Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1352 Szantażowana przez Anetę Iwona spotyka się z Olkiem i oświadcza mu, iż ich romans uważa za zakończony. Oczywiście nie zdradza Chodakowskiemu, że zdecydowała się na taki krok tylko ze względu na naciski Kryńskiej. Tymczasem Aneta po raz kolejny zapewnia kochanka, że w każdej sytuacji może liczyć na jej wsparcie i pomoc. W tym samym czasie Marcin, Szymek i Jakub jadą na Mazury. Karski zauważa, że przyjaciel jest w doskonałym nastroju. Domyśla się, iż chłopak jest znów zakochany. Próbuje podpytać o to Chodakowskiego, ale ten tylko tajemniczo się uśmiecha. Wkrótce jednak sekret się wyjaśnia - do ich mazurskiej samotni przyjeżdża Ania. Później, w czasie wieczornej rozmowy, Żakowska sugeruje Marcinowi, że ze względu na dobro Szymka, chyba powinni zwolnić tempo, w jakim rozwija się ich związek. Tym samym daje do zrozumienia, że jeszcze nie wie, co czuje do Marcina.

odc. 1353 Od dłuższego czasu Barbara i Sonia próbują namówić Kisielową, by pomogła policji w aresztowaniu Roberta. Początkowo Zofia nie chce o tym nawet słyszeć, ale gdy siostrzenica informuje ją, że jej ukochany świetnie się bawi z nową wybranką, zmienia zdanie. Dzwoni do tancerza, a on, skuszony wizją wyłudzenia kolejnej pożyczki od naiwnej wielbicielki, zgadza się przyjechać do Gródka. Policjanci zastawiają pułapkę. Gdy dochodzi do spotkania Kisielowa znów ulega urokowi Roberta i jest nawet skłonna przerwać całą akcję, ale wtedy wkracza Sonia z kolegami i oszust zostaje aresztowany! Zofia najpierw jest mocno przygnębiona, ale wkrótce, ku przerażeniu Barbary, wraca do randkowania w internecie. Natomiast Marek bardzo martwi się o Ewę, która przez problemy w pracy stała się bardzo nerwowa. W końcu Mostowiak postanawia działać i umawia się ze sprawcą kłopotów żony, czyli Wojtkiem Redą. Liczy na to, że uda mu przyłapać studenta na jakimś kłamstwie. Niestety, chłopak jest czujny i zauważa, że rozmowa jest nagrywana.

Klan

odc. 3265 W Elmedzie Lubiczówna spotyka doktora Górzyńskiego. Andrzej jest powściągliwy, ale w końcu się przełamuje i życzy Oli szczęścia na nowej drodze życia.

odc. 3266 Lubiczowie starają się przekonać Pawełka, że nie powinien mieć pretensji do Julity, iż przyjęła walentynkę od "Tauzena".

odc. 3267 Choć Feliks już wyzdrowiał, to nadal nie doszedł do siebie. Monika skarży się Gabrieli, że mąż jest apatyczny i nie ma pojęcia, co mogłoby go choć trochę uaktywnić.

odc. 3268 W czasie przerwy w pracy Ramona spotyka Małgosię. Podpytuje Borecką, co słychać u jej brata. Potem chwali się, iż już przebolała rozstanie z Jaśkiem i nawet zaczęła się z kimś spotykać.

Na Wspólnej

odc. 2631 Zdenerwowany Marek czeka przed domem Natalii. Gdy dziewczyna w końcu wychodzi, Zimiński pyta ją wprost, czy to z nim jest w ciąży. Popławska gwałtownie zaprzecza...

odc. 2632 Choć operacja Michała przebiegła bez komplikacji, Kinga ma nadal powody do zmartwienia - mąż ma problemy z pamięcią krótkotrwałą. Natychmiast zapomina, co wydarzyło się przed chwilą.

odc. 2633 Opieka nad małym synkiem całkowicie pochłania Szulców. Mania jest rozgoryczona tą sytuacją i skarży się koleżance, że nikt na nią nie zwraca uwagi. A ta ma dla niej doskonałą radę...

odc. 2634 Zgodnie z planem Agata rozpoczyna pracę w firmie, w której zatrudniona jest Eliza. Kochańska zamierza sprowokować Huberta do "ataku" i zdobyć przeciw niemu dowody.

Barwy szczęścia

odc. 1806 Prace remontowe wykonane przez Jewgienija robią duże wrażenie na Grażynie. Lekarka postanawia zawrzeć bliższą znajomość z Ukraińcem. A Tolek jest zbyt zajęty grą w "piłkarzyki", by pilnować narzeczonej. Do ekipy entuzjastów rozgrywek dołącza Borys, który okazuje się prawdziwym mistrzem.

odc. 1807 Z wyprawy dookoła świata wraca Magda. Pierwszą noc postanawia spędzić u siostry, by mieć czas podzielić się z nią swoimi przemyśleniami. Rano w mieszkaniu Zwoleńskiej zjawia się Sebastian i robi żonie awanturę o to, że wróciła bez Angeli.

odc. 1808 W czasie pracy nad płytą Ula robi wszystko, by po raz kolejny oczarować Huberta. W tym samym czasie Klara znajduje w internecie niepochlebne opinie dotyczące jej książki. Natomiast Łukasz i Alicja nabierają pewności, że śmierć Niki nie była tylko nieszczęśliwym wypadkiem.

odc. 1809 Do Lidki przychodzi znajomy z dawnych, burzliwych lat - Plaskota. Gangster chce się upewnić, że Radek nie pamięta, kto do niego strzelał. Dziewczyna jest przerażona, bo Morawski ma coraz większe wątpliwości, że postrzelił go Grzegorz. Tymczasem Basia i Zenek denerwują się pierwszym dniem w szkole małego Jasia.

Pierwsza miłość

odc. 2635 Szczęśliwy Karol przeżywa drugą młodość. Robi wszystko, by nieustannie zaskakiwać Ewę. Nieważne, za jakie pieniądze.

odc. 2636 Przygnębiony Krystian nie wie, jak powiedzieć Kalinie, że jednak nie chce uczestniczyć w porodzie. Natomiast Darek proponuje Pawłowi pewien układ.

odc. 2637 Mimo sugestii Cezarego, Matylda nadal wierzy w uczciwość doktora Migalskiego. Zdesperowany Gruzik zwraca się o pomoc do Marka.

odc. 2638 Nieprzytomny Paweł trafia do szpitala. Lekarze określają jego stan jako bardzo ciężki i rozpoczynają operację.

Korona królów

odc.30 Uprowadzony rycerz ponosi największą ofiarę za swoją waleczność. Tymczasem Anna zmaga się z dolegliwościami ciążowymi. Sytuacji nie ułatwia fakt, że niebawem dowiaduje się o śmierci Arunasa.

odc.31 Dochodzi do burzliwej awantury między Heleną a Jaśkiem. Zrozpaczona dziewczyna zaczyna się dziwnie zachowywać. Wkrótce, w tajemnicy przed wszystkimi, podejmuje niewłaściwą decyzję...

odc.32 Dworzanie oraz rodzina królewska są zmartwieni nagłym zniknięciem Elżbiety i Kunegundy. Z kolei Pełka wszczyna poszukiwania zaginionych posłańców Bolka.

odc.33 Po namyśle Kazimierz postanawia ukarać krnąbrną dwórkę. Jego woli stanowczo sprzeciwiają się doradcy. Jasiek odkrywa fakty, które budzą przerażenie.

Diagnoza

odc.1/13 Anna nie kryje radości, że zdołała odzyskać ukochane dzieci, Zosię i Marcela. Z powodzeniem łączy obowiązki zawodowe z wychowywaniem córki oraz syna. Artmanowi nie ograniczono jednak praw rodzicielskich. Leśniewska musi dzielić się opieką nad dziećmi z byłym partnerem, co nie jest łatwym zadaniem ze względu na ich wzajemną niechęć. Rozpoczyna się akcja porodowa u Marzeny, żony doktora Sadzika. Kobieta nie ma żadnych obaw, gdyż to jej piąta wizyta na oddziale ginekologiczno- położniczym. Nagle spada tętno dziecka. Pacjentka bezzwłocznie trafia na stół operacyjny. Lekarze wykonują cesarskie cięcie. Rozpoczyna się dramatyczna walka o życie. Tymczasem trwają testy nad nowym specyfikiem na endometriozę.


Na dobre i na złe

odc.696 Oliwia i Adam chcą ochrzcić Józka. Pojawia się problem, gdy proboszcz żąda od rodziców dziecka zaświadczenia o ślubie. Nowym pacjentem doktora Krajewskiego zostaje zmagający się z nowotworem Tomasz. Okazuje się, że mężczyzna nie bierze leków. Próbuje pokonać chorobę, stosując wyniszczającą organizm głodówkę. Lekarz nie potrafi zrozumieć jego postępowania. Wiktoria i Radwan opiekują się studentką, która uparcie twierdzi, że jest dziewicą, ale cierpi na chorobę weneryczną. W szpitalu odwiedza ją kolega z akademika. Blanka wybiera się do Otwocka. Prosi doktora Gawryłę, by w tajemnicy przed Wiktorią zrobił jej kontrolne badania lekarskie. Podczas wizyty w Leśnej Górze dziewczyna niespodziewanie traci przytomność.

Uwięzione

odc.8 Fabio informuje Macarenę o intrydze Afro. Ferreiro w ramach zemsty odwołuje rozmowę kwalifikacyjną, którą załatwiła współosadzonej u wujka. Prosi też Sandovala o przeniesienie na oddział dla matek. Palacios znajduje w szafce Valbueny kokainę.


Na sygnale

odc.179 Zespół doktora Góry odpowiada na kolejne wezwanie. Tym razem ekipa udaje się do budynku sądu, gdzie zasłabł jeden z oskarżonych. Aresztant skarży się na dokuczliwy ból w klatce piersiowej, ma także duszności. Po wstępnej diagnozie Artur podejrzewa, że chory symuluje, by uniknąć zasądzonego wyroku. Postanawia sprawdzić swoje przypuszczenia. Następnie załoga karetki pomaga mężczyźnie rannemu wskutek wybuchu w łazience. Lidkę niepokoją obrażenia odniesione przez poszkodowanego. Na ciele staruszka zauważa liczne siniaki, a także zaczerwienienia. Niebawem odkrywa, że w dysfunkcyjnej rodzinie od dawna dochodzi do aktów przemocy. Ratowniczka chce pomóc maltretowanemu przez najbliższych emerytowi.

Nie z tego świata


odc.22 Nieuchronnie zbliża się apokalipsa. Wysłannicy piekła jednoczą siły, by pokonać zastępy aniołów. W obliczu zagrożenia bracia Winchesterowie podejmują niezwykle trudną dla siebie decyzję, która na zawsze odmieni ich losy.


odc.197 Sandomierscy stróże prawa, Nocul i Możejko, prowadzą czynności śledcze na miejscu zbrodni. Ofiarą jest właściciel lombardu, Jan Rachwał. Przesłuchują pracowników komisu, w tym Wojciecha Magurę, i zapoznają się z nagraniem z monitoringu. Trop wiedzie do niejakiej Julii Dąbrowskiej, która ostatnio sprzedała cenną bransoletkę. W komendzie zjawia się mąż oskarżonej, a w areszcie podejrzaną odwiedza córka, Anka. Podczas rozmowy z księdzem Mateuszem Julia wyznaje, że ukradła biżuterię swojemu dziecku. Zdradza także, że widziała koło lombardu tajemniczego mężczyznę. Tymczasem do proboszcza przychodzi paser Marcel, który kradł na polecenie Rachwała. Funkcjonariusze szykują obławę, w wyniku której ciężko ranny zostaje Marczak.


The Good Doctor

odc.11 Zdesperowany Shaun rozmyśla nad powrotem do rodzinnego Jasper. Do szpitala trafiają bliźniaczki syjamskie oczekujące na przeszczep nerki. Jedna z nich ma być dawcą, a druga biorcą organu. Podczas zabiegu dochodzi do komplikacji.


Gwardia

odc.3 Dziadek szkoli przyszłych gwardzistów. Nawet fajtłapowaty Dima wytrwale trenuje. Wkrótce grupa staje do ostatecznego egzaminu, który zweryfikuje ich umiejętności. Na szczęście wszyscy pomyślnie zdają test przygotowany przez dowódcę.

Z Archiwum X

odc.6 Tajemnicza choroba doprowadza do wybuchu paniki w kraju. Mulder i Scully wszczynają śledztwo w tej sprawie. Pomaga im gospodarz internetowego show, Tad O’Malley. Kluczem do rozwiązania zagadki jest osoba z przeszłości agentów.

Brytania

odc.5 Kerra oczekuje na egzekucję. Odrzuca propozycję strażnika Lindona, który chciał umożliwić jej ucieczkę. Tymczasem Veran ogłasza, że - zgodnie z wolą bogów - śmierć ma ponieść nie księżniczka, ale jej ojciec, Pellenor. Władca z pokorą poddaje się wyrokowi.

S.W.A.T. – jednostka specjalna

odc.11 Hondo nawiązuje współpracę ze znajomą z DEA, agentką Welsch. Wkrótce razem wpadają na trop bossa gangu, który wprowadził na rynek narkotyk nowej generacji. Tymczasem komendant departamentu policji wciela w życie pomysły Jessiki.

MacGyver

odc.11 Szanghaj. Angus musi odnaleźć Riley, która zniknęła po przeprowadzeniu ataku hakerskiego na Amerykańską Agencję Bezpieczeństwa Narodowego. Jej działanie mogło zapoczątkować wojnę. MacGyvera wspiera niezawodny Jack.

Beyond

odc.1/10 Po dwunastu latach Holden budzi się ze śpiączki. Niestety, niewiele wie o otaczającym go świecie. Ze zdumieniem odkrywa, że posiada niezwykłe moce. Niebawem tajemnicza kobieta przestrzega go przed bliskimi. Chłopak pragnie jednak poznać prawdę.

Elif

odc.191 Wszyscy są pogrążeni w żałobie z powodu śmierci Kenana. Załamana Arzu wspomina wspólną przeszłość z mężem. Murat mówi ojcu, że Erkut odpowiada za postrzelenie Zeynep. Veysel jest jednak innego zdania. Dochodzi do porwania Tulay.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje