Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1350 Choć Artur troskliwie opiekuje się Mają, Iza nadal nie jest pewna, czy powinna zgodzić się, by Skalski został, według prawa, ojcem dziewczynki. Mężczyzna, chcąc ostatecznie uporządkować relacje, prosi Lewińską o rękę. Dziewczyna jest mocno zaskoczona, ale się zgadza. O swojej decyzji informuje wkrótce Aleksandrę. Gdy Artur dowiaduje się o tym, ma pretensje do ukochanej, że wciąż utrzymuje kontakt z matką Marcina. Chwilę później dzwoni do Chodakowskiej i po raz kolejny ostrzega ją, że okrutnie się zemści, jeśli kobieta zdradzi synowi, że jest ojcem Mai. W tym samym czasie Aneta robi awanturę Iwonie. Zarzuca pielęgniarce, że popełniła kardynalny błąd, bo nie uzupełniła dokumentacji jednego z pacjentów. Początkowo Olek stara się załagodzić spór kobiet, ale gdy widzi wściekłość na twarzy Kryńskiej, szybko się wycofuje. Kilka godzin później Aneta po raz kolejny spotyka się z detektywem Bosackim.

odc. 1351 Sprawa Roberta ciągle spędza Zofii sen z oczu. Kobieta zupełnie nie wie, jak powinna postąpić. Tym bardziej że uroczy oszust dzwoni do niej i prosi, by wycofała zawiadomienie o kradzieży i oszustwie, których się dopuścił. Natomiast Barbara i Sonia przekonują Kisielową, że mężczyzna powinien ponieść zasłużoną karę. Również Staszek namawia przyjaciółkę, żeby umówiła się z byłym ukochanym na spotkanie i w ten sposób ułatwiła policji aresztowanie naciągacza. Tymczasem Ula w czasie joggingu w lesie trafia na ogrodzony teren. Później Marzenka informuje ją, że słyszała, iż w okolicy ktoś rozpoczął wycinkę drzew na dużą skalę. A Starski podczas rozmowy z architektem zdradza, że zamierza wybudować w Grabinie wielki ośrodek turystyczny. Kilka godzin później biznesmen prosi Marysię, by pomogła mu przekonać Ulę oraz Annę do sprzedaży siedliska. Rogowska jest oburzona i natychmiast odmawia. Po tej rozmowie Starski przez nieuwagę bierze zbyt dużą dawkę leków i wpada we wstrząs anafilaktyczny. Na szczęście Marysia jest na miejscu.

Klan

odc. 3260 Po ustaleniu terminu ślubu, Ola i Rafał kupują szampana i jadą do Agi. Ogłaszają dobrą nowinę i proszą, by Sokołowscy zostali ich świadkami.

odc. 3261 Okazuje się, że Borys marzy o studiowaniu medycyny. Ale najpierw musi świetnie zdać maturę z biologii. A nauka idzie mu bardzo opornie.

odc. 3262 Przy śniadaniu Bożenka i Miłosz informują rodziców, że zdecydowali się wziąć kredyt gotówkowy i potrzebują dwóch żyrantów. Bolek twierdzi, że to nie jest dobry pomysł i proponuje pożyczkę.

odc. 3263 W Elmedzie doktor Górzyński pyta Pawła o Olę. Lubicz informuje asystenta, że córka właśnie wyznaczyła datę ślubu. Lekarz jest wyraźnie wstrząśnięty tą wiadomością.

Na Wspólnej

odc. 2627 W czasie spotkania Hajduk przedstawia Izie nową księgową, która będzie zajmowała się finansami fitness clubu. Do Brzozowskiej natychmiast dociera, że od tego momentu zacznie się pranie brudnych pieniędzy gangstera.

odc. 2628 Groźby Sylwii bardzo martwią Zuzę. Hofferowa boi się, że Ligocka zdradzi Uli, że jest jej matką. Niestety, wkrótce okazuje się, że miała rację.

odc. 2629 W czasie lekcji pokazowej do klasy wpada zdenerwowany Leszek. Chłopak ściska w ręku pistolet. Ku przerażeniu nauczycieli i kolegów, nagle strzela...

odc. 2630 W nocy poprzedzającej operację Michał ma koszmary - śni mu się, że leży w pustej sali, która okazuje się... kostnicą. Przerażony zrywa się na równe nogi i budzi Kingę. Brzozowska stara się uspokoić przerażonego męża.

Barwy szczęścia

odc. 1801 Dziwne zachowanie Sabiny mocno irytuje Andrzeja. W końcu mężczyzna pyta żonę wprost, czy chce się z nim rozwieść. Tomalowa protestuje, ale bez przekonania. Gdy dociera do pracy, wyznaje Joli, że ma poważny problem ze swoją słabością do Tomka. Kozłowska, dla dobra przyjaciółki, zwalnia trenera.

odc. 1802 Gdy Nika wraca z wieczornej "sesji zdjęciowej" w strasznym stanie, Zuzia zawiadamia o tym Karolinę i Feliksa. Opiekunowie próbują opanować sytuację, ale mimo że dziewczyna jest nieprzytomna, nie decydują się na wezwanie lekarza. Za to po kilkunastu minutach zabierają Zuzi telefon i każą przerażonej dziewczynie pilnować koleżanki. Dochodzi do tragedii.

odc. 1803 Przez przypadek Kajtek widzi, jak jego matka i Tomek okazują sobie czułość. Chłopak zszokowany zachowaniem matki, zaczyna martwić się o trwałość jej małżeństwa z Andrzejem.

odc. 1804 W mediach pojawiają się pierwsze informacje o śmierci Niki. Władek nie chce czekać z założonymi rękami i decyduje się polecieć do Algierii. Natomiast w mieszkaniu Józka zjawia się jego kolega z boiska w towarzystwie atrakcyjnej dziewczyny. Diana ma masę "dobrych" rad dla ciężarnej Julity. Karaś jest zszokowana.

Pierwsza miłość

odc. 2630 Po raz kolejny Paulina umawia się z Walerym na konną przejażdżkę. Zazdrosny Norbert rusza ich śladem. Niestety, ta eskapada kończy się dla niego dość... boleśnie.

odc. 2631 W Barbarianie dochodzi do spotkania Ewy i Karola w towarzystwie adwokatów. Nagle Weksler proponuje kobiecie rozmowę w cztery oczy.

odc. 2632 W redakcji "YOLO" sytuacja jest coraz gorsza. Pracownicy przygotowują protest przeciwko Sylwii.

odc. 2633 W Wadlewie trwają przygotowania do otwarcia SPA. Na jaw wychodzi, że Norbert potrafi masować!

Korona królów

odc.26 Pełka z rozkazu Kazimierza wyrusza w tajną misję. Król obiecuje zaopiekować się jego córką, Cudką. Anna dowiaduje się, że ktoś rozsiewa plotki na jej temat. Postanawia znaleźć intryganta.

odc.27 Kraj stoi w obliczu wojny. Niepewna sytuacja polityczna zmusza do poszukiwania nowych źródeł finansowania. Katarzyna Pilecka próbuje odnaleźć Arunasa. Zostaje jednak napadnięta.

odc.28 Egle potajemnie spotyka się z Arunasem. Wkrótce poznaje jego plan działania. Spowiednika Wojciecha niepokoi dziwne zachowanie dwórki. Postanawia ostrzec Annę.

odc.29 Król otrzymuje list z żądaniem okupu w zamian za wypuszczenie Katarzyny Pileckiej z niewoli. Podczas przekazywania pieniędzy nie wszystko idzie zgodnie z planem.


Na dobre i na złe

odc.695 Kaśka i Góral spieszą na ratunek nastolatce, która targnęła się na swoje życie. Dziewczyna połknęła garść tabletek. Niedoszła samobójczymi trafia na OIOM, pod opiekę Marcina. Niestety, nie reaguje na podawane leki, a jej stan zdrowia wciąż się pogarsza. W końcu wątroba młodej kobiety przestaje pracować. Medycy z Leśnej Góry za wszelką cenę próbują ją ocalić. W tym czasie doktor Tretter usiłuje pomóc 10-letniemu Frankowi, który przez swoją matkę zmaga się ze sporą nadwagą. Gawryło przyjeżdża do szpitala na konsultacje. Gdy niespodziewanie spotyka Radwana, znów zaczyna obawiać się, że dawny rywal odbierze mu synka. Wiktorię martwi natomiast zachowanie Krzysztofa, który w ogóle nie wspomina o ukochanej Sylwii.

Uwięzione

odc.7 Macarena decyduje się urodzić dziecko. Dowiaduje się, że będzie miała synka. Wspomina też akcję w lesie, podczas której Hanbal zabił Linchuna, a także ciężko ranił Fabia i Castilla. Zulema informuje rodziców Saray, że ich córka jest lesbijką.


Na sygnale

odc.178 Walentynki. Zespół doktora Góry otrzymuje wezwanie do starszej pani, która poważnie się poparzyła podczas gotowania. Na miejscu okazuje się, że ma demencję. Poszkodowana bierze Artura za swojego zmarłego przed laty męża. Nie przyjmuje do wiadomości tłumaczeń zagubionego lekarza oraz pozostałych ratowników - Wszołka i towarzyszącej mu Lidki. Z kolei Banach udziela medycznej pomocy dziewczynie, która nagle zaczęła się dusić w trakcie seksu. Wszystkie objawy wskazują, że doznała silnego wstrząsu anafilaktycznego. Możliwe, że jest uczulona na swojego chłopaka. Wkrótce jej stan się pogarsza. Dochodzi do zatrzymania krążenia. Wiktor aplikuje pacjentce adrenalinę i leki przeciwhistaminowe.

Nie z tego świataodc.21 Crowley, w zamian za duszę Bobby’ego, obiecuje wyjawić miejsce pobytu Śmierci. Tymczasem Winchesterowie stawiają czoło okrutnej zarazie. Zostają zainfekowani groźnym wirusem. Tylko dzięki pomocy Castiela pozostają przy życiu.


odc.196 Proboszcz znajduje przed drzwiami plebanii nieprzytomną Marzenę. Kobieta zostaje przetransportowana do szpitala. Jedna z pielęgniarek zauważa, że pacjentka trzyma w zaciśniętej dłoni tajemniczą naszywkę. Policjanci przesłuchują koleżanki poszkodowanej z call center, gdzie była zatrudniona. Ustalają, że miała zastąpić na stanowisku doświadczoną Jolę Danielską. Tymczasem ksiądz rozmawia ze współpracownikiem obu kobiet, dyrektorem marketingu Andrzejem Drzewieckim. Mężczyzna zdradza, że Marzena odnosiła zawodowe sukcesy dzięki liście własnych kontaktów. Udało się jej zostać liderką sprzedaży. Zaintrygowany duchowny podejmuje własne śledztwo w pełnej niejasności sprawie. Trop wiedzie do parafianki Anieli.

Jak zostałem Rosjaninem

odc.16-18 Alex zastanawia się, czy w intymnej sytuacji wypada pytać partnerkę o stan zdrowia. Ekaterina wybiera się na galę rozdania nagród dziennikarskich. Staje przed dylematem, czy zaprosić na uroczystość Anatolija. Do Moskwy przylatuje Ted, szef Aleksa.

The Good Doctor

odc.10 Jared i Shaun asystują przy operacji zawodowego gracza komputerowego. Andrews pozwala wykazać się Kalu, natomiast Melendez zbywa wszelkie uwagi Murphy’ego. Z kolei Claire pomaga ratować kończyny młodej pacjentki przed amputacją.


Zabójstwo Versace

odc.5 Donatella nalega, by Gianni nie ujawniał światu prawdy na temat swojej orientacji seksualnej. Tymczasem do Minneapolis przylatuje Andrew, by spotkać się z Davidem i Jeffreyem. Mężczyźni wiedzą jednak o wszystkich kłamstwach Cunanana.

Gwardia

odc.2 Do obozu szkoleniowego gwardii narodowej przedostaje się polska dziennikarka. Chce pokazać światu prawdziwe oblicze wojny na Ukrainie. Tymczasem ochotnicy postanawiają ruszyć na front. Niespodziewanie dołącza do nich Dziadek.

Z Archiwum X

odc.5 W galerii sztuki, która słynie z prezentowania dość kontrowersyjnych eksponatów, dochodzi do eksplozji bomby. Agenci Mulder i Scully, by zapobiec kolejnym atakom, próbują nawiązać kontakt z pogrążonym w śpiączce zamachowcem.

Brytania

odc.4 Brutus buntuje legionistów. Jego intrygę przerywa atak ze strony króla Pellenora. Zdezorientowany, porzuca towarzyszy. Tymczasem władca dowiaduje się, że Kerra kontaktowała się z wrogiem, generałem Aulusem. Skazuje córkę na karę śmierci.

S.W.A.T. – jednostka specjalna

odc.11 Hondo nawiązuje kontakt z dawną znajomą z DEA, agentką Walsh. Wspólnie tropią bossa gagu, który wprowadził na rynek narkotyk nowej generacji. Pomysł Jessiki dotyczący współpracy z lokalną społecznością zyskuje aprobatę szefa.

MacGyver

odc.10 Angus i Wilt wracają do rodzinnego miasteczka. Na miejscu dowiadują się o uprowadzeniu studentki nauk ścisłych. Porywacze zamierzają zmusić ojca pojmanej do popełnienia w ich imieniu makabrycznej zbrodni. Rozpoczyna się akcja ratunkowa.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje