Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1360 Po trudnej batalii sądowej Teresa wreszcie dostaje rozwód. Gdy szczęśliwa kobieta opuszcza gmach wymiaru sprawiedliwości, nagle dogania ją Jakubczyk i zaczyna brutalnie szarpać. Na szczęście w tym samym momencie zjawia się Werner, który staje w obronie Teresy. Gdy wściekły Mariusz odchodzi, Adam zaprasza swoją byłą już klientkę do kawiarni. Podczas rozmowy przechodzą na "ty", a kobieta zaprasza prawnika na kameralną kolację, którą urządza z córką... W tym samym czasie w siedlisku niespodziewanie zjawia się Anna. Jej przyjazd ogromnie cieszy zarówno Ulę, jak i Marzenkę oraz Andrzejka. Wkrótce do Grabiny przyjeżdża również Werner, zawiadomiony przez Mostowiakównę o powrocie swojej ukochanej. W czasie kolacji Anna ma dla niego nie lada niespodziankę - wyznaje, że we Francji poznała mężczyznę, na którym jej bardzo zależy. Ku zaskoczeniu Gruszyńskiej, Adam oddycha z wyraźną ulgą.

odc. 1361 Ponieważ Janek nie odbiera od niej telefonów, Sobańska decyduje się przyjechać do siedliska. Ula przekonuje ją, by nie naciskała na Morawskiego i pozwoliła mu zadecydować o ewentualnym spotkaniu. Kobieta bierze sobie do serca słowa Mostowiaczki i rusza w stronę Łodzi. Ale kilkaset metrów dalej zatrzymuje ją patrol policji - Janek oznajmia jej, że przekroczyła dozwoloną prędkość. Sobańska próbuje wykorzystać okazję i wyjaśnić synowi, dlaczego nigdy go nie szukała. Niestety, Morawski nie chce jej słuchać. Załamana kobieta odjeżdża. Tymczasem Paweł wyznaje Piotrkowi, że zależy mu już tylko na Basi, choć wydaje mu się, iż ją też zaczyna tracić. Kilka godzin później, ku jego ogromnemu zaskoczeniu, na Deszczowej zjawia się córka Ali w towarzystwie dziadka Stefana. Okazuje się, że dziewczynka po rozmowie z Piotrkiem postanowiła natychmiast przylecieć do Polski i zapewnić Pawła o tym, że nadal bardzo go kocha i za nim strasznie tęskni. A Stefan proponuje, by Zduński na czas pobytu Basi w Polsce zamieszkał razem z nimi.

Klan

odc. 3280 Z samego rana Norbert odwiedza Michała w jego warsztacie. Chce oddać mu pieniądze, które ten wyłożył na utrzymanie Marysi przez pierwsze dwa lata jej życia. Chojnicki reaguje bardzo nerwowo i każe Piątkowskiemu opuścić swoje biuro.

odc. 3281 W czasie spotkania Grażynka przekazuje mamie Martynki parę drobiazgów dla Maćka. Czerska chwali się, że zamierza zostać w Kanadzie aż do wakacji. Upewnia się jednak, czy Kwapiszowa dotrze do Ameryki na ślub dzieci. Natomiast Feliks zjawia się w firmie Jerzego i Antka. Ma dla nich pewną propozycję.

odc. 3282 Wśród korespondencji Ola znajduje zaproszenie od Anny do poprowadzenia pogadanek dla podopiecznych "Feminy". Dziewczyna zastanawia się, czy powinna przyjąć tę propozycję.

odc. 3283 Rozżalona Czesia przyjeżdża do biura Brajana. Wyznaje przyjacielowi, że po obejrzeniu zdjęć, które Darek wysłał z Albanii, jest przekonana, że mąż ją zdradził. Brajan próbuje ją pocieszyć.

Na Wspólnej

odc. 2647 Skruszony Dominik odwiedza Kasię. Po raz kolejny zapewnia ją, że z Alą nic go nie łączy. W tym samym czasie Bogdan umawia się z Mariuszem na wyjazd do Niemiec. Berg nie zdaje sobie sprawy, że kolega zastawił na niego pułapkę.

odc. 2648 Rano do Smolnych wpada ekipa TV pod dowództwem Narkiego. Chłopak ma własny pomysł na przedstawienie Cool Mamy - zaczyna się przemeblowywanie mieszkania i przebieranie członków rodziny.

odc. 2649 W mieszkaniu Agnieszki niespodziewanie zjawia się Rafał. Mężczyzna wyznaje byłej ukochanej, że jego mama ma raka i jest w coraz gorszym stanie. Olszewska obiecuje, że postara się mu pomóc.

odc. 2650 Po opadnięciu emocji Zuza przeprasza Sylwię, że ją uderzyła. Jednak Ligockiej nie zależy na przeprosinach. Chce, by Hofferowie dali jej pieniądze.

Barwy szczęścia

odc. 1826 Zdruzgotany Józek topi smutki w alkoholu i wyżywa się na Darku i Władku, którzy próbują go wspierać. Niebawem Sałatkę odwiedza ojciec i zdradza mu rodzinną tajemnicę, która być może pocieszy go po stracie dziecka. A w szpitalu Julita musi sama radzić sobie z bólem...

odc. 1827 Od czasu kłótni Aldony z Mariolą, w małżeństwie Grzelaków nie układa się najlepiej. Borys w końcu zapewnia żonę, że już niebawem pozbędzie się kontrowersyjnej pracownicy. Ale Aldona ma inny pomysł - postanawia porozmawiać z Mariolą w cztery oczy.

odc. 1828 W organizowaniu pochówku synka wielkim wsparciem dla Julity i Józka jest ojciec Tadeusz. Także inni przyjaciele starają się na różne sposoby im pomóc - Darek i Władek wyprowadzają się, by przygnębieni rodzice mogli w spokoju przeżyć żałobę.

odc. 1829 Po przeprowadzce Kajtek i Oliwka zaczynają doświadczać uroków samodzielnego życia. Bardzo szybko zdają sobie sprawę, że muszą lepiej gospodarować pieniędzmi. Natomiast ich nowa koleżanka, Jowita, ma zupełnie inny problem. Po lekcjach musi wracać prosto do domu. Pilnuje tego bardzo skrupulatnie Patryk, który dowozi ją limuzyną do szkoły.

Pierwsza miłość

odc. 2655 Do Melki w końcu dociera, że w czasie walki Igor wykonał na Pawle "wyrok". Postanawia więc odwiedzić dawnego kolegę Nowogrodzkiego...

odc. 2656 W czasie udzielania pomocy mężczyźnie po dopalaczach, Marysia zostaje przez niego zraniona. Wkrótce okazuje się, że jest on nosicielem HIV.

odc. 2657 Wściekła Kalina wyrzuca Piotrka z domu. Krystian postanawia solidaryzować się z przyjacielem i... obydwaj trafiają na przypadkową imprezę.

odc. 2658 Na jaw wychodzi, że Walery oszukał wadlewiaków. Mieszkańcy wsi domagają się zwrotu pieniędzy.

Uwięzione

odc.12 Zazdrosna Saray atakuje Macarenę. Ferreiro próbuje się bronić. Rozbija telewizor, czym wzbudza wściekłość współwięźniarek. Za karę obie zostają przydzielone do prac społecznych. Castillo orientuje się, że Leopoldo ma telefon Egipcjanina.

Korona królów

odc.44 Na Wawelu pojawia się Jagna, córka Spytka. Niestety, dziewczyna nie odnajduje się w roli dwórki. Tymczasem jej brat, Jasiek, dołącza do rozbójniczej bandy Baśki Dunin. Niemierza dociera do Czech.

odc.45 Anna jest zła na męża, że zamierza wydać ich córkę Elżbietkę za margrabiego brandenburskiego. Z królewskiej komnaty ponownie dobiegają odgłosy awantury. Ukochany odsuwa się od Cudki.

odc.46 Rok 1335. Paszek, sekretarz biskupa, uchyla się od płacenia danin. Za nieposłuszeństwo wobec władcy trafia do lochu. Z kolei Anna skrywa pewien sekret.

odc.47 Kazimierz planuje wyjazd do Wyszehradu. Wpada w szał na wieść o tym, że żona już nie urodzi mu syna. Biskup Grot organizuje najazd na zamek.

Diagnoza

odc.5 Anna wpada na pomysł, jak zdobyć informacje na temat testowanego specyfiku na endometriozę. Zostaje tłumaczką języka szwedzkiego w Global Vicie. Niestety, plan się komplikuje, gdy dowiaduje się, że ma pracować zdalnie. Co gorsza, dostęp do interesujących Leśniewską badań ma wyłącznie żyjący we własnym świecie Konrad Zagórski. Michał odkrywa, kto podmienił koperty randomizacyjne Ewy Przybylskiej. Wkrótce jej stan zdrowia ulega pogorszeniu. Ordynator Kaleta zwołuje konsylium, żeby podjąć decyzję w sprawie dalszego leczenia pogrążonej w śpiączce pacjentki. Gustaw zaprasza Annę do kina. Ma nadzieję, że kobieta przypomni sobie, co ich w przeszłości łączyło. Niespodziewanie znika Julka, najstarsza córka Sadzików.

Druga szansa

odc.3 Monika opowiada Piotrowi o wydarzeniach z tragicznej nocy. Marczak postanawia samodzielnie znaleźć gwałciciela. Z kolei Adrian i Zeit zawiązują sojusz. Chcą wyrzucić krnąbrnego Sławka z gospodarstwa Kaśki. Grzegorz poznaje uroczą Kornelię.

Na dobre i na złe

odc.700 Policjanci obezwładniają agresywnego Tomasza. Postrzelony w głowę mężczyzna natychmiast trafia na stół operacyjny profesora Barta. W międzyczasie pobita Anna, żona napastnika, nagle traci przytomność. Zlecone przez lekarzy badania wykazują, że ma pękniętą śledzionę. Wiktoria i Rafał walczą o jej życie. Malicki wykorzystuje okazję, aby zaprosić Consalidę do klubu. Hanna Sikorka odzyskuje siły po skomplikowanym zabiegu. Wciąż marzy, by dołączyć do zespołu specjalistów Falkowicza. Z kolei Justyna, narzeczona doktora Wilczewskiego, odkrywa, że nożownik, który ją zaatakował, ma konto na popularnym portalu randkowym. Michał postanawia wymierzyć sprawiedliwość bezkarnemu dotąd bandycie. Zastawia na niego pułapkę.

Na sygnale

odc.183 Artur powoli wraca do zdrowia. Nieustannie czuwają przy nim Lidka, Martyna i Piotrek. Tymczasem ojciec zmarłego bandyty trafia do aresztu z zarzutami usiłowania zabójstwa. Okazuje się, że Potocki niedawno składał zeznania w tej sprawie. Poinformował śledczych, że na ciele Góry są ślady po paralizatorze. Wkrótce do szpitala zakrada się brat gangstera. Ekipa doktora Banacha odpowiada na wezwanie do domu opieki społecznej. Jedna z pensjonariuszek ośrodka ma pękniętą śledzionę po tym, jak rzekomo spadła z łóżka. Medycy podejrzewają jednak, że nad kobietą znęca się personel. Postanawiają sprawdzić swoje przypuszczenia. Gdy ponownie odwiedzają placówkę, z przerażeniem odkrywają bolesną prawdę.

Za marzenia


odc.4 Zosia odkrywa, że mężem lekarki pana Szczepana jest jej były kochanek, Jacek. Wkrótce potem przyjaciele organizują dla niej urodzinową imprezę niespodziankę. Anka i Karina ratują kotki przed chuliganami. Dziewczyny zaprzyjaźniają się ze sobą.

Pensjonat nad rozlewiskiem


odc.4 Małgosia i Konrad spotykają się z Romanikiem. Mężczyzna wyznaje, że sprzedał weksel Basi firmie windykacyjnej. Mirka wierzy, że wkrótce zajdzie w ciążę. Gdy jej metody zawodzą, postanawia udać się po pomoc do specjalisty.


odc.242 W Sandomierzu pojawiają się filmowcy, by nakręcić reportaż o mieście i jego mieszkańcach. Udając się z wizytą do lokalnego artysty, Seweryna Kulika, dokonują szokującego odkrycia. Tymczasem asp. Kobylicka podejrzewa Wojtka o zdradę.

The Good Doctor

odc.15 Pod opiekę Murphy’ego trafia nastolatka cierpiąca na bardzo rzadką chorobę serca. Jak się okazuje, dziewczyna kontaktuje się z rówieśnikami tylko za pomocą internetu. Z utęsknieniem czeka na przeszczep, który pozwoli jej wieść normalne życie.

Przyjaciółki

odc.126 Zuza nie może dłużej trwać w kłamstwie. Postanawia powiedzieć Jaśkowi, że nie jest ojcem Grzesia. Wiktor, nie wiedząc o bezpłodności żony, namawia Patrycję na kolejne dziecko. Anka w tajemnicy przed Pawłem umawia go na badania.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje