Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1344 Zaniepokojeni Marcin i Andrzejek próbują przekonać Anię, że nie jest bezpieczna w siedlisku. Dziewczyna jednak bagatelizuje obawy przyjaciół - twierdzi, że z takimi "ochroniarzami" nie boi się nawet handlarzy żywym towarem. Poza tym musi niebawem wysłać do redakcji artykuł i nie ma czasu na przeprowadzki. Kilka godzin później mały Szymek, wykorzystując nieuwagę opiekunki, wymyka się z domu. Ania, podążając jego śladem, trafia nad rzekę. Tam wpada na trzech podejrzanych mężczyzn. Jednym z nich jest Radek Sieczko... Kilkanaście minut później Marcin i Andrzejek orientują się, że dziennikarka i syn Chodakowskiego zniknęli! W tym samym czasie Janek informuje Ulę, że Staszek zdecydował się przyjąć nową policjantkę na miejsce Natalii, która jest w Bieszczadach. Niebawem okazuje się, że Sonia to siostrzenica Zofii. Pierwsze spotkanie Krawczyk i Morawskiego ma bardzo zaskakujący przebieg.

odc. 1345 Ania i Szymek, uprowadzeni przez ludzi Radka, trafiają do piwnicy pewnego podwarszawskiego domu. Bandyta dzwoni do Marcina i informuje go, że jeśli chce odzyskać syna, musi oddać mu wszystkie materiały, które w czasie swojego śledztwa zgromadziła dziennikarka. Chodakowski natychmiast kontaktuje się z Jakubem i prosi o pomoc. Karski rozpoczyna śledztwo. Natomiast Andrzejek odnajduje chłopaka, który ostatnio na polecenie Sieczki wypytywał o Lisieckiego w klubie. Młody gangster zostaje aresztowany, ale podczas przesłuchania uparcie milczy. W tym czasie gazeta, z którą współpracuje Ania, decyduje się opublikować w internecie jej reportaż. Marcin jest przerażony - boi się, że wściekły Radek może zrobić krzywdę Szymkowi i jego opiekunce. Tymczasem Agnieszka i Jacek umawiają się na kolejne spotkanie. Mrozowski informuje przyjaciółkę, że znowu będzie musiał na kilka dni wyjechać - obiecał Asi, że odwiezie ją i dzieci do Francji. Ostatecznie jednak decyduje się przesunąć podróż o jeden dzień i spędzić noc z Olszewską.

Klan

odc. 3246 Po zakończeniu spektaklu Wiga i Paweł odbierają płaszcze w teatralnej szatni. Nagle podchodzi do nich nieznajoma kobieta i stwierdza, że... doskonale zna Lubicza. Poznali się na portalu randkowym i od kilku miesięcy regularnie korespondują. Lekarz, podobnie jak jego żona, są zszokowani.

odc. 3247 Beata uważa, że Dominika po wyjściu ze szpitala powinna zamieszkać na Sadybie. Jej zdaniem takie rozwiązanie sytuacji zagwarantuje, że dziewczyna nie będzie spotykać się z Jaśkiem. Piotr głośno protestuje. Dochodzi do awantury.

odc. 3248 Do Agnieszki dzwoni koleżanka pracująca w "Brukowej". Okazuje się, że tabloid zamierza opublikować list kobiety, która twierdzi, iż była molestowana przez jednego z pracowników Lubiczówny.

odc. 3249 Po wychodzącą ze szpitala Dominikę przyjeżdża Jerzy. Chojnicki namawia córkę, by jechała z nim do domu. Jednak dziewczyna się nie zgadza - na Sadybie na pewno nie znajdzie potrzebnego jej spokoju.

Na Wspólnej

odc. 2616 Gwałtowna reakcja Natalii nie daje Markowi spokoju. Zimiński dzwoni do byłej kochanki - chce się dowiedzieć, dlaczego dziewczyna na jego widok wybuchnęła płaczem.

odc. 2617 W fitness-clubie Izy zjawiają się podejrzani znajomi Hajduka. Ponieważ zachowują się arogancko i bezczelnie, dochodzi do scysji z innymi klientami klubu. Brzozowska jest bezradna.

odc. 2618 W czasie spotkania z Sylwią Zuza informuje ją, że znalazła dla niej pracę. Kobieta reaguje bez entuzjazmu. Znacznie bardziej jest zainteresowana Ulą, którą Hofferowa przyprowadziła do fundacji.

odc. 2619 Do domu sąsiadującego z tym, w którym mieszkają Ilona i Maks, wprowadzają się nowi sąsiedzi. Gdy Brzozowski po raz pierwszy spotyka Anię, kobieta zachowuje się prowokacyjnie.

Barwy szczęścia

odc. 1786 W czasie zabaw z Mają Andrzej dochodzi do wniosku, że nadwaga zaczęła mu przeszkadzać w życiu. Postanawia więc popracować nad swoją kondycją. Odwiedza Centrum Nowego Ciała i prosi Tomka o pomoc. Niestety, pierwszy trening to prawdziwa katastrofa...

odc. 1787 Po wielu perturbacjach Róża wreszcie wraca do domu z pielgrzymki do Francji. Radość podczas powitania nieco burzy pojawienie się ojca Zuzi, Kazika, który zabiera córkę na lody. W czasie spaceru prosi dziewczynę o pieniądze. Wszystko wskazuje na to, że nie będzie to ostatnia pożyczka...

odc. 1788 Czekająca na podmiejski pociąg Bożena zauważa na peronie dziwnie zachowującego się mężczyznę. Gdy człowiek opuszcza dworzec, Wiśniewska podchodzi do torby, którą zostawił. Delikatnie ją otwiera i jej oczom ukazuje się mechanizm bomby. Kobieta natychmiast dzwoni na policję.

odc. 1789 Na miejscu wybuchu zdenerwowany Tomasz poszukuje Bożeny. Wkrótce dołącza do niego również Bruno i obydwaj mężczyźni próbują się dowiedzieć, gdzie jest Wiśniewska. Natomiast w "Zdrówku" zjawia się Mariola, która poszukuje Borysa. Aldonie nie podoba się współpracownica męża.

Pierwsza miłość

odc. 2615 Ku zaskoczeniu Melki, Robert informuje ją, że ma dla niej prezent - sportowy samochód. Jednak szybko okazuje się, że jest to śmiertelna pułapka.

odc. 2616 Roman poważnie rozważa wycofanie się z umowy sprzedaży ziemi. Jednak Śmiałek i Seweryn nie chcą o tym słyszeć. Zdesperowany Kłosek kombinuje, jak wybrnąć z sytuacji.

odc. 2617 Przygnębiony Ksawery ma już dość pracy u Malwiny. Zarzuca ukochanej, że go zdominowała i... odwołuje ślub.

odc. 2618 Ze względu na sprawę Daniela, Marysia ma poważne kłopoty. Jednak Domańska nie zamierza się poddawać.

Korona królów

odc.14 Narasta konflikt między Kazimierzem a biskupem krakowskim Grotem. Dziedzic tronu nie wyraża zgody na wojnę z Krzyżakami. Innego zdania jest duchowny. Anna zaprzyjaźnia się ze szwagierką, Elżbietą.

odc.15 Na Wawelu trwają przygotowania do uroczystej koronacji. Wśród gości pojawia się Arunas, pierwsza miłość przyszłej królowej. Dwórka Helena donosi o schadzce dawnych kochanków.

odc.16 Jadwiga oskarża synową o zdradę. Rozgniewany Kazimierz wybacza żonie. Arunas wstępuje do klasztoru. Rozpoczyna się długo oczekiwana ceremonia koronacyjna.

odc.17 Do zamku przybywa zaufany człowiek Łokietka. Kazimierz chce go mianować marszałkiem dworu. Annę martwią plotki. Cudka próbuje ją pocieszyć.


Na dobre i na złe

odc.692 Kaśka nie kryje zaskoczenia, gdy dowiaduje się, że w Leśnej Górze został zatrudniony jej dawny znajomy, anestezjolog Molenda. Lekarka jest wrogo nastawiona do kolegi po fachu. Mecenas Smuda przekazuje Latoszkom złą wiadomość. Prokurator chce podważyć zeznania motocyklistów. Witek mógł bowiem wywierać nacisk na przebywających w szpitalu świadków. Tymczasem na stół operacyjny trafia więźniarka Agnieszka, która próbowała targnąć się na swoje życie. Wraz z niedoszłą samobójczynią ratownicy przywożą doktor Starską. Lekarka, udzielając pomocy koleżance z celi, poparzyła sobie ręce. Na izbie przyjęć zjawia się także Michasia z ojcem. Matka dziewczynki nie wyraża zgody na szczepienie. Oskarża też męża o uprowadzenie córki.

Uwięzione

odc.4 Anabel żąda pieniędzy za skonfiskowane narkotyki. Niebawem dochodzi do wypadku na więziennym boisku. Ranna Macarena trafia do izby chorych. Chcąc się stamtąd wydostać, zaczyna flirtować z Sandovalem. Anabel kradnie jej rzeczy.


Na sygnale

odc.175 Zespół ratowniczy z Leśnej Góry otrzymuje wezwanie do ofiary nożownika. Na miejscu okazuje się, że działający w amoku napastnik ugodził nożem jednego z klientów baru z kebabem. Doktor Banach w asyście nowicjusza Nowaka bezzwłocznie udziela pomocy poszkodowanemu. Musi się spieszyć, ponieważ półprzytomny pacjent silnie krwawi z rozległej rany. Ofiara brutalnego ataku wyznaje, że w lokalu, gdzie zabarykadował się nieobliczalny bandyta, wciąż przebywa jego kolega. Mężczyzna stracił przytomność wskutek upadku. Wiktor, wspierany przez policjantkę Monikę, decyduje się wejść do budynku. Wie, że musi działać niezwykle ostrożnie, by nie spłoszyć przestępcy. Tymczasem na ulicy gromadzi się wściekły tłum.

Słowo na A

odc.5, 6 Alison obawia się, że opiekunka Maya może zostać deportowana. Maurice jest zrozpaczony po rozstaniu z Louise. Tuż przed otwarciem pubu Joe nagle znika. Do jego matki dociera, że nie może dłużej ukrywać prawdy o problemach syna.

Jak zostałem Rosjaninem

odc.7-9 Przed wejściem do galerii sztuki Alex i Roma wdają się w słowną potyczkę z mężczyznami z Kaukazu. Anatolij dzięki pomocy kochanki zastawia pułapkę na Ekaterinę. Alex wybiera się na pierwszą randkę z Anią. Nie wie jednak, jakie zwyczaje panują w Rosji.

Nie z tego świata

odc.18 Dean zastanawia się, jak pokonać Lucyfera. Stwierdza, że jedynym sposobem na unicestwienie wroga jest przyjęcie propozycji Michała. Anioły jednak odrzucają jego ofertę. Winchesterowie proszą Zachariasza, by zapobiegł rychłej apokalipsie.


odc.194 Jeremi Rokitnicki prosi sandomierskiego proboszcza o poświęcenie jego posiadłości. Wkrótce aspiranci Dziubak i Nocul otrzymują wezwanie do dworu. Okazuje się, że zamordowano właściciela nieruchomości. Ciało znalazł administrator Roman. Na miejscu zbrodni zastał Annę, która jest w separacji z Filipem - synem zmarłego. Policjanci rozpoczynają śledztwo. Nocul przesłuchuje stróża Arkadiusza Łopucha. Tymczasem wychodzi na jaw, że Jeremi przed śmiercią zmienił zapis w testamencie. Głównym podejrzanym staje się jego syn, który pokłócił się z ojcem tuż przed zabójstwem. Na jaw wychodzi wiele tajemnic mieszkańców posiadłości. Zwolnieni pracownicy również mogli dopuścić się zbrodni. Sprawa bardzo się komplikuje.

The Good Doctor

odc.7 Claire trafia do psychologa, który ma jej pomóc uporać się ze stratą pacjenta. Shaun opatruje rany nastolatka z autyzmem. Zauważa szereg niepokojących objawów. Konieczna jest operacja, lecz rodzice Liama nie chcą, by Shaun asystował przy zabiegu.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje