje