Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1362 Rozpoczyna się rozprawa sądowa, na której ma zostać ustalone, kto jest ojcem Mai. Iza przychodzi w towarzystwie Artura, natomiast Marcinowi towarzyszy jego prawnik, Andrzej. Gdy sędzia udziela głosu Skalskiemu, ten, ku zaskoczeniu swojej ukochanej, stwierdza, iż Chodakowski nie nadaje się na ojca, bo już kiedyś opieka społeczna chciała odebrać mu syna. Mimo ataku Artura, ostatecznie sędzia przychyla się do sugestii Marcina i zarządza wykonanie badań genetycznych. Kilka godzin później Skalski dzwoni do swojego wujka, który przekazuje mu kontakt do jednego z pracowników laboratorium. Za odpowiednią opłatą Stańczak zgadza się sfałszować wyniki testu...

Tymczasem Olek stara się unikać spotkań z Anetą i nadal mieszka u brata. W końcu do Kryńskiej dociera, że lekarz nie wróci do domu, dopóki ona w nim mieszka. Zrezygnowana oddaje klucze, a Chodakowski wraca do swojego mieszkania. Kilka godzin później lekko wstawiona dziewczyna zjawia się u Marcina. Wyznaje mu, że jest wściekła na jego brata i zamierza się zemścić. Chodakowski nie traktuje jej słów zbyt serio i niebawem rozstaje się z nią. Ale Aneta wcale nie żartuje - najpierw wypija kilka kolejnych drinków, a potem kompletnie pijana zakrada  się do mieszkania Olka z kanistrem pełnym benzyny.

Natomiast Joasia razem z Wojtusiem jadą na Wietrzną, by odwiedzić panią Olgę, która dała im Karmela. Niestety, na miejscu okazuje się, że kobieta niedawno zmarła. Gdy Chodakowska orientuje się, że po zwierzęta, którymi opiekowała się staruszka, przyjechał bezwzględny hycel Janiak, staje w obronie psiaków. W tym momencie mężczyzna robi się agresywny i dochodzi do szarpaniny. Z opresji dziewczynę ratuje nowy właściciel posesji należącej wcześniej do pani Olgi. Okazuje się, że to Michał wynajął Janiaka, ale był przekonany, iż mężczyzna odwiezie psy do schroniska i trafią one do adopcji, a nie zostaną uśpione. Ostatecznie Ostrowski deklaruje, że postara się znaleźć wszystkim zwierzakom nowe domy. Joasia i Wojtek obiecują pomóc sympatycznemu sąsiadowi.Klan

odc. 3284 Rankiem Anulka przekazuje mamie wiadomość od Darka - Kurzawski wróci do domu na kolację. Ku zdumieniu dziewczynki kobieta zamiast cieszyć się z tej informacji, wybiega z domu. Czesia jedzie do biura Brajana i oznajmia mu, że zamierza rozstać się z mężem...

odc. 3285 Zachowanie Bolka przygnębia Henię. Kobieta twierdzi, że odkąd sprowadzili się do Warszawy, ukochany stracił całą swoją energię. Grażyna radzi przyjaciółce, by sprowokowała męża do podjęcia jakiegoś wyzwania. Po chwili dodaje, że może Kazuń powinien zająć się sportem.

odc. 3286 Podekscytowany Bolek wpada rano do Poldka. Najpierw przeprasza go za wczorajszy wypadek, a potem dziękuje za przekonanie do uprawiania sportu. Natomiast Brajan prosi Czesię o spotkanie.

odc. 3287 Przygnębiony Michał żali się Mariuszowi, że nie może przyjąć do wiadomości, iż Marysia nie jest jego córką. Kwarc uświadamia Chojnickiemu, że przecież ma także inne dzieci...

Na Wspólnej

odc. 2651 W czasie wizyty w szkole syna Robert dowiaduje się, że na wywiadówki chłopca coraz częściej przychodzi nowy partner Olgi. Policjant jest wściekły. Nie chce, by była żona odsunęła go od wychowywania Stasia.

odc. 2652 Szczęśliwa Anastazja wyznaje Tomkowi, że dostała się na studia. Tę radosną okazję młodzi świętują z Igorem i Elżbietą. W tym samym czasie Ula prosi Tosię, by przekazała list jej biologicznej matce.

odc. 2653 Zniknięcie Michała cały czas spędza Kindze sen z powiek. Brzozowska nie potrafi poradzić sobie z emocjami i wchodzi w konflikt z jednym z ważnych klientów. Tymczasem Michał spędza wieczór z Mariolą.

odc. 2654 Marek nieoczekiwanie zjawia się u Danki. Skruszony stara się przekonać żonę, by nie występowała o rozwód. Jednak Zimińska jest nieugięta.

Barwy szczęścia

odc. 1831 Po tym, jak Carina pokazała mu zdjęcie swojego ojca, Radek jest pewny, że kelnerka szuka Stefana. Odwiedza więc Górkę w domu i opowiada mu o Francuzce. W tym czasie do Klemensa wreszcie dociera, że Alina oszukała zarówno jego, jak i Natalię, a pieniądze, które zainwestowali, przepadły.

odc. 1832 Po raz kolejny Natalia postanawia odwiedzić w szpitalu Oliwiera. Jednak gdy dociera na miejsce, dowiaduje się, że Jakubczyk popełnił samobójstwo. Zdruzgotana dziewczyna traci przytomność i zostaje przetransportowana na oddział patologii ciąży.

odc. 1833 Ze wszystkich sił Stefan stara się ukryć przed Walerią prawdziwy powód swoich zmartwień. Po kolejnej rozmowie z Radkiem, decyduje się spotkać z Cariną... Natomiast Hubert i Agata są przerażeni koniecznością sprzedania rodzinnego domu. Ale tylko w ten sposób będą mogli spłacić Wojtka.

odc. 1834 Po sukcesie cyklu reportaży o skandalu w modelingu, Alicja zdradza Łukaszowi, że zamierza zająć się sprawą Krzepińskiego. Najwyraźniej porywacz bardzo intryguje Umińską. Dziennikarka stara się załatwić widzenie z mężczyzną. Stefan nadal nie wie, jak powinien postąpić w sprawie Cariny. W końcu idzie do Feel Good.

Pierwsza miłość

odc. 2660 Zadowolony Norbert szykuje się na randkę z Ulą. Nie zdaje sobie sprawy, że siostra Walerego spotkała Paulinę i opowiedziała jej o wszystkim...

odc. 2661 Krystian stara się zapomnieć o nocy spędzonej z Hanią. Jednak dręczona wyrzutami dziewczyna postanawia go odwiedzić i... spotyka się z Kaliną.

odc. 2662 Gdy Karol przechodzi przez park, zaczepia go grupka młodych ludzi. Chwilę później zaczynają mu grozić. Zdenerwowany Weksler sięga po broń!

odc. 2663 Przygnębiony biznesmen jedzie do szpitala, by odwiedzić chłopaka, którego postrzelił. Dochodzi do awantury.

Krawcowa z Madrytu

odc.3 Lata 30. XX wieku. Sira Quiroga jest młodą krawcową obdarzoną dużym talentem. W przededniu wybuchu hiszpańskiej wojny domowej wyjeżdża z Madrytu. Wraz z ukochanym udaje się do Maroka w nadziei na lepsze życie. Szybko jednak czeka ją rozczarowanie.

Korona królów

odc.48 Po wyczerpującej podróży królewska delegacja z władcą na czele dociera do Wyszehradu. Przebieg obrad jest dość burzliwy. Tymczasem kupiec Witautas przywozi na Wawel córeczkę Egle, Audre.

odc.49 Jasiek przedstawia siostrze swoją ukochaną, rozbójniczkę Baśkę Dunin, oraz nowo narodzonego syna, Spytka. Z kolei w Wyszehradzie strażnicy znajdują ciało Kravarza. W kręgu podejrzanych jest Pełka.

odc.50 Pałacowe komnaty zwiedza Bożena Tęczyńska, kuzynka biskupa Grota. Kobieta wzbudza sympatię Aldony. Pojmany Gedko, by się ratować, podejmuje sporną decyzję.

odc.51 Baśkę Dunin chwytają straże. Jasiek spieszy jej na ratunek. Gedko na początku ukrywa prawdę na temat swojego udziału w sprawie. Delegacja wraca do kraju.

Diagnoza

odc.6 Pogrążony w depresji Gerard staje się opryskliwy dla żony. Wanda o problemach małżeńskich opowiada dr. Sadzikowi. Ten postanawia pomóc zrozpaczonej kobiecie. W porozumieniu ze sztygarem Kmitą proponuje Gerardowi pracę w kopalni. Ewa Przybylska wciąż nie wybudza się ze śpiączki. Anna nie ustaje w wysiłkach, by dowiedzieć się, kto podmienił koperty randomizacyjne. Wkrótce odkrywa prawdę. Na oddział ratunkowy trafiają młodzi ludzie, którzy wjechali wprost pod pociąg. Janek ma uraz głowy i zmiażdżoną nogę, natomiast jego towarzyszka Zuza jest w ciężkim stanie. Wymaga natychmiastowej operacji. W szpitalu zjawia się ojciec poszkodowanej. W międzyczasie Dagmara zastanawia się, co faktycznie łączy ją z Artmanem.

Druga szansa

odc.3 Monika opowiada Piotrowi o wydarzeniach z tragicznej nocy. Modc.4 Monika angażuje się w pracę, by zapomnieć o tragedii, którą przeżyła. Chce wypuścić na rynek pierwszy numer magazynu "Sobą być". Tymczasem Ksawery rozpoczyna studia medyczne. Szybko popada w konflikt z wykładowczynią, dr Lipińską.arczak postanawia samodzielnie znaleźć gwałciciela. Z kolei Adrian i Zeit zawiązują sojusz. Chcą wyrzucić krnąbrnego Sławka z gospodarstwa Kaśki. Grzegorz poznaje uroczą Kornelię.

Na dobre i na złe

odc.701 Wyjście do klubu kończy się dla Wiktorii dość niefortunnie. Nazajutrz lekarka budzi się w łóżku obcego mężczyzny, Eryka. Targana wyrzutami sumienia, postanawia zachować sprawę w tajemnicy. Kilka godzin później nowy kolega doktor Consalidy zostaje przywieziony do Leśnej Góry. Okazuje się, że omal nie utonął. Nie wiadomo jednak, co się dokładnie wydarzyło. Trwa walka o jego życie. W szkole Falkowicza specjaliści przeprowadzają niezwykłą operację, która jest transmitowana do 11 krajów. Następnie zajmują się przypadkiem Miriam. Pacjentka ma wysoką gorączkę, skarży się także na dokuczliwy ból brzucha oraz wysypkę. Trafia pod opiekę Borysa i Wiktorii. W szpitalu zostaje odnaleziona przez bandytów, którzy ukradli jej paszport.

Na sygnale

odc.184 Adam wciąż utrzymywany jest w śpiączce farmakologicznej. Piotr nie może sobie darować, że musiał amputować nogę przyjacielowi. Tymczasem personel oddziału ratowniczego cieszy się na wieść, że Artur w końcu wraca do pracy. Sielankę przerywa wezwanie do dwojga nastolatków przebywających na działce. Dziewczyna straciła nagle słuch, a chory na autyzm brat jej chłopaka wpadł pod samochód. Druga ekipa - Lidka, Piotr i Martyna - spieszy z pomocą chłopczykowi z rozbitą głową. Dziecko doznało urazu podczas zabawy w domu. Na miejscu okazuje się, że konsultacji medycznej wymaga także ojciec malca. Mężczyzna niedawno był na basenie. Od tego czasu ma problemy z oddychaniem. Załoga karetki transportuje go do szpitala.

Za marzenia


odc.5 Anka i Zosia obmyślają plan, jak pomóc Bartkowi. Zwracają się do psychiatry Jacka, aby wystawił zaświadczenie, że chłopak jest kleptomanem. W końcu Anka przyznaje się ojcu do kradzieży monety. Niebawem wraz z przyjaciółką trafia do aresztu.odc.243 Z powodu punktów karnych Pluskwa traci prawo jazdy. Gdy udaje się na egzamin, zauważa, że jednemu z instruktorów wręczana jest łapówka. Z kolei aspiranta Dziubaka odwiedza matka. Kobieta ubolewa nad tym, że syn wciąż jest kawalerem.

The Good Doctor

odc.16 Shaun asystuje doktorowi Melendezowi podczas skomplikowanej operacji. Jeśli zabieg zostanie zwieńczony sukcesem, pacjent odzyska władzę w nogach. Niestety, już na początku pojawiają się komplikacje, które wymagają szybkiej interwencji lekarzy.

Przyjaciółki

odc.127 Zuza tęskni za pracą. Razem z synkiem udaje się do banku. Tam spotyka Marka. Anka znajduje w rzeczach Julki spory plik banknotów. Boi się, że córka znów wpadła w złe towarzystwo. Patrycja, mimo ryzyka, decyduje się na kolejne dziecko.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje