Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1348 Od pewnego czasu Aneta podejrzewa, że Olek ją zdradza. Gdy znajduje damskie okulary przeciwsłoneczne w jego samochodzie, jest już tego niemal pewna. Ale zamiast zrobić awanturę kochankowi, postanawia zemścić się na kobiecie, z którą zdradza ją Chodakowski. Intuicja podpowiada jej, że jest nią Magda... Kilka godzin później Kryńska umawia się na spotkanie z detektywem, któremu wcześniej zleciła śledzenie Olka. Bosacki informuje ją, że ma zdjęcia Chodakowskiego z kochanką. Aneta, pewna, iż na fotografiach jest Olek i Magda, prosi Budzyńskiego o rozmowę. Chce mu uświadomić, jaką kobietą jest Magda. Gdy prawnik przychodzi na spotkanie, wręcza mu kopertę ze zdjęciami, do której nie zdążyła zajrzeć, bo Bosacki przyniósł ją dosłownie chwilę wcześniej. Andrzej szybko przegląda fotografie, a potem bez słowa oddaje je Kryńskiej. Zaskoczona kobieta zagląda do koperty i... oblewa się pąsem.

odc. 1349 Czytając jedną z prac swoich magistrantów, Ewa odkrywa, że Wojtek Reda popełnił plagiat. Wzywa studenta do siebie i informuje go, jakie konsekwencje grożą za to, co zrobił. Chłopak nie zgadza się z zarzutem oszustwa, wściekły wychodzi od Mostowiakowej i... udaje się prosto do gabinetu prorektora. A tam oskarża Ewę o przekroczenie granic dopuszczalnych relacji ze studentami. Szef wzywa wykładowczynię do siebie. W czasie konfrontacji Wojtek nadal kłamie. A gdy razem z Ewą opuszczają gabinet rektora, rzuca w stronę Mostowiakowej kilka obraźliwych słów. Marek, który jest świadkiem tej sytuacji, traci panowanie nad sobą. Podchodzi do studenta i wymierza mu cios w twarz... W tym samym czasie Janek ciągle szuka informacji na temat kobiety, która najprawdopodobniej jest jego biologiczną matką. Udaje mu się w końcu ustalić jej adres i prosi Ulę, by towarzyszyła mu w wyprawie do Łodzi. Dziewczyna oczywiście się na to zgadza. Para podjeżdża pod dom Sobańskiej, ale policjant nie ma odwagi z nią porozmawiać.

Klan

odc. 3255 Na Sadybie zjawia się Jasiek, który obiecał pomóc Eli. Chłopak chce wykorzystać okazję i porozmawiać z Dominiką.

odc. 3256 Do banku zagląda Paulina. Dziewczyna żali się Ramonie, że fatalnie czuje się w nowym miejscu pracy.

odc. 3257 Monika szykuje się do otwarcia swojej, przeniesionej w nowe miejsce restauracji. Dzięki Bolkowi, który załatwił występ zespołu Kornela, wieczór będzie miał bardzo uroczystą oprawę.

odc. 3258 Zaciekawiona Ula wypytuje siostrę o ciąg dalszy sprawy "Czakry". Okazuje się, że kobieta, która oskarżyła go o molestowanie, nie zamierza rezygnować z zajęć. Chce wykorzystać wykupiony karnet!

Na Wspólnej

odc. 2624 W fundacji znów zjawia się Ligocka. Kobieta daje do zrozumienia, że ponieważ jest biologiczną matką Uli, to liczy na materialne wsparcie Hofferów. Zuza jest załamana. Po powrocie do domu opowiada o wszystkim Kamilowi i prosi męża, by dali Ligockiej pieniądze, których żąda. Hoffer nie jest tym zachwycony.

odc. 2625 Przyparta do muru Eliza wyznaje w końcu Jarkowi, że Hubert ją zgwałcił. Wzburzony Berg wybiega z mieszkania i... kieruje się do pracy. Gdy przed budynkiem firmy zauważa Huberta, bez chwili zastanowienia rzuca się na niego z pięściami.

odc. 2626 Po godzinach przemyśleń Zuza dochodzi do wniosku, że Ula powinna się dowiedzieć, iż Sylwia jest jej biologiczną matką. Kamil absolutnie się na to nie zgadza! Idzie na posterunek policji i składa zawiadomienie przeciwko Ligockiej. Kilka godzin później Hofferowie spotykają Sylwię. Kobieta nie kryje wściekłości.

Barwy szczęścia

odc. 1796 Zirytowana Waleria nakazuje Stefanowi pozbyć się z domu "piłkarzyków" znalezionych przez Tolka na śmietniku. Z pomocą przygnębionemu Górce przychodzi Jewgienij. Dozorca proponuje, że przechowa "zabawkę" w pomieszczeniu gospodarczym. Natomiast Lidka całe dnie spędza przy szpitalnym łóżku Radka.

odc. 1797 W małżeństwie Tomalów nie najlepiej się dzieje. Sabina coraz bardziej oddala się od Andrzeja i jednocześnie bardzo często myśli o Tomku. Ale gdy w czasie wspólnych ćwiczeń przystojny trener próbuje ją pocałować, odpycha go. W tym samym czasie Renata i Grzegorz starają się uciec z Polski.

odc. 1798 W czasie rozmowy z wnukiem Krystyna dowiaduje się, że Nina związała się z lekarzem i zamierza wyprowadzić się ze stolicy. Złota dochodzi do wniosku, że już najwyższy czas, by zajęła się... swataniem swojego syna. W związku z tym odwiedza Anetę.

odc. 1799 W czasie realizacji zdjęć do niskobudżetowej reklamy Paweł poznaje Marzenę, pracującą w służbie ochrony lotniska. Chłopak błyskawicznie dochodzi do wniosku, że kobieta doskonale by się sprawdziła jako odtwórczyni postaci Marty Walawskiej. Dylska zwierza się Amelii z obaw, iż swatanie jej z Markiem może źle się skończyć.

Pierwsza miłość

odc. 2625 Gdy do "Kaśki" dociera informacja, że Kuba jest prześladowany, barman postanawia działać i umawia się z ojcem dręczyciela syna...

odc. 2626 Wściekły Radek postanawia zemścić się na Sylwii. Chce poinformować przełożonych, że szefowa oszukała ich w sprawie swojego wypadku.

odc. 2627 W lesie otaczającym Wadlewo grasuje niebezpieczny dzik. Gwardia szybko wkracza do akcji. Wkrótce pojawiają się poważne komplikacje.

odc. 2628 Zirytowany Karol nie może wybaczyć Ewie, że wykorzystała jego zdjęcie w kampanii leku na hemoroidy.

Korona królów

odc.22 Kazimierz planuje budowę zamków, by wzmocnić potęgę państwa na arenie międzynarodowej. Egle ostrzega Annę przed zdradą osoby z najbliższego otoczenia. Jadwiga i Katarzyna rozpytują o Arunasa.

odc.23 Trwają przygotowania do ślubu rycerza Niemierzy i dwórki Cudki. Helena próbuje uwieść króla. Ten z trudem odrzuca jej zaloty. Niebawem dowiaduje się o śmierci siostry, Kunegundy.

odc.24 Pogrążona w żałobie Jadwiga przechodzi załamanie nerwowe. Zaniepokojony Kazimierz każe przewieźć matkę na Wawel. Anna dowiaduje się o spisku teściowej.

odc.25 Władca chce postawić fortyfikacje na granicach, by zapobiec wojnie z Czechami i Brandenburgią. Zamęt sieje także Luksemburczyk, który uważa się za króla.


Na dobre i na złe

odc.694 Podczas porannego joggingu Wiktoria znajduje na leśnej ścieżce nieprzytomną młodą kobietę. Opatruje rany aktywistce postrzelonej przez myśliwego. Tymczasem Oliwia rozpoczyna staż w Leśnej Górze. Jej entuzjazmu nie podziela Adam, który uważa, że dla dobra ich synka powinna jak najdłużej zostać w domu. Consalida radzi mu, by nie popełniał jej błędów z młodości. Julka ma problemy przez nowego przełożonego, Molendę. Zezwoliła bowiem, by chora na białaczkę spędziła ostatnie chwile życia w domu przy najbliższych. Działanie młodej lekarki nie spodobały się jej szefowi, który zgłasza na podwładną oficjalną skargę. Dr Orłowska odkrywa, że brakuje kilku opakowań morfiny. Podejrzenia padają na Marcina. Profesor Falkowicz oświadcza się Kasi.

Uwięzione

odc.6 Afro decyduje się na układ z policją. Jeśli nagra wypowiedź Macareny, że ta przywłaszczyła sobie kartę Yolandy, zostanie przeniesiona na oddział półotwarty. Godzi się też z Saray. Leopoldo i Roman chcą odkopać łup. W ślad za nimi rusza Hanbal.


Na sygnale

odc.177 Załoga karetki szpitala w Leśnej Górze odpowiadają na nowe wezwanie. Ekipa doktora Banacha spieszy na ratunek chłopcu, którego od pewnego czasu męczy dość specyficzny kaszel. Po wstępnej diagnostyce lekarz szybko odkrywa, że dziecko ma również zachwianą krzepliwość krwi. Wiktora zastanawia dziwne zachowanie rodziców małego pacjenta. Tymczasem zespół Góry udaje się do mieszkania Roksany. Na miejscu okazuje się, że dziewczyna ma wysoką gorączkę. Ponadto doszło u niej do poważnego zakażenia organizmu. Na domiar złego chora nie pozwala się zbadać żadnemu z przybyłych ratowników. Artur podejrzewa, że przeszła niedawno nieudaną operację plastyczną. Rozpoczyna się dramatyczna walka o życie kobiety.


Jak zostałem Rosjaninem


odc.13-15 Alex w ramach przeprosin wręcza Ani lilie. Nie wie, że kobieta ma alergię. Wkrótce między partnerami dochodzi do kłótni, gdy Rosjanka spotyka w mieszkaniu ukochanego roznegliżowaną Emily. Ekaterina szuka nowego asystenta.


Nie z tego świata

odc.20 Crowley nalega, żeby Sam i Dean szukali z nim pozostałych pierścieni Jeźdźców Apokalipsy. Tylko w ten sposób unicestwią Lucyfera. Winchesterowie przystają na propozycję. Wkrótce wychodzą na jaw prawdziwe zamiary demona.


odc.195 Dzięki zaangażowaniu medium Liliany sandomierscy stróże prawa znajdują zwłoki zaginionej Anety Łąckiej. Po oględzinach miejsca zbrodni ruszają do fundacji, w której pracowała denatka. Przesłuchują jej narzeczonego, Edwarda Bielskiego. Tymczasem ksiądz Mateusz odwiedza rzekomą wizjonerkę. Duchowny wątpi, że posiada ona nadprzyrodzone zdolności. Jakiś czas później aspirant Nocul i inspektor Możejko oglądają poświęconą kobiecie audycję. Funkcjonariusze wyłapują pewną nieścisłość, która wkradła się do opowieści jasnowidzki. Nowy trop doprowadza ich do Olgi - informatyczki, która wcześniej współpracowała z Anetą. Prywatne śledztwo przeprowadza także proboszcz. On również znajduje prawdziwego zabójcę.

The Good Doctor

odc.9 Melendez diagnozuje chłopca z Afryki. Następnie, podczas operacji pacjentki, dochodzi do dziwnego zdarzenia - znika bez śladu usunięty guz strun głosowych. Z kolei Shaun dochodzi do wniosku, że musi się przystosować do życia wśród ludzi.

Mentalista

odc.2 Teresa Lisbon podejmuje się wykonania misji specjalnej. W tym celu podszywa się pod więźniarkę. Dzięki przebraniu nawiązuje kontakt z pewną osadzoną. Próbuje nakłonić przestępczynię, by wyjawiła jej kryjówkę swojego chłopaka.

Zabójstwo Versace

odc.4 Trwa pościg za poszukiwanym seryjnym zabójcą, Andrew Cunananem. Przestępca zmusza byłego kochanka, 33-letniego Davida Madsona, architekta z miasta Minneapolis, do znalezienia odpowiedniej kryjówki. Niebawem dochodzi do tragedii.

Gwardia

odc.1/4 Ukraina, rok 2015. Uczestnicy tragicznych wydarzeń na kijowskim Majdanie wstępują do gwardii narodowej. Choć wiele ich różni, wszyscy gotowi są oddać życie za kraj. Mentorem kadetów zostaje Dziadek, który walczył w Afganistanie.

Z Archiwum X

odc.4 Agenci Mulder i Scully poszukują mordercy prominentnego urzędnika. Wszystko wskazuje, że makabrycznej zbrodni nie była w stanie popełnić istota ludzka. W międzyczasie Dana próbuje uporać się z bolesną przeszłością.

Brytania

odc.3 Niezwyciężony generał Aulus zastawia pułapkę na Pellenora. Po potajemnym spotkaniu z Kerrą odstępuje od ukrzyżowania więźniów. Następnie wraz z Veranem wyrusza w podróż do celtyckiego świata magii. W mrocznej wizji widzi pokonaną rzymską armię.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje