Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1354 W czasie rozmowy Artur zdradza Izie, że chciałby oficjalnie uznać Maję za swoją córkę. Zaskoczona dziewczyna początkowo się na to nie zgadza. Sugeruje Skalskiemu, że lepiej będzie, jeśli przysposobi dziewczynkę. Później Lewińska dzwoni do Marcina i umawia się z nim na spotkanie w kawiarni. Niestety, Chodakowski się nie zjawia. Lewińska dochodzi do wniosku, że mężczyzna po raz kolejny daje do zrozumienia, iż nie jest zainteresowany losami zarówno jej, jak i Mai. Tymczasem Marcin nie dociera do kawiarni ponieważ Szymek się rozchorował i musiał zawieźć go do szpitala. Na SOR-ze okazuje się, iż malec ma zapalenie wyrostka i konieczna jest natychmiastowa operacja. Zdenerwowany Chodakowski krąży po szpitalnych korytarzach czekając na wynik zabiegu. Otuchy dodaje mu Ania, a także Olek i Aleksandra, którzy przyjechali natychmiast, po tym, jak dostali informację o chorobie malca. Na szczęście operacja kończy się pełnym sukcesem.

odc. 1355 Zaniepokojona działaniami Starskiego Ula odwiedza urząd gminy i prosi o informację o zakresie inwestycji, jaką przygotowuje biznesmen. Gdy od urzędnika dowiaduje się, że Kamil zamierza wybudować duży, luksusowy hotel i SPA, wpada w złość. Dociera bowiem do niej, że taki kompleks wypoczynkowy zabierze klientów siedlisku. Zirytowana dziewczyna udaje się do domu Starskiego, ale go nie zastaje. Wobec tego to Janiszewskiej, prawniczce biznesmena, oświadcza, że zrobi wszystko, by udaremnić plany jej chlebodawcy. Niedługo potem Mostowiakówna zwołuje "naradę bojową", na której prosi Marzenkę, Andrzejka i Janka o pomoc w walce ze Starskim. W tym samym czasie Sobańska spotyka się z detektywem. Zleca mu odnalezienie pary, która ostatnio się do niej zgłosiła, twierdząc, że poszukuje mieszkania, czyli Uli i Janka. Kobietę zaniepokoiło ich nieco dziwne zachowanie i chce się upewnić, czy nie są... złodziejami. Gdy wkrótce Sabańska przyjeżdża do Gródka, niemal natychmiast zauważa idącą ulicą Mostowiaczkę. Dziewczyna też ją dostrzega...

Klan

odc. 3270 Czesia z niecierpliwością czeka na powrót męża. Szykuje nawet z tej okazji uroczystą kolację. Tymczasem, ku jej zaskoczeniu, w drzwiach staje Brajan.

odc. 3271 Zadowolona z siebie Monika przedstawia Gabrieli menu przygotowane z myślą o weekendowej imprezie. Okazuje się jednak, że została ona odwołana.

odc. 3272 Do Kwapiszów zagląda Bożenka. Ma dla Kasi propozycję - jeśli nie znalazła jeszcze pracownika do preclowni, to może zatrudniłaby jej biologiczną mamę?

odc. 3273 W czasie odwiedzin na Sadybie Beata wypytuje Dominikę o Jaśka. Córka Jerzego nie ma dla Boreckiej dobrych wiadomości... W tym czasie Kasia przeprowadza rozmowę z Rosiakową na temat jej ewentualnej pracy w preclowni.

Na Wspólnej

odc. 2635 Wbrew obietnicy złożonej Norbertowi Agata rozpoczyna pracę u Huberta. Szef jest wyraźnie nią zainteresowany i proponuje wspólny wypad na wino. Dziewczyna podejmuje ryzyko.

odc. 2636 Przygnębiona Kasia wyznaje w końcu Joannie, że została wyrzucona ze studiów za złożenie nieswojego projektu. Potem dziewczyna idzie na spotkanie z przyjaciółkami. W środku nocy Nina dzwoni do Dominika i błaga go o pomoc, bo Kaśka jest kompletnie pijana.

odc. 2637 W końcu Michał opuszcza szpital. W domu czeka na niego wspaniałe przyjęcie. Ale mężczyzna nie do końca jest szczęśliwy - nadal ma problemy z pamięcią.

odc. 2638 Przez przypadek Danka odkrywa, że jej mąż jest ojcem dziecka Natalii. Wściekła kobieta każe Markowi natychmiast wynosić się z domu!

Barwy szczęścia

odc. 1811 Do internetu trafia reportaż o śmierci Niki, przygotowany przez Alicję i Łukasza. W czasie pracy nad materiałem dziennikarze dochodzą do wniosku, że przypadek modelki jest częścią znacznie większej afery, za którą kryje się... Berg.

odc. 1812 Klara jest przerażona, gdy okazuje się, że hejter prześladujący ją na forum internetowym, zna jej numer telefonu. Tymczasem Hubert odkrywa, że prześladowcą jego żony jest kobieta. Ula sugeruje Pyrce, że być może dręczyciela należy szukać wśród znajomych.

odc. 1813 Alina w tajemnicy przed Klemensem prosi Natalię o kolejne pieniądze, które, jak tłumaczy Zwoleńskiej, mają pomóc w rozkręceniu ich wspólnego biznesu. Jednak okazuje się, że dziewczyna jest w zmowie z żądnym zemsty Maciejem Wilkiem. Natomiast John ma poważne problemy w szkole.

odc. 1814 W końcu Zuzia decyduje się opowiedzieć Alicji i Łukaszowi, co naprawdę zdarzyło się w Algierii. Po wysłuchaniu dziewczyny dziennikarze obiecują złożyć w imieniu podopiecznej Cieślaków zawiadomienia na policji i w prokuraturze. W tym samym czasie Paweł lepiej poznaje Marzenę i jest nią coraz bardziej zafascynowany.

Pierwsza miłość

odc. 2640 Na swoje nieszczęście Norbert zapomina o urodzinach Pauliny. Tę wpadkę skrzętnie wykorzystuje Walery, który zaprasza dziewczynę na kolację.

odc. 2641 Zapięcie naszyjnika Ewy się psuje. W związku z tym Weksler i Nowakowa idą do jubilera. Chwilę później do salonu wpada uzbrojony bandyta...

odc. 2642 Dramat Ewy i Karola trwa - nadal jako zakładnicy są przetrzymywani w salonie jubilerskim. W końcu Wekslerowi puszczają nerwy.

odc. 2643 Do Wadlewa przyjeżdża bardzo atrakcyjna dziewczyna. Szybko wychodzi na jaw, że jest to siostra Walerego.

Korona królów

odc.34 Kazimierz planuje budowę kolejnych zamków. W skarbcu jednak zaczyna brakować pieniędzy. By zrealizować swój pomysł, musi się zapożyczyć u lichwiarza. Doradcy są przeciwni tej decyzji.

odc.35 Anna jest coraz słabsza. Podejrzewa, że za jej pogarszający się stan zdrowia odpowiada Egle. Tymczasem władca nie kryje złości z powodu postępowania Jaśka.

odc.36 Na Wawelu pojawia się krewna kanclerza, Machna. Elżbietka i Kundzia są nią zachwycone. Biskup Grot spotyka się z Nekandą. W Czechach pobity Pełka jest przetrzymywany w lochu.

odc.37 Anna nie może się pogodzić ze zniknięciem Egle. Król, by pocieszyć żonę, wszczyna poszukiwania. Wzbudza gniew Jadwigi, która postanawia wyjechać do Sącza.

Diagnoza

odc.2 Anna dowiaduje się, że poprawia się stan zdrowia Ewy, którą poznała w autobusie tuż przed wypadkiem. Pacjentka zostaje wypisana ze szpitala. Wkrótce jednak traci przytomność. Natychmiast trafia na stół operacyjny. Okazuje się bowiem, że nastąpiło krwawienie do mózgu. Anna prosi o konsultację Carlssona. Rozpoczyna się walka o życie dziewczyny. Przez ojcowską dumę doktor Sadzik staje się nietaktowny wobec życzliwej mu Wandy. Tymczasem ordynator Kaleta diagnozuje Karola Langera. Mężczyzna flirtuje z Marią, nie wiedząc, z kim ma do czynienia. Michał sprawdza stan zdrowa pani Zofii, która wcześniej przeszła skomplikowaną operację. Odkrywa, że jest ciężko chora. Jej przypadek omawia z profesorem Goldmanem.


Na dobre i na złe

odc.697 Przemek decyduje się na wyprowadzkę od Oli. Nie kryje rozczarowania, że nadal są jedynie przyjaciółmi. Tymczasem Van Graaf wraca do Leśnej Góry. Ku swojemu zaskoczeniu odkrywa, że jego tymczasowy zastępca, profesor Andrzej Falkowicz, nie zamierza dobrowolnie ustąpić ze stanowiska dyrektora placówki. Postanawia odzyskać dawną pozycję. Na oddział ginekologiczny trafia Helena. Pacjentka cierpi z powodu silnego bólu, który jest wynikiem komplikacji po zabiegu udrożnienia jajowodów. Partner kobiety oskarża Radwana o błąd. Następnie lekarze spieszą z pomocą ciężarnej, która zaczęła rodzić w aucie. Z tego powodu uległa wypadkowi samochodowemu. Przyszła matka jest sceptycznie nastawiona do medycyny.


Na sygnale

odc.180 Załoga karetki odpowiada na wezwanie do pięciomiesięcznej dziewczynki. Na miejscu doktor Banach stwierdza silne zatrucie tajemniczym specyfikiem. Ojciec dziecka zdradza Wiktorowi, że matka karmi piersią niemowlę i jednocześnie przyjmuje antydepresanty. Medyk bezzwłocznie wdraża leczenie dziewczynki. Trwają czynności śledcze mające wyjaśnić przyczynę śmierci mężczyzny, który po rozprawie sądowej skarżył się Górze na problemy kardiologiczne. Do czasu zbadania sprawy Artur ustępuje ze stanowiska szefa zespołu ratowniczego. Załamany, nie odpowiada na telefony kolegów. Niebawem najbliżsi współpracownicy - Wiktor, Martyna oraz Strzelecki - znajdują go nieprzytomnego w mieszkaniu.


Za marzenia


odc.1/13 Historia wzlotów i upadków trójki młodych ludzi. Zosia udaje się na rozmowę kwalifikacyjną. Niestety, spotkanie z potencjalną szefową kończy się niepowodzeniem. Dla Anki i lekkoducha Bartka dzień również nie jest najlepszy. By odreagować, ruszają nad Wisłę.

Pensjonat nad rozlewiskiem


odc.1/13 W pierwszą rocznicę śmierci Basi nad rozlewiskiem spotykają się bliscy zmarłej. Tomasz wciąż przeżywa żałobę. Po powrocie z Warszawy Mirka i Maciek zamieszkują na plebanii. Rozwija się kariera aktorska Ewy Stern.

Wszystko dla pań


odc.1 Castelbuono, 1956 rok. Teresa Iorio upokarza narzeczonego, syna burmistrza. Wkrótce zostaje wysłana do Mediolanu, gdzie ma pracować w sklepie wuja. Rozkojarzona, omal nie pada ofiarą kradzieży. Z opresji ratuje ją pewien młodzieniec.


odc.239 Hipisi Miriam i Andrzej, za zgodą Natalii, rozbijają namiot w ogródku plebanii. Nazajutrz znikają bez śladu. Pluskwa odkrywa, że pod ich obozowiskiem zrobiono podkop. Wkrótce w lesie policjanci znajdują zwłoki ugodzonego nożem Andrzeja oraz klęczącą przy nim towarzyszkę. Zrozpaczona kobieta twierdzi, że śmierć ukochanego ma związek z pewnym pudełkiem. Ksiądz Mateusz próbuje odkryć, co znajdowało się w tajemniczej szkatułce. Tymczasem stróże prawa znajdują w telefonie ofiary niepokojące SMS-y od byłego więźnia, niejakiego Arkadiusza Rybika. Zatrzymany mężczyzna nie przyznaje się do zarzucanej mu zbrodni. Z kolei proboszcz wpada na trop Grzegorza Wawrzaka, przyjaciela ofiary. Niebawem demaskuje jego intrygę.


The Good Doctor

odc.12 Po operacji rozdzielenia świadomość odzyskuje tylko jedna z bliźniaczek syjamskich. Shaun wpada na pomysł, jak wybudzić ze śpiączki drugą z sióstr. Jednocześnie Murphy chce odejść ze szpitala. Prosi Mendeleza o list polecający.

Przyjaciółki

odc.123 Rozpoczyna się akcja porodowa Zuzy. Niebawem na świat przychodzi Grześ. Po rozstaniu z Robertem Inga zrywa kontakty z mężczyznami. Tymczasem zbliża się ślub Patrycji i Wiktora. W domu weselnym przyjaciółki spotykają dawną znajomą, Wikę.

Brytaniaodc.6 Po nagłej śmierci ojca Kerra zastanawia się, czy przyjąć koronę. W międzyczasie wychodzi na jaw, że wszyscy druidzi są w zmowie z okrutnymi Rzymianami. Przyszła władczyni Cantii zmusza Verana do zwierzeń. Ten zdradza jej powody współpracy z najeźdźcą.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje