Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1356 Zawstydzona Agnieszka próbuje skontaktować się z Jackiem i przeprosić go za swoje zachowanie. Wkrótce okazuje się, że w międzyczasie biznesmen wrócił do Warszawy. Niebawem odwiedza Olszewską i prosi ją, by pomogła mu zmienić wystrój mieszkania Chodakowskich. W ten sposób chce sprawić, że dom przestanie Joasi i Wojtkowi kojarzyć się ze śmiercią Tomka. W pewnym momencie Agnieszka oznajmia Mrozowskiemu, że chciałaby porozmawiać o ich związku. Początkowo mężczyzna nie reaguje na jej prośbę, ale w końcu przyznaje, że jest skłonny dać ich miłości jeszcze jedną szansę. Kilka godzin później z Olszewską kontaktuje się Hanna Stolarczyk. Kobieta wyjaśnia, że jest siostrą i wykonawczynią testamentu Leszka Uklańskiego. Przed laty jej brat zaciągnął pewien dług u Tomka i teraz nadszedł czas spłaty. Natomiast Marcin dowiaduje się w końcu, że Maja jest jego córką i... zostaje pobity przez Artura.

odc. 1357 Bójka między Chodakowskim a Skalskim przenosi się na ulicę, przed dom Izy. Ponieważ panowie nie szczędzą sobie razów, zdenerwowana Lewińska decyduje się w końcu wezwać policję. Gdy Artur zauważa radiowóz, natychmiast podchodzi do funkcjonariuszy i oświadcza, że został zaatakowany przez Marcina, kiedy stanął w obronie kobiety i dziecka. Po chwili zakuty w kajdanki Chodakowski trafia do aresztu. Natomiast Iza ma pretensje do Artura, że przez tyle czasu oszukiwał zarówno ją, jak i Marcina. Skalski twardo broni swoich racji. Tymczasem Olek odbiera brata z aresztu i skruszony wyjawia mu, że on i Aleksandra od kilku tygodni znali prawdę dotyczącą Mai. Chodakowski wraca do domu Izy... Piotrek, za namową Marka, przyjeżdża do Grabiny i prosi Barbarę, by na jakiś czas przeniosła się na Deszczową. Zduński chce, by babcia pomogła jemu i Kindze, gdy ta zajdzie w kolejną ciążę. Niestety, przygnębiona Mostowiakowa nawet nie chce słyszeć o wyjeździe do Warszawy. To bardzo niepokoi jej bliskich.

Klan

odc. 3274 W czasie rozmowy telefonicznej Maciek informuje Grażynkę, że wieczorem będzie miała gości - na kolację wpadnie para Kanadyjczyków. Okazuje się, że małżonkowie są właścicielami restauracji i chcieliby, żeby Maciek zaczął u nich pracować. W tym samym czasie Darek dostaje kolejne zlecenie od Brajana.

odc. 3275 Wszystko wskazuje na to, że Patrycja zagięła parol na Jaśka. Dziewczyna nie odstępuje go na krok, a gdy w pobliżu zjawia się Dominika, natychmiast zaczyna całować Rafalskiego. Córkę Jerzego mocno przygnębia ta sytuacja.

odc. 3276 Obrażona Kasia obstaje przy swoich planach na przyszłość. Nadal uważa, że matura nie jest jej potrzebna do prowadzenia biznesu. Grażyna jest załamana.

odc. 3277 Pewny siebie Michał wybiera się po odbiór wyników badania DNA, które mają potwierdzić, że jest ojcem Marysi. Odgraża się Sandrze, że teraz nie będzie mogła mu zabronić kontaktów z córką. Czeka go wielkie rozczarowanie...

Na Wspólnej

odc. 2639 Zdesperowana Ula błaga rodziców, by pozwolili jej pójść w odwiedziny do biologicznej mamy. Gdy Hofferowie odmawiają, dziewczynka wpada w złość. W końcu Kamil ustępuje i umawia córkę na spotkanie z Ligocką.

odc. 2640 Podekscytowany Kuba informuje mamę, że dostała się do grona finalistów konkursu na najlepszego wideobloga. Okazuje się, że gala wręczenia nagród ma się odbyć wieczorem. Mimo pewnej tremy Basia postanawia pójść na imprezę...

odc. 2641 W czasie spotkania Kasia serdecznie dziękuje Dominikowi, że zaopiekował się nią, gdy była w sztok pijana. Chłopak podkreśla, że zawsze może na niego liczyć.

odc. 2642 Przygnębiony Jarek skarży się Norbertowi, że jego życie seksualne przestało istnieć - Eliza po napaści Huberta jest niechętna jego czułym gestom.

Barwy szczęścia

odc. 1816 Dzień przed ślubem Lidki i Radka dziewczynę nachodzi Plaskota. Tym razem gangster nie tylko chce się upewnić, że Morawski nic nie pamięta ze strzelaniny. Próbuje także zgwałcić Lidkę. Załamana dziewczyna decyduje się wyznać wreszcie ukochanemu całą prawdę.

odc. 1817 Po przerwie spowodowanej pobiciem, Milewicz wraca do pracy. Gdy tylko geograf zjawia się w szkole, dyrektorka żąda od niego wyjaśnień - chce wiedzieć, co łączyło go z Angelą. W tym samym czasie Jowita mówi Kajtkowi i Oliwce, jak upokorzyć Roberta.

odc. 1818 Po wyjściu ze szpitala Bożena oświadcza rodzinie, że nadal zamierza pracować w ABW. Tomasz jest bardzo niezadowolony z decyzji córki, ale nie pozostaje mu nic innego, jak ją uszanować. Natomiast Bruno zgadza się, by ukochana wróciła do niebezpiecznego zajęcia, ale ma jeden warunek...

odc. 1819 Zdenerwowany Sebastian zawiadamia żonę, że odwiedził go Mirek. Chłopiec wyznał Kowalskiemu, że uciekł z domu, bo on i Luiza są bici przez ojca. Następnego dnia bojowo nastawiona Magda jedzie do Wójcika. Mężczyzna jest agresywny i oskarża Kowalskich o porwanie syna. Tymczasem ma nowy pomysł na promowanie masarni.

Pierwsza miłość

odc. 2645 Zaintrygowani Seweryn i Śmiałek jadą na inspekcję budowy. Ku ich zaskoczeniu okazuje się, że prace zostały wstrzymane, a terenu pilnują ochroniarze.

odc. 2646 Na kolacji wydanej przez Żukowskich Karol oświadcza, że rozpoczął naukę strzelania. Zaskoczona Ewa reaguje bardzo nerwowo.

odc. 2647 Kinga i Artur opiekują się malutką córeczką Radka. Szybko okazuje się, że już zupełnie zapomnieli, jak absorbujące może być małe dziecko.

odc. 2648 W kieszeni Olka Wiktoria znajduje niepokojący rachunek. Zaczyna podejrzewać, że mąż ją oszukuje.

Korona królów

odc.38 Kazimierz postanawia przedłużyć rozejm z Krzyżakami. Szuka nowych sojuszników. Tymczasem Machna próbuje zdobyć jego względy. Zatroskana Anna wyładowuje swoją złość na dwórkach i Katarzynie.

odc.39 Monarcha domyśla się, że Nekanda szpieguje na rzecz biskupa Grota. Z kolei królowa podejrzewa męża o zdradę. Niewierny partner spędza noc z kochanką. Na Wawelu pojawia się Giovanni, który ma uczyć tańca.

odc.40 Po kłótni małżeńskiej ciężarna Anna spada ze schodów. Wkrótce przedwcześnie rodzi martwego syna. Na zamku zjawiają się Egle i Gabija ze związanym Butrymem.

odc.41 Tajemniczy mnich usiłuje leczyć ziołami z Tyńca pogrążoną w żałobie władczynię. Butrym zostaje poddany torturom. Do komnaty Ligęzy zakrada się osobnik w kapturze.

Diagnoza

odc.3 Anna stara się pomóc umierającej Ewie. Wypytuje kolegów po fachu o podobne przypadki medyczne. Wkrótce profesor Carlsson informuje, że w Polsce miała już miejsce podobna sytuacja. Rozemocjonowana Leśniewska jedzie pod wskazany adres. Na miejscu odkrywa, że poszukiwana kobieta nie żyje. Michał odwiedza panią Zofię w katowickiej klinice, gdzie zespół Goldmana przygotowuje ją do operacji. Wolski otrzymuje atrakcyjną ofertę pracy. Wieczorem w domu Anny niespodziewanie zjawia się Marta, by zobaczyć dzieci. Langer skarży się Wandzie na złe samopoczucie. Pielęgniarka podejrzewa, że krnąbrny pacjent symuluje. Tuż przed wypisem jego stan zdrowia ulega nagłemu pogorszeniu. Dochodzi do pęknięcia krwiaka śledziony.

Diagnoza

odc.1/10 Monika zostaje redaktor naczelną pisma dla kobiet "Sobą być". Nowy szef Robert przedstawia ją zespołowi, m.in. dziennikarce Anieli. Borecka podejmuje się organizacji imprezy z okazji dziesięciolecia powstania wydawnictwa.


Na dobre i na złe

odc.698 Narasta konflikt między Radwanem a Piotrem. Krzysztof sądzi, że jest ojcem Kubusia. Chce wykonać badania genetyczne, które zaprzeczą lub potwierdzą jego podejrzenia. Tymczasem Zuza, pacjentka oddziału położniczo-ginekologicznego, nie wyraża zgody, żeby biologiczny rodzic jej synka miał kontakt z noworodkiem. Okazuje się, że mężczyzna zmienił płeć. Profesor Falkowicz znajduje sposób, by rozwiązać problemy kadrowe w szpitalu - postanawia otworzyć szkołę, w której będzie uczył lekarzy. Do Leśnej Góry napływają zgłoszenia od osób, które zamierzają nawiązać współpracę z Andrzejem. Jednym z chętnych jest dr Michał Wilczewski. Mężczyzna odkrywa, że do kliniki trafiła jego narzeczona, ciężko ranna podczas napadu na ulicy.


Na sygnale

odc.181 Ratownicy z Leśnej Góry dowiadują się, że w bloku Artura doszło do potężnego wybuchu gazu. Przerażeni, ruszają na miejsce zdarzenia. Przeprowadzają szybką selekcję rannych. W pierwszej kolejności ratują życie osób z ciężkimi poparzeniami. Wiktor w piwnicy budynku znajduje poranioną kobietę w zaawansowanej ciąży. Bezzwłocznie udziela jej pomocy medycznej. Martyna i Piotrek docierają w końcu do Wszołka, który jest uwięziony pod stertą gruzu. Okazuje się, że nie może samodzielnie oddychać, gdyż klatkę piersiową przebił mu metalowy pręt. Członkowie zespołu rozpoczynają nierówną walkę z czasem, by ocalić przyjaciela. Poszkodowani, dr Góra i Adam, zostają przetransportowani do szpitala. Pierwszy z nich nadal nie odzyskuje przytomności


Za marzenia


odc.2 Zosia dostaje pracę na planie zdjęciowym. Poznaje gwiazdora, Szymona Korcza. Mężczyzna pomaga jej odzyskać skradziony rower. Oboje stają się świadkami wypadku. Z kolei Bartek ponosi konsekwencje swoich nieroztropnych decyzji.

Pensjonat nad rozlewiskiem


odc.2 Małgosia dowiaduje się, że odziedziczyła spory dług po zmarłej matce. Wraz z Konradem wszczyna prywatne śledztwo w tej niepokojącej sprawie. Niebawem do pensjonatu Jantarowej przyjeżdża światowej sławy krytyk kulinarny, Iwo Wenert.odc.240 Gdy mieszkańcy Sandomierza przygotowują się do wizyty arabskich rodzin, na miejscowym placu zabaw wybucha petarda. Matka poszkodowanej Zosi rzuca oskarżenia na obcokrajowca, Josefa Fadlana. W sprawę angażuje się proboszcz.


The Good Doctor

odc.13 Claire asystuje dr Lim przy operacji pękniętego tętniaka mózgu. Po rozstaniu z Jessicą dr Melendez nie potrafi skupić się na pracy. Podczas bronchoskopii popełnia błąd. Lekarze zajmują się oparzoną Arabką. Murphy podejrzewa, że jest terrorystką.

Przyjaciółki

odc.124 Patrycja nie może wybaczyć koleżankom niechęci do Wiktora. Osamotniona, spotyka się z Wiką. Anka dowiaduje się, że jej ojciec ma kochankę. Inga nie radzi sobie z godzeniem obowiązków zawodowych z wychowywaniem dzieci.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje