Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1342 Mimo usilnych starań bliskich Paweł wciąż nie odzyskał chęci do życia, a smutki topi w alkoholu. Zirytowany Piotrek informuje brata, że w jego imieniu wypłacił zaległą pensję Julce. Zrobił to z pieniędzy, które znalazł przy nim, gdy ten leżał pijany przed swoim biurem. Ta informacja doprowadza podchmielonego Zduńskiego do szału. Wykrzykuje, iż nie życzy sobie, by go kontrolować, nawet, gdy popełnia głupstwa. Wściekły jedzie do swojej firmy, a tam czeka go kolejna przykra niespodzianka - Julka ma już dosyć jego zachowania i rzuca pracę. Paweł znów kupuje alkohol i jedzie do Teresy. Jakubczyk jest zaskoczona, gdy pijany Zduński zaczyna ją całować. Jednak po chwili wyrzuca mężczyznę za drzwi. Nieprzytomnemu chłopakowi jakoś udaje się dotrzeć na Deszczową, ale tam znów dochodzi do awantury. W czasie przepychanki z Piotrkiem i Kingą, Paweł niechcący bije bratową w twarz. Świadkiem tego zajścia jest Marysia...

odc. 1343 Przed powrotem do Francji Joanna prosi Agnieszkę, by przez kilka godzin zaopiekowała się jej dziećmi. Zosia wyznaje Olszewskiej, że martwi się o Chodakowską, która przestała brać leki na depresję. W tym samym czasie Asia jedzie na cmentarz i przy grobie ukochanego męża podejmuje desperacką decyzję. Po powrocie do domu pisze list, w którym prosi Agnieszkę, by zajęła się Zosią i Wojtkiem... Pakuje kilka najpotrzebniejszych rzeczy i przenosi się do hotelu. Wieczorem Olszewska, zaniepokojona faktem, że przyjaciółka nie odbiera od niej telefonu, jedzie do mieszkania Chodakowskich. Po przeczytaniu pożegnalnego listu Joanny jest przerażona, ale postanawia działać - sprawdza komputer Asi i znajduje w nim informację o rezerwacji pokoju w hotelu. Natychmiast dzwoni na recepcję, by uprzedzić personel, że Chodakowska może próbować targnąć się na swoje życie. Gdy Agnieszka dociera na miejsce okazuje się, że Joanna jeszcze nie zdążyła połknąć śmiertelnej dawki leków. Olszewska oddycha z ulgą.

Klan

odc. 3242 Podczas śniadania Ilona opowiada Koziełłom o swojej rodzinie i planach na przyszłość. Tadeusz jest zdania, że jego kuzyn powinien się z nią ożenić.

odc. 3243 Po wizycie u córki Jerzy nie ma wątpliwości, że Dominika bardzo przeżyła rozstanie z Jaśkiem. Chojnicki zaczyna martwić się o dziewczynę. Swoimi wątpliwościami dzieli się z Renatą i Antkiem.

odc. 3244 Gdy Agnieszka szykuje się do wyjścia ze swojego biura, niespodziewanie odwiedza ją jedna z klientek. Kobieta oskarża "Czakrę" o molestowanie...

odc. 3245 Jasiek jedzie do Dominiki, by oddać klucze do jej mieszkania. W sypialni znajduje nieprzytomną dziewczynę.

Na Wspólnej

odc. 2612 Po podliczeniu oszczędności Iza umawia się z Hajdukiem. Liczy na to, że 160 tysięcy złotych, którymi dysponuje, wystarczy, by gangsterzy dali jej spokój. Okazuje się, że Paweł ma zupełnie inny pomysł.

odc. 2613 Wyniki badań są bardzo złe - guz w głowie Michała jest złośliwy i tak umiejscowiony, że nie można go usunąć. Brzozowski prosi Marcina, by pomógł mu popełnić samobójstwo.

odc. 2614 W czasie zamieszania związanego z chrzcinami Ludwika, nikt nie zauważa, że Kajtek zabrał malucha na spacer do parku. Gdy Żaneta orientuje się, że dzieci zniknęły z mieszkania, wpada w panikę.

odc. 2615 Marek dowiaduje się, że ogłoszenie zwycięzców w konkursie na najciekawsze miejsce w stolicy odbędzie się w restauracji prowadzonej przez Natalię. Zaczyna się tym bardzo denerwować...

Barwy szczęścia

odc. 1781 Komisarz Turowski informuje Elżbietę i Artura, że na razie niemożliwa jest identyfikacja ciała wyłowionego z Zalewu Zegrzyńskiego. Zdesperowany Chowański jedzie na miejsce, w którym znaleziono zwłoki. Tymczasem Grzelakowie orientują się, że John zniknął.

odc. 1782 Po rozstaniu Natalii z Maciejem, wszystkie firmy powiązane z deweloperem wycofują się ze współpracy z biurem prowadzonym przez Małgorzatę. Nad firmą Zwoleńskiej wisi widmo bankructwa. W tym samym czasie nowy trener zatrudniony w fitness klubie podbija serca klientek.

odc. 1783 U Jerzego zjawia się Malwina. Córka próbuje przekonać mężczyznę, by wybrał się z nią do Zakrzewia, gdzie zatrzymała się Anna po rozstaniu z Jakubem. Natomiast Zuzia dostaje kolejną propozycję zawodową. Ale w sesji zdjęciowej musi towarzyszyć jej opiekun, a Zdzisio jest zajęty.

odc. 1784 Przyjaciele organizują pożegnalne przyjęcie dla Angeli. A ona proponuje im, by na czas jej nieobecności przeprowadzili się do niej. Później zjawia się Sebastian, by odwieźć na lotnisko córkę i żonę. Magda początkowo nie jest z tego zadowolona, ale potem zaczyna patrzeć na męża łaskawszym okiem.

Pierwsza miłość

odc. 2610 Mimo niechęci syna Matylda nie ustaje w wysiłkach, by wyswatać go z Helenką. Gruzikowa podstępem pozbywa się z domu Beaty i zaprasza byłą dziewczynę Cezarego.

odc. 2611 Po raz kolejny Robert prosi Melkę, by towarzyszyła mu w czasie spotkania z konkurentami. Szybko okazuje się, że wyprawa jest niebezpieczna.

odc. 2612 Gdy o ciąży Kaliny dowiadują się jej koledzy, dziewczyna staje się obiektem kpin. Kuba wstawia się za nią.

odc. 2613 Robert zaskakuje Melkę, prosząc ją o rękę. Dla dobra sprawy Długosz przyjmuje oświadczyny.

Korona królów

odc.10 Na Wawelu trwają przygotowania do pogrzebu Władysława Łokietka. Na uroczystościach pojawia się Elżbieta, która wraz z bratem skazuje węgierskich spiskowców na tortury i śmierć.

odc.11 Omdlenie wnuczki doprowadza do otwartego konfliktu Jadwigi z synową. Następca tronu udaje się na polowanie z Olgierdem. Osamotniona Anna spotyka dawnego ukochanego z Litwy.

odc.12 Kazimierz marzy o dziedzicu, który po jego śmierci obejmie władzę. Żona czuje się w obowiązku spełnić jego wolę, lecz wciąż myśli o pierwszej miłości.

odc.13 Jadwiga knuje nową intrygę, by nie dopuścić do koronacji Anny. Ta udaje się wraz z mężem na konną przejażdżkę po lesie. Elżbietka chce pójść do klasztoru.


Na dobre i na złe

odc.691 Do Leśnej Góry ponownie trafia Paulina. To jej zeznania pogrążyły doktor Starską, na której wciąż ciążą zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci Jowity. Zbuntowana motocyklistka jako jedyna może zaświadczyć o niewinności Leny. Nieprzytomną i mocno poranioną dziewczynę znaleźli przy drodze dziennikarka telewizyjna Ewelina oraz operator Zenek. Latoszek podejrzewa, że pacjentka uczestniczyła w wypadku drogowym razem ze swoim partnerem Michałem. Mężczyzna prawdopodobnie uciekł z miejsca zdarzenia, zostawiając poszkodowaną na pewną śmierć. Ewelina chce nagłośnić sprawę w mediach, lecz niespodziewanie pogarsza się stan zdrowia jej współpracownika. Latoszek zauważa u niego objawy neurologiczne.

Uwięzione

odc.3 Soledad mdleje. Badania wykazują nieprawidłową pracę serca. Więźniarka czeka na przeszczep. Strażniczka Paloma zwierza się Fabiowi, że jest szantażowana przez Zulemę. Macarena chce ostrzec ojca przed zasadzką. Dochodzi do strzelaniny...


Na sygnale

odc.174 Przed ratownikami z Leśnej Góry kolejny pracowity dzień. Ekipa doktora Banacha otrzymuje wezwanie do wypadku w lesie. Okazuje się, że pacjent został potrącony przez rozpędzony quad. Mężczyzna ma krwotok wewnętrzny, który bezpośrednio zagraża życiu. Niestety, zespół nie może go przetransportować do szpitala, ponieważ karetka po drodze zakopała się w błocie. Trwa walka z czasem. Z kolei Artur wraz z nowicjuszem Nowakiem udaje się do willi dyplomaty. Na miejscu udzielają medycznej pomocy synowi właściciela posesji. Nastolatek źle się czuje po wypadku. Niebawem chłopak traci przytomność. Zaniepokojony ojciec młodego pacjenta wydaje polecenia sanitariuszom, utrudniając tym samym pracę zespołowi Góry.

Słowo na A

odc.3, 4 Hughesowie proszą o pomoc Maggie, dawną koleżankę Alison. Terapeutka podpowiada im, jak powinni postępować z autystycznym synem. Jej wizyta zakłóca funkcjonowanie rodziny. Tymczasem matka usilnie szuka kolegów dla Joego.

Jak zostałem Rosjaninem

odc.4-6 Alex poznaje obowiązki w nowej redakcji. Ekaterina nalega, żeby w końcu wynajął sobie niezbyt kosztowne mieszkanie. W poszukiwaniach lokum pomaga mu Roma, co prowadzi do wielu komplikacji. Tymczasem dziennikarz gubi paszport.

Nie z tego świata

odc.17 Winchesterowie walczą z demonami. W tym niełatwym zadaniu mogą liczyć na wsparcie mieszkańców i łowcy Roba. Pastor Gideon przedstawia braciom swoją córkę. Twierdzi, że dziewczyna ma prorocze sny. Niestety, prawda jest inna.odc.193 W Sandomierzu dochodzi do wypadku samochodowego, w którym obrażenia odnosi miejscowy komornik, Walenta. Mężczyzna trafia do szpitala. Żona poszkodowanego, Mariola, informuje śledczych, że od pewnego czasu jej mąż dostaje anonimy z pogróżkami. Niebawem ofiarą napaści pada także asesor, współpracownik poszkodowanego. Nagranie z ulicznego monitoringu naprowadza policjantów na trop zadłużonego Adriana Markowskiego. W trakcie oględzin miejsca zdarzenia aspirant Dziubak i sierżant Marczak znajdują kamień, który może być narzędziem przestępstwa. Szczegółowa analiza wykazuje, że to importowany chiński bazalt. Tymczasem proboszcz dowiaduje się, że Mariola spodziewa się dziecka.

The Good Doctor

odc.6 Lekarze zajmują się ofiarami wypadku drogowego. Jared uśmierza ból poparzonej pacjentki, a Shaun opanowuje krwotok z tętnicy udowej pana młodego. Claire z przerażeniem odkrywa, że na miejscu tragedii pozostała jeszcze ranna kobieta.

swiatseriali.pl

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje